GELD Boerenkool Marineberichten TIVO LI-THEATER Zaal 30 Balcon 50 5e koop KONING KONING 5e koofi Vooraf een mooi bijprogramma POPULAIR PROGRAMMA H. van Leeuwen Heldersche Courant t - De Duitsche pers. J. A. Brouwer overleden Kolonel P. S. Groent Naar Singapore. H.M. de Ruyter te Alexandrië. De O 16. Uit het politierapport Stoomvaartberichten t Heden, Woensdag en Donderdag Begrafenisonderneming gewaagd WONEN IN OEN li KGCPEN IN DEN ||EL0Er ELDEkj aangeboden P. KALIS, BRIEVEN OP ADVERTENTIEN. Teneinde de verschillende meeningen met elkaar te kunnen toetsen, laten wij hieronder eenige persuittreksels volgen. „Het Volk" schrijft o.m-i Maar toen die technische omklemming na tien en na twintig minuten nog niet tot eenig tastbaar resultaat geleid had en bovendien de Hollandsche ploeg met eenige felle, open tegen-aanvallen meer gevaar voor het Duit sche doel had veroorzaakt dan de Duit- schers met die vloedgolf van attaques, toen kon men reeds weten, dat men zich over die overvloedige Duitsche techniek, hoe indruk wekkend ook gedemonstreerd, geen zorgen behoefde te maken. En dit bewijs leverde de Duitsche ploeg en In het bijzonder de Duitsche aanval met iedere minuut, welke de wedstrijd vorderde „Goed, maar ongevaarlijk", zou dan ook het stempel kunnen zijn, dat er op gedrukt moet worden, in tegenstelling met dat voor het Hollandsche elftal, dat zou kunnen luiden: „Oppassen, gevaarlijk!" Het blad vervolgt dan: Toch zou het onjuist zijn om dit gelijke spel een overwinning van de geestdrift op de techniek te noemen. Daarvoor lag er ook aan het Hollandsche spel te veel technische vaar digheid ten grondslag. De veelheid aan tech niek, die de Duitschers ten toon spreidden, zou echter onwillekeurig den indruk wekken alsof de Hollanders op dit punt te kort scho ten, doch niets is minder waar. Zij vonden echter het juiste midden tusschen techniek en practisch opportunisme, dat voor de zoo- veelste maal te verkiezen bleek boven het eenzijdige spel, waarin de Duitschers zichzelf verdrinken. Goede debutanten. Echter ook de beide andere debutanten, Van Spaendock en Heetjans, kunnen op een uitstekend debuut terugzien en Van Spean- donck spande hierbij de kroon. Hier mag zon der eenige restrictie van een verrassing ge sproken worden, die bovendien nog groote beloften inhoudt. De Neptunus-man heeft ge werkt voor twee, doch daarenboven ook zoo veel prachtige staaltjes voetbal laten zien waarvan zijn doelpunt een schitterende be kroning werd dat wij er niet aan twijfe len hem in de ploeg terug te zullen zien. Heetjans viel daardoor iets terug, al was ook zijn werk stellig voldoende, evenals dat van Van Nellen, die door zijn pittigheid en durf om ook zelf eens door te zetten, een voortdurend gevaar voor de Duitschers was. Doch de groote mannen in den Holland- schen aanval waren ongetwijfeld Wels en Bakhuys. Wels overtrof zichzelf! Zqn voor zetten, zijn listige passes naar binnen, zijn groote activiteit vormden even zoovele fac toren om hem tot den besten Hollandschen aanvaller te stempelen. Elke voorzet van zijn kant beteekende gevaar voor de Duitsche ver dediging; dat beide doelpunten uit zijn voor zetten geboren werden, vormt daarvoor het bewijs. Bakhuys, het wonder. Wat Bakhuys echter heeft laten zien, grenst aan het wonderbaarlijke. Hij werd zoo angstvallig bewaakt door Goldbrunner, dat het op zichzelf reeds een wonder was, dat hij nog eenig aandeel in het spel heeft kunnen nemen. Natuurlijk werd zqn activiteit er aan zienlijk door belemmerd, doch dat hij nog zooveel heeft kunnen doen, dat hij ondanks deze