mmgmm m Onthulling van het Koningin Emma-gedenlcteeken. 1 li ÜMH ■-.<■■■ ^«21 Een aardig snapshot van den internationalen honkbalwedstrijd Nederland Zondag in het Ajax-stadion te Amsterdam werd gespeeld -Frankrijk, welke .Nederland aan slag*. - Minister Slotemaker de Bruine woonde Zaterdagavond in het Concertgebouw te Amsterdam de eerste opvoering van het muziekfeest .Maneto" bij. - Naast den minister, wethouder Boekman De bemanning van het Ned. s.s. .Andra dat in de Spaan- sche wateren in den grond werd geboord, is, na haar vrijheid herkregen te hebben. Zaterdag te Rotterdam terug gekeerd. Z. K. H. Prins Bernhard bracht Zaterdagmorgen in verband met den vlieg wedstrijd om den Zilveren Vleugel der Amsterdamsche Aero Club een bezoek aan Schiphol. De Prins laat zich de route uitleggen Een snapshot van den districts-jamboi eedag, welke Zaterdag te Leiden werd gehouden als propaganda voor de a s. Wereld jamboree De minister van Binnenlandsche Zaken, Z. Exc. mr. J. A. de Wilde, heeft Zaterdag in het gebouw der Tweede Kamer de zitting der Staten Generaal officieel gesloten. Een Qvergifijit tijdens de Dlechtigheid H. K. H. Prinses Juliana heeft Zaterdag te Baarn het Koningin Emma-monument onthuld. Na de plechtigheid legden H. K. H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard bloemen aan den voet van het gedenkteeken De burgemeester van Uitgeest, de heer J. M. van Roosmalen, die met ingang van 1 Juli a.s. eervol ontslag uit functie heeft gevraagd

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 4