Daders van Haagsche roofoverval gepakt Nief van zijn schuld doordrongen Groeiende tegenzin in grasbaanwedstrijden Groot aantal dooden te Hongkong 't Me Leper manoeuvreert in het Verre Oosten De inbeemsche vrouw heeft nog geen kiesrecht Het vliegveld bij Bergen Koninklijke familie op de „Piet Hein" Het geld der armen Familie in de sloot Predikbeurten Geen boycot der doktoren „Flores" gaat dc „Van Galen' in China aflossen De fraude bij de Geref. Kerk te Assen PUBLICATIE. Kans op berging van de „Van Heutsz" Duitschc legermanoeuvres MARKTBERICHTEN Twee jongemannen mishandel den Dr. De Ridder en roofden zijn portefeuille. In den avond van 10 Augustus men zal zich de geschiedenis nog wel herinneren vervoegden zich aan liet huis van Dr. De Ridder op het Oranjeplein te 's-Gravenhage twee mannen, die meedeelden, den dokter te willen spreken. De arts, die op dat moment alleen thuis was, liet de mannen boven ko men. Het bleek toen, dat zij gekomen waren om den dokter te dwingen, geld af te geven, aan welk verzoek de arts evenwel geen ge volg wenschte te geven. Er ontstond een wor steling. Dr. De Ridder werd tegen den grond geslagen en beroofd van zijn portefeuille, waarin een bedrag van circa f 30. De bru tale daders vluchtten, zonder een spoor ach ter te laten. Het eenige wat de politie bij haar onderzoek kon helpen, was een nauw keurig signalement, hetwelk Dr. De Ridder van de daders kon geven. De Haagsche politie is er dezer da- gen in geslaagd, de daders van dezen roofoverval achter slot en grendel te zetten. Zondag 29 Augustus werd door de re cherche aangehouden als verdacht van een kleine inbraak in een wijnhandel in de Anna Paulownastraat op 18 Augustus de 20- jarige J. C. V. uit de Riemerstraat. Bij het onderzoek, dat de politie in de woning van dezen jongeman instelde, vond zij verschil lende flesschen wijn, afkomstig uit genoem den wijnhandel, benevens een boksbeugel. V., die aanvankelijk ontkende en beweerde de flesschen wijn van een onbekenden vriend gekregen te hebben, viel tenslotte door de mand. Tevens kwam vast te staan, dat hij twee mededaders had gehad, terwijl voorts bleek, dat hij zich ook schuldig had gemaakt aan een inbraak in een perceel aan het smidswater, gepleegd op 23 .Tuli j.1. Op 31 Augustus j.1. werd aangehouden de 20-jarige L. J. D., wonende aan de Gedempte- Gracht, die na een streng verhoor tenslotte toegaf tezamen met V. de inbraak in de Anna Paulownastraat te hebben gepleegd. Woensdag j.1. arresteerde de politie ten- Slotte nog de 23-jarige J. J. H. Z„ wonende aan de Houtmarkt. Nadat ook deze jonge man aanvankelijk had ontkend, gaf hij na eenigen tijd toe zich tezamen met V. schul dig te hebben gemaakt aan de inbraken aan het Smidswater en in de Anna Paulowna straat. Tijdens het onderzoek in deze za ken viel het de politie op, dat V. en Z. beantwoordden aan de signale menten door Dr. De Ridder gegeven van de daders van den op. hem ge- pleegden overval. Op dien bewusten avond hadden de daders Zich ook bediend van een boksbeugel. V. en Z. werden nu aan een streng verhoor onderworpen, waarbij zij ten slotte bekenden zich aan den overval te hebben schuldig gemaakt. Bij con frontatie met Dr. De Ridder herken de deze de mannen pertinent. V. O. werd gisteren ter beschikking van 'den officier van justitie gesteld. Met Z. zal dat heden gebeuren. De Haagsche politie is er van overtuigd inet de arrestatie van deze jongemannen, die nog niet eerder rnet de justitie in aan raking kwamen, een goede vangst te hebben gedaan. k Een onverbeterlijk man voor zijn rechters. Wederom heeft de heer N. Som- meling, directeur van de N.V. Som- meling's Automobielbedrijf te Den Haag zich voor den Amsterdamschen kantonrechter te