ver eischten rs „Andra'-bemanning Het Koninklijk bezoek aan Amsterdam Baarn gedenkt wijlen Koningin Emma Water grijpt zijn prooi Opening buitengewone zitting Staten Generaal Om den zilveren vleugel Autogiro-toestel verongelukt Een sofa als safe! Cellulose ging broeien De beschadigde „Kieviet" terug Veertig mille verduisterd ft Tijd van aankomst vroeger ge steld. In tegenstelling met het tijdstip van half twaalf, dat aanvankelijk was vermeld, zal H.M. de Koningin morgen reeds te 9.58 uur aan het Centraal Station aankomen. De Dam zal gewoon voor het publiek toegankelijk zijn, behoudens de ge bruikelijke afzetting bij het Ko ninklijk Paleis. Na de aankomst van Hare Majesteit wordt de Dam vrij gegeven tot 12 uur, waarna de af zetting voor de aankomst van de Prinses en den Prins begint. De burgemeester brengt ter openbare ken nis, dat hij, hoezeer ook eventueele voorne mens daartoe op prijs worden gesteld, geen .verlof er toe kan verleenen, dat, bij gele genheid van het bezoek door de Koninklijke familie, tijdens de ritten bloemen worden aangeboden. Er bestaat echter geenerlei bezwaar te gen, dat op dagen van het verblijf (8—14 Juni), mits voor 10 uur des morgens, bloe men aan het Koninklijk Paleis, ingang N.Z. Voorburgwal, worden bezorgd. In aansluiting aan het bericht, dat de aankomst van H.M. de Koningin niet zal plaats vinden om 11.30 uur, maar om 9.58 uur, deelt de K.R.O. mede, dat de radio reportage van deze aankomst, in tegenstel ling met het in de Katholieke Radiogids ge publiceerde zal beginnen om 9.50 uur. De reportage van de K.R.O. omvat de aan komst op het Centraal Station, de tocht langs het Damrak en de aankomst, op den Dam. Prinselijk Paar onthult het "monument. H.M. de Ko ningin eert Haar Moeder met hloemen. Op een rustig plekje, dicht hij den grooten weg naar Soestdijk, waar het verkeer van allen dag voortraast, en ivaarlangs ook Zij zoo dikwijls in haar rijtuig is ge gaan, heeft Baarn het monument ge plaatst dat hij het nageslacht de her innering moet levendig houden aan Koningin Emma, de nobele vrouw, die zulk een groote plaats in aller harten heeft ingenomen. Meer nog dan als Vorstin heeft Baarn Koningin Emma willen eeren als haar hooge ambachtsvrouwe en het is dan ook geen toeval, dat dit monument met het front naar het Zuidwesten op het mooiste gedeelte van de gemeente staat opgesteld. Door deze opstelling wordt het monu ment omstraalt zoowel door de middag- als late avond-zon als symbool hoe men Ko ningin Emma zoowel in den bloei van haar leven als op haar levensavond in Baarn het best gekend heeft. Het monument, dat ontworpen en ver vaardigd is door den Amsterdamschen beeldhouwer G. J. v. d. Veen, stelt voor de op een kolom staande figuur van Koningin Emma, leunende op haar parasol. Indrukwekkende plechtigheden De geheele omgeving van de Koningin Emmabr. was zwart van de menschen toen te 16.30 uur Zaterdagmiddag de hofauto's naderden. Eerst arriveerde het Prinselijk Paar met gevolg, bestaande uit een hofda me en jhr. Roëll. De Prinses was gekleed in een witte japon met roode bloemen en witten hoed, de Prins was in civiel. Even later reed de Koninklijke auto voor het baldakijn, waarin gezeten waren H.M. de Koningin, en de vorstin van Erbach, een nicht van H.M.. Zoodra de vorstelijke familie en het ge volg hadden plaats genomen, sprak dr. As- tro een rede uit, waarin hij dezeiï dag voor Baarn's bevolking een dag van weemoedige vreugde noemde. Na dank te hebben gebracht aan de gemeente en de spoorwegen die grond voor den bouw hadden be schikbaar gesteld, droeg spr. vol vertrouwen namens de burgerij het gedenkteeken over aan de zorgen van het gemeente bestuur, waarna hij H. K. H. Prinses Juliana en Z. K.H. Prins Bernhard verzocht tot de onthulling te willen overgaan. Het