De patrouille-wedstrijden te Chamonix. De Zesdaagsche te Rotterdam. M J1MI De bekende sprinter Tinus Osendarp loste het startschot voor den tweeden Rotterdamschen Zesdaagsche, die Vrijdag. avond in de Nenytohal een aanvang nam De Fransche ski-patrouille maakte bij de internationale wedstrijden te Cha monix een schitterend tiguur. De aankomst der Fransche deelnemers De Russische maarschalk Legorov heeft met eenige leden van den Russischen generalen staf een bezoek aan Lithauen gebracht. De gasten tijdens de plechtig heid bij het graf van den Onbekenden Soldaat te Kaunas De Jamboreeweek, die tot 27 Februari in Amsterdam gehouden wordt, werd Vrijdagavond geopend met een optocht door de hoofdstad, waarbij aan het Gemeentebestuur de eerste Jamboree-brochure werd aanoeboden Koningin-weduwe Mary van Engeland bezichtigt met den Hertog van Kent een model van den mantal, dien de Koning bij zijn kroning in Mei a.s. zal dragen en dat ge ëxposeerd is op de Jaarbeurs te Londen De Jonge Achten van .Nereus" zijn op den Amstel te Amster dam weer in training gegaan voor de komende groote wed strijden De commis'ai is der Koningin in Utrecht, jhr. mr. dr. L. H. N. Bosch Ridder van Rosenthal. heeft Vrijdag te Kockengen een tweetal bruggen otbcieel voor het verkeer in gebruik gesteld. De plechtigheid bij één der bruggen I De tinbaggermolen, in opdracht van het Ned. Indische Gouvernement door de firma Smulders te Srh' J Maart naar zijn plaats van bestemming, het eiland Banka, getransporteerd worden3™ 96 De9'

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 12