verantwoorden ge had wegens overtreding van het ge wijzigd reglement autovervoer perso nen. Hem is ten laste gelegd in zijn autobussen personen te hebben ver voerd over den openbaren weg van Amsterdam naar Den Haag zonder daartoe concessie te hebben. In de dagvaarding is van 8 over tredingen sprake. Eenige dagen geleden stond hij voor der gelijke feiten voor den Haagschen Kanton rechter terecht, doch deze sprak hem vrij. Ter zitting bekende verdachte de feiten, hij achtte zicii echter als directeur der N.V. niet aansprakelijk. Daar de feiten erkend werden, nam hel getuigenverhoor het o.m. had in totaal twaalf chauffeurs en politiemannen gedag vaard niet veel tijd in beslag. Requisitoir. De ambtenaar van het O. M., Mr. S. .Tacob, hchtte de feiten bewezen en strafbaar. Ver dachte is de eenige directeur der N.V. en als zoodanig verantwoordelijk. De naamlooze vennootsci^p kan straf rechterlijk niet worden gesteld doch wel de directeur of de directeuren. Spr. vorderde acht geldboeten van f 100. subs, acht maal 30 dagen hechtenis. Pleidooi. De verdediger, Mr. de Grooth, betoogde o.m., dat z.i. de kantonrechter in deze zaak niet bevoegd is, aangezien verd. vanuit Den Haag zijn opdrachten heeft gegeven. Het feit voor zoover het verd. betreft is ge pleegd te Den Haag en niet te Amsterdam. Wat de aansprakelijkheid betreft, merkte pl. op, dat in dit geval niet verd. exploiteert, doch de naamlooze vennootschap. Verd. is Onze Oost. UIT DEN VOLKSRAAD. „De vrouw moet zich in de al lereerste plaats aan het gezin geven In den Volksraad werd gisteren o.m. de vraag: „Kiesrecht voor de inlieemsche vrouw?" behandeld. De heer Wirjopranoto. verzocht de regee ring tegenover de inheemsche vröuw een zelfde standpunt in te nemen als tegenover de Nederlandsche. Ook de heer Kerstens bepleitte een actief kiesrecht voor vrouwen, terwijl mevr. Ra- zoux Schultz betoogde, dat passief kiesrecht zonder eenig actief recht een wassen neus is. De heer De Hoog (Ind.-Europ. Verbond) heeft geen principieel be zwaar tegen het vrouwenkiesrecht, doch meent, dat de vrouw zich in de eerste plaats aan het gezin moet ge ven. Spr. is niet geporteerd voor stemdwang. als directeur in dienst der N.V. De Kanton rechter te Den Haag heeft dan ook zeer te recht overwogen, dat ten aanzien van verd. Sommeling niet van exploitatie kan worden gesproken. Pl. drong aan op ontslag van rechtsver volging, subs. op vrijspraak. Na re- en dupliek stelde de Kantonrechter nog een vraag aan verd.: „Bent u er van doordrongen, dat u deel neemt aan een verboden handeling?" Verd.: „Niet heelemaal Kantonrechter: „Begrijpt u niet, dat het heele autobusvervoer zonder concessie on geoorloofd is?" Verd.: „Neen." De Kantonrechter zal 10 September schrif telijk vonnis wijzen. motorraces in alkmaar. De races zullen waarschijnlijk worden verboden. Initiatief van het gemeentebe stuur te verwachten. De tegenzin in motorgrasbaanwedstrijden is groeiende en nu Zondag j.1. bij de mo torraces in Alkmaar opnieuw een jonge man met zijn leven heeft betaald voor de sen satiezucht van het publiek, klinkt uit vele kringen een kreet van verontwaardiging over deze „sport". Aan deze stemming is waarschijnlijk te wijten het in een plaatselijk Alkmaarsch blad en ook in het Algem. Handelsblad ge lanceerd bericht, dat door enkele Alkmaar- sche geneesheeren het initiatief zou zijn ge nomen om tot een soort doktersboycot bij eventueel nog komende races te geraken. Wij meenden aan de juistheid van dit be richt ernstig te moeten twijfelen en hebben ons daarom tot een drietal Alkmaarsche dok toren gewend, die geregeld hun bijstand tij dens de motorraces verleenen. Allereerst wendden wij ons tot dokter Steensma, die als leider van de transport colonne van het Roode Kruis geregeld bij de wedstrijden aanwezig is. Dr. Steensma verzekerde, dat hem van een initiatief zooals in de couranten was ge meld, niets bekend is. Als een zuiver persoonlijke uiting, los van zijn functie als colonneleider, heeft hij wel j.1. Zondag gezegd, niet meer ais medicus bij deze gevaar lijke wedstrijden te willen assistee- ren.. Dit beteekent, naar de heer Steensma ons mededeelde, echter nog geenszins, dat dan ook de Roode Kruis colonne wegblijft. Zijn wegblijven is het gevolg van zijn eigen visie op het nut en de gevaarlijkheid der motorraces. Ook Dr. van Gilse, die wij polsten, wist niets af van een actie der doktoren. Persoon lijk bleek hij geen overwegende bezwaren te gen het houden van motorraces te hebben en hij betwijfelde ten sterkste of een eventueele boycot der Alkmaarscbe geneesheeren eenig effect zou sorteeren, daar men immers al tijd medici van buiten zou kunnen laten ko men. Van een besluit van den kring der Alkmaarsche doktoren of eenig ini tiatiefvoorstel bij of door het bestuur is geen sprake, wat ons ook door Dr. Frcderiks werd bevestigd. Deze laatste achtte het gevarenelement niet zoo bijzonder groot en wees er op, dat we 15 jaar moeten teruggaan voor het vorige doodelijk ongeval. Hij meende voorts, dat het zeer twijfelachtig zou zijn of de kring van doktoren, het voorstel zou aannemen, terwijl hij meende, dat een eventueel besluit de leden-doktoren waarschijnlijk niet zou binden. Ten slotte stond het verre van vast, dat de Maatschappij, de Centrale te Am sterdam, een dergelijk besluit zou goedkeu ren. Overigens meende hij, dat de doktoren geen gebruik mochten maken van hun eenigszins monopolistische positie, om te trachten op deze wijze het houden van bepaalde sportuitvoeringen onmogelijk te maken. Het mag dan ook wel als vaststaand wor den aangenomen, dat van de zijde der doktoren geen initiatief is te verwachten. Mogelijk wordt de zaak in een Kring vergadering ter sprake gebracht, maar eenige kans dat een bindende boycot zou worden uitgesproken, is uitgesloten. Anders staat het met verbodkansen bij 't Gemeentebestuur. Wij hebben gegronde redenen om aan te nemen, dat een initiatief van b. en W. is te verwachten om de ra ces in het vervolg te verbieden. Waarschijnlijk zal men geen interpellatie, die trouwens hedenmorgen nog niet ter se cretarie was ingekomen, afwachten, maar zelf een verbod uitvaardigen. Ongetwijfeld zullen B. en W. van Alk maar door dezen. maatregel het goed den kend deel van het publiek aan zich ver plichten. Nog geen overeenstemming. Donderdagmiddag zijn een 11-tal landeigenaren uit den Bergermeer in 't Gulden Vlies te Alkmaar bijeen gekomen om de aanvrage van De fensie te bespreken, die grond wil koopen voor het aanleggen van een luchthaven, aldus de Alkm. Crt. In deze bijeenkomst, welke geleid werd door mr. Judell, kon men niet tot overeenstemming voor een voor allen gelijken prijs komen, daar di verse landeigenaren meer wenschten wanneer er een schadelijke snij ding van hun land zou plaats vin den. Er waren dus diverse wenschen en de heer Judell is na afloop der vergadering naar den Haag gegaan, om het resultaat der besprekingen mede te deelen. Naar wij vernemen wordt overwo gen om binnenkort H. Ms. torpedo jager „Van Galen" te Shanghai te vervangen door een flottieljevaar tuig van Ned. Indië. Hiervoor zal vermoedelijk H. Ms. „Flores" wor den aangenomen. Onverwacht bezoek aan Kampen. Geheel onverwacht zijn gisterenmiddag te gen half zes H. M. de Koningin, Prinses Ju- liana en Prins Bernhard te Kampen aan gekomen, alwaar H. M. de „Piet Hein" kwam bezichtigen. Het jacht had reeds sinds des morgens half tien aan de IJsselkade gele gen. Den geheelen dag