Prinselijk Paar begaf zich hierna over het grasveld, dat zich voor het balda kijn uitstrekte, naar het monument. Een dochtertje van een der comiteleden, bood de Prinses en den Prins een schaar aan en hiermede werd een koord door, geknipt, zoodat het gordijn wegviel. De Baarnsche harmonie „Crescendo" liet op dit oogenblik het „Dankt, dankt, nu allen God" hooren. H. M. legde een bouquet blauwe irissen aan den voet van het monument welk voor beeld door het Prinselijk Paar gevolgd werd met een bouquet anjers. De burge meester van Baarn legde namens de ge meente een krans aan den voet van het monument. Daarop begon het defile der Baarnsche vereenigingen met haar vaandels langs het monument waar talrijke bloemstukken wer den neergelegd. Intusschen waren de auto's voorgereden waarmee de Koninklijke Familie naar het Paleis Soestdijk terugkeerde. Na de thee vertrok H. M. naar het Loo. Zaterdag is uitgegeven Staatsblad no. 386, houdende bepaling, dat de buitengewone zit ting van de Staten-Generaal op Dinsdag 8 Juni 1937 in een vereenigde vergadering der beide Kamers wordt geopend door den Mi nister van Binnenlandsche Zaken. Vriendje liet het touw los. Gisterenmiddag om twaalf uur waren en kele jongelui uit Arnhem in den IJssel on der Westervoort aan het zwemmen. Een van hen, de 22-jarige R. Hart- gens uit Arnhem, die de zwemkunst niet machtig was, ging met een touw om het lichaam te water, terwijl zijn vriend het touw vasthield. Plotseling schoot de jongen onder water, waar bij zijn vriend van schrik het touw losliet, zoodat de eerste in de diepte verdween. De politie heeft gedurende vier uur naar het lichaam gedregd, doch slaagde er niet in het op te halen. De vader van het slacht offer was getuige van het gebeurde. Zwemster kwam niet meer boven. De 18-jarige dienstbode C. K. uit Heiloo is gistermiddag bij Haarlem in het Noorder Buiten-Spaarne verdronken. Het meisje, dat in betrekking was bij een banketbakker, te Haarlem, was met een vriendin in een bootje naar het Noorder Buiten-Spaarne gevaren om daar te gaan zwemmen. Ter hoogte van de Jan Gijzenvaart sprong zij in het water en tot groote ontsteltenis van haar vriendin kwam zij niet meer boven. Enkele personen, onder wie een agent van politie, hebben onmiddellijk red dingspogingen ondernomen, welke evenwel zonder resultaat bleven. Eerst enkele uren later heeft de politie 't lijk van het meisje met een sleepnet opge haald. Het is naar het St. Elisabeth Gast huis overgebracht. Jongeman verdronken. Bij het zwemmen in het Twente Rijnka naal nabij Hengelo is de 28-jarige G. J. Bos uit Glanerburg verdronken. Moeilijke blussching. Zondagmiddag tusschen een en twee uur heeft op de Waalkade te Nijmegen brand gewoed in een paar honderd balen cellu lose, welke daar reeds eenige weken waren opgeslagen en welke toebehoorden aan de N.V. Export Papierfabriek Jn de Tollens straat, aldaar. De brandweer, die onmiddellijk na het uitbreken van den brand ter plaatse ver scheen, moest de groote stapel balen uit eengooien om tot den haard van het vuur te kunnen doordringen. De groote hoeveel heid cellulose was in korten tijd in een groezelige papmassa veranderd. De brand is door broeiing ontstaan. Het bedrag der schade kon door de stijging van de cellu- loseprijzen nog niet worden vastgesteld. De firma was verzekerd. Prins Bernhard slaat de start gade. Schiphol. Onder begunstiging van fraaie weersomstandigheden werd Zaterdag middag de jaarlijksche wedstrijd gehouden om den zilveren vleugel der Amsterdamsche Aero Club, waarvan start en finish op Schiphol waren gelegen. Toen de deelnemers nog druk bezig waren zich voor te bereiden voor den tocht, verscheen onver wacht Z.K.H. Prins Bernhard in Zijn bekende groene auto, verge zeld van jhr. ir. W. G. Roëll. Het is bekend, dat