Onze Kindermiddag H. W. ZEGEL de tijd 0UDKERK v. PRAAG Wieringen Uoei&at nu alleen SP00RGRACHT 44 VOETLIJDERS Koning's Hallen N. V. LAFEBER 25 phxy-deni (toJdUuj> IJ WONEN IN DEN MELDER IJ KOOPEN IN DEN flELDER „KOPPEN" POPPENWAGENS DRIEWIELFIETSJES AUTOTJES Twee leuke berichtjes uit ons dagblad Blocmcnhuis „De Orchidee" Vervoer naar alle plaatsen ESONA" per De verdediging van NecL Indië Aanvangsuur KNVB wedstrijden (4 om FLANEL-LAKENS op het bed te hebben. Wij hebben gekocht een groote massa FJanel-Lakens en Dekens en kunnen deze voor geweldige lage prijzen afgeven GRATIS VOETDNDERZOEK „YOMA" PEDICUUIINRICHTIKG DE VOETENKENNERS KONING S HALLEN Vanaf heden wordt onze geheele voorraad HOEDEN, waaronder de meest elegante Weensche en Fransche modelhoeden met verkocht. Alle in de etalages geprijsde hoeden worden dus met 25% verminderd Een onzer abonné's schrijft ons: Volgens een bericht in de Heldersche Cou rant" wy lezen alleen ons eigen dagblad, de heldersche Caurant", maar lezen dit dan ook goed, wordt voor de uitbreiding van de artillerie-inrichtingen 999.000.meer op de begrooting aangevraagd. Ze beginnen daar in het Haagje dus ook al met uitverkoopprijsjes te werken; het is bijna een millioen meer, zul len de heeren Kamerleden hoofdschuddend en zeer zorgelijk kijkend, zeggen, doch de dames leden zullen enthousiast over dit koopje, be weren: „Wel neen, een millioen, hoe kom je er by, het is maar 999.000.het is een reuze koopje!" Het zal er mee gaan als bij een uitverkoop; staan dan een paar kousen geprijsd voor f 1.99, dan zegt mevrouw, dat die kousen mddr één gulden kosten, en mijnheer zal den werkelijken pr{js van twee gulden direct ontdekken. In diezelfde courant stond nog een bericht, dat eenige meerdere aandacht verdient, n.l. over een uitvinding van een Italiaan. Deze heeft een nieuw model rijwiel uitgevonden, dat alleen door spierkracht gedreven, een snelheid van 100 kilometer per uur zou kunnen berei ken, bij iedere trap legt dit rijwiel een afstand van Si meter af. Dit is een reuze-uitvinding, als wij dus 320 meter van ons werk af wonen, behoeven wij maar 10 maal te trappen en wij zijn op onze plaats van bestemming. Maar, hoe moet dat nu, als de afstand van ons huis tot de werkplaats 400 meter is, bij den 12den trap zijn wij er nog niet, en bij den lSden trap schieten wij ons doel voorbij; wy zullen dus nooit op ons werk belanden, of moeten wij dan 12Vt maal trappen, en is de fiets daar wel op berekend f Of moeten wij dan een gedeelte van den af te leggen weg zig-zaggen om op de juiste plaats van bestemming te komen f Of schoon er ook wel voordeelen aan verbonden zijn; als de nieuw-model fiets op afbetaling ge kocht is, en men is „achterlijk" met betalen, dat komt nu wel niet zooveel voor, maar het kAn toch dan hoeft men maar 2 of 3 trap pen te geven om bij een ontmoeting met den leverancier zijn gebrul om centen niet meer te hooren. Of wij willen des zomers zoo 's avonds nog even gauw vanuit Den Helder een zeebad op Huisduinen nemen; we grijpen dan even de race-fiets en geven eenige trappen. Maar pas dan op, dat je bij het trappen den tel niet kwijt raakt, want anders zit je voor je het zelf weet door eenige trapbewegingen te veel in Callants- oog inplaats van op Huisduinen. Als wij naar ons werk gaan, (dan hebben wij vanzelfspre kend niet zoo'n brandende haast), nemen wij de gewone fiets of wij gaan op ons gemak kuie ren, maar niet zoodra is het vastwerken of ein de van de manoeuvres geblazen of loeit de sirene van de werf, of we springen