MINISTER DE WILDE BEZOEKT DE AMSTERDAMSCHE EFFECTENBEURS. Nu de nablussching der resten van de pakhuizen aan de Rijnhaven te Rotterdam geëindigd is, wordt alles, wat na den brand nog is overgebleven, gesloopt Z. txc. mr. dr. ir. J. A. M. van Buuren, bracht Vrijdag een bezoek aan de ondergrondsche werken der Staatsmijn Maurits te Lutterade. De minister (x) in gezelschap van verschillende autoriteiten gereed voor de afdaling in de schacht Voor het slaan der palen ten behoeve van de bescherming der Fransche concessie te Sjanghai is men verplicht van bovenstaande primitieve hulp middelen gebruik te maken De Commandant der Genie te Utrecht, overste P. W. Scharroo, wenschl luite nant J. Rothuizen en mej. mr. J. Warner, dochter van den oud-voorzitter van den K.N.V.Bdie Vrijdag te Den Haag in het huwelijk traden, geluk Erlch Kleiber repeteert met het Concertgebouw-orkest te Amsterdam voor de uitvoeringen van Strauss' «Rosenkavalier» onder auspiciën van de Wagnervereeniging De consul-generaal te Amsterdam van de Vereenigde Staten, de heer K. S. Patton, gaat binnenkort de hoofdstad verlaten, daar hij naar Singapore wordt o vereeolaatst De nieuwe «Mauretania» voor de Cunard-White Star Line is te u u zeekasteel zal een waterverpl.a.sing van 33000 ton hebben enzaUnlQ^ 7 tusschen Engeland en Amerika in gebruik worden gesteld De minister van Financiën, Z. Exc. mr. J. A. de Wilde, bracht Vrijdag een bezoek aan de Effectenbeurs te Amsterdam, waar hij met belangstelling van een en ander kennis nam

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 12