FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANT In het Carlton hotel te Amsterdam is een aanvang gemaakt met de schaakmatch, tusschen den bekenden Nederlandschen speler Landau (links) en den Oostenrijkschen schaakmeester Spielmann. die onlangs wegens ziekte van Landau was afgebroken Manschappen der Engelsche bereden- en motorpolitie oefenen zich vlijtig voor de gemeenschappelijke demonstraties welke in Olympia Hall te Londen gehouden worden. De deelnemers In actie Een aardig snapshot tijdens den inter nationalen polo-wedstrijd Amerika Hurlingham op de terreinen van de Engelsche club Een mooi plekje in het Vondelpark te Amsterdam. De kastanjeboomen in het Vondelpark te Amsterdam staan momenteel in vollen bloei. Speciaal bovenstaande reus valt op door zijn bloemenpracht De begrafenis van wijlen 2. H. Exc. Mgr. J. H. G. Jansen op het R. K. Kerkhof aan de Biltstraat te Utrecht. Een overzicht tijdens de plechtigheden :re n ^brun van Frankrijk bij zijn verHet uit Parijs naar Colmar ter bijwoning van e groote iaarlijksche nationale wiinfeest Direct na de aankomst aan het Konink lijk Paleis op den Dam werden H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana, die Vrijdag voor Hun jaarlijksch bezoek In de hoofdstad arriveerden, door een enthousiaste menigte hartelijk toege juicht Te Athene heeft onder enorme belangstelling de begrafenis plaats gehad van den overleden Griekschen staatsman Tsaldaris. De rouwstoet trekt door de stad Staande op het balcon van het Koninklijk Paleis opden Dam nemen H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana een zang- hulde van de Amsterdamsche schoolkinderen in ontvangst Dr. Ch. W. F. Winckel, leider der Ned. Roode Kiuis ambulance in Abessynië, bracht Vrijdag een bezoek aan het hoofdbestuur van het Roode Kruis te den Haag, ten einde verslag uit te brengen omtrent de werkzaamheden tijdens den krijg in Abessynië. De aankomst aan het hoofdgebouw

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 16