op het fascistenkarretje en zijn met 2 A 3 trappen weer thuis. Maar moeten wij dan ook een zwart hemd gaan dragen, dat zou jammer zijn, want dan is de nieuwe fiets voor ons alleen Vrijdags en Zaterdagsmorgens bruikbaar. De nieuwe fiets rijdt snel, dat is waar, en biedt ook wel zjin voordeelen, maar zullen wij den gewonnen tijd weer niet moeten inboeten door de inge wikkelde berekeningen, die er bij noodig zijn, want er komt beslist bij de trapbeweging a b de knoopenschaar en weg is de vijand, of- te-wel algebra en meetkunde te pas. Wij zullen het voorloopig tenminste nog maar bij ons ouwe, trouwe karretje, Hollandsch fabrikaat, houden. Nieuwe bioemenzaak in de Keizerstraat. Hedennamiddag heeft de opening plaats van een nieuwe bioemenzaak in de Keizer straat, welke luistert naar den naam „Bloemen- huis „De Orchidee" en die gevestigd is in het perceel no. 85 (in de bocht dus). De zaak is zeer modern ingericht en „doet" het aardig. Vooral des avonds, als de smaak volle verlichting het geheel een apart cachet geeft. De eigenaar, is gedurende verscheidene ja.;.: chef in groote zaken geweest. Het ligt in zijn bedoeling binnenkort een afdeeling kunstglas in te richten. Behalve bloemen, kan men zich in „De Orchidee" voorzien van Leerdam-waren en kunststeen uit Leyerdorp. Een zaak, die op deze gunstige plaats ongetwijfeld levensvat baarheid zal blijken te bezitten. Zij nog ver meld, dat de aannemer van het pand is de heer J. Riemers en dat de artistieke winkel- bekleeding afkomstig is van Frits Coltof, Kanaalweg. Vanmiddag begint de kaartverkoop. We verwachten Woensdag een volle zaal. Het programma is zoodanig samengesteld, dat het een middag van gezonde pret wordt. Alle Wieringer jongens en meisjes willen genieten van Repelsteeltje, willen meegoochelen, willen Greetje zien lachen en hooren babbelen en willen de fiets winnen, die de directie beschik baar stelt. Een splinternieuwe fiets, wie heeft ooit zoo iets beleefd? Vandaag begint de kaartverkoop bij de adressen, in ons nummer van gisteren ver meld, en op de aanplakbiljetten bekend ge maakt. Goedkoope bussen. Voor een retourprijs van 10 cent zullen goedkoope autobussen rijden van: Den Oever, Café Plooy, vertrek 3.30 u. Oosterland, vertrek M.U.Z. park 3.40 u. Westerland, vertrek school 3.50 u. De Haukes, vertrek Postkantoor 3.40 u. De retourprijs van 10 cent moet betaald worden aan het adres waar men de toegangs kaart koopt. Op den achterkant van de kaart moet dan even door den betrokken verkooper geschreven worden: „Voor de bus betaald", onderteekend met zijn naam. Dus niet aan den chauffeur betalen. Na afloop van den Kindermiddag, ongeveer half zeven, vertrekken de bussen weer naar de verschillende dorpen. Wacht vooral niet met het koopen van de toegangskaart tot den laatsten dag. U zult dan waarschijnlijk teleurgesteld worden. HR. MS. „HERTOG HENDRIK". De marinestaf heeft bericht ontvangen, dat Hr. Ms. Pantserschip „Hertog Hendrik", on der commando van den kapitein-luitenant ter zee, L. F. Klaassen, 18 November te Caca- blanca is aangekomen. Bij K.B. is per 1 Dec. de kapitein-ter-zee A. C. Wakerlin eervol ontheven van het bevel over Hr. Ms. Wachtschip te Willemsoord en het bevel over dien bodem opgedragen aan den kapitein-luitenant-ter-zee C. M. Brouwer. Bij beschikking van den minister van Defen sie is de luitenant-ter-zee 2de klasse B. C. Fock, dienende aan boord van Hr. Ms. „Van Speijk", 18 Nov. 1937 ter beschikking gesteld. Bij beschikking van den minister van Defen sie zijn de volgende