DE VOETBALWEDSTRIJD NEDERLAND-LUXEMBURG Goal! De Luxemburgsche doelverdediger is tevergeefs uitgevallen; Nederland juicht Vóór den aanvang van den voetbalwedstrijd Nederland Luxemburg bood de aanvoerder der gasten aan captain Van Heel een vaantje aan. De spelers van beide elftallen kijken belangstellend toe Het stoffelijk overschot van prof. dr. A. H. M. J. van Rooy, rector-magnificus der Amster- damsche Universiteit, is Za terdag op de begraafplaats «Buitenveldert» in de hoofd stad ter aarde besteld Tot besