Sluiting van de Staten Generaal. Opening van de Krispijntunnel De start der junioren voor de Ronde van Hilversum, welke Zaterdag gehouden is In verband met de groote leger-manoeuvres In den Achterbeek moesten Zaterdag in Borculo niet minder dan 1300 Brieven van huls. - De auto, die de dagelijksche post voor de militairen die d manschappen worden ingekwartierd, hetgeen natuurlijk de noodige bedrijvigheid met zich mede bracht manoeuvres in den Achterhoek deelnemen, verzorgt, wordt steeds met vreugde b 6 °°te De nieuwe Krispijntunnel te Dordrecht, die voor deze stad een belangrijke verkeersver- betering beteekent, is Zater dag door de echtgenoote van burgemeester Bleeker officieel geopend Je Rotonde te Weenen, het kolossale gebouw, waar in sinds vele jaren de Weensche Jaarbeurs werd gehouden, is bijna geheel door brand verwoest. De Rotonde een prooi der vlammen Te Arnhem werd Zondag de internationale rugbywedstrijd Nederland West Duitschland gespeeld, waarvan hierboven een interessant snapshot Ir. L. H. de Langen is benoemd tot directeur van de Noordelijke Econo- misch-Technologische Organisatie voor Drente en Groningen Om de hongerige magen der militairen, die aan de leger-manoeuvres deelnemen, te vullen, zijn heel wat brooden noodig. - Een kijkje in de bakkerij te Rotterdam, waar de .kuchies" gebakken worden Z. Exc. minister-president dr. H. Colijn heeft Zaterdag in plaats van minister Van Boeyen, die wegens ziekte verhinderd was, de plechtigheid der sluiting van de Staten Generaal verricht

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 4