bewaking, die ieder ander zou hebben lamgelegd, nog de ziel van den Hollandschen aanval bleef, is een onweerlegbaar bewijs van zijn groote capaciteiten. „De Sportkroniek", het officieele orgaan van den K.N.V.B. schrijft o.m.: „Wij achten dit gelijke spel in de gegeven omstandigheden een groot succes voor het Nederlandsche elftal. Misschien nimmermeer dan nu was Duitschland er op gebrand om van onze ploeg te winnen op zeldzaam intensieve wijze hadden onze Oosterburen zich voorbereid en dus vonden de onzen een zoo wel physiek als mentaal door en door getraind elftal tegenover zich. Daarbij de niet te mis kennen handicap, dat het Nederlandsche elftal met drie debutanten moest aantreden, van wie er twee eerst Zondagmorgen hoorden dat zij moesten meespelen, men begrijpt, dat onze taak vrijwel hopeloos leek. Edoch, in- stede daarvan is het als vanouds een volkomen open strijd geworden met nagenoeg gelijke kansen. En nu moge het waar zijn, dat eerst op 't uiterste nippertje, in de laatste minuut nl., het gelijke spel uit het vuur gesleept werd, verdiend was dit resultaat tenslotte wel ende vreugde was er des te grooter om." En voorts: Het spel was in dezen, op zeer goed peil staanden, vluggen en vlotten wedstrijd, heel wat beter dan onlangs tegen Noorwegen. En dat was toch wel in hoofdzaak 't gevolg van het veel geestdriftiger spel. Als begeesterd wierpen de spelers zich in den strijd, hun kracht heeft wel vooral gelegen in het feit, dat de Duitschers geen kans kregen zich los te werken. Voor de volle honderd procent heb ben alle spelers zich in dezen uitermate zwa- ren wedstrijd gegeven, ze hebben hun tal rijke trouwe supporters, wier aantal op 16.000 geschat werd, weer een mooien dag bezorgd. En Duitschlandheeft geen kans gezien de balans in evenwicht te brengen. Nog steeds heeft Holland in deze serie een overwinning meer behaald. Ze hadden er toch zóó op ge hoopt, dat 't ditmaal gebeuren zou, doch 't kleine Holland heeft 't groote Duitschland schitterend weerstaan. Wij zeiden 't al: 't spel stond op goed peil, ook in technisch opzicht, ondanks 't toch nog vrij lastig bespeelbare veld. Uit 'n oogpunt van tactiek was het ook een belangrijke wed strijd en verder was hij zeer spectaculair: elk oogenblik gebeurde er „wat", uiterst snel ging de bal van 't eene doel naar 't andere. En al waren de verdedigingen de voorhoeden over 't algemeen de baas de vier doelpun ten waren geen van alle bijzonder fraai er deden zich toch telkens genoeg gevaarlijke momenten voor om steeds weer spanning en emotie te brengen. Voor de Duitschers was 't resultaat natuur lijk zeer teleurstellend, vooral door 't sensa- tioneele slot, maar de Hollanders hebben alle reden gehad om met genoegen naar dezen kamp te kijken. O.i. is het spel van Nederland van dien aard geweest, dat we in de e.k. wed strijden nog veel goeds van onze ploeg mogen verwachten. Meeningen van de heeren Herberts, Lotsy en De Vries. De voorzitter der keuze-commissie van den K.N.V.B., de heer Herberts: Ik vind het een buitengewone prestatie, dat het Neder landsche elftal nu al twaalf maal in het bui tenland niet is geslagen. Het is een typisch Hollandsche eigenschap, om op de meest onge legen momenten een doelpunt te maken. Die momenten waren vanmiddag vlak voor de rust en een minuut voor het einde waar te nemen. i Jammer voor Halle speelde hij niet één van zijn beste wedstrijden. Van Spaendonck heeft uitstekend vorsaan. En wat te zeggen van het Duitsche spel? Geweldig zijn de middelen, die de Duitsche Voetbalbond aanwendt wat be treft de voorbereiding der spelers. Daar zijn onze oefeningen op het Haagsche V.U.C.