SIMON de WIT Julianadorp, Callantsoog. Anna Paulowna. Wieringen. Schagen. Texel. „Ingeburgerd" I Illllllllllllllllllllllllllllllll ADVERTEERT in de Heldersche Courant. Illllllllllllllllltlllllllllllll Inderdaad en daarbij komt nog, dat DE WAAR VAN ZOO BESTE KWALITEIT is. Simon de Wit's Reclame-Speculaas per pond 24 ct HELDERSCHE COURANT VAN DONDERDAG II OCTOBER 1934. 7 woningbouw. bouwvergunningen. gunning levering brandstoffen. Gemeenteraad onderwijs. overwerkvergunning. commissaris koningin. Autobus der N.V. Atbonta in een sloot gereden. Wat voor weer vandaag? FAILLISSEMENT, Om koud van te worden. nitfS P°°2 1 t per pond 12 ct. Weet U wat lekker is? Simon de Wii KAAS aè kosten van hotels, maaltijden en taxi vervoer van en naar de vliegvelden be- ^Van" 1 November af zal de K.L.M. zelf van Mor Star op Medan vliegen, vandaar naar Singapore en verder via Palembang naar Batavia. Hierdoor ontstaat dus een „ieuwe luchtverbinding, n.1. een weke- jijksche dienst tusschen Medan en Sin gapore v.v. FANCY-fair in de chr. school. De traditie getrouw, zal ook dit jaar weer een fancy-fair gehouden worden, waarvan de baten bestemd zijn voor de Chr. School aan de Kortevliet. De Ger. Meisjesvereeniging „Wees een Zegen" die daarvoor het geheele jaar op de bres staat, heeft ook thans weer de leiding van een en ander in handen. De volgem de week Woensdag en Donderdag wordt de fancy-fair gehouden, terwiil de ope ning zal plaats hebben op Woensdagmid dag a.s. om drie uur. Door den timmerman S. van Scheiien wordt voor gezamenlijke rekening van hem en anderen, op een perceel bouw terrein aan de Kortevliet, een dubbel woonhuis gebouwd. Door Burgemeester en Wethouders dezer gemeente is vergunning verleend voor het bouwen van: een landhuis, aan Mevrouw M. Dijk- man-Spruijt, op het voorterrein van de „Witte Villa"; een woonhuis, aan C. Bakker Czn, te Groote Keeten. Door Burgemeester en Wethouders dezer gemeente is de levering van brand stoffen voor rgadhuis en o. l. School, alhier, gegund aan de laagste inschrijvers n.1. voor het raadhuis aan den heer C. Bakker te Schagerbug en voor de o. l. School aan den heer S. Boontjes te Stol pen. Vergadering van den Raad der Gemeente Callantsoog op Dinsdag 9 October 1934. Aanwezig alle leden. Voorzitter tevens secretaris, Mr. D. Bree- baart, burgemeester. De Voorzitter deelt bij opening der vergadering mede, dat het cadeau van de da mes Op 't Land en Van Doornik, waarover in een vorige vergadering reeds is gesproken, zijnde een schilderij, voorstellende Callants oog zooals het in 1930 was, thans in de raad zaal is opgehangen. Spreker stelt voor dit in dank te aanvaarden en de erkentelijkheid aan de schenksters te betuigen, die als tijdelijke inwoonsters van Callantsoog zooveel met de gemeente ophebben. Na goedkeuring der notulen wordt mede- deeling gedaan van het proces-verbaal van opname van kas en boeken van den Gemeen te-ontvanger. Op 25 Sept. j.1. was in kas f 3530,90, hetgeen in orde is bevonden Het saldo bij de Bank van Ned. Gemeenten be droeg 3226,15. De inkomsten en uitgaven hebben respectievelijk 29.610,43 en 23.079,53 bedragen. Ingekomen zijn van Ged. Staten verschil lende goedkeuringen en berichten van aan houding van hun beslissing inzake raadsbe sluiten. Het Polderbestuur zendt bericht, dat de Alg. vergadering heeft besloten tot over dracht, in eigendom beheer en onderhoud van een gedeelte van den dorpsweg. Tevens brengt het bestuur dank voor de medewer king van de gemeente door 50 van de kos ten, welke ten laste van den polder komen Voor haar rekening te nemen. Verlichting rjjtuigen. van stilstaande motor- B. en W. stellen voor, dat stilstaande mo torrijtuigen in de kommen der gemeente geen licht