Stadsnieuws De nieuwste uitvinding DE STROOPER. op vergassersgebied V isscherij Waar gaan we heen Dinsdag 13 October 1936 Heldersche Courant Tweede Blad Ter aarde bestelling van den heer H* A« W* Meijer* FEUILLETON. DOOR PETER BARON. Zes Conferenties voor niet- Katholieken* Het bezoek aan Hr. Ms. „De Ruyter". De abonnementsvoorstellingen. DEMONSTRATIE WOENSDAG Uit het politierapport Licht op voor alle voertuigen Aan het Instituut „Mercurius", Loods- gracht 72, Den Helder, slaagde voor het di ploma Machineschrijven de heer W. Koorn, leerlihg aan bovengenoemd Instituut. Groote belangstelling aan de groeve. Gistermiddag heeft op de Algemeene Begraafplaats te Huisduinenplaatsge vonden de ter aarde bestelling van den heer H. A. W. Meijer, een der vennooten van de alhier gevestigde confectiefabriek, welke vorige week Donderdag is over leden. Aan de groeve was zeer veel belang stelling, zoowel van de zijde van het per soneel als van vrienden, zakenrelaties en plaatselijke vereenigingen. Eveneens zagen wij op het terrein di verse "vertegenwoordigers van gemeente lijke diensten, benevens enkele wethou ders. Hoewel de begrafenis was vastgesteld op half twee was het eerst over ha.i drie alvo rens de stoet de begraafplaats bereikt had. De groeve bevindt zich direct links van den ingang van het kerkhof, achter de dennen, waar de belangstellenden zich opgesteld had den. Een groot aantal bloemstukken werd voor de baar uitgedragen, en waren even zoovele vertolkers van de achting en sympathie voor den overledene. Nadat de kist in de groeve was neergela ten was het de heer K. Tiemes, die namens de Heldersche afdeeling van de Neptunes- loge, waarvan de overledene tijdens zijn leven lid geweest was, eenige woorden van afscheid sprak. Met diep leedwezen, aldus de heer Tiemes, staan wij thans aan uw laatste rustplaats en gedenken in u een goed lid, wiens heen gaan wij als een smartelijk verlies gevoelen. Spr. roemt den heer Meijer als een mensch, die steeds klaar stond zijn naasten te helpen als hij hiervoor in de gelegenheid was. Velen, die hier thans aan de groeve staan, zullen dan ook de wetenschap hebben, hoeveel deze man voor hen persoonlijk gedaan heeft. Bij dit alles blijft den levenden echter een troost; de Dood kan wel wegnemen zijn stof felijk lichaam, doch zijn geest blijft achter. Wij zullen U nimmer vergeten, aldus be sluit de heer Tiemes zijn diepgevoelde woor den, U, wiens levens-devies was „Vriend schap, liefde en waarheid". Rust zacht. Namens de vereeniging „Het R o o d e Krui s", waarvan de overledene het pen ningmeesterschap vervulde, sprak de heer Kamman. Ook deze bracht woorden van warmen dank aan den overledene, dien hij schilderde als iemand, die voor zijn medemenschen zeer veel gedaan heeft. Ook het Roode Kruis is er om te helpen en daarom was de heer Meijer hiervan lid. Spr. dankte hem voor zijn vele werk. De heer B o r k e r t verwoordde hierna de gevoelens zoowel van het Heldersche als Steenwijksche personeel en roemde de vele verdiensten van den zoo zeer gewaardeerden patroon. Wij verliezen in U meer dan een patroon, aldus de heer Borkert, wij verliezen in U een nobel vriend en tevens iemand, die als hard werker voor ons allen een lichtend voorbeeld was. De heer Borkert besluit zijn gevoelvolle woorden met de familie te troosten voor het heengaan van hem, wiens levenssucces en algemeene waardeering te danken waren aan: 18) >.Je bent al weer vroeg op, na zoo'n slech ten nacht." ..Ja, ik heb niet veel geslapen," gaf ze toe. »Ik slaap trouwens toch slecht. Is dit niet het huis, waar ze die parels gestolen hebben? Molly sprak er over vanmorgen." ..Ja, ik zal eens naar binnen gaan. Ik denk, dat die oude kat van Raith wel valsch zal 2ijn. Neem me niet