Bij het overlijden van H. M. de Koningin Moeder. - Benige snapshots uit het leven der vorstin. rege«rlngsjubil.um H. M. V^T De stemplicht. H. M. de Koningin Moeder in het stemlokaal H. M. de Koningin Moeder met Z. K. H. Prins Hendrik, H. M. de Koningin en de kleine Prinses Juliana Voor het paleis op den Dam. H. M. de Koningin Moeder in gezelschap van H. M. de Koningin en Z. K. H. Prins Hendrik tijdens het bezoek van de Koningin Moeder aan Amsterdam in Juni 1929 De huldiging van H. M. de Koningin Moeder ten Paleize Soestdijk bij gelegenheid van haar 75sten verjaardag Huiselijk leven. H. M. Koningin Emma aan den arm van haar echt genoot Z. M. Koning Willem III. Naast dezen Prinses Wilhelmina Een gewichtig oogenblik. H. M. de Koningin Moeder naast H. M. de Koningin bij de Kroningsplechtigheid in de Hlieuwe Kerk te Amsterdam in 1898 ,b0rJd!LVan paleis te den H"9 H- M de Koningin Moeder he» def.lé gade dat door het comité Oranje-Herdenklng op April 1 933 In de residentie gehouden werd Op ziekenbezoek. - H. M. de Koningin Moeder bij een patientje in het Sanatorium „Berg en Bosch te Apeldoorn in 1928 H M. de Koningin Moeder koopt het naar haar genoemde Emmabloempje tijdens een straatcollecte te den Haag In 1903. H. M. de Koningin Moeder vergezeld van den toenmaligen bur gemeester van Amsterdam, den heer van Leeuwen, bij haar bezoek aan het Stedelijk Museum te Amsterdam Onder goede hoede Een aardige herinner ng uit het leven der Koningin Moeder. De kleine Prinses aan de hand van haar grootmoeder H. M. de Koningin Moeder woont de huldiging te den Haan

Heldersche Courant | 1934 | | pagina 4