doode. Nederland eert zijn vorstelijke Paaschvee. - Een kijkje op de dertiende Paaschveetentoonslelling, welke Donderdag op de terreinen ,an de veemarkt te Amsterdam werd gehouden °P de iipw vvuvwnn De heeren Plesman, directeur der K.L.M. en Nieuwenhuys, hoofdver tegenwoordiger der K.N I.L.M., zijn Donderdag met de .Kwartel" van Schiphol naar Ned. Indië vertrokken. Het vaarwel dw.rs.ve, den.., He( parcours, dat Woensdag „cbwl te Arborlield „,bij Read dwars door sommige wegen, die voor dit doel on rf» uitgezet, liep aangegextn .punten met stroo waren bedekt. Twee deelnemers m actie De kransen, aangeboden door de Duitsche Rijksregeering en Rijkspre sident von Hindenburg, zijn Donderdag door den Duitschen gezant en door den gezantschapsraad Erich Boltze naar het paleis van wijlen H. M de Koningin Moeder gebracht Bij de laatste manoeuvres der Engelsche vloot in den Atlantischen Oceaan hadden de deelnemende schepen met zwaren storm te kampen. De .Barham* in volle zee De nieuwe installatie voor het overbrengen van schepen te Nieder- Finow naar een hooger of lager niveau, waarschijnlijk de grootste ter wereld in haar soort, is Woensdag officieel voor de scheepvaart in dienst gesteld De opvarenden van den Belgischen logger „Leopold Julia die in volle zee in brand vloog en verging, zijn te Rotterdam aangekomen Scheveningen op rouwbezoek ten paleize van wijlen H. M. de Koningin Moeder te den Haag In verband niet de te verwachten drukte werden Donderdag voor het paleis op de Lange Voorhout palen voor de afzetting geslagen Het inslaan van de palen De minister-president dr. H Colijn en de minister van Justrt.e, mr. J. R H van Schaik betreden het stadhuis te den Haag ter passeering de. overlijdensacte var wijlen H M de Koningin Moeder

Heldersche Courant | 1934 | | pagina 4