behoeven te hebben. Anagenomen. Wijziging Winkelsluiting. Voorzitter deelt mede, dat dit de hoofdschotel van de agenda is. Vóór 14 Oct. hioet namelijk tot deze verklaring besloten worden. Na dien is dit niet meer mogelijk. De oude winkelsluitingswet staat toe, dat som mige winkels 's Zondags 4 uren geopend zijn. Nu kunnen winkels, waar in hoofdzaak: Visch, fruit, brood, suikerwerken, chocolade en consumptie ijs, tabaksartikelen verkocht Worden, benevens slijterijen, 's Zondags 6 achtreeenvolgende uren geopend zijn. De be trokken winkeliers hebben zich voor deze openstelling verklaard. Het is alleen geoor loofd om de genoemde artikelen te ver- koopen. He Voorzitter deelt nog mede, dat door B. en W. een nieuwe verordening op de Winkelsluiting gedurende de zomermaanden wordt voorbereid. Het ligt in de bedoeling van den Minister om voor alle badplaatsen zoo veel mogelijk gelijke bepalingen te doen stellen. Met algemeene stemmen wordt tot de ver klaring besloten. Wjjziglng ning". „Veldwachters Verorde- den ge- v oorzitter deelt mede, dat door inister verschillende opmerkingen zijn maakt aangaande de op 14 Aug. j.1. nieuw vastgestelde „Veldwachters Verordening". enige van administratieven aard en voorts °m voor het bezit diploma zonder en met een vergoeding van resp. - 1 per jaar toe te kennen. B. en W. e en voor om de verordening overeenkom- de gemaakte opmerkingen te wijzigen, «dus besloten. a'g. stemmen wordt vervolgens beslo- aan den heer L. J. Wachendorf a n R ij n een perceeltje gemeentegrond, ge- aanteekeningen f 25 en 50 per stig Jdu Met ten om legen achter aanvragers huis, te verkoopen voor 20. Verhuur Gemeentegrond. Besloten wordt aan den heer M. C. Tuin man te verhuren een gedeelte van perceel 5, gelegen ten N.W. van het dorp, om hierop beplanting aan te brengen, voor den huur prijs van 0,04 per m', dus in totaal voor 7,12 per jaar. De rest van perceel 5 is thans reeds in gebruik bij den heer G. Baken. De heer Baken, welke hier zijn rookerij heeft staan, is genegen dit gedeelte alsnog te huren. De heer Vries vraagt of er maatregelen genomen worden tot het doen verwijderen van kippenhokken en mestvaalten bij het ter rein aldaar. De voorzitter merkt op, dat ver huur van bedoelde terreinen de beste metho de is om de kippenhokken en mestvaalten te doen verwijderen. Na een kleine wijziging van de Gemeente- begrooting Dienst 1934 wordt overgegaan tot de Rondvraag. De heer Kruit vraagt, wanneer een aan vang zal worden gemaakt met het verbete ren van den Dorpsweg. Voorzitter antwoordt, dat het Hoogheem raadschap aan Ged. Staten vergunning heb ben gevraagd ingevolgen het wegenregle ment. Wanneer deze vergunning is verleend, zal men kunnen beginnen. De heer J. W e ij zegt, dat indertijd be sloten is om ten aanzien van de verlichting bij de trap naar de duinwachterswoning te wachten tot het badhotel er is. Spreker meent dat het toch slecht gaat zonder ver lichting aldaar. De voorzitter zegt, dat in Januari begonnen zal worden met den hotel- bouw. De architecten hebben reeds hun op drachten ontvangen. Spreker meent, dat dus nog gewacht kan worden. Hierna sluiting. NOODLANDING. Dinsdagmiddag moest een legervliegtuig uit Soesterberg een noodlanding maken, wegens een gebrek aan de olieleiding. De bestuurder koos daarvoor een wikke- veld uit van den heer Tijsen in den Meerweg. Het toestel, dat goed neerkwam, schoot na de landing nog zoover door, dat het dwars over een sloot kwam te liggen. De beide inzittenden bekwamen geen letsel, doch het vliegtuig is zoodanig beschadigd, dat het gedemonteerd moet worden. T.B.C.