-veld nog maar primitief bij. Het spel van het Duitsche elftal mag misschien prachtig voor het publiek zijn, maar het faalt op het beslis sende moment. De heer K. J. J. L o t s y noemde de Duit sche voorhoede een stomme machine, vooral voor de rust. Het resultaat noemde hij be vredigend voor Nederland. Tegen dit Duitsche elftal, op een vreemd veld, een gelijk spel te behalen, is nog altijd een prestatie, die er zijn mag. De heer Lotsy was vol lof over Wilders. Hij speelde gedurfd, was overal, had heele- maal geen plankenkoorts. Inderdaad, ook de heer Lotsy vond, dat Smit in de voorhoede wel gemist werd. En op een vraag of hij Smit of Szepan de voorkeur gaf, luidde het antwoord onverbloemd: natuurlijk geef ik Smit de voorkeur. Want mogen beiden in op- bouwenden zin van gelijke kracht zijn, als het op het afwerken der aanvallen aankomt, is Smit beslist de meest productieve speler. Wat hebben die Duitschers anders geknoeid voor het Hollandsche doel. Lehner was wel de ge vaarlijkste man, vooral, omdat Van Heel hem misschien wat te veel heeft vrijgelaten. Maar onze aanvoerder had den moed ook aan den opbouw van het spel te denken. In het Duit sche elftal waren Jakob en Friedel sterk tegengevallen, Gellesch blonk in de midden linie uit. De heer O. de Vries, voorzitter van de Technische Commissie roemde het hooge tempo, vooral van voor de rust. Tegen dit klassieke Duitsche spel waren de onzen op gewassen. De tactiek van den stopper-spil heeft voldaan. Bakhuys is voor een groot deel van den wedstrijd uitgeschakeld geweest. Men is in de Duitsche pers van meening, dat het Nederlandsche elftal met zijn laatste doelpunt geluk gehad heeft en dat 21 voor Duitschland de verhouding beter zou hebben weergegeven. Ontevreden is men over Friedel als Duitsch middenvoor. De beste voorspeler w.as naar Duitsche meening Szepan. Lehner zette het best door. Voorts was ook Hohmann goed door zijn dribbelen. De voorhoede als geheel wordt in de Berlijnsche bladen zwak genoemd, daarentegen de verdediging uitste kend. Van het Nederlandsche elftal wordt ge zegd, dat het zqn bekende spel speelde, dat snelheid op den voorgrond stelt, gaarne ver warring sticht, aan koppen en spelen op de vleugels de voorkeur gééft. Onder de spelers noemt de Duitsche pers met bqzonderen lof het temperament en het geweldige schieten van Bakhuys. Van Anderiesen wordt gezegd, dat hij ditmaal meer dan anders defensief speelde. Voortreffelijk vindt men Van Heel, „die met Anderiesen en de beide verdedigers Wilders en Caldenhove schitterend backten'" toen de Duitschers begonnen op te dringen Leo Halle, Hollands doelverdediger, hield vele ballen prachtig, doch droeg wel eenige schuld aan het tweede Duitsche punt. De scheids rechter leidde den strijd zonder kleinzielig heden en zeer goed". Aldus de bladen van Scherl. Die van Uhl- stein zeggen nog, dat het spel der Duitschers meer overdacht was en rijker aan invallen, maar dat het gelijke spel te danken was aan de reusachtige Hollandsche middenlinie Van Heel, Anderiesen, Pauwe, die haar voorhoede steeds goed steunde. Bjj K.B. van 25 Januari 1937 is met ingang van den eersten April 1937 aan den officier van den Marinestoomvaartdienst der le kl. M. P. J. Pover op verzoek, wegens langduri- gen dienst, eervol ontslag uit den zeedienst verleend. Bij Kon. Besluit van 25 Januari 1937 is aan luitenant ter der le klasse bij de Kon. Marine-reserve, J. J.Vuijk, gezagvoerder bij de naamlooze vennootschap „Rotterdamsche Lloyd", vergunning verleend om op het koop