Alcmaria en Helder winnen Texel, Succes en Schagen verliezen op eigen terrein Forsche wedstrijd in Zaandam Alcmaria veel sterker dan West-Frisia De voetbaluitslagen K.N.V.B. N.H.V.B. Maandag 27 September 1937 Fraai werk van H.R.C. Volewyckers en Helder nemen de leiding Ajax en K.F.C. geslagen Drechterland op dreef Stormvogels winnen Kampioen verspeelt weer een punt Record-score van P.S.V Nek aan nek Er komt teekening in den strijd Prachtig herfstweer heeft den 2den competitie-Zondag van het seizoen 1937 '38 tot een feestdag voor de sportbeoefe naren en -liefhebbers gemaakt, Allerwege is dan ook druk en met animo gesport en dat vooral de wentelingen van den voet bal met de grootste belangstelling gevolgd werden, behoeft wel geen betoog. Zooals altyd, waren ook nu de verrassingen niet van de lucht, ook niet in ons district. In het hiervolgend overzicht kan men er over lezen. De uitslagen van de gisteren, 26 September, gespeelde voetbalwedstrijden luiden: AFDEELING I. Eerste klasse. D.W.S.—R.F.C. [rr. D.F.C.—V.S.V. V.U.C.—Ajax SpartaA.D.O. ExcelsiorK.F.C. 0—3 4—3 1—0 2—2 2—1 Tweede klasse A. W.F.C.Z.V.VT.T7TT.«T.-.W. .V., 2—1 O.S.V.Kennemers 4 00 Alcm. VictrixWest-Frisia 51 Z.F.C.—H.R.C1—3 D.W.V.Spartaan 32 Tweede klasse B. A.F.C.—E.D.O. 1—4 R.C.H.—H.F.C2—1 HilversumVelox 11 D.O.S.—H.V.C6—4 ZeeburgiaB.F.C. t.4 11 Derde klasse A. ZaandijkPurmerstein rrr...4—3 HollandiaAlkm. B22 TexelAssendelft 4 13 SuccesVolewijck 13 Helder—A.P.G.S. 4—1 Vierde klasse A. M.F.C.—B.K.CTi.-..-..* 5—2 StrandvogelsAlkmaar 3—7 SchagenAndijk 12 WieringerwaardN. Niedorp 30 WatervogelsD.T.S. 32 Res. tweede klasse A. H.R.C. II—W.F.C. II 4—2 Res. derde klasse A. Alkm. B. IIHollandia II t.....; 11 Z.F.C. IV—Helder II 64 H.R.C. III—W.F.C. III 3—5 AFDEELING II. Eerste klasse. D.H.C.H.B.S2—2 Feijenoord—Gooi 41 StormvogelsC.V.V21 Blauw-WitXerxes 33 H.D.V.S.—Haarlem 1—2 AFDEELING III. Eerste klasse. P.E.C.Wageningen ie11 A.C.O.V.V.—Tubantia 14 EnschedeGo-Ahead 3—3 HengeloZ.A.C13 Heracles—N.E.C4—2 AFDEELING V. Eerste klasse. Willem IIEindhoven 5-2—1 LongaJuliana 43 P.S.V.—M.V.V8—1 B.V.V.—N.O.A. D3—3 Bl.heideN.A.C., afgelast. AFDEELING IV. Eerste klasse. HoogezandG.V.A.V. 26 Be-Quick—H.S.C6—0 HeerenveenAchilles 33 SneekVeendam 01 VelocitasLeeuwarden 11 I proefd: DWS bezorgde haar die teleurstel ling (53). Sparta wacht nog op haar eerste overwinning. Op eigen veld kon zij het tegen ADO niet verder brengen dan een 22 gelijk spel. Het vertrouwen, dat wij in HRC gesteld hebben, is niet misplaatst geweest. De Hel- dersche tweede klasser is er nl. in geslaagd met een 31 overwinning uit Zaandam terug te keeren. Daarmede is één van de aller zwaarste uit-wedstrijden tot een gunstig einde gebracht, terwijl de roodjakkenclub zich meteen heeft ontpopt als een serieus kampioenscandidaat. Deze zege heeft alom in ons voetbalwereldje indruk gemaakt en wij mogen Thyssen c.s. dan ook wel felici- teeren met dit degelijk succes. Behalve HRC zijn er nog slechts twee clubs overgebleven, die 100% uit beide tot nu toe gespeelde wedstrijden hebben weten te behalen. Dat zijn WFC en DWV. De blauw- witten behaalden de verwachte zege op haar streekgenoot ZVV. De cijfers waarmede die zege behaald werd 21 bewijst wel, dat het er geducht gespannen heeft. Ook de zegepraal van DWV was van bescheiden aard, maar men dient niet te vergeten, dat het hier een „plaatselijke" ontmoeting gold tegen De Spartaan. WFC, HRC en DWV gaan dus na twee Zondagen aan den kop in IIA. AlcmariaWest-Frisia