Prins Bernhard groo te belangstelling voor het sportvlicgen koes tert. Voorgelicht door den heer E. Crone liet de Prins zich de route, welke de deel nemers hadden te volgen, uitlegeen, terwijl Hij informeerde naar bijzonderheden van den wedstrijd. Omstreeks half een begaf Prins Bernhard zich naar de plaats, waar de start der 25 vliegtuigen plaats vond. Een voor een vertrokken de machines, beurtelings richting Teuge en richting Ypen burg. Na de start verliet de Prins per auto Schiphol. De route was Schiphol-Teuge-Ypenburg— Schiphol en omgekeerd. Omstreeks zes uur kwamen de deelnemende machines weer op Schiphol terug. Na berekening door de ju ry werd het resultaat van dezen wedstrijd bekend gemaakt: Sportvliegers, 1 A. L. Baulig, Deventer 220 punten; 2 H. Rollman, Baarn 89 pun ten; 3 H .J. P. van Heek, Enschede 56 pun ten. Leerling-beroepsvliegers: 1 J. Groen, rijks opleiding Amsterdam 288 punten. 2 J. Kap- pelmeyer, rijksopleiding Amsterdam 286 punten; 3 J. W. Th. Bosch, Soesterberg 273 punten. Gistermiddag is het bekende autogiro-vlieg- tuig P.H.A,R,A. van den heer Van der Vel de bij het opstijgen van het vliegveld Waal haven, vermoedelijk door een oneffenheid van het terrein, verongelukt. Vlak voor den start moeten, zooals bekend, de wieken opgedraaid worden. Het toestel maakte, nog voordat het van den grond los was, plotseling slagzij, waardoor een van de wieken met den grond in aanraking kwam. Het vrij teere toestelletje werd grootendeels vernield. Vooral de achter-stabilo is ernstig beschadigd. Of de P.H.A.R.A. nog gerepareerd kan of zal worden, kon men ons nog niet mede- deelen. De heer Van der Velde bleef, evenals zijn echtgenoote, die met hem in het toestel zat, geheel ongedeerd. Met de „Orestes" te Rotterdam aangekomen. Zaterdagmiddag is de „Orestes" van de Kon. Ned. Stoomvaart Mij., met aan boord het Douglas D. C. 2 toestel „Kievit", dat be gin Mei bij Athene een noodlanding maakte en daarbij werd beschadigd, in de Rotter- damsche haven aangekomen. De „Orestes" heeft ligplaats genomen bij Hudig en Ve der aan de Lekhaven. De „Kievit" zal naar de werkplaatsen der K.L.M. op Schiphol worden vervoerd om daar te worden her steld. BENOEMING TWEEDE KAMERLID. De Voorzitter van het Centraal Stembureau te 's-Gravenhage, heeft benoemd verklaard tot lid van de Tweede Kamer der Staten- Generaal, wegens het niet aannemen van zijn benoeming door den heer C. van Geel kerken te Zeist, den heer W. B. A. Koster te Buurmalsen. Dader heeft een volledige kentenis afgelegd. be- In Maart van dit jaar kwam een ge vluchte Duitscher bij de politie van het bu reau Leidscheplein te Amsterdam aangifte doen van verduistering van effecten ter waarde van veertig duizend gulden. Hij vertelde hierbij het volgende aan de politie.: In October van het vorig jaar zond een Duitscher, die zich in Nederland ging ves tigen, een partij effecten plus een aanzien lijk geldbedrag, vernuftig in den rug van een sofa ingenaaid, naar een zakenrelatie te Amsterdam. De sofa werd door een Duit- sche vrouw, een bekende van hem, met en kele andere meubelen naar ons land ge transporteerd. Na aankomst der kostbare sofa vervoegde de Duitscher zich bij het adres van de zakenrelatie in Am sterdam Zuid. De sofa was toen reeds opengesneden, het pak effec ten was er uitgehaald en werd hem nu overhandigd. Toen hij het pak echter opgemaakte, bleek veertig duizend gulden aan effecten er uit te zijn verdwenen. De Duitscher verdacht zijn zakenrelatie, doch deze hield vol dat hij niets van den diefstal wist. Waarschijnlijk was het in Duitschland gestolen, beweerde hij. En aan gezien de Duitscher ook geen enkel bewijs tegen hem had, liet hij de zaak voorloopig rusten. In Maart echter besloot hij toch aangifte bij de politie te doen. Deze stond