de hoofdstad hebben ernstige ongeregeldheden plaats gehad - Een k waar op vele plaatsen de straten werden opengebroken Het lennistournooi te Wimbledon. Crawford (Australië) in actie tijdens de demi-finale tegen Shields Begunstigd door schitterend weer zijn de eersté wedstrijden van de Henley-regatta gehouden. Een kijkje tijdens een der wedstrijden in de schilderachtige omgeving Eenige inwoners van Arnemuiden betreden het Paleis te den Haag om de condoleanceregisters te teekenen Met de voorbereidende werkzaamheden voor de bijzetting van het stoffelijk overschot van wijlen. Z K H Prins Hendrik heeft men in Delft een aanvang gemaakt. Groote hoeveelheden hout worden aangevoerd voor de lijdelijke restauratie van de Nieuwe Kerk De te Parijs wonende Amerikanen hebben Woensdag den onafhankelijkheidsdag ge vierd Het vlaggendefile voor het monument van Washington De tweede etappe van den Tour de France. De deelnemers onderweg tusschen Lille en Charleville <->>XyAvtv Het dertigste vacantie-kinderfeest is Donderdag gevierd. Éen gedeelte der kinderen bij hef vertrek van de Ruyterkade te Amsterdam De loon van den burgemeester van Londen, de eskadron-leider Collett, die bij de vliegdemonstraties te Hendon om het teven gekomen is, 'is te Londen met militaire eer begraven. De kist met het stoffelijk overschot wordt in de St. Pauls kathedraal gedragen Dr. Max Euwe (links) en dr. Aljechin speelden Donderdag avond in de hoofdstad een simultaan schaakmatch ro' ar r. A H. bchreine- makers, hoogleeraar te Leiden, die in verband met het berei ken van den 70 jarigen leeftijd, *'jn ontslag heeft genomen 1 f*

Heldersche Courant | 1934 | | pagina 4