FOTO-PAGINA HELDERSCHE COURANT Kagchelland werd ook in de derde race der Olympia-jollen bij de Olympi- De opmarsch naar Madrid. Regeeringstroepen voeren na het bombardement in den Somosierra-sector een charge uit, In de haven van Kiel tijdens de Olympische zeilwedstrijden, sche zeilwedstrijden te Kiel eerste. De Nederlander in actie teneinde de oprukkende nationalisten terug te dringen De zesmeter-jachten worden nog eens extra nagezien De vraag naar toegangskaarten voor de Olympische wedstrijden en de ruilhandel in toegangsbewijzen is te De weduwe C. Rombout te Arnhem ...jn,=ALLij»j vierde Vrijdag haar honderdsten ver- Berlijn gedurende deze dagen zeer groot. Een typisch snapshot in de Uurtsche hoofdstad jaardag De begrafenis der Fransche aviateurs Genin, Savarit en Aubert, die bij Mazamet om het leven kwamen. Een overzicht van de plechtigheid voor de .Invalides" te Parijs De Koninklijke Militaire Kapel is Vrij dagavond op het Malieveld te den Haag gehuldigd ter gelegenheid van het feit dat haar zestig jaar geleden het praedi- caat .Koninklijke" werd toegekend. Tijdens het défilé der Haagsche burgerij De hockey-wed- strijd Nederland Zwitserland in het kader der Olympi sche Spelen ein digde in een 4 1 overwinning voor het Nederlandsche team. Een spel moment In het rennerskwartier gedurende de Olympische wieler wedstrijden in het stadion te Berlijn H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana hebben zich heden van Hohwald naar Weissenburch in Zwitser# land begeven. Het Kurhaus te Weissenburch, waar de vorstinnen zullen logeeren

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 3