heeft een onver- wachten uitslag opgeleverd. De withemden hebben n.1. reeds de eerste de beste gelegen heid, die zich voordeed, benut om den slech ten indruk, dien zij in Den Helder gemaakt hadden, uit te wisschen. Met niet minder dan 51 werd West-Frisia het slachtoffer van de revanche-drift der Kaasmenschen. Kan, nu het krachtsverschil, gezien de cijfers, zoo groot was, van Alcmaria tóch een goed sei zoen verwacht worden? OSV—De Kennemers leverde een bril-uit- slag op. In IIIA zijn gisteren harde klappen uit gedeeld. Onder de vier overwinnaars, die de vijf wedstrijden opleverden Hollandia- Alkmaarsche Boys ondigde onbeslist ont waren we echter helaas maar één streek genoot: Helder. Deze had op eigen terrein niet de minste moeite met APGS en won zooals zij wilde. De uitslag was 41, maar had best tweemaal zoó groot kunnen zijn. De Amsterdamsche bobbies hebben n.1. niet veel fraais laten zien, terwijl de thuisclub diverse fraaie kansen om de score te verhoogen onbenut liet. Texel heeft in haar tweeden derde-klasse- wedstrijd evenmin succes gehad. Thans werd op eigen terrein met 13 van Assendelft ver loren, een uitslag, die ons van.de groenzwar ten niet meevalt. Drie minuten voor tijd stond het nog 11! Een troost mag het voor Texel zijn, dat ook de andere benjamin er tot nu toe nog niets van terecht gebracht heeft. Op Hippo is na een spannenden en dikwijls fraaien wedstrijd Succes voor de eerste maal in dit seizoen geklopt. En dét terwijl zij het tot kort voor het einde allerminst verwacht had. Immers zij behield geruimen tijd den in de eerste helft verkregen 10 voorsprong. Maar in korten tijd keerden de kansen en het slot was, dat de Noord-Amsterdammers met 31 de kostbare punten meenamen. Men meene echter niet, dat de rol der Successers thans uitgespeeld is. Let maar eens op! We wezen er hierboven al op, dat Hollandia Alkmaarsche Boys in een gelijk spel was geëindigd. 22 was de uitslag, die gunstiger is voor de Boys dan voor de Horineezen. Zooals wij verwacht hebben, heeft Zaandijk zeer veel moeite met Purmersteijn gehad. Zaandijk kon slechts met 43 de eerste over winning in dit seizoen bewerkstelligen. Volewijckers en Helder zijn de eenigen, die 100% uit twee wedstrijden behaald hebben, terwijl er nog drie clubs zijn zonder een enkel winstpunt:: Purmersteijn, Texel en APGS. AFDEELING I. Met groote verbazing hebben wij kennis genomen van de 10 nederlaag, welke Ajax in Den Haag tegen het waarlijk niet zoo héél sterke VUC heeft geleden. Dat is een »ver- rassing van den eersten graad! In KFC heb ben we ons danig vergist. De Koogers ver loren met 2—1 in Rotterdam van Excelsior, waar we stellig op een goed resultaat hun nerzijds gerekend hadden. VSV heeft onze waarschuwing in den wind geslagen en het is haar ernaar vergaan. Zij kregen met 43 klop van DFC. RFC heeft na geruimen tijd den bitteren smaak van de nederlaag ge- Drechterland komt uit den hoek! Ziedaar een conclusie uit de resultaten van j.1. Zon dag. In de eerste plaats MFC, dat haar goe den vorm tegen Alkmaar bevestigde met een 52 overwinning op BKC. Verder Andijk, dat er in slaagde Schagen in eigen huis met 21 te kloppen. En wanneer de geruchten, die in Medemblik worden verspreid, waarheid hadden bevat, dan zou het succes van de clubs „om de Oost" volledig zijn geweest. Men beweerde er n.1., dat Strandvogels met 10 van Alkmaar had gewonnen! Nadere informaties waren echter minder, gunstig voor Broekerhaven, want de groen-witte kaasstedelingen keerden met