echter voor groote moeilijkheden. Bewijzen had zij niet en ging men een huiszoeking doen, dan zou men toch niets vinden. Zoo werd besloten de zaak te lafen rusten en te wachten op een onvoorzichtig heid van den verdachte. En deze onvoor zichtigheid bleef niet uit. De verdachte richt te een naamlooze vennootschap op. Hier voor moest hij een bewijs van zijn tegoed overleggen, waarbij bleek, dat hij op een bank f 40.000 had. Spoedig kreeg de politie een tweede aanwijzing. Op de bank was een effect teruggekomen, dat indertijd in op dracht van verdachte was verkocht. Bij on derzoek aan de bank bleek, dat verdachte in December toen dus bij de politie van de zaak nog niets bekend was opdracht had gegeven de effecten te verknopen. In de safe vond inspecteur Ponne 9000 gulden, welke hij in beslag nam. Hierna ging hij naar het huis van ver dachte, die hij arresteerde. De man was zeer verbaasd., maar heeft Zaterdagmorgen 'n volledige bekentenis afgelegd. Hij vertelde bovendien, war de rest van het geld zich be vond, namelijk op een andere bank, waar het inderdaad is gevonden. Oik dit geld is in beslag genomen, zoodat al het ont vreemde geld dus terecht is. z Auto bij Arnhem in brand ge vlogen. 2 dooden en 12 ge wonden. Op den Amsterdamschen straatweg tusschen Ede en Arnhem is Za terdagmiddag ongeveer te vier uur een verkeersongeval gebeurd, waar bij vijf personen zijn gewond. Ben twee-persoons Fiat, bestuurd door den luitenant-vlieger G. J. Verweij. uit Soester berg, reed in de richting Arnhem. Ter hoogte van den Koningsweg keek de be stuurder eenige oogenblikken op een hand wijzer, waarbij de auto eenige oogeniblikken op de linkerweghelft kwam. Op hetzelfde oogenblik naderde uit de richting Arnhem een Fordauto, bestuurd door den heer T. V. Hageman uit Enmelo, die vergezeld was van zijn echtgenoote en een andere dame. De heer Hageman merkte de beweging van zijn tegenligger te laat op, met het gevolg, dat beide auto's met de voorzijden tegen elkander botsten. De inzittenden van beide wagens werden allen gewond. Het ergst was mej. van Dijk uit Soesterberg er aan toe, die in de Fiat had gezeten en die een hersenschudding en een wonde aan de knie opliep. Voorts brak mevrouw Hageman haar linkerbeen, terwijl de drie anderen snijwonden op liepen. Beide auto's werden zwaar be schadigd. Eenige minuten na de botsing, toen de inzittenden den wagen reeds verlaten had den, vloog de Fiat in brand en brandde geheel uit. De gewonden zijn naar het gemeente ziekenhuis te Arnhem overgebracht, waar alleen mej. van Dijk ter verpleging is op genomen, de anderen zijn, na verbonden te zijn, naar hun woonplaatsen teruggekeerd. Botsing van motorrijders. In het Wilhelmina-gasthuis te Amsterdam is een 48-jarige motorrijder opgenomen, die Zaterdagavond te kwart voor acht een hersenschudding had opgeloopen, toen hij in de Bilderdijkstraat te Amsterdam bij het Kwakersplein met een anderen motorrijder in botsing was gekomen. Laatstgenoemde liep bij dit ongeval lichte verwondingen op. Twee meisjes onder een torfiets. mo- Zaterdagavond omstreeks negen uur reed het dochtertje van den heer Kiewiet te Ommen per fiets op den weg Ommen Balkbrug. Achter^op de fiets zat het doch tertje van den landbouwer Jansen te Ems- land. Doordat het achteropzittende meisje van de fiets sprong, kwa men beiden te vallen en geraakten onder een hen achterop komende motorfiets. Het dochtertje van 'den lieer Kiewiet werd opgenomen met een dubbele linker been-breuk en een breuk van het rechter- onderbeen. Verder kreeg zij nog ernstige hoofdwonden. Zij werd, nadat dokter Pos uit Ommen hulp had verleend, per zieken auto naar het ziekenhuis te Zwolle ver voerd. Het dochtertje van den landbouwer Janssen bekwam behalve eenige hoofd- schaafwond-en een