vaardijschip onder zijn bevel de reservevlag als natievlag te voeren. Te Amsterdam is gisteren plotseling over leden de heer J. A. Brouwer, gepensioneerd zee-officier en secretaris van de Vereeniging van Werkgevers in de Binnenbeurtvaart en het Vrachtautobedrijf. Bovendien was hij be stuurslid van de Stichting Nederlandsch Bin- nenvaartbureau. De overledene woonde te Haarlem. In den ouderdom van 70 jaar is gisteren te 's-Gravenhage overleden de heer P. S. Groen, gep. kolonel-inspecteur van het korps mari niers, ridder in de orde van den Nederland- schen Leeuw, officier in de orde van Oranje- Nassau. De crematie zal 3 dezer te Westerveld na aankomst van trein 15 u. 14, halte Driehui zen, plaats vinden. De heer Groen, die in 1866 werd geboren, werd op 2 Augustus 1888 benoemd tot twee den luitenant. Zijn bevordering tot eersten luitenant volgde op 2 Augustus 1892 en die tot kapitein op 16 April 1905. Hij bereikte den rang van luitenant-kolonel op 1 Februari 1917. Op 2 Augustus 1924 werd hem den rang van kolonel toegekend, in wei wen rang den heer Groen met ingang van 1 Januari 1927 een eervol ontslag uit den I militairen dienst werd verleend. Kolonel Groen was tevens drager van het eereteeken voor belangrijke krijgsverrichtingen bij Atjeh-expedities en van het Lombokkruis. De Rotterdamsche eorr. van het Hbl. meldt: Met kolonel P. S. Groen is een officier heen gegaan, die een zeer eervolle loopbaan achter den rug heeft. In militaire kringen, vooral ook in het Corps Mariniers, waarvan hij ge- ruimen tijd inspecteur is geweest, was hij een geziene figuur. Kolonel P. S. Groen is in 1866 te Den Helder geboren. Hij genoot zijn opleiding aan het instituut voor de marine te Den Helder. Kolonel Groen heeft het land belangrijke diensten bewezen, voor welke hem hooge onderscheidingen zijn verleend. Als eerste officier bij het Koninklijke In stituut voor de Marine te Den Helder was hij voorzitter van den gewestelijken landstorm en militair adviseur van de Burgerwacht daar ter plaatse. Van 22 Aug. 1894 tot 20 December 1897 en van 29 Jan. 1901 tot 17 Nov. 1903 vertoefde hij in Oost-Indië. Op 29 Sept. 1894 is hjj met een landings divisie gedebarkeerd en heeft hij deelgenomen aan de bezetting van het bivak van Arpenan van 17 tot 22 Nov. is hij met de landingsdivisie van Hr. Ms. „Hertog Hendrik" gedebarkeerd en werd hij ingedeeld bij de bezetting van Kapitan (Lombok). Kolonel Groen heeft voorts nog deelgenomen aan de excursie tegen Dampelas, dat was op 22 Augustus 1896. Hij is commandant geweest van de marine kazerne te Amsterdam. Als inspecteur van het corps mariniers hij was de voorganger van den voormaligen chef van het korps kolonel Oele had hij zijn standplaats te 's-Gravenhage. Op 1 Jan. 1927 verliet kolonel P. S. Groen den dienst met pensioen. SCHOUT-BIJ-NACHT J. C. F. HOOYKAAS BEVORDERD TOT VICE-ADMIRAAL. Bij Kon. Besluit van 25 Januari 1937 is met ingang van 1 Februari 1937 de schout-bij- nacht J. C. F. Hooykaas, Hoofd der 10e af- deeling bij het Departement van Defensie, bevorderd tot Vice-admiraal. Batavia, 1 Februari. De Engelsche krui ser „Dorsetshire" is heden naar Singapore vertrokken om deel te nemen aan de manoeu vres, waarna de kruiser naar Engeland terug keert. Op 30 Januari j.1. is de kruiser Hr. Ms. De Ruijter" te Alexandrië aangekomen. Op 30 Januari werd aan boord van Hr. Ms. „O 16" bq goed weer de 750ste zwaartekracht meting feestelijk herdacht. Op 31 Januari bevond de boot zich op 33 graden 35 minuten N.B. en op 47 graden 7 minuten W.L. in een flinken storm. Waar zjjn die karretjes? Bij