een 73 overwinning terug. Toch mag men de Drechterlandsche clubs, MFC en Andijk (dat vorige week, in strijd met de berichten, met 20 van Strandvogels won!) een compliment niet onthouden voor hun aanpassing aan het peil van de overigen. Zij maken er 4 A zooveel te interessanter door. Wieringerwaard ging op den ingeslagen weg voort en boekte een 30 overwinning op Nieuwe Niedorp. De roodbroeken gaan met fiere cijfers aan het hoofd. Terecht hadden we de Watervogels op eigen veld iets hooger aangeslagen dan DTS. De club van de Beenen bleef met 32 meester van het terrein. Geen oneervol resultaat voor de Langedijkers. maar het kwam hen toch opnieuw op twee verliespunten te staan. Wieringerwaard 2 2 O O 9— 2 4 Andijk 2 2 O 0 4— 1 4 Alkmaaar 2 1 I O 9— 5 3 M.F.C. 2 I I O 7— 4 3 Schagen 2 I O I 3— 2 2 Watervogels 2 I O 1 s— S 2 B.K.C. 2 I O I 5— 7 2 D.T.S. 2 O O 2 4— 9 0 Strandvogels 2 O O 2 3— 9 O Nieuwe Niedorp 2 O O 2 0— 5 O In de reserve klassen. HRC 2 heeft zich van een slechte start hersteld door thuis met 4—2 baas over WFC 2 te blijven. Het derde elftal van de Racers heeft ech ter teleurgesteld. WFC 3 klopte het na inte ressanten strijd met 35. Helder 2 leed de tweede nederlaag in successie (46 tegen ZFC 4), terwijl Alkmaarsche Boys 2 met een gelijk spel tegen Hollandia 2 (11) genoe gen moesten nemen. AFDEELING II. 't Gooi onderging de kracht der Feyen- oorders en moest derhalve het onderspit del ven met 41. Stormvogels deed het weer goed. Zij wonnen met 21 van CVV en zijn na 2 wedstrijden nog ongeslagen. Haarlem heeft de leiding genomen in deze afdeeling door ten tweede male beslag te leggen op den vollen buit. DHCHBS en Blauw Wit Xerxes eindigden in gelijk spel. Van de Hage naren geen slecht begin, van Lagendaal c.s. een nieuwen tegenvaller. AFDEELING III. Ook in haar tweeden wedstrijd heeft Go Ahead een punt ingeboet. De wedstrijd in en tegen Enschede leverde n.1. een gelijk spel, 33, op. ZAC doet wonderen: nu Won zij, uitspelend nog wel, niet 31 van Hengelo. De Blauwvingers hebben nu zelfs de leiding genomen! Heracles herstelde zich door met 42 van NEC te winnen, terwijl Tubantia bepaald prachtig werk deed door met 41 AGOVV op eigen terrein te kloppen. PEC Wageningen leverde een gelijk spel op, 11. AFDEELING IV. De Eindhovensche kampioen is er weer best in dit seizoen. Zij bereikte gisteren de hoogste score in de eerste klasse: 81 tegen het arme MVV. Willem II behaalde de eerste overwin ning, evenals LONGA. BWNOAD werd 33 en BleyerheideNAC ging niet door wegens terreinafkeuring. Dat is al vroeg in 't jaar! AFDEELING V. Het ziet er naar uit, dat de beide stad- Groninger clubs Be Quick en GVAV, dit sei zoen een nek-aan-nek race gaan houden. Bei den wonnen weer met groote cijfers: de kam pioen met 60 van HSC, de runner up met 62. Velocitas bleef onder de verwachtingen met haar gelijk spel tegen Leeuwarden, maar Veendam beantwoordde daar volkomen aan door met 10 de punten uit Sneek weg te halen. HeerenveenAchilles 33. HRC behaalde een verdiende 13 overwinning. Ruststand 03. Na de overtuigende zege op Alcmaria Vic trix heeft H.R.C. Zondag in een forschen wed strijd haar tweede overwinning behaald. Z.F.C.haar tegenstander, demonstreerde in dezen wedstrijd technisch een mooie partij voetbal. De achterhoede en middenlinie waren goed, maar de voorhoede, die legio kansen kreeg, speelde veel te peuterig. Wel werd er veel, maar niet zuiver geschoten. H.R.C. begon, toen de Zaankanters ruwer gingen spelen met gelijke munt terug te be talen. Zoo werd het na de rust een gooi- en smijtpartij. De Racers speelden een Engelsch partijtje: forsch, met Stolk als derde back en De Jong als „swerving forward". Na half-time speelde H.R.C. hoofdzakelijk verdedigend, zich tot onverwachte, maar ge vaarlijke uitvallen bepalend. De achterhoede hield toen dapper stand tegen de stormloopen der Z.