kwalijk, Barbara ik heb nu eenmaal het land." "Weet u. de meeste kennissen van me Miss Teyst," zei ze ondeugend. ..Ik ben geen kennis, ik ben je engelbe waarder." ..Geeft u dat het recht, om uw aardsche eschermelingen bij hun doopnaam te noe men?" ..Natuurlijk," zei hij. „Ik heb Larry Wade rouwens nog bij heel andere namen genoemd, aar heb je geen lust om mee naar binnen gaan?" b ff knikte: en hij leidde haar de stoep op en e aan. Tot den butler, die opendeed, richtte 22? et verzoek, Lady Raith te mogen spreken, st ti ekoe^en niet lang te wachten, voor de vro fi^uur van Engeland's bekendste gast- °Uw en kwaadspreekster aan kwam zeilen. bescheidenheid en eenvoud, en de belofte te geven, dat het personeel hem nimmer zal ver geten. Namens het bestuur van de Heldersche J eugdherberg, waarvan de heer Meijer indertijd een der oprichters was, sprak nog de heer Roovers, die zjjn vele werk, dat hij als voorzitter van deze vereeniging presteer de, hoog roemde en hiervoor den overledene hartelijk dank bracht. Het was de zoon van den heer Meijer, die tenslotte namens zijn moeder, zuster en fami lieleden bedankte voor alles wat men zijn lieleden bedankte voor de laatste eer aan zijn vader bewezen, waarna de aanwezigen, diep onder den indruk, den doodenakker verlieten. Den Helder, Kerkgracht 62. De R. Katholieke geestelijkheid verzoekt ons opname van het volgende: Zooals blijkt uit de in dit blad voor komende advertentie worden in de Katholieke Kerk te Den Helder, des avonds om half negen precies conferenties voor Niet-Katho- lieken gegeven door den Zeereerw. Pater Lector A. Winkel uit het Dominicanen klooster te Zwolle, die reeds jarenlang zijn beste krachten aan dit onderwerp heeft ge wijd. Het algemeene onderwerp van deze reeks conferenties is: Het Godsdienst-probleem. In een tijd, waarin de tijdgeest met eiken vorm van Godsdienst schijnt afgerekend te hebben, waarin de Godsdienst door de voort schrijdende ontwikkeling der menschen over bodig wordt verklaard, waarin de Gods dienst zelfs opiumbedwelming wordt ge noemd voor het volk, is het zeker niet over bodig de wetenschappelijke gronden vast te stellen, dat Godsdienst noodig is evenzeer voor onzen tijd als Voor iederen anderen tijd. Daarom zal als stelling worden verdedigd in de le Conferentie 27 October „Godsdienst is noodig". 2e Conferentie 3 November „Niet iedere godsdienst is even goed". 3e Conferentie 10 November „De Kath. godsdienst is de ware godsdienst". 4e Conferentie 17 November „De Katho lieke Kerk eischt weinig". 5e Conferentie 24 November „De Katho lieke Kerk geeft veel". Mochten er onder de toehoorders zijn, die omtrent één of ander punt nadere inlichtingen wenschen, dan wordt hun de gelegenheid geboden hun moeilijkheden voor te stellen aan den Pater Conferencier na afloop van iedere conferentie aan de R.K. Pastorie, of wel ze schriftelijk in te dienen, welke vragen dan in de 6e Conferentie 1 December „Beantwoording van vragen" wordt behandeld. Wat deze conferenties beoogen: men weet het reeds: door een rustige, klare zakelijke uiteenzetting vooroordeelen wegnemen en misvattingen recht zetten en zoo medewer ken aan den vrede onder elkaar, waaraan juist in onze dagen toch zulk een dringende behoefte bestaat. Wij vertrouwen dan ook, dat velen deze conferenties, welke gratis toegankelijk zijn, zullen bijwonen. DE OFFICIEELE OPENING VAN HET NATUURHISTORISCH MUSEUM. Naar wij vernemen zal de officieele ope ning van het Natuurhistorisch museum Za terdag a.s. plaats hebben, des namiddags om 3 uur. De burgemeester heeft zich bereid ver klaard om de opening te verrichten. Wegens te verwachten plaatsgebrek in het daarvoor beschikbare museumlokaal, heeft de „U bent van Scotland Yard?" vroeg ze vinnig. „Wenschte u me te