"FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANT b h c Na den terugtocht van Amerika naar Duitschland in den recordtijd van 48 uur te hebben volbracht, landt het nieuwe luchtschip .Hindenburg" behouden op de vlieghaven te Frankfurt am Main. De landings manschappen verleenen assistentie Een hoekje van de Nieuw Guinea- tentoonstelling, welke door de Kon. Vereeniging .Oost en West" te Am sterdam is geopend De leerlingen der school voor Reserve-officieren der Bereden Artillerie te Ede defileerden Vrijdag voor de reünisten bij het zilveren jubileum der school De cadetten van het Engelsche opleidingsschip .Worcester" keeren terug van de training voor den traditioneelen roeiwedstrijd tegen de cadetten van de .Conway" te Llverpool De N.W.U. hield Vrijdag In de Midden-Beem- ster een selectie-wedstrijd over 140 K.M. voor afvaardiging van amateurs naar de wereld kampioenschappen en de Olympische Spelen Goed nieuws voor de bemanning van het expeditieschip .William Scoresby", dat na een ocht van 17000 mijl in het poolgebied te Londen is teruggekeerd Een historische foto. De inname van de Abessijnsche hoofdstad Addis Abeba. De eerste Italiaansche gemotoriseerde afdeeling bereikt de stad door de triomfpoort. De straten zijn na de plundering door de Abessijnen geheel verlaten De bekende avia- trice Amy Mollison heeft na haar re cord-vlucht naar Kaapstad ook den terugtocht naar Engeland binnen recordtijd afge legd. De aankomst op Croydon Koning Carol van Roemenië in gesprek met maarschalk Franchet d'Esperey tijdens de jongste te Bucarest gehouden troepenrevue Nederland bouwt bruggen. - Nadat op het Noordelijk landhoofd van de in aanbouw zijnde verkeersbruq over de Maas bij Hedel de laatste paal in den bodem der rivier geslagen was, werden heitoren en heimachine door een kraan naar den overkant gedragen

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 12