plaatsingen gelast: met 29 Nov.: de kapitein-luitenant-ter-zee C. H. geplaatst te Willemsoord; de luitenant-ter-zee der le klasse bij de Kon. Mar. res. J. de Visser en de luitenant-ter-zee der 2e klasse S. C. Ritsema van Eek a/b Hr. Ms. Wachtschip te Willemsoord: de luitenant-ter-zee der 2e klasse Kon. Mar. res. F. Heijman bij de marine kazerne te Amsterdam; de luitenant-ter-zee der 3e klasse Kon. Mar. res. J. van der Plas a/b Hr. Ms. Wachtschip te Vlissingen; de offi cier van den Marinestoomvaartdienst der 2e klasse J. W. van Wingerden a/b Hr. Ms. „Van Speijk"; de officier van gezondheid der 2e klasse G. J. Puister a/b Hr. Ms. Wachtschip te Willemsoord; met 6 Dec. de kapitein-luitenant-ter-zee G. G. Bozuwa bij het departement van Defensie; met 20 Dec.: de officier van den Marine stoomvaartdienst der 2e klasse M. A. W. Bos bjj den Onderzeedienst te Willemsoord. Overplaatsingen. Sergt.-hofmeester P. J. v. d. Kuijl van Ws. W.o. naar Java, 3 Jan. Sergt.-hofmeester M. Hocque van Schorpioen naar Java, 3 Jan. Majoor-schrijver D. A. B. Wendel van Schor pioen naar Java, 3 Jan. Sergt.-schrijver A. A. de Leng van Zeekrijgs raad naar Java, 3 Jan. Sergt.-machinist F. J. Leenders van Ws. Vlissingen naar P. Florisz, 29 Nov. Sergt.-machinist G. Dubbeldam van Ws.' Vlissingen naar J. v. Gelder, 29 Nov. Majoor-schrijver R. Oudheusden van Ws. W.o. naar Schorpioen, 10 Dec. Sergt.-schrijver D. Maarsen van Ws. W.o. naar Zeekrijgsraad, 19 Nov. Sergt.-hofmeester A. P. C. Banning van Ws. W.o. naar Schorpioen, 27 Nov. Sergt.-vliegt.maker (M) R. Wijngaarden van de Kooij naar de Mok, 22 Nov. Majoor-konstabel T. A. M. Voets van Ws. W.o. naar Kaz. W.o., 4 Dec. Sergt.-monteur M. A. van Dam van Van Speijk naar O.Z.D., 19 Nov. Sergt.-monteur J. C. Hoogstraten van O.Z.D. naar Java, 3 Jan. Sergt.-bottelier J. J. Herman van Kaz. W.o. naar Java, 3 Jan. Sergt.-bottelier J. J. Herman van Kaz. W.o. naar Java, 3 Jan. Sergt.-timmerman G. Houtriet van O.Z.D. naar Java, 3 Jan. Sergt.-konstabel C. Stam van Kaz. W.o. naar Java, 3 Jan. Sergt.-kok J. Visser van Kon. Instituut naar Java, 3 Jan. Sergt. der mariniers G. J. Westerveld van Van Speijk naar Java, 3 Jan. Sergt.-machinist G. J. v. Leijden van Nau tilus naar Java, 3 Jan. Sergt.-machinist D. A. van Duijn van O.Z.D. naar Java, 15 Jan. Sergt.-kok M. Ouwerkerk van Ws. W.o. naar Kaz. W.o., 27 Dec. Sergt. der mariniers P. v. d. Vrede van afd. Marns. Rotterdam naar Van Speijk, 11 Dec. Korpl.-konstabel P. T. den Haan van J. v. Gelder naar Ws. Vlissingen, 15 Nov. Kwartiermeester A. van Schaik van Ws. W.o. naar Van Speijk, 29 Nov. Korpl.-machinist K. Moonen van Ws. Vlis singen naar P. Florisz, 29 Nov. Korpl naar de Mok, 29 Nov. Corpl.-machinist H. W. Roos van Van Speijk Korpl.-konstabel H. de Best van P. Florisz naar Van Speijk, 17 Nov. Korpl.-konstabel M. van Reems van Ws. Vlissingen naar P. Florisz, 17 Nov. Korpl.-monteur W. H. Lagerveld van O.Z.D. naar Nautilus, 1 Dec. Kwartiermeester J. C. Kuiper van O.Z.D. naar Java, 3 Jan. Korpl.-hofmeester H. Voorbrood van Kaz. W.o. naar Java, 3 Jan. Korpl.-ziekenverpleger F. Bruna van Hospi taal naar Java, 3 Jan. Korpl.-monteur A. Rietvelt van Nautilus naar Java, 3 Jan. Korpl.-machinist J. A. H. Kooiker van O.Z.D. naar Java, 15 Jan. Korpl.-schrijver J. Jacobs van Ws. W.o. naar Hospitaal, 27 Dec. Korpl.