sleutelbeenbreuk. Zij werd na door den dokter verbonden te zijn, naar het ouderlijk huis vervoerd. Het rij wiel werd geheel vernield. Ook de motor fietsrijder maakte een leelijke tuimeling, waarbij het motorrijwiel ernstig werd be schadigd. terwijl de duorijdster zoowel als de bestuurder eenige ontvellingen opliepen De politie stelt een uitgebreid onderzoek in naar de schuldvraag. Slechts het lijk kon worden ge borgen Gisterochtend te omstreeks half ne gen is de ongeveer 30-jarige motor fietsrijder A. H. Schouten uit Go- rinchem. die zich met tamelijk groote snelheid in de richting van VERHOOGING VARKENSPRIJZEN. Naar wij van bevoegde zijde vernemen, worden de prijzen voor de varkens, be stemd voor de baconbereiding, welke de Ne- derlandsche Veehouderij Centrale afneemt, met ingang van Maandag a.s. verhoogd met 2 cents per kg. geslacht gewicht. Amsterdam begaf, onder Breukelen opgebotst tegen een auto, welke op weg was naar Utrecht. De botsing was zoo hevig, dat de motorrijder in de Vecht terecht kwam. Men heeft slechts zijn ernstig aan het hoofd verminkt lijk kunnen bergen. Nader vernemen wij, dat het slachtoffer gedetacheerd was bij de politietroepen te Gorinchem en op weg was naar zijn ou ders te Amsterdam. Het ongeluk gebeurde ter hoogte van het kasteel Nijenrode. Wielrijdster weifelde. Op het Olympiaplein te Amterdam bij den Stadionweg is gistermiddag om drie uur een achttienjarige wielrijdster, die wei felde bij het oversteken van den weg, door een motorrijder' aangereden. Het meisje kwam te vallen en liep daarbij een been breuk op. Zij werd naar het Wilhelmina- gasthuis vervoerd. De motorrijder en duorijdster, die beiden ook een val hadden gemaakt, kregen geen letsel, Drie gewonden bij een aanrijding. Zondagmiddag om 3 uur reden op den Rijksstraatweg onder Zuidlaren de motor fietsrijders J. van K. uit Ulrum en P. S. uit Groningen achter elkaar. Door onbekende oorzaak kwam S. plotseling tusschen de boomen door op het rijwielpad terecht, waar twee meisjes de 14-jarige D. en de 15-jarige H., beiden uit Groningen, fietsten. Zij wer den omvergeworpen, terwijl ook de echtge noote van den heer S., die op de duo zat, tegen den grond sloeg. Alle drie kregen ver wondingen, doch gelukkig niet van ernsti- gen aard. De heer S. kwam er goed zonder letsel af. Na door een geneesheer te zijn behandeld, zijn de drie gewonden naar hun woningen vervoerd. De motorfiets en de beide rijwielen werden ernstig beschadigd. Kind doodgereden. Gisteravond om half zeven is het zevenja rig dochtertje van de familie K. Wildschut ubastraat te Groningen, doordat zij weifelde bij het oversteken, op den Heeren- weg aangereden door een auto, bestuurd coor den heer B. N. uit Groningen Het kind werd ernstig gewond en is eenige oogenblik ken na het ongeluk overleden. Haveloos, maar gelukkig! De kapitein nog in Tolosa, doch op vrije voeten. Met den Parijschen trein, die Za terdag 9.53 uur aan het station D.P. te Rotterdam arriveerde, is de be manning van de „Andra" in Neder land teruggekeerd. Aangezien men eigenlijk tot op het laat ste moment in onzekerheid verkeerde of de bemanning al dan niet de terugreis aan vaard had, waren er op het station slechts weinig familieleden van de opvarenden aan wezig. Zooals gemeld, was alleen de kapi tein, de heer L. Drachten, uit Rotterdam, voor de afwikkeling van de loopende zaken, in Spanje achtergebléven. De andere Nederlanders, alsmede zes Poolsche leden van de bemaning zijn ge zond en wel aangekomen. Zij vertelden,'dat zij een goede reis hadden gehad én vanzelf sprekend straalden de gezichten, dat zij dit avontuur op zoo bijzonder gelukkige wijze te boven gekomen waren. Van het nieuwe kleeren koopen was niet veel gekomen, de meesten hadden hun gescheurde jas en ver sleten broeken nog aan, maar