-voorhoede, waarin het verrassende element ten eenen male afwezig was. v. Til redt. De wedstrijd begon, nadat Z.F.C. den toss ge wonnen had, met een zenuwachtig veldverken- nen aan beide kanten. Tien minuten waren er gespeeld, toen middenvoor Kater door een kopbal den uitloopenden Dijkshoorn passeerde. Maar dan is het Van Til die net wegwerkt. Die was de inzet van een kort Z.F.C.-offen sief. Eenige keeren moet de achterhoede han delend optreden en Stolk belast zich met de be waking van Katee. Een fraai doelpunt. Na precies twintig minuten spelen krijgt De Jong den bal toegespeeld en via de paal ver dwijnt het leder langs den verbouwereerden Dijkstra in doel, 01. Moreel gesteund door dezen voorsprong komen de Reds nu geducht opzetten en zes minuten later krijgt Zymni door een gelukje den bal, hij plaatst afgemeten naar Dissel, die onhoudbaar inschiet, 02. De kans benut. Z.F.C. weet niet van de gelegenheid, wan neer die zich voordoet, gebruik te maken. Dat doet H.R.C. beter. Zoo krijgt Zymni een kwartier voor rust een boogbal van Striet, hij dribbelt snel op het doel af en vergroot dan met een keihard schot den voorsprong tot 03. De aanvallen van Z. blijven ongevaar lijk, terwijl Dijkstra c.s. de handen vol hebben. HRC gaat nu ver dedigend spelen, waardoor de blauw- witten gevaarlijk voor doel komen, maar de r.ood-witte defensie is tier voor ust een boogbal van Striet, hij drib belt snel op het doel af en vergroot dan met een keihard schot den voorsprong tot 03. De aanvallen van Z. blijven ongevaarlijk, ter wijl Dijkstra c.s. de handen vol hebben. HRC gaat nu verdedigend spelen, waar door de blauw-witten gevaarlijk voor doel komen, maar de rood-witte defensie is op op haar qui-vive. Katee krijgt de „kans van den dag", maar hij mist grandioos. In grootsche stql. De tweede helft begint met een hevig Z.- offensief, een voorzet van den rechtsbuiten, één der H.-backs speelt terug, maar te zacht. Dijkshoorn werpt zich evenwel moedig voor de voeten van den toestormenden linksbin nen. De H.-keeper krijgt nu gelegnheid ge noeg om zijn kunnen te demonstreeren; hij doet dat op afdoende wijze. Onsportief. Intusschen wordt de verhouding er in het veld niet beter op en de spelers worden dan nog opgehitst door het publiek, dat van wei nig zin voor sportiviteit getuigde. Gelukkig heeft scheidsrechter Ausum de leiding goed in handen, zonder het spel te veel te onder breken. ZFC houdt het spel nu goed open en haar aanvallen worden daardoor gevaarlijker. Dit temeer, waar Buitenhuis uitgespeeld raakt. De afwerking blijft evenwel onvol doende. Achterstand verkleind. Toch komt er een tegenpunt. Na een half uur schiet Van Marle, die met Katee geruild heeft, uit een corner van links in en via het been van Stolk verdwijnt de bal langs den uitgevallen Dijkshoorn. Onverdiend was dit doelpunt, gezien de meerderheid der gasthee- ren, zeker niet (13). Nu wil men het ech ter, koste was het kost, tot een gelijk spel brengen, met het gevolg, dat ér meer op den man dan op den bal gespeeld wordt. De scheidsrechter moet herhaaldelijk fluiten voor vrije schoppen. Zoo verstrijkt de speeltijd, zonder