De conferentie der Oslo-staten te den Haag geopend. Het hoog water in ons land. In midden Limburg is de verbinding tusschen Heel en Pol door de overstrooming verbroken. Slechts met paard en wagen kan een dienst onderhouden worden voor het verrichten van boodschappen Minister-president dr. H. Colijn heeft Woensdag in de Trèveszaal van het Departement van Waterstaat te den Haag de conferentie van de deskundigen uit de Oslo-staten officieel geopend. Dr. Colijn tijdens zijn rede Het treinongeluk nabij Langley In het park van het fraaie buiten „Marquette" te Heemskerk wordt van 19 Maart tot 23 Mei een bloemententoonstelling ge houden, waarvoor de voorbereidingen thans in vollen aang zijn De commandant van het Veldleger, luitenant-generaal jhr. W. Röefl, die 31 Maart n.s. den militairen dienst gaat verlaten, heeft Woensdag afscheid genomen van het garnizoen te Ede, waarvan hierboven een foto In tegenwoordigheid van minister Slotemaker de Bruïne en burqemee ster De Monchy had Woensdag te den Haag de onthulling en over dracht, aan het gemeentebestuur van 's-Gravenhage, plaats van het Jan Toorop monument Mr. J. in 't Veld, wiens benoeming tot burgemeester van Zaandam binnenkort te verwachten is Twee snapshots van de Oslo-conferentie te den Haag. Boven: v.l.n.r. de ministers: Gelissen, De Graeff en Dec- kers; onder: Sutens (België) en mr. dr. A. A. van Rhijn Het motortankschip „Erodona' te Krimpen aan den IJssel ge bouwd voor de Kon. Shell, heeft Woensdag zijn officieelen proeftocht gemaakt il

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 8