spreken?" Keating boog. „Iets nieuws ontdekt?" „Ongelukkig niet. Dit is Miss Brown van de Morning Post. Misschien zoudt u ons over een kleinigheid opheldering kunnen verschaf fen." Barbara stond er bij zonder blikken of blozen en keek belangstellend naar Keating, die een eigenhandig uit Larry's slaapkamer ontvreemde foto te voorschijn haalde en ze Lady Raith aanbood. „Kunt u me ook zeggen, of u hierin een van uw gasten of bedienden herkent?" vroeg hij. „Heelemaal niet," zei mevrouw Raith, na de foto even bekeken te hebben, en wilde ze teruggeven. Met een vlug „Mag ik?" nam Barbara ze van haar aan. „Is dat de dief?" vroeg de douairière. „Dat hoop ik," antwoordde Keating, en toen de douairière neiging begon te vertoonen, om tegen den dief, en in het algemeen tegen in dringers en indringsters, zooals bijvoorbeeld mevrouw Benson Hesse, uit te varen, maakte hij zich zoo gauw mogelijk met Barbara uit de voeten. Toen ze buiten waren, herinnerde hij zich, dat Barbara de foto van Larry nog had, en vroeg ze terug. „Blijf jjj maar bij hem uit de buurt," ver maande hij. „Hij is door en door slecht." Voor ze kon antvfoorden, draaide hij zich op zijn hielen om en stelde voor, naar Oxford Street te wandelen om een kop koffie te gaan drinken. Ze stemde .gretig toe en hij bracht haar naar een klein café, waar hij klaarblijkelijk een welbekende en welkome bezoeker was. „Ik moet mijn rapport nog opmaken," zei hij, toen ze met kleine teugjes hun koffie zaten te drinken, „en dat herinnert me er aan, dat samenkomst der officieel genoodigden plaats in de bovenzaal van het Militair Tehuis in de Spoorstraat. TAPTOE. Hedenavond, bij gunstig weer, taptoe. Als deze regelen onder het oog onzer lezers komen heeft Hr. Ms. kruiser „De Ruyter" alweer de reede verlaten, om zijn oefeningen op de Noordzee voort te zetten en het volgend weekend te Vlissingen door te brengen. Gisteren zijn de familieleden van de be manning in de gelegenheid geweest het fraaie schip te bezichtigen en daar werd door velen een dankbaar gebruik van gemaakt. Wanneer de kruiser in onze haven zal ko men is nog niet bekend. Voorloopig is de „De Ruyter een drietal weken weg. Komt de kruiser hier binnen dan zal er zeker voor be langstellende stadgenooten nog wel gelegen heid zijn een bezoek aan het schip te brengen. Wij hopen te zijner tijd daarvan melding te maken. Nog beperkte gelegenheid tot inschrijving. Nog slechts enkele dagen en de eerste Abonnements-voorstelling zal wederom in Den Helder gegeven worden en het lijkt ons niet overbodig nog even enkele woorden aan deze zoo zeer te waardeeren instelling te wijden. Het is niet voor het eerst, dat wq schrijven, dat men deze voorstellingen, waarin men het beste te zien krijgt wat de vaderlandsche dramaturgie te bieden heeft en dat tegen een entréeprijs, dien men wel zéér civiel mag noe men, op prijs dient te stellen. Wij vernemen thans van de directie van Casino, dat er nog een beperkte gelegenheid is tot het nemen van een abonnement. Zooals wij reeds berichtten zal als ouver ture gegeven worden de schlager van het vorige tooneelseizoen „Meisjeslyceum", en wel op 27 October a.s. door het Centraal Too- neel onder leiding van Cees Lasseur. Enkele der verdere medespelenden zijn, Mary Dresselhuys en Herman Schwab, zoodat met recht iets goeds verwacht kan worden. Tenslotte vestigen wij er de aandacht nog op, dat het dit jaar niet meer mogelijk is buiten de abonnementen om kaarten te koopen. GEM. ZANGVEREEN. „MORGENROOD". Dir.: F. v. d. Meij. Bovengenoemde zangvereeniging geeft a.s. Zaterdag 17 October in Casino haar eerste uitvoering in dit seizoen, gezamenlijk met haar onderafdeeling en kinderkoor. Op het programma prijken een 17-tal num mers met en zonder pianobegeleiding. Deze pianobegeleiding berust in de goede handen van mevr. M. Nymeyer—Moorman. Na de pauze een aardig blijspelletje en tot slot een gezellig dansje. Zooals we zien voor elk wat wils. Voor verdere bijzonderheden verwijzen wij naar de in dit nummer voorkomende adver tentie. KOVACS LAJOS IN ONZE STAD. Zooals bekend, verzorgt Kovacs met zijn band het muzikale gedeelte van het program ma, terwijl „The Song Singers" eveneens een gedeelte van den avond voor hun rekening nemen. Trouwens, het geheele programma is een en al afwisseling en verrassingen, wij zien voorts vermeld staan Greta Burach, sopraan, haar naam zegt reeds genoeg om zeker te zijn van een succes-vol optreden. Guus Markman, tenor, zal voor zijn vrouwelijke collega niet onderdoen. Het programma vermeldt voorts het optre den van Pat.ricia Marshall met haar gracieus rhythmisch ensemble. Op de film kan men de A.V.R.O.-medewer kers in actie zien. De bezoekers van Donderdag zullen tevens de attractie beleven van een werkelijke uitzen ding bij te wonen. je dezer dagen een lijkschouwing zult moeten bijwonen. Ik zal zien, dat ze 't een beetje schappelijk maken, maar je zult er, als familie lid en getuige, in elk geval bij moeten zijn." Ze knikte smartelijk. „Mijn familie is een mooi stel," zei ze in gedachten. „Dat is waar. Ik zal dezer dagen eens met een van je ooms gaan spreken." „Wie? Jan?" „Ja, en omdat ik er een hekel aan heb, met een van de auto's van de Squad te gaan, zal ik den trein moeten nemen, wat ongeveer even erg is." „Squad?" vroeg ze nieuwsgierig, en hij ver telde haar een en ander over de werkzaam heden van de Vliegende Brigade. „En 't maakt het leven niet gemakkelijker te dragen," voegde hij er bij. ,,'t Is een be proeving, als je in een van die vervloekte wagens moet zitten. Het landschap kun je niet bewonderen; want je bent voortdurend bezig met uit te rekenen, hoeveel de verzekerings maatschappij aan je familie zal uitkeeren." „En wat zoudt u er van zeggen, als ik u er eens heen bracht, met m£jn wagen?" „Een slecht vooruitzicht voor mijn weduwe," grinnikte Keating. „Als humorist bent u onovertroffen. Dus u rijdt mee?" „Ben je friseh genoeg om te chauffeeren?" „Natuurlijk. Ik heb immers vannacht nog wel gereden." „Goed, dan is dat afgesproken." Hij keek haar vriendelijk aan, half van opluchting, dat hij een verkeersmiddel naar zijn zin gevonden had, en half van bewondering. Ze kon tegen een stootje, en inspecteur Keating hield van menschen met durf. „Het zal heel leuk zijn, Jan weer eens te zien," overlegde Barbara. „Ik was veertien, toen ik 't laatst in Streatham ben geweest. Vergassers op theelichten. Vergassers op petroleumstellen. 100°/n besparing. Niet meer walmen. Onmisbaar voor iedere huisvrouw. van 10 tot 12 uur en van 2 tot 6 uur. Op verzoek willen wij nog vermelden, dat 8 uur precies wordt aangevangen met het pro gramma. Goede vangst. Door de politie werd een persoon aangehou den en overgebracht naar Haarlem, wiens op sporing, aanhouding en voorgeleiding door den Commissaris van Politie aldaar was ver zocht in het Algemeen Politieblad, als ver dacht van verduistering van een rijwiel met belastingmerk. Vechtpartij. Zaterdagnacht werd telefonisch kennisge geven, dat er in de Spoorstraat gevochten werd. Bij aankomst van de politie aldaar bleek dat eenige Wieringer visschers slaags waren geweest met visschers uit deze ge meente. Een Wieringer visscher had hierbij een trap tegen het lichaam gekregen. Pro ces-verbaal ter zake van mishandeling zal worden opgemaakt. Lantaarnpaal gesneuveld. Zondag werd telefonisch kennisgegeven, dat een straatlantaarn aan de Weststraat was aangereden, waardoor deze was beschadigd. Bij onderzoek bleek, dat een auto bij het ach teruitrijden met den lantaarnpaal in