dat ZFC er in slaagde om nog een doelpuntje er bij te maken. West-Frisia wint den toss en verkiest eerst te spelen tegen de zon. Alcmaria trapt dus af en een oogenblik later vliegt reeds een hard strak schot van Gerritse over de lat. De wit hemden houden het beste van het spel, hun aanvallen blijven echter voorloopig zonder suc ces. Tenslotte wordt het Alkmaarsche overwicht beloond met een doelpunt. Een voorzet komt van den rechtervleugel, de bal gaat laag langs den grond. De links-back van West-Frisia mist het leer, dat belandt bij den goed opgesteld staanden Schaper. Een kanjer volgt en de jong ste speler der withemden, die den geheelen wed strijd door uitstekende dingen deed vooral zijn stoppen en aangeven was vaak heel goed had zijn ploeg de leiding gegeven. Eindelijk lijkt West-Frisia er wat in te komen, Brouwer doet een prachtvang, enkele malen komen de gasten terug, dan herneemt Alcmaria het initiatief. Een bal wordt in een hooge boog voor het West-Frisia-doel gespeeld. De doelman staat klaar om te vangen, het leer lijkt een zekere prooi voor hem te zullen wor den. Maar Hamstra snelt toe, een wervelwind gelijk, hoog opspringend weet hij den bal te be reiken, die met een tweede boog over den even uitgeloopen keeper heen in het doel verdwijnt, 2—0. De bal is nauwelijks afgetrapt of Keppel komt weer opzetten, hij geeft goed over aan v. d. Pol, die met een voor den Enkhuizer doel man onbereikbaar schot nummer drie voor Alcmaria in het net deponeert. Tot de rust kwam er geen verandering meer. Na de hervatting zien we Brouwer een van zijn mooie vangen verrichten, dan denken we Alcmaria te zien doelpunten. Een hard schot ketst tegen de doelpaal terug, rakelings langs de andere, dwars op enkele decimeters afstand voor het heele doel langs. Aldoor komt Alcmaria terug. Dan begint West-Frisia er alles op te zet ten. Het neemt het spel in handen. Wel toont de Alkmaarsche verdediging ook tegen een stootje te kunnen. Burger en Koning doen goede dingen, Brouwer blijkt uiterst safe. Ten slotte echter hebben, ten gevolge van een te veel willen doen van Gerritse, waardoor hij den keeper belemmerde in zijn bewegingen, de Enk- huizenaars succes. Na eenig heen-en-weer-ge- trap voor het Alkmaarsche doel belandt een niet heel hard boogballetje in het net en is de stand 3—1. Het spel der gasten wordt nu bepaald fana tiek. Gerritse valt uit en wordt vervangen door Homan. Geleidelijk aan weet Alcmaria zich dan aan den druk te ontworstelen en de scheidsrechter bestraft een der vele West-Frisia-overtredin- gen met een vrije trap op den rand van het strafschopgebied. De trapt wordt goed genomen en nog even door een West-Frisiaan uit de richting gebracht, suist de bal in den rechter bovenhoek van het doel. Er is nog een kwartier te spelen, doch de spanning is er uit. Alcmaria heeft gewonnen. De eene aanval na de andere wordt onder nomen, het rgent schoten. West-Frisia wordt overspeeld, maar wonder boven wonder blijven doelpunten voorloopig uit. Ten slotte komt er nog een, maar het was een zeer wonderlijk doelpunt. De stand was 51 en spoedig was het tijd. 1 D: AtlasSucces 2 3—0 Helder 3—H.R.C. 4 2—2 H.R.C. 5—Petten 2—2 SchoorlZeemacht 3—1 OudesluisHeld. Boys 2—1 2 F: Hollandia 4Schagen 2 0—4 FlevoStrandvogels 2 1—10 2 G: BKCWatervogels 2 2—2 Helder 5Texel 2 0—7 J.V.C.Cocksdorp 0—2 Tex. BoysHelder 4 1—6 3 E: Atlas 2Helder 6 1—2 H.R.C. 6—H.R.C. 7 9—5 Wieringerwaard 2Succes 3 1—7 Zeemacht 2J.V.C. 2 4—1 Schagen 4Akersloot 2 14—0 4 