stonden drommen be langstellenden de komst van de Koninklijke familie af te wachten. Onder luid gejuich der menigte begaven de vorstelijke personen zich aan boord. Na een korte bezichtiging vertrok het jacht voor een tocht. De auto's bleven op de kade staan. Na een tocht van drie kwartier op den IJssel in de richting van het Keteldiep, kwam het jacht terug Het aantal belangstel lenden was inmiddels grooter geworden. On der luid gejuich betrad de Koninklijke fami lie de kade om weldra weer in de auto plaats te nemen en den terugtocht naar het Loo te aanvaarden. In de stad reed de auto zeer langzaam, hetgeen door do bevolking wel werd gewaar deerd. Hartelijk wuivend verlieten de Vorstelijke personen Kampen. Laffe diefstal te Maassluis. Uit een ijzeren geldkist, welke was opge borgen in het kantoor van de gemeentelij ke arbeidsbeurs aan de Bonestraat te Maassluis is een bedrag van ongeveer vier honderd gulden ontvreemd. Het geld was bestemd voor de uitkeering aan ondersteunden van het Burgelijk Arm bestuur welke uitkeering gisterenavond om zeven uur zou geschieden. De penning meester van het B.A. had het geld des mid dags bij den gemeente-ontvanger in ont vangst genomen en naar het gebouw van de arbeidsbeurs gebracht, waar het in een kast werd weggesloten. Toen hij de geldkist gisterenavond open de, was de inhoud verdwenen. De ondersteunden werden heengezonden met hot verzoek hedenmiddag terug te ko men. Het onderzoek wordt ten zeerste be moeilijkt doordat elk spoor omtrent dezen diefstal ontbreekt. Het personeel van de arbeidsbeurs was om vijf uur naar huis gegaan, waarna het gebouw, dat alleen staat, geheel verlaten was. Boekhouder krijgt acht maanden. De rechtbank te Assen deed gisteren uitspraak in de zaak tegen A. W. B., ge wezen boekhouder-diaken van de Gerefor meerde Kerk te Assen en penningmeester van de vereeniging tot instandhouding van het Militair Tehuis. B. had in deze functies respectievelijk 1890 guldon en 456 gulden verduisterd in het tijdvak Januari 1936 tot Maart 1937. De rechtbank veroordeelde hem tot acht maanden gevangenisstraf, waarvan vier maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en onder toezicht stelling van de Protcstantsch Christelijke Reclas- seeringsvereeniging. De eisch luidde acht maanden gevangenis straf. DENATURATIE ERWTEN OOGST 1937. De Nederlandsche Akkerbouwcentrale maakt bekend, dat de denaturatie-vergoe- ding voor erwten van oogst 1937, weIK© zijn gedenatureerd in het tijdvak van oü Augustus 1937 tot en met 4 September 193f zal bedragen f 1.35 per 100 kg., indien liet betreft door handelaren gedenatureerde groene erwten, welke voldoen aan het voor- loopig vastgestelde standaardmonster van kwaliteitsklasse C en 0.85 per 100 kg., in dien het door telers gedenatureerde voeder erwten betreft. (Adv.) 's Gravenhage. 3 September 1937. Nog vermisten? De directie van de K.P.M. uit Batavia heeft omtrent den toestand van de „Van Heutsz", het volgende bericht u;t Hongkong ontvan gen: „Waarschijnlijk zijn alle passagiers en de geheele bemanning van het ms. „Van Heutsz" in veiligheid gebracht. Indien nog personen worden vermist zijn zij ten hoogste tien in getal. Nader verneemt Aneta: Het schip rust gedeeltelijk op de rotsen, zoodat, indien de weersomstandigheden, wel ke thans gunstig zijn, niet veranderen, er een goede kans bestaat, dat het schip kan worden vlotgebracht. Er is een aanvang ge maakt met het lossen van de lading uit de ruimen, welke niet onder water staan. He den zal bij laag water getracht worden een gat in de buitenhuid bij ruim 2 te dichten. De „Cremer" van de K.P.M. is hedenmor gen vroeg met bergingsmateriaal uit Singa pore naar Hongkong vertrokken. Eenige leden van den