-telegrafist E. J. Rademaker van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. en van Ws. W.o. naar Java, 3 Jan. Matroos le kl. H. T. Bos van A. v. d. Hulst naar O.Z.D., 15 Nov. (onder intrekking der op 15 Nov. bevolen overplaatsing naar Ws. W.o.). Marns. le kl. K. A. v. Agteren en J. Haaker van afd. Marns. Rotterdam naar Kaz. W.o., 16 Nov. Stoker-olieman A. J. de Bont van Van Speijk naar O.Z.D., 29 Nov. Stokers 2e kl. K. Vermeulen en W. M. Otte van Ws. W.o., naar Nautilus, 1 Dec. Stokers 2e kl. K. L. Buker en J. H. de Graaf van Nautilus naar Java, 3 Jan. Stoker-olieman C. Kiljan van O.Z.D. naar Java, 15 Jan. Botteliersmaat K. W. den Hollander van Ws. W.o. naar Schorpioen, 27 Dec. Schipper W. L. Osendarp van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Bootsman C. L. Deurwaarder van J. v. Bra kel naar Van Speijk, 30 Nov. Kwartiermeesters E. T. v. d. Hejjden en W. Kamphorst van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Matrozen le kl. K. J. Dronkers en J. Philips van J. v. Brakel naar Van Speijk, 30 Nov. Matroos le kl. A. J. v. Willigenburg van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Matrozen 3e kl. W. F. v. d. Stal, J. P. de Vries en A. A. Wensink van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Majoor-macht. P. de Wolf van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Sergt.-macht. A. Hammer van J. v. Brakel naar Van Speijk, 30 Nov. Korpls.-macht. H. J. Klaasen en G. Mali- paard van J. v. Brakel naar de Mok, 30 Nov. Korpl.-macht. W. Nak van J. v. Brakel naar Van Spejjk, 30 Nov. Korpl.-macht. D. Noordhoff van J. v. Brakel naar de Mok, 30 Nov. Korpl.-macht. J. C. de Pauw van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Stoker-olielieden W. N. Kriele en B. v. d. Vlis van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Jan. Stokers le kl. H. G. Edcius, W. J. Goos en G. Zegwaard van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Stoker 2e kl. A. A. Reijgwart van J. v. Bra kel naar Ws. W.o., 30 Nov, Korpl.-monteur F. v. d. Gaast van J. v. Bra kel naar O.Z.D., 30 Nov. Korpl.-bottelier F. v. Eerden van J. v. Brakel naar Kaz. W.o., 30 Nov. Korpl.-ziekenverpleger M. v. Staal van J. v. Brakel naar Hospitaal, 30 Nov. Korpl.-schrijver J. J. Jansen van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Korpl.-hofmeester J. P. Krijgsman van J. v. Brakel naar Ws. W.o., 30 Nov. Korpl.-kok A. Bielars van J. v. Brakel naar Kon. Instituut, 30 Nov, Corpl.-l Ws. W.o., 30 Nov. Marinier le kl. H. van Maanen van J. van Brakel naar Kaz. W.o., 30 Nov. Met ontslag uit den Zeedienst. Lichtmatrozen G. Veldman en B. M. E, Hol leboom, 13 Nov. Matroos 2e kl. L. v. Weenen, 1 Dec. Overbrenging ln andere kwaliteit. Marinier le kl. J. C. Schulp tot schrijvers- maat, 1 Nov. Marinier le kl. M. C. v. Zweden tot botte liersmaat, 1 Nov. Marinier le kl. F. C. v. Dooren tot koksmaat, 1 Nov. Stoker le kl. J. C. Pegtel tot stoker-olieman, 1 Nov. Bevordering. Stokers 3e kl. D. v. Rijswijk, H. J. v. Kaste- ren, P. L. F. Sanders, C. H. Trommelen, J. Popken, R. C. v. Denderen en W. Goossen tot stokers 2e kl., 1 Nov. Aangenomen in den Zeedienst. Matroos 2e kl. P. de Winter, 30 September. Geslaagd voor hoogeren rang. Sergt.-torpedomaker A. Geelen tot majoor- torpedomaker. Aanwijzing uitzending naar Oost-Indië per V.S. „Tawali" op 16-11-37 ingetrokken. Matroos 2e kl. L. van Weenen, stoker-olie man P. H. van Etteger, hofmeestersmaat A. de Groot. Alsnog 16-11-37 per V.S. „Tawali" naar Oost- Indië vertrokken. Matroos 2e kl. L. Rodenhuis, marinier 3e kl. H. W. Rexwinkel. Aanwijzing thuisvaren. Seinersmaat E. H. Chateau, 3 Nov. per m.s. ,,M. v. St. Aldegonde" van Tg. Priok. Korpl.