aanra king was gekomen. Te IJmuiden hebben we eens poolshoogte genomen hoe het er bij stond met de visch- conserveering. Bij de firma Job Gouda, die zijn fabriek heeft staan te Beverwijk vernamen we, dat men voorloopig bezig is met het maken van monsters om deze aan winkeliers en andere distribuanten aan te bieden. Deze haring, die in het zuur wordt ingemaakt wordt ver pakt in blik en is te beschouwen als niet ge-, heel vol geconserveerd, zoodat ze slechts voor een beperkten tijd duurzaam is. Maar de fabriek is dusdanig ingericht met de nieuwste machines, dat de werkzaam heden niet slechts een minimum van tijd vorderen, maar dat het ook zeer hygiënisch gebeurt. Het ligt in het voornemen om ook andere soorten visch te conserveeren en dan z.g. vol- conserve, d.w.z. dat deze conserven blijvend duurzaam is. Hiervoor zal dan gebruik worden gemaakt van mayonnaise en remoulade, welke be werking het product echter duurder maakt en dus bestemd is voor de meer gegoede clientèle. Natuurlijk hoopt men in ons land vol doenden afzet te vinden en als de omstandig heden gunstig zijn, ook het buitenland te be dienen. Het is dus alles nog in voorbereiding, maar de opzet is zoo breed mogelijk. Op onze vraag of men ook de Waddenzee haring hiervoor dacht te bezigen, werd be- „Maar Jan woont niet meer in Streatham. Hij is tegenwoordig in Reigate." „Op 't goed van George?" vroeg Barbara nieuwsgierig. „Ja. Hij heeft het in bezit genomen." „Het is ook een aardig huis," vond zij. „Dat zal wel. Als iemand anders het geld voor je bij elkaar schraapt, kun je je wel 't een of ander veroorloven. Al de Teyst's hadden trouwens een voorliefde voor mooie dingen en voor mooie dochters." „Barbara bloosde zedig. Hoe laat komt u bij me?" „Om vijf uur ongeveer." „Is dat niet te laat voor een officieel bezoek aan Reigate?" „Het is geen officieel bezoek, en om naar een boef te gaan is 't nooit te laat. Neem me niet kwalijk, heb ik je oom een boef genoemd Ik geloof, dat ik geen manieren meer heb." Hij betaalde de rekening en nam afscheid. Daarna zag Barbara hem niet meer vóór den tijd van 't rendez-vous. Om tien over vijf nestelde hij zich behaag lijk naast haar, en wikkelde een reisdeken om zijn knieën. „Bezwaar, dat ik rook?" Gedurende de eerste vijf mijlen was hij op merkelijk mededeelzaam, en gedurende de volgende tien ongewoon stil. Hij was in slaap gevallen en ontwaakte niet voor Reigate in zicht was. Toen keek hij op zijn horloge. „Vijf vijftig," geeuwde hij. „Je hebt 't er goed afgebracht. Dooien gevallen onderweg?" „Alleen mijn laatste tieurig beetje conven tie," glimlachte Barbara. „Met een inspecteur van politie te rijden en dan nog wel een getrouwde is slecht voor je reputatie." Dat was een opmerking, die Keating deed glimlachen. Hrj zag er nu eenmaal uit als een persoon van middelbaren leeftijd, getrouwd en „safe", dat was zyn ongeluk. Menige veel- Woensdag lk October. Witte Bioscoop, 2 en u. Film van de K.L.M. Nederlandsche Schoolbioscoop. Casino, 8.15 u. Concert A.V.R.O. Kovacs Lajos. Donderdag 15 October. Casino, 8.15 u. Concert A.V.R.O. Kovacs Lajos. Vrijdag 16 October. Show-boat (ligplaats Binnenhaven), 8.30 u. Concert K.R.O. vestigend geantwoord, zoodat men in het voorjaar daarvan wel meer zal hooren. De proeven, die dit voorjaar met deze soort haring waren genomen, waren uit stekend geslaagd. In elk geval kan deze conserveering er toe leiden, dat de Waddenharing meer op prijs blijft, in elk geval boven dien prijs, die ze anders doet verhuizen naar de vischmeel- fabricage. Maar wanneer eenmaal ook de andere vischsoorten voor conserveering zullen wor den gebruikt, zal dat van invloed kunnen zijn op de prijsstelling, omdat hoe meer koopers van de visch er zijn, des te meer kans er is op