-BESTRIJDING. Het verzoek, de oude rijwielplaatjes niet weg te werpen, maar te bestemmen voor de t b. c. bestrijding, heeft tot resultaat gehad dat, door samenwerking van de heeren Van Dijk, 't Hart en C. Smit, 1600 rijwielplaatjes voor het goede doel konden worden opgezonden, bij welke zending tegelijkertijd nog een zak vol zilverpapier en theelood is gevoegd. Naar wij vereeniging «Harmonie» Ter vervanging van den heer H. de Jong, onderwijzer aan de o.l. s. te Hippcly- tus, aan wien ziekteverlof is verleend, werd tot tijdelijk onderwijzeres aan ge melde school benoemd mej. A. L. de Jong van Den Helder. Door het Hoofd van het 6e District der Arbeidsinspectie te Haarlem is aan het aannemersbedrijf D. Verstoep te Den Oever vergunning verleend, om deze maand door een tweetal ploegen over werk te doen verrichten. BEZOEK DER De Commissaris der Koningin in deze provincie is voornemens, op Donderdag 18 October a.s. aan de gemeente Wierin gen een ambtelijk bezoek te brengen. Zijne HoogEd. Gestrenge heeft laten be richten, dat hij omstreeks 9.30 uur v.m. aan het gemeentehuis denkt aan te ko men. Kort daarna wordt de reis voortge zet en wel naar de gemeente Winkel. WERKVERSCHAFFING Op Maandag 1 October j.1. waren bij de werkverschaffing in den Wieringer- meerpolder 260 personen tewerkgesteld. BOUW VERGUNNIN GEN. Door Burgemeester en Wethouders de zer gemeente is vergunning verleend: aan J. Klein Cz. tot het bouwen van een woon- en winkelhuis: aan P. Veerdig tot het bouwen van een boerderij; aan Mej. T. Mulder tot het verbouwen van een woonhuis. GEMEENTERAAD. De agenda van de Vergadering van den Gemeenteraad op Vrijdag, den 12 October 1934, des namiddags ten 3 uur, vermeldt de volgende punten ter behan deling Installatie der nieuw benoemde leden. 2. Notulen. 3. Mededeelingen en ingekomen stukken. Voorloopige vaststelling van de reke ning der zeegras-exploitatie over het dienstjaar 19331934- 5. Voorloopige vaststelling der gemeente rekening over het dienstjaar 1933- Voordracht tot wijziging van de ge- meentebegrooting voor den dienst 1934- Voordracht inzake de verruiming van den Zondagsverkoop in winkels. Voordracht naar aanleiding van be zwaarschriften en verzoeken om ont heffing inzake reinigingsrechten. „HARMONIE". De „Keetmeid" in studie. vernemen heeft de tooneel- van de muziekvereeniging voor haar a.s. winteruitvoe- ring in studie genomen «De Keetmeid», polderwerkersdrama in drie bedrijven van C. j. Bosker en de tooncelvereeniging «St. Hippolytus», «Nerveus», een blijspel in drie bedrijven van G. von Moser en Otto Grindt. DE TENNISBAAN VAN DE M.U.Z. Men deelt ons mede dat de tennisbaan te Oosterland, welke j.1. Zaterdag in publieke verkoop is overgegaan aan de heeren Kraan, Klein en Minnes, thans is gekocht door den heer P. Kaleveld te Den Oever. Den Oever. Wonder boven wonder geen slachtoffers. Dinsdagmiddag is tegen het vallen van den avond een der groote autobussen der N.V. Atbanto te Anna Paulowne (v.h. Naastepad), welke dienst deed op het tra ject Den HelderDen Oever op de reis naar Den Oever in den naast den Molger- gerdijk gelegen sloot gereden en daarin gekanteld. De passagiers konden de bus door het noodluik verlaten en kwamen, zoo ook de chauffeur, met den overigens hevigen schrik vrij. Het mag een wonder heeten, dat niemand bij dit ongeval, zelfs niet door een gebroken ruit, werd ge wond en tevens een gelukkige omstan digheid dat slechts enkele passagiers in de bus aanwezig waren. De oorzaak van het ongeval moet worden gezocht in de gladheid van den weg, waardoor, toen de chauffeur voor een tweetal meisjes moest uitwijken (trottoirs bevinden er zich niet) van den weg gleed en in den sloot, gelukkig een droge, terechtkwam. De toestand óp den Molgerdijk is, voor al de laatste weken door het regenachtige weer, levensgevaarlijk geworden door de