FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANT I Twentsche belangstelling bij een der deelnemende vliegtuigen aan de Rondvlucht na aankomst op het vliegveld Twente De Koning van Engeland in specteert de eerewacht bij zijn aankomst te Ballatar Het vacantieverblijf van H. M. de Koningin en H K. H Prinses Juliana te St Fillans in Schotland. - Hel vorstelijk gezelschap gereed voor een tocht door de bergen Op de pony rechts H. M. de Koningin; op het paard links baronesse van Heemstra. Verder onderscheidt men H. K. H. Prinses Juliana en Wi met witte jersey jhr. De Jonge van Ellemeet De mijnwerkers uit het Ruhrgebied tijdens de uitgravingswerkzaamheden en het opsporen der slachtofters bij de instortingsramp van een tunnel der „ondergrondsche" te Bei lijn tingsramp te Berlijn gade Ramsay Macdonald en an dere leden van het Engel- sche Kabinet worden na afloop der eerste confe rentie van de buitenge wone zitting der Britsche regeering .onder vuur" ge nomen Hoe warm het was. Een idylle op een der laatste prachtige zomer- Eden verlaat met sir Samuel Hoare de buiten gewone zitting van het Engelsche Kabinet sche Augustus-dagen Een Twentsche schoone, die het interieur van de Douglas .Jan van Gent" welke deel neemt aan de Rondvlucht over Nederland na aankomst op het vliegveld Twente had bezichtigd, ondervond eenige moeilijkheid bij het verlaten van het vliegtuig Luitenant Asjes (rechts) gereed voor den start van de Nederlandsche Rond vlucht 1935 op Schiphol. Achter hem in het toestel de heer P. C. D. v. d. Bergh

Heldersche Courant | 1935 | | pagina 4