een behoorlijken prijs. Dan nog zijn we geweest bij de „Neco" aan de Middenhavenstraat te IJmuiden, die ook de haring in zuur conserveert en deze ook verpakt in blikken. Men was daarmee druk doende en het kwam ons voor, dat men al heel wat afzet van het artikel had. Men was ook druk bezig met het opstellen van machines, doch vond nog geen vrijheid ons mee te deelen welk doel men zich hier mee gesteld had. Wel was men bereid ons later meer bijzonderheden mee te deelen. In elk geval bewijst het, dat men hier te lande de zaak van de conserveering heeft aangepakt en we hopen voor het vischbedrijf, dat men hiermee succes zal hebben, want er kan uit voortspruiten, dat er een geregelde afname van de visch ontstaat, hetgeen be vorderlijk is voor een meer stabiele prijs stelling, ofschoon men ook natuurlijk er op uit zal zijn zoo goedkoop mogelijk in te slaan. Uit Enkhuizen wordt aan de N.R.Crt. ge wag gemaakt van ruime vangsten van paling ten zuiden van den afsluitdijk. Er was een fuikenvisscher, die een nacht had van 700 pond paling, welke tegen ruim 30 cent per pond werden verkocht. In het eigenlijke IJselmeer nemen de aal vangsten langzamerhand af tengevolge van het kouder wordende weer. De mosselverzendingen uit Zeeland begin nen toe te nemen. Ook Duitschland schijnt wat meer te kunnen gebruiken. Al lijkt het, dat dit voor onze streek van weinig belang is, toch kan dat in de toekomst wel het ge val worden. Immers wanneer Duitschland weer mosselen gaat nemen, is er meer kans, dat er ook vraag komt naar de wadden mossel, waarvoor nu nog meer afzet gezocht moet worden. Dan zou daarvoor het meest het noordelijk gedeelte van Duitschland in aanmerking komen, omdat dit het naastaan gelegen is; beter dan vanuit Zeeland. Misschien is in die richting iets te be reiken. Het Dagblad voor IJmuiden houdt een uit voerige beschouwing over den invloed van de devaluatie op den vischhandel en komt in het algemeen tot de conclusie, dat er voorloopig niet veel van is te verwachten, omdat er, be halve het monetair gedeelte in den handel ook andere factoren zijn, die den export belemme ren. Dit houdt verband met contingenteerin- gen, clearingen en uitbreiding der vloot in die Dinsdag 13 Oct17.39 uur mm belovende romance was er al door bedorven. Naar aanleiding daarvan begaf hij zich in wijsgeerige bespiegelingen. „In deze wereld," begon hij gewichtig, „is 't zoo, als je jong, gewetenloos en zonder vooruitzichten bent, loopen de meisjes zich de beenen onder het lichaam uit om je in te palmen. Maar als je een man bent, die wat in te brengen heeft „En getrouwd," berispte Barbara. „Hoe kom je toch aan dat getrouwd?" vroeg Keating. „U sprak immers van uw arme weduwe, vanmorgen." „Dat was maar bij wijze van spreken. Ik heb geen weduwe." „Maar een vrouw,?" „Ook geen vrouw. Dat komt, doordat ik niet zoo'n filmheld ben als je vriend Larry Wade." „Waarom juist Larry Wade?" vroeg Bar bara belangstellend. „Hij is juist het type, dat ik bedoel. Maar er deugt niks van." „U bedoelt, dat hij een misdadiger is?" „Natuurlijk bedoel ik dat. Heb je wel eens van een bendeleider gehoord?" „Wou u zeggen, dat die jongen een gangster is?" vroeg ze ongeloovig. „Dat kan bijna niet." „O, figuur van Fairbanks, o, neus van Novello," jammerde Keating. „Laat af, Bar bara. Ik zeg je." Ze wijdde haar aandacht eenigen tijd aan den weg. „Ik wist niet, dat er zooiets als bendewezen in Engeland bestond," zei ze tenslotte. „Nee, beste kind," bromde de inspecteur, „maar als je eens bedacht, hoeveel je niet weet, zou je hoofdpijn krijgen. Er zijn in Londen minstens twee goed georganiseerde gangs voortdurend op het oorlogspad. Larry is de baas van de eene de bende die in

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 5