hierin is, nu zij eenmaal weer in het vaderland zijn te ruggekeerd, gemakkelijk verbetering' te brengen. De tweede machinist, H. A. Dee- kens uit Groningen en de donke man T. J. Stolk uit Rotterdam, heb ben helaas bij het avontuur het le ven gelaten. Zij stonden op wacht, toen de aanvaller het vuur opende en aangezien een van de bommen de machinekamer heeft getroffen, werden zij op slag gedood. De stuurman vertelt. De eerste officier van de „Andra", stuur man P. Gazan uit Middelburg, vertelde ons het volgende avontuurlijke relaas. Op 5 April dat was een Maandag waren wij van Santander in ballast vertrok ken naar Salto Caballo, om eerst t'e laden voor Cardiff. Om half negen des morgens voeren wij nabij Casto Urdialos, op: onge veer 8 mijl van de kust, toen er plotseling een kanonschot klonk. Het projectiel kwam een eind achter het schip terecht en de kapi tein liet direct stoppen en drie stooten op de stoomfluit geven om achteruit te slaan. Dat moet men op het Spaansche schip gezien hebben. Er vielen evenwel nog acht schoten en de projectielen vielen Tier.en der om ons heen. Toen hadden wij al koers gezet naar het Spaanfeeh'e schip, omdat wij niets te vreezen hadden. Ook de Spanjaard koers te naar ons toe. .Op ongeveer een scheepslengte afstand van ons gekomen, viel er plotseling weer een schot en dat belandde in de machine kamer. Daar was het plotseling een leven als een oordeel, want het projectiel had een stoomleiding getroffen en in een minimum van tijd stond de machinekamer vol stoom. De tweede machinist en de donkeyman, die zich in de machinekamer bevonden, wa ren reeds doodelijk getroffen. We. konden evenwel door den stoom, die in de ruiimte stond, niet meer naar beneden. Toen de treffer kwam een omstandig heid, waarop wij heelemaal niet voorbereid waren draaiden wij direct de redding booten buiten boord. Niemand wilde meer* aan boord blijven. De „Andra" zonk wel niet, maar elk oogenblik kon het schip in den grond geboord worden. Opgepikt. De kapitein en ikzelf waren de laatsten, die in de boot gingen en de trawler heeft ons, op weg naar den wal, opgepikt. Daar de „Andra" getroffen was op ongeveer een voet boven de waterlijn, was er van zinken nog geen sprake. Na een nauwkeurig onderzoek van ons schip door onze aanvallers, werd de „Andra" met negen schoten in den grond geboord. Daarop is de trawler weggestoomd naar een ons totaal onbekende bestemming. Den anderen morgen, voor dag en dauw, het zal tegen half vijf geweest zijn werden wij in Passajes. in de buurt van de Fransche grens, aan wal gezet. De ka pitein maakte de bemanningslij st op en gaf kennis van de beide dooden. En daarna was het afwachten. Naar San Sebastian. Onder gewapend geleide heeft men ons in twee auto's gezet, waarop wij naar San bebastian werden overgebracht. Wij moch ten ons niet met den Nederlandschcri con sul. noch met onze familieleden in verbin ding stellen. Naar Tolosa. Na drie weken zijn wij overgebracht naar FranS<fr'i Sl°nd ons daar toe om in het t ransch naar huis te schrijven. Dat bracht nogal moeilijkheden mee, maar we hebben allemaal een lettertje op papier gezet. Van zelfsprekend heeft de censuur de brieven in- gezien. Toch zijn er ouders en vrouwen in Nederland geweest, die niets ontvangen heb ben, ofschoon niemand in zijn briefje iets bij zonders heeft gemeld. Vrijï Woensdagavond belde de Nederlandsche al cew d,rcJct.e"rvan 'ie gevangenis op met de tijding dat wij vrij waren! Alleen de kapitein moest achterblijven Hij beeft het overigens niet slecht, hij bevindt een hoPtein|e V°0ten ®n IoKeert momenteel' in Tot zoover stuurman Gazan. Een angstig avontuur is weer achter den rug en de mannen zijn thans allen naar hun gezinnen teruggekeerd.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 3