de politie werd aangifte gedaan door een bewoner van de Janzenstraat, dat zqn rijwiel, dat hij eenigen tqd onbeheerd in een steeg had laten staan, verdwenen is. Ook door een bewoner van de Huygenstraat werd aangifte gedaan van vermissing van zijn rijwiel, dat hij eenigen tqd onbeheerd had laten staan. Stoomvaart Mij. Nederland. Bintang, t., 30 Jan. v. Marseille. Enggano, u., pass. 31 Jan. Gibraltar. Poelau Bras 31 Jan. te Amsterdam. Poelau Laut, u., pass. 31 Jan. Dungenes. Tajandoen, t., 1 Febr. v. Sabang. Kon. Ned. Stoomboot-Maatschappij. Ariadne 31 Jan. te Amsterdam. Alkmaar, t., 30 Jan. v. Callao. Amazone, 29 Jan. v. New York. Boskoop, 31 Jan. v. Curagao. Breda 31 Jan. te Liverpool. Ceres, 1 Febr. te Hamburg. Cottica, u., 30 Jan. v. Dover. Costa Rica 1 Febr. te Amsterdam. Ganymedes, 31 Jan. te Rotterdam. Hermes, 1 Febr. te Algiers. Hebe 31 Jan. te Amsterdam. Orion, 1 Febr. te Gdynia. Orpheus, 31 Jan. te Kopenhagen. Pluto 31 Jan. v. Amsterdam. Saturnus, pass. 1 Febr. Ouessant. Telamon, 1 Febr. te Rotterdam. Tiberius, 40 Jan. te Gibraltar. Titus, 31 Jan. te Catania. Triton, pass. 30 Jan. Gibraltar. Venezuela 31 Jan. te Amsterdam. Venus, pass. 30 Jan. Gibraltar. Vesta, 30 Jan. v. Kopenhagen. Ulysses, 31 Jan. te Istanbul. Kon. Holl. Lloyd. Amstelland, t., 30 Jan. v. Las Palmas. Waterland, t„ 31 Jan. v. Rio Janeiro. Rotterdamsche Lloyd. Blitar, u. pass. 1 Febr. Finisterre. Djambi, u., pass. 1 Febr. Point de Galle. Kedoe, t., 31 Jan. te Suez. Kota Kopan, t., pass. 30 Jan. Perim. Palembang, u., pass. 1 Febr. Dover. Sibajak, pass. 31 Jan. Kaap del Armi. Sitoebondo, t., pass. 30 Jan. Sagres. HollandOost-Azië Ljjn. Grootekerk, u., 31 Jan. v. Hongkong. Serooskerk, 31 Jan. v. Hamburg. Stoomvaart Mij. Oceaan. Ajax, pass. 30 Jan. Gibraltar. Calchas, 30 Jan. v. Port Said. Cyclops, 31 Jan. te Port Said. Eurymedon, 30 Jan. v. Liverpool. Eurylochus, pass. 29 Jan. Gibraltar. Laomedon, 31 Jan. te Amsterdam. Menestheus, 31 Jan. te Singapore. Polydorus, 31 Jan. te Colombo. RotterdamZuid-Amerika Lijn. Alcyone, t., 31 Jan. v. Bahia. Aldabi, t., pass. 29 Jan. Madeira. Emzetco Lqn. Jonge Anthony, pass. 31 Jan. Lizard. .xj^. .x*£. xf*. ,x;* ,_t_ .x?#, xj*. .xjx.xjx, 14 Febr. a.s. hopen mq'n geliefde Ouders i» A. V. d. VLIES KT i/ en 7, E. v. d. VLIES-v. d. WERF hun 12 i/j-jarige Echtver- jj» eeniging te herdenken. Dat L j!! zij nog lang gespaard mo- gen blijven is de wensch van hun liefh. Dochtertje i? GRIETJE. j£ Den Helder, 1 Febr. 1937. ji ,jj Bassingracht No. 139. '^ix* ïrix"yix"5ix' 'ïr£v' '3rjx Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van on zen Zoon, NICOLAAS ALLE JACOBUS. J. N. VEENIS. A. F. VEENIS—KLAVER. Breezand 28-l-'37. Molenvaart 194. getrouwd m. brandt corstius en netty smit. batavia, 29 januari 1937. de heer en mevrouw m. brandt corstius—smit betuigen ook namens wederzij d- sche familie hun harteljjken dank voor de vele blijken van be stelling dezer dagen ondervonden Heden overleed tot onze diepe droefheid na een langdurig, geduldig gedra gen lijden, na voorzien te zqn van de H.H. Sacramen ten der Stervenden, onze geliefde Echtgenoote, Moe der, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder SIJTJE BURGER, Echtgenoote van Jacobus Toes, in den ouderdom van 81 jaar. Den Helder, 1 Febr. 1937. Walvischstraat 40. Uit aller naam, J. TOES. De gezongen uitvaart zal plaats hebben Donderdag 4 Febr. a.s., te 8V4 uur, in de Parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus. De ter- aarde-bestelling daarna te 12.30 uur, op het R.K. Kerkhof „St. Joseph". Ver trek sterfhuis 12 uur. Gelieve GEEN GELD of GOE DEREN af te geven op mjjn naam, daar door mij niets wordt betaald. T. VAN ZWIEXEN. Brakkeveldweg 81. vertooning van het grandiooze filmwerk PEER GY1T naar het tooneelwerk van Hendrik Ibsen In de hoofdrol: HansAlbers die in deze film zijn ideale rol gevonden heeft. GRAVENS,..