De nieuwe brug over het kanaal te Almelo. Titulescu te Parijs. Mr. dr. L. N Bosch Ridder van Rosenthel, burgemeester van den Haag. is benoemd tot commissaris der Koningin in de provincie Utrecht De nieuwe brug over het kanaal Almelo - Pruisische grens is Donderdag officieel geopend door den commissaris der Koningin in Overijsel baron A E. van Voorst tot Voorst. Na de opening was het een groote drukte op de brug Door het zachte weer der laatste dagen zijn verschillende boomgaarden in de Betuwe reeds in bloei gekomen Een mooi plekje in de omgeving van Tiel Titulescu had tijdens zijn bezoek aan Parijs op het Quai d'Orsay een langdurig onderhoud met Doumergue en Barthou Titulescu met de Fransche staatslieden na de bespreking De trein bij aankomst in Sandler, een der kleine solisten van de lener Sangerknaben maakt onder toezicht der u ycruauen maakt onder toezicnt oer nurse, ie de verzorging van de jeugdige zangeri op zich genomen heeft, toilet De weezen door alle eeuwen heen. - Een alleraardigste Poppententoonstelling wordt op hel oogenblik te den Haag gehouden, waarvan hierboven een der beste inzendingen De Fransche operaties in Marokko. - Leden van een der tot onderwerping gebrachte stammen in hun kamp nabij Akka Waar Engelsche biscuit vervaardigd wordt. Een aantal Engelsche werkloozen, die onder leiding van vice-admiraal Taylor verschillende steden van hun tand bezoeken, bezichtigde deze week een der grootste biscuit-fabrie ken te Bermondsey Tengevolge van een windhoos, welke zich in de omgeving van Mook ontlastte stortten de kapbinten van de nieuwe in aanbouw zijnde kerk der paters Passionisten naar beneden. Vijf arbeiders, die het gevaar zagen aankomen, konden zich in veiligheid stellen Een der arbeiders viel echter naar beneden en werd vrij ernstig gewond Prof dr Adolf Lorenz, de bekende specialist op het gebied der orthopaedische chirurgie aan de universiteit te Weenen, wordt deze week 80 jaar proefrit gemaakt op het baanvak Arnhem Den Haag. de residentie

Heldersche Courant | 1934 | | pagina 4