technischen dienst zijn per vliegtuig naar Hongkong vertrokken. Auto maakte rare sprongen. Gisteravond half negen is een personen auto uit Drachten, welke onderweg was naar Groningen, onder Hoogkerk tengevol ge van de gladheid van den weg en ver moedelijk door een defect aan de stuurin richting tusschen twee boomen terecht ge komen en vervolgens gekanteld en in een langs den weg loopenden sloot geraakt. In den wagen bevonden zich vier perso nen, allen woonachtig te Drachten, nl. va der, zoon, dochter en schoonzoon. Toege schoten hulp bracht het viertal weldra op het droge, zoodat de familie met den schrik en een nat pak vrij kwam. Na in een na bijgelegen woning op verhaal te zijn geko men, hebben de vier Drachtenaren met een andere auto de reis naar Groningen voort gezet. De auto, welke later door een kraanwa gen is gelicht, was aan de voorzijde zwaar beschadigd. Niet tegen een huurland ge richt. Leger, vloot en lucht macht onder één commando. Voor het eerst sedert den oorlog zullen de groote herfstmanoeuvres van het Duitsche leger worden gehouden in samenwerking met leger, vloot en luchtmacht. In het tijd schrift „Die Wehrmacht", schrijft luitenant kolonel Jost van het ministerie van Oorlog, dat deze manoeuvres zullen worden geleid door den minister van oorlog Von Blomborg als opperbevelhebber der weermacht. De manoeuvres zullen worden gehouden in Pommeren, Mecklenburg en op de Oostzee. Verscheidene divisies zullen deelnemen, o. a. gemotoriseerde divisies en pantserwagen detachementen, verder sterke afdeelingen van de marine en de luchtmacht, teneinde de samenwerking te bestudeeren onder één commando. Overste Jost schrijft verder, dat het be staan van een roode en blauwe partij wordt verondersteld. De grens loopt Noord-Zuid cn snijdt Duifschland in het midden door, hiermede wordt bewezen, dat de manoeuvres niet tegen een buurland van Duitschland zijn gericht. ORKAAN DREEF BRITSCHE OORLOGSSCHEPEN OP EL KAAR. Het aantal dooden, dat te betreu ren is als gevolg van den taifoen te Hongkong, is hooger dan men oorspronkelijk dacht. Men heeft tachtig lijken te voorschijn gehaald uit ingestorte huizen. Te.Taiopo zijn, naar men vreest, 200 personen om 't leven gekomen, terwijl in verschil- lende districten de visschersvloten geheel zijn vernietigd. Het aantal slachtoffers onder Chineesche zee lieden moet zeer hoog zijn. Aan den spoorweg Canton—Kaulocn is ten "evolge van overstroomingen een scha de aangericht van een half millioen dollars De lijn zal veertien dagen buiten gebruik moeten worden gesteld. Te Taipo spelen zich hartverscheurende fooneelen af. De geheele beschikbare po litiemacht neemt deel aan de bergings werkzaamheden. Het schijnt, dat een vloed- golf een menigte menschen heeft meege sleurd. Honderden personen zouden in zee zijn terechtgekomen. Tijdens de taifoon tc Hongkong is het Bntsche kustvaartuig „Onlce" in botsing gekomen met den Britschen kruiser Suffolk' en met den Britschen torpedoja ger Duchess". De drie schepen werden al- £;„,.hnHi«rd. de „Suffolk" zal tien da ger Duchess De uwe hcf" «eiuen al len beschadigd, de „Suffolk zal tien dagen in het dok worden opgenomen om schade te herstellen. Vermoedelijk is een van de vliegtuigen van het schip vernield. koreanen en mongolen in opleiding. Geen geheime clausules in ons verdrag met China, zegt Mos- kou. Dc Correspondent van de „Times" te Riga heeft vernomen, dat de jaarlijksche herfst manoeuvres van het Roode Leger in het verre oosten in vollen gang zijn. Uit de schaarsche berichten dienaangaande kan men opmaken, dat de manoeuvres geleid worden door den opperbevelhebber van dit leger, maarschalk Blücher persoonlijk. Deze heeft' zijn stafkwartier opgeslagen in de nabijheid