auto's welke van 's ochtend vroeg af den geheelen dag door klei rijden, vanuit de verschillende landerijen op Wieringen ten dienst der Geniewerken, te den Oever. Vooral op den Molgerdijk, waar ipet groo te snelheid wordt gereden wordt veel klei verloren en het laat zich indenken dat deze, verspreid door het drukke verkeer en bovendien nat geworden door den re gen, een gevaar voor a! iiet rijverkeer vormt. Wij vernemen, dat aan de Friesche zijde van den afsluitdijk, waar eveneens klei voor de Geniewerken wordt gereden, door de Marechaussee nauwlettend erop wordt toegezien, dat gemorste klei door de vervoerders wordt opgeruimd. Ligrt hier niet een taak voor het Ge meentebestuur van Wieringen? De vei ligheid voor fietsers en voetgangers is door de zand- en klei-auto's op den Molt gerdijk( waar fietspaden en trottoirs ont breken, toch reeds aanzienlijk vermin derd, waarbij nu nog komt, dat ook voor automobilisten de toestand ter plaatse levensgevaarlijk wordt, zoodat ingrijpen geboden is voor hier ernstiger ongevallen gebeuren. Op het oogenblik dat wij dit schrijven, ligt de autobus nog in haar vreemden stand in de sloot. Men zal trachten haar nog 's avonds op den weg te krijgen. De passagiers, welke met de bus om 17.20 uur naar Den Helder moes ten worden vervoerd, ondervonden ver traging. GESLAAGD. De heer P. Slort alhier, is geslaagd voor het propaedeutisch examen in de medicijnen. OVERLEDEN. Op 66-jarige leeftijd is te Schagen overleden de HoogEerw. Heer A. A. A. P. M. Guillonard, sedert Mei 1924 Deken en Pastoor van Schagen. TOEZEGGING VAN BEROEP. Door Ds. J. Eikema is toezegging van beroep ontvangen uit Wormerveer. SPOEDEISCHENDE VERGADERING VAN DE RAAD DER GEM. SCHAGEN, op Vrijdag 12 Oct. 1934, des n.m. 7.15 uur. Agenda: i lnWH 1 Ingekomen stukken. Mededeeling herbenoeming Burge meester. Ged. Staten, goedkeuring raadsbe sluit verlaging rente geldleeningen. Ged. Staten, goedkeuringsuppletoire begrooting 1934. Ged. Staten, goedkeuring suppletoire begrooting Electriciteitsbedrijf 1934. Ged. Staten, verdaging besluit her ziening ie uitbreidingsplan. Commissie van Uitvoering Kring Barsingerhorn, verslag vergadering. Mej. P. A. Visser, neemt aan de benoeming tot onderwijzeres Openbare School voor U.L.O. Proces-verbaal kasopname Gemeente Ontvanger per 24 September 1934. Adres garagehouders om uitbreiding van het parkeerverbod. 2. Voorstel met betrekking tot den Directeur der Lichtbedrijven. LEVERING HUISBRANDOLIE. Aan den heer J. Jansen alhier is 11a gehouden inschrijving de levering opge dragen van 12000 L. huisbrandolie, te leveren aan de O.L. School. VEEL PALING. De palingvisschers aan de oostzijde van het eiland vangen gedurende de laatste dagen zeer veel paling; een visscher te Oudeschild haalde zelfs uit één fuik niet minder dan 200 pond, vangst van één nacht. Jammer, dat nu de prijzen niet beter zijn. BENOEMING HEEMRAAD. Bij Kon. besluit is met ingang van 1 October tot heemraad van den polder, Eijerland benoemd de heer A. Garritsen. ONTWIKKELINGSCURSUS WERKLOOZEN. Voor den ontwikkelingscursus, die te den Burg gehoudep wordt voor jeugdige werkloozen, hebben zich 19 personen opgegeven. KERKNIEUWS. Op het drietal te Groningen der Doops gezinde Soc. komt voor Ds. A. Vis, pre dikant bij de Doopsgez. Gemeente Burg- Waal (Oosterend). SCHOLIEREN VLUCHTEN MET DE K.L.M.U Het is een bekend feit, dat alles, wat met de luchtvaart verband houdt een onophoudelijke en buitengewone belang stelling heeft van de Jeugd. Allerwege openbaart zich het verlangen om met de internationale luchtvaart in het algemeen en de K. L. M. in het bijzonder kennis te maken, onder meer door deelneming aan de rondvluchten, welke boven Amsterdam en Rotterdam, en