„AT 4 TELEFOON 4-'J 50500; Ambtenaren en vast per soneel bij particuliere grootbedrijven ook zonder borg". Rente voor 100. in 10 maanden 7.60. Andere bedra gen en langere termijnen evenredig Inlichting en adres: N.V.Nationale Volksbank rakkcveldweg iob Den Te koop wegens overcompleet goed onderhouden Remington Schrijfmachine, 45. Adres: Schoenenmagazijn „Bata", Keizerstraat 92. Te koop aangeboden een z.g.a.n. EIKENHOUTEN BUFFET. Te bevr. M. NOL, Kanaalweg 86. Vooruitbetaald: 10 ct. p. regel I mlnhnwa Niet vooruitbet: 15 ct. p. regel 40 en 60 e. Te koop gevraagd 2 in goeden staat zijnde HUTKOFFERS. Brieven onder No. 43, aan het Bureau van dit blad. Te koop gevraagd klein model Schrijfmachine, in koffer. Br. met prijsopgaaf onder no. 37 Bur. van dit Blad. Te koop gevraagd een licht soort AUTOTJE, Opel of iets dergelijks, 2 of 4-persoons. Brieven onder no. 38 aan het Bureau van dit Blad. Te koop gevraagd 1 electrische Waschmachine. Brieven met prijsopgaaf en merk onder no. 40 aan het Bur. van dit Blad. Den Helde ALGEMEENE BEGRAFENISVEREENGING „DEN HELDER" UITVOERDER J. C. HUBER HOOGSTRAAT 41 TEL 614 I altijd goedkooper Pracht Kogelspruitjes p.p. 6 of 8 Het allermooiste Lof p.p. 6 of 8 Prima gt„outen Spercieboontjes, p.p. 10 1 pondsbus Spinazie 10 5, 6 of 7 pracht Jaffa's 25 15,12 of 10 Sinaasappelen 25 Piet Heinstraat 38 Telafoon 291 naast Albert Heijn, Van G*lcnstraat Paardenstraat 12. Tel 566 Pracht Rabarber 'chorseneeren 1 X 1 kilo Blikgroenten ougboontjes, spercieboontjes, spinazie, andyvie) f 1.70 Te huur het HUIS Ruyghweg 275 k 4.25 per week. Te bevr.: Brakkeveldweg 114. Vooruitbetaald: 10 ct. p. regel minimum Niet vooruitbet: 15 ct. p. regel j» 40 en 6# e. Te koop eenige in goeden staat zijnde RIJWIELEN. Adres: Firma MOREE. Te koop: een mooi Huiska mer-orgel, een eiken Slaapka mer-ameublement, pluche Over gordijnen, een groot Cilinder Schrijfbureau, een Frisia Haard, Engelsche één-persoons Ledi kanten en Bedden (als nieuw) enz., enz. H. L. VRIES, Koningdwarsstraat 7173. Tevens het grootste en goedkoopste Meubelmagazijn in prima nieuwe Meubelen, Bed den, Dekens, Vloerzeilen, Slaap kamers, enz., enz. Ziet onze Etalages. P.S. Wij ruilen uw oude meu belen in tegen nieuwe. Nog te koop eenige prima spelende moderne Radio-toe stellen vanaf 25. Een tasch vol voor 1 Dubbeltje VERDER Spruitjes per kg .15 ct. Pracht Witlof per kg 12 of 15 ct. Andijvie per pond 10 ct. 3 Roode of Gele Kolen v. 10 ct, 5 pond Uien of Wortelen voor10 ct. Geschrapte Worteltjes per pond5 ct. Rabarber per bos. 10 ct. Enz., enz., enz. Komt U zelf even kijken? FRUIT nog steeds spotgoedkoop 5, 6 of 7 Jaffa sinaasappelen voor 25 ct. Bestellingen worden zonder prljs- verhooging thuisbezorgd. Pulkbeste aardappelen. Neemt proef. Beleefd aanbevelend. Gravendwarsstraat 3, Ruijghweg 49. Telefoon 416. Meermalen komt het voor, dat wq brieven ontvangen, geadres seerd aan de „Heldersche Cou rant' die bij opening betrekking blijken te hebben op een in ons blad geplaatste advertentie. Men heeft er dan niet aan gedacht, het nummer van de advertentie op de envelop te vermelden. W\j verzoeken heleefd steeds het nummer duidelijk op de envelop te scnrjjven In den linkerbenedenhoek. Artm. HeM. Ort.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 6