van Khabarovsk. Er is in deze manoeuvres weinig bijzonders, alleen dat zij op grooter schaal worden gehouden dan vori ge jaren, doch in verband met het Chineesch—Japansche conflict wor den de manoeuvres te Moskou met meer belangstelling gevolgd. De correspondent bericht verder, dat de Japansche bewering, dat het Chineesch Russische verdrag geheime clausules zou hebben, te Moskou wordt tegengesproken en de correspondent acht het vrijwel ze ker, dat op het oogenblik geen openlijke steun zal worden verleend aan China. Vliegtuigen kunnen zonder moeilijkheid van Irkoetsk naar China vliegen, doch andere wapenen en munitie zouden of wel over zee moeten worden vervoerd, of wel langs de moeilijke wegen door Buiten» Mongolië of Chineesch Turkestan. Het zou dus te moeilijk zijn om op grooten schaal te helpen. In het Roode Leger worden even wel talrijke Koreanen en Mongolen opgeleid, zoowel tot soldaat als tot officier eri de mogelijkheid is niet uitgesloten, dat deze in het Chinee sche leger dienst kunnen nemen, zonder de Sovjet-regeering in op spraak te brengen en te Moskou is men van meening, dat een aan tal van hen als vrijwilliger in dienst kan treden van China als piloot en als instructeur. ALKMAAR, 3 Septemiber. Kaasmarkt. Aangevoerd 52 stapels, zijnde 115.000 Kg. Fabrieksbaas kleine f 20.50, Boerenkaas, kleine f 19.50, idem commissie f22.per 50 Kg. Handel matig. ALKMAAR, 3 September. Andijvie 0.601.50; appelen 2.508, augur ken 113, bloemkool I 1017, idem II 3—5, bieten 1.60, doperwten 3.50, druiven 12—16, gele kool 2.603.40, groene kool 1.803.80, krospla 0.602.20, komkommers 1.503, meloenen 424, peren 4—12, prei 2.202.60 peterselie 0.501.20, perziken 7.postelein; 0.150.29, pruimen 4.5012, rabarber .0.50 1.10, raapstelen 0.50, radijs 1.60, roode kool 1.80—3.20, selderie 0.501.90, spinazie 0.08 0.28, snijbooncn 210, enkele sperciebooncn I.40—1.90. dubbele idem 0.951.80, tomaten 2—3.10, uien 1.802.90, witte kool 1.10, wor telen 3—5.50. ALKMAAR, 3 September. Kaasbeurs. KI. Edammer 40 plus, aan bod 5030 stuks, verkocht 2330 stuks, mid- denprijs f 19.50, hoogste prijs f 22; Commis sie 40 plus, aanbod 180 stuks, verkocht 100 stuks, prijs f 20.50, per 50 Kg. Totaal aan bod 5210 stuks, verkocht 2430 stuks. Aan wezig 1 fabriek. ALKMAAR, 3 September. Op de lieden gehouden graanmarkt, wa ren aanvoer en prijzen als volgt: 10 H.L. rogge f 8.75, 213 H.L. gerst f 6—7.75, 330 II.L. haver f 6—7.40, 11 H.L. boonen, w.o. bruine f 1213, citroen f 12 en witte boo nen f 31; 6 H.L. diversen; 69 II.L. karwij- zaad f 23—23.70, 340 H.L. erwten, w.o.: kï. groene f 1015. groote groene f 2223.50, grauwe f 17—32 en vale erwten f 16—22. Totaal 979 H.L. Alles per 100 Kg. Handel goed. NOORDSCIÏARWOUDE, 4 September. Groote muizen 2.20—3, r. duken 2.80, ei genheimers 1.90—2.7)0, lil. dito 2.20—2,50, bevelanders 2.—. uien 2.20—2.90, drielingen 2.30 2.60, grove 2.803.10, gele nep 5.40— o.90 peen 1.50. Spercieboonen f 4.80—11.30; 550 kg. kro- i6rn'feo^r0°de kool f 1— ,532°0 kg. witte kool 1.10—1.30; 600 kg. gele kool f 1.10—1.90. ZONDAG 5 SEPTEMBER. T, Ned. Herv. Gemeente. Anna I aulowna, voorm. 10 uur, Ds. Vorst man. Huisduinen, voorm. 9.30 uur, Ds. v. Widfien. Juhanadorp, voorm. li „ur, Ds. v. Wichcn. cailantsoog, voorm. 10.30 uur, Ds. v. Boek. °00Ps9ezinde Gemeente. Zeeuw voorm' 10'30 uur> Cand' de Geref. Kerk. 9™ ivna' voorm. io uur en nam. 2-30 uur, Cand. j. Verhave. i Evangelisatie. Nam 9 9n°0rm' "nr' de heer Boon- Nam. ,300 uur. de heer Boon. Tlllinno I 10 Star **Ope Mission. uur doT V00*rm' 10 uur 0,1 's av- cXJ°he?r Donkc1'- van zaandijk. Den Hein', r\V j ur' Br- de Heer, van deur opcrU" 0ndervverP: doet do

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 2