De ontploffingsramp aan boord van het Grieksche s.s. Het zeventig jarig bestaan van den Nieuwe Waterweg is Zaterdag herdacht. Aan boord van een der .Batavier"-booten begaven zich vele autoriteiten, onder wie de minister van Waterstaat, naar de plaats waar vóór 70 jaar de eerste spade in den grond werd gestoken voor het groote werk HMHiPlI 1 Brandweerlieden en leden van het Roode Kruis moeten machteloos toezien hoe de brand, en het gevaar voor nieuwe ontploffingen aan boord van het Grieksche stoomschip te Schiedam hun werkzaamheden beletten Een schermutseling voor het Noorsche Een aardige inzending op de tentoon- doet tijdens den wedstrijd Nederland— stelling van de Chrysantenclub .Elsje Noorwegen in het Olympisch stadion te Amsterdam Fulton" te Amsterdam Tijdens den terreinrit welke door de motorclub .Wassenaar en omstreken" op Duinrell werd georganiseerd, reed een der deelnemers tegen een boom, waardoor de motor met zijspan kantelde Een aanval der Noren op het Nederlandsche doel tijdens den voetbal wedstrijd in het Amsterdamsche stadion, wordt door de Oranjemannen afgeslagen Cylinders met koolzuur wer den in allerijl uit de nabijheid van het brandende Grieksche stoomschip te Schiedam weg gebracht Leo Halle in actie tijdens den interland-voetbalwedstrijd Nederland Noorwegen in het stadion te Amsteidam, welke in gelijk spel (3-3) eindigde De ontzettende ontploffingsramp aan boord van het Grieksche s.s. „Petrakis N eischt. Zware rookwolken stijgen uit het brandende schïo „1" T' Schiedani- heefl vele slachtoffers ge- oog. kort na de catastrophale ontploffing

Heldersche Courant | 1936 | | pagina 10