periodiek ook boven tal van andere plaatsen in Nederland ge houden worden. Ofschoon echter de tarieven, juist met het oog op het aankweeken van lucht vaartgezindheid, zoo laag mogelijk gesteld zijn, liggen de normale prijzen nog lang niet altijd binnen het bereik van de schooljeugd, en dat heeft de k.l.m. aan leiding gegeven naar middelen te zoeken om voor een luttel bedrag aan de hier boven geschetste belangstelling tegemoet te komen. De K.L.M. heeft thans be sloten tot een algemeene actie met de bedoeling de schooljeugd naar de vlieg velden te doen stroomen, waardoor het mogelijk is, speciale rondvlucht-tarieven voor scholieren vast te stellen, t. w. f 2.50 voor leerlingen tot en met 16 jaar en f3voor leerlingen boven 16 tot en met 20 jaar voor een normale rondvlucht met een duur van 12—15 minuten. Voorts heeft de maatschappij lot de uitgifte van z.g. «spaarkaarten» besloten, waarvan de scholieren gebruik kunnen maken, indien zij voor een bezoek aan een der vliegvelden, al of niet met inbe grip van een rondvlucht, willen sparen. ZUID-AFRIKA. Zuid-Afrika, een der gebieden over zee, die nog slechts aan het begin van hun ontwikkeling staan, trekt in toenemende mate de belangstelling van velen, ook in Nederland. Een vorig geslacht aanschouwde daar den strijd tusschen Boer en Brit; het tegenwoordige geslacht zag met verbazing de ontwikkeling van het land tot een zelfstandig dominium en de opkomende generatie vraagt belangstellend naar de mogelijkheden van dat gebied, het eenige waar een loot van Nederlands stam een eigen voiksbestaan, met een eigen vlag en een eigen, wordende, cultuur heeft kunnen vestigen. De Nederlandsch Zuid-Afrikaansche vereeniging, opgericht na den eersten vrijheidsoorlog van Transvaal, die dus gedurende meer dan 50 jaar de goede betrekkingen tusschen Nederland en Zuid- Afrika behartigt, wil gaarne aan deze belangstelling leiding geven. Zij verschaft inlichtingen over vestiging, studie en reizen, en in het algemeen over de toestanden in Zuid-Afrika. Zij verleent hare medewerking, in over leg met de Zuid-Afrikaansche Legatie in Den Haag bij het organiseeren van voor dracht- en filmavonden over Zuid-Afrika. Zy verschaft hare leden kosteloos het maandblad »Zuid-Afrika« en gejft boven dien toegang tot hare Zuid-Afrikaansche Bibliotheek, waarin allerlei werken over Zuid-Afrika's geschiedenis, taal, letter kunde en economie te vinden zijn. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot het secretariaat der Vereeniging, Keizersgracht 141, Amsterdam-C. Naar waarnemingen verricht in den morgen van 11 October. Medegedeeld door het Koninklijk Meteorologisch Instituut. De hoogste stand 775.1 Brest. De laagste 743.1 Nordöyan. Barometerstand Den Helder, 768.5. Verwachting: Zwakke tot matige Westelijke tot Zuid- Westelijke wind, nevelig tot half of zwaar bewolkt. Weinig of geen neerslag. Des nachts veel kouder, overdag weinig ver andering in temperatuur. Heden heeft de Heer tot zich genomen onzen innig geliefden Man, Va der, Behuwd- en Groot vader HARM EVERKARDUS, in den ouderdom van 77 jaar. Den Helder, 9 Oct. 1934. Binnenhaven 123. De Wed. T. Everhardus— Siccama. A. Everhardus. P. S. Everhardus— Pladdet. C. J. W. E. Everhardus. G. Everhardus— coorengel. Dj. Everhardus. A. EverhardusKok. T. Everhardu:. W. Everhardus. E. Everhardus Schoonbeek. J. Everhardus. E. L. A. Everhardus— Stel. en Kleinkinderen. De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben Zater dag 13 October te 11 u. v.m. vanuit het sterfhuis op de Algem. Begraaf plaats te Huisduinen. N. G. VISSER en J. VISSER—Slort, geven metblijdschap kennis van de geboorte van hun Dochter: MARIA J0HANNA Den Helder, 7 Oct. 1934. Dijkstraat 27. In plaats van kaarten. Ondertrouwd: L. v. EIJK en A. L. KETTERLÉ. Den Helder, 10 October 1934. Hr. Ms. „Evertsen". Brakkeveldweg 152. DANKBETUIGING. Aan allen mijn oprechten dank, die medeleven hebben betoond gedurende de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van mijn geliefden Man. In het bij zonder aan de S.V. „Atlas" en het bestuur van de Voetbalver. „Helder". Ook de Begrafenis ondernemer Remelink verdient allen lof en dank. Den Helder, 11 Oct. 1934. Wed. E. BEIJER—Verblauw. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de belang stelling bij ons 25-jarig huwe lijksfeest ondervonden. C. GRAAF. B. GRAAF-Gomes. Den Burg, Texel, 10 Oct.'34. DANKBETUIGING. Voor de vele blijken van deelneming en medeleven, be toond bij de ziekte, het over lijden endeter-aarde-bestelling van onzen geliefden Vader, Be huwd-, Groot- en Overgroot vader Jb. M0STERT Sr., (Wedr. van P. Koorn) betuigen wjj onzen hartelijken dank. In het bijzonder aan heeren doctoren De Groot en Snijders voor hun zorgvolle behandeling den overledene bewezen en Ds Van Bejk voor zijn troost volle woorden ons toe ge sproken. Fam. MOSTERT. Barsingerhorn, n q„. Wieringen, j Uct' 19J4' De curator in het faillisse ment van N. VAN RIEL, trans porteur wonende te Den Helder, maakt bekend, dat do lijst van voorloopig erkende schuld vorderingen heden door hem is gedeponeerd ter Griffie van deArrondissements-Rechtbank te Alkmaar en van het Kanton gerecht te Den Helder, alwaar zij gedurende de zeven aan de verificatie-vergadering vooraf gaande dagen ter kostelooze inzage van schuldeischers ligt. De verificatievergadering zal worden gehouden op Woensdag 17 October 1934 des morgen te elf uur in het Gerechtsgebouw 'aan den Geestersingel te Alk maar, Alkmaar, 9 October 1934. Ritsevoort 2. Mr. P. Langeveld, curator. De Heer en Mevrouw BENTZ VAN DEN BERG-VAN DEN BENT zullen gaarne bezoeken ontvangen op ZONDAG 14 OCTOBER van 3-5 u. Stationsstraat 2. De gestadige groei van het aantal spaarders wijst erop,dat de Nuts-Spaar- bank alhier,meer en meer in een door alle kringen der burgerij gevoelde be hoefte voorziet. Voor Telefonisch opge geven advertenties stel len wij ons bij foutieve plaatsing niet verant- waordelijk. „Woont U in Den Helder? En leest U de Heldersche Courant niet? Vreeselijk!" Scheelt dat zoo veel Ter kennismaking het bekende Blank speculaas per pond 17 ct, Bovenstaande aanbieding is geldig t/m. 20 October. De echte Zaansche Taai-Taai per pond 20 ct. Zeeuwsche Bruine Boonen per pond 810 Noord-Ho,,. Groen» Erw.en XXX'e'k 9 Noord-Holl. Capucijners ^lierlgnste Rook^p<p. 8-10-12 Nieuwe Augurken v per literspot 13 M De Reus Een kwart meter hooge pot, met de onder allerfijnste nieuwe tafelaugurkjes, de potten Inhoud circa 40 stuks, Augurken. voor 19 ct. Goudbron, zelfrijzend bakmeel per pondspak 10 ct. Allersmakelijkste Koffie per half pond 12'/2-18-23-30 ct. Thee, (uitgewogen) gebroken, p. ons 18 ct. Grofblad. p. ons 19 ct. Verpakte Theeper pakje 19-22-25 ct' Prima Cacaoper ons 5-10 ct'. Goudbron Cacao,het allerbeste per half pondsbus 25 ct. Nis uwe Demi-FleurviJgen Lunchham per ons 10 ct. Gestoomde Schouderham per ons 12 ct. Gestoomde zware achterham per ons 15 ct. per half pond 24 ct. per half pond 29 ct. per half pond 35 ct SIMON DE WIT's GEDROOGDE TUINBOONTJES met uitgebakken spek. TUINBOONTJES per pond 10 ct. DIK VET SPEK per pond 29 ct. Een prettige afwisseling in ons dagelijksch menu. Specialiteit in het groote Hollandsche product. Smakelijke Edammerkaas reeds vanaf 17 ct. p. p. Hoogstfijne Noord-Holl. Edammerkaas, vetgehalte 40 plus, reeds vanaf 24 ct. p. pond SPOORSTRAAT 48 ,De goudbron voor de huisvrouw" Tel. 574 DEN HELDER

Heldersche Courant | 1934 | | pagina 7