-macht. J. Brouwer, 24 Nov. per m.s. „Chr. Huijgens" van Tg. Priok. Thuisgevaren. Majoor-timmerman P. Medendorp en maioor- timmerman J. F. A. Ling zijn 16 Nov. per'm.s. „Indrapoera" in Nederland teruggekeerd. Bedrijfs-competitie Heden, 2 uur: Bios Boys—R.K. V.V.H. Morgen, 10 uur: Z.V.S.V. IZ.V.S.V. MEDAILLE-WEDSTRIJD. Dinsdag 23 Nov., half 3: 1'Auto (Chauffeurs elftal)—Bios Boys. K.F.C. 8HELDER I. Op verzoek van Helder en met medewer king van K.F.C., zal de wedstrijd K.F.C. 3— Helder 2 reeds om 10 uur aanvangen, zoodat de Helder-reserves de gelegenheid hebben om den wedstrijd HelderAlkmaarsche Boys bij te wonen. H.K.C. NIEUWS. Zondag a.s. moet HKC uit en wel naar Zaandam Zuid. Gezien het resultaat, dat wij mochten behalen tegen hun lager twaalftal, kan het niet anders of deze wedstrijd zal voor de HKCers er een worden, waar van het begin tot het eind, behoorlijk gespeeld zal moeten worden, om tot een redelijk resultaat te brengen. Spr zet dan uitvoerig uiteen, wat met een goed georganiseerde legerluchtmacht bereikt kan worden, wanneer tegelijkertijd een doel. matig ingerichte grondorganisatie, verdeeld over den geheelen Archipel, aanwezig is. Daar. door zal een haast ideale strategische mobiii, teit worden verkregen. Spr.'s conclusies leiden er toe, dat geleidelH. ke versterking van het aantal bombardementsl vliegtuigen van het Kon. Ned.-Indische ieger tot een aantal van 200 stuks thans allermeest noodig is en dat de inrichting van de noodiga basis-vliegvelden, reeds door minister Colijn in uitzicht gesteld, zoo spoedig mogelijk haar be- slag moet krijgen, om de luchtactie tot den ge. heelen Archipel te kunnen uitstrekken. Versterking van de legerluchtmacht zal mits. dien vóór alles moeten gaan en vervanging van de kruisers, wier beteekenis voor de verdedi- ging van Ned.-Indië van secundaire beteekenis is, zal daaraan ondergeschikt gemaakt moeten worden. VLUCHTELINGEN UIT SPANJE NAAR NEDERLAND. Door den K.N.V.B. is bepaald, dat met ingang van 15 November, tot 15 Januari 1938 alle K.N.V.B.-wedstrijden om 2 uur moeten aanvangen. Voor de Utrechtsche Indologenvereeniging heeft gep. vice-admiraal mr, J. C. Jagers gis teravond een lezing gehouden over de verdedi ging van Nederlandsch-Indië. Hij bracht daar in eerst naar voren, wat men aldaar verdedi gen wil, welke gevaren dat gebiedsdeel bedrei gen, om daarna de middelen te beschouwen, die bij de hedendaagsche wapentechniek voor het afweren van die gevaren kunnen worden gebruikt. Voorop moet staan, aldus spr., de onschend baarheid van ons grondgebied. Spr. zette daarop de gevechtswaarde van de zeegaande vloot, samengesteld volgens de in zichten van den minister van defensie uiteen en kwam tot de conclusie, dat zoodanige zee macht niet in staat is, de primaire taak van elke weermacht, de directe verdediging tegen een directen aanval op ons gebied, met eenige kans op succes te voeren. Dat wil dus zeggen, dat vrijwel geheel Indië, met uitzondering van Java en de beide oliehavens op Borneo, voor een aanvaller, die over de noodige middelen be schikt, open ligt en de bezetting daarvan zon der veel moeite zal kunnen geschieden, met al de ernstige en moreele gevolgen, die daaraan voor ons verbonden zijn. Deze hoogst onbevredigende toestand, zoo beschamend voor het zelfbewustzijn van ons volk, mag niet blijven voortbe staan. De financieele omstandigheden laten niet toe een vloot te bouwen, waarmede het meesterschap ter zee binnen onzen Archi pel tegenover een machtig tegenstander zou kunnen worden bevochten en men zal derhalve naar andere middelen moeten grijpen. Aan de K.N.S.M. 