E: OosterendH.R.C. 8 2—4 4 F: Dirkshorn 2B.K.C. 3 6—0 Petten 2Callantsoog 2—0 Adsp. P: Helder bSucces a 5—1 Schagen aHelder c 13—1 Adsp. R: Helder fSucces b 5—2 Adsp. C: Oosterend aTexel a 0—5 Tex. Boys aTexel b 4—1 Eerste klasse D. Atlas heeft zich Zondag behoorlijk hersteld. Met 30 klopten Wijker c.s. het bezoekende Succes 2, zoodat met recht weer kan worden afgewacht of de wereldbol-dragers de hun toebedachten rol al of niet met veel misstap pen zullen spelen. Een voortzetting van haar goede start toonde Oudesluis, dat er in slaag de Held. Boys, al was het dan met gering verschil, er onder te houden (21). We voor zien, dat de Oudesluizers dit jaar een hartig woordje zullen meespreken. Helder 3 was heel wat sterker samengesteld dan vorige week en demonstreerde dat tegen H.R.C. 4. Maar ook de Racers beschikten over een mooie ploeg, zoodat we een strijd aanschouwden, die op goed peil stond. Tot tweemaal toe nam H.R.C. 4 de leiding; evenzooveel keeren maakte Helder gelijk. H.R.C. 5Petten was qua spel van veel minder gehalte; er werd echter veel fanatie ker gestreden en Petten gaf in dezen den toon aan, omdat dat de eenige mogelijkheid was, het meer verzorgde spel van de rood- witten te neutraliseeren. Een gelijk spel was het slot van deze partij voetbal. Wanneer Petten echter niet zoo'n onschotvaardig bin- nentrio had gehad, had zij in de periode, waarmee de tweede helft werd ingezet, de zege veilig kunnen stellen. ■Toen zij dit niet deed, kwam HRC gaande- weg opzetten en bracht de verhouding op dien voet, dat P. zich achteraf nog gelukkig mocht prijzen met den gelijkmaker, die de P.-aanval er tenslotte met man en macht in wist te krijgen. Zeemacht heeft ook thans een nederlaag moeten boeken. Het ontvangende Schoorl bleef wil zij de traditie weer grondvesten? baas in eigen huis. Oudesluis en Schoorl gaan aan den kop met het maximum aantal punten. Tweede klasse G. JVC viel opnieuw tegen. Ditmaa.1 moest zij in het bezoekende Cocksdorp haar meerdere erkennen. De Tex. Boys slaagden er niet in, om, zooals de bewoners van het Noordpunt van hun eiland, de punten voor zich te hou den. Helder 4 stak met een keurig elftal het Marsdiep over en won niet 6—1. Texel 2 klopte, zooals trouwens te voorzien was, Hel der 5 met 70. BKC 2 en Watervogels 2 deden inderdaad weinig voor elkaar onder. Een puntenverdee- ling was het resultaat. Derde klasse E. Helder 6 bezit een beter team dan vorig jaar. Na de riante zege op HRC 6 volgde nu een 21 overwinning op Atlas 2. Wieringer waard 2 moest ruimschoots haar meerdere in Succes 3 erkennen (17), waaruit blijkt, dat Succes 3 wel heel goed overzomerd heeft. Zeemacht 2 deed het beter dan vorige week. JVC 2 kreeg tenminste geen kans (41). Vierde klasse E. Oosterend moest thuis de vlag neerhalen voor het wel verrassende optreden van HRC 8. Vierde klasse F. Bij Petten 2Callantsoog 1 heeft Petten met E. Eriks in de gelederen, aan het lam ste eind getrokken, waardoor we haar voorloopig als de leider kunnen beschouwen. Dirkshorn 2 gaf BKC 3 niet thuis (6—0). Adspiranten. Helder b hield Succes a er flink onder (51). Van Wieringer-zijde zal aan de Hel- dersche hegemonie dus wel niet getornd wor den. Schagen a heeft misschien meer kans De Spartanen slepen hun messen op Helder c, dat er met 131 aan gelooven moest. Succes b vermocht ook al weinig eer te behalen, terwijl de uitslagen op Texel weinig- veranderingen bij vorig jaar te zien geven.

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 11