70.000 te betalen. Ingediend is bij de Tweede Kamer een wets- ontwerp tot wijzing van het derde hoofdstuk der Rijksbegrooting (Buitenlandsche Zaken) voor het dienstjaar 1936. Uit de toelichting blijkt o.m., dat de kosten, ontstaan door het ter beschikking van de Ne- derlandsche regeering stellen van eenige sche- pen der Kon. Nederlandsche Stoomboot Maat- schapij in de Spaansche wateren tijdens den burgeroorlog in dat land tot het overbrengen van vluchtelingen naar Nederland, bedroegen ongeveer 70.000. Dit bedrag wordt bij deze begrooting aange vraagd. NAUWE SAMENWERKING TÜSSCHEN DEFENSIE EN ECONOMISCHE ZAKEN, Voorraadvorming en vervangings mogelijkheden. Een regeling betreffende een nauwe samen werking tusschen de departementen van De fensie en Economische Zaken op het gebied van de economische en industrieele verdedi gingsvoorbereiding, is, aldus de Memorie van Antwoord op de Tweede Kamer-besprekingen over de Defensie-begrooting, in vergevorder den staat van voorbereiding en komt binnen kort definitief tot stand. Omtrent de hoofd lijnen voor deze samenwerking en taakverdee- ling werd reeds overeenstemming bereikt. Ver schillende maatregelen, o.a. voorraadvorming en vervangingsmogelijkheden, worden nauw keurig bestudeerd en zullen speciale regelin gen eischen, waarvan enkele reeds in werking zijn. MARINE-OFFICIEREN IN INDIË AANGEKOMEN. Batavia, 19 Nov. Met de „Sibajak" arri veerden de kapitein-luitenant ter zee J. J. van der Haven, die benoemd is tot chef van ae tor pedo-werkplaats te Soerabaja en de kapitein luitenant ter zee S. Woldringh, die tijdelijk wordt geplaatst bij het departement der Ma rine te Batavia. (Aneta). oo BRILLEN naar ieder voorschrift worden terstond vervaardigd Barometers „ZEISS" Prisma kijkers, „ZEISS" Punktal glazen gediplomeerd Opticien KONINGSTRAAT 73 TELEFOON 279 Electrische brillen-slijperij en reparatie-inrichting Leverancier aan de meeste ziekenfondsen Gekleurde gestreepte Lakens 3® ct. per stuk Geruite Lakens6® Fijne kwaliteit blauwe Lakens, mooi van kleur Q® Effen wit molton Dekens 90/130 3® - - 100/140 43. - 110/160 4® - - 125/180 53 - 140/180 63 Ook nog gekleurd Flanel, voor alle doeleinden geschikt 12 ct. per el Effen gekleurd Flanel, fijn van kleur, rosé, lichtblauw 14 ct. per el Verder een groote partij gebreide boveneinden voor Sokken, in verschillende kleuren, geweldig voor den prijs van ÏO ct. per paar Onze étalages zijn met bovenstaande goederen gevuld hoek NIEUWSTRAAT Geeit Uw voeten in onze handen Honderden hebben wij reeds geholpen, ook U kunnen wij helpen door MED. GEDIPLOM VOETKUNDIGEN en S U P i- NA T 0 R SPECIALISTEN De modernste hulpmiddelen (o.a. May-voetspiegel) en vakkundige bediening staan U gratis ter beschikking V oetonderzoek voor kinderen WOENSDAG 2 6 uur Waar U kijkt of waar U loopt, het goedkoopst. De allermooiste verse O Kogelspruitjes, per poDd 3 kilo puik beste Aardappelen 10 3 ot 4 pond Appelen of Peren 10 5 groote Citroenen 10 8, 7 of 6 honingzoete Sinaasappelen 25 2 pond roode Tomaten 15 Versche Slabonen, Slasnijbonen PIET HE NSTRAAT 38 Tel. 291 naast Albert Hein, v. Galenstr. PAARDENSTRAAT 12 Tel. 560 P.S. Ontvangen een pracht part\j Goudreinetten en Belle fleuren om te bewaren, voor spotlage prjjzen. Komt, koopt en oordeelt. IN zijn wij ruim gesorteerd PRIJZEN LAAG Z UIDSTRAAT PRIMA SJOELBAKKEN vanaf 4.50, met schuif en 30 schijven. Timmer- en Eiken Meubelhout, alles geschaafd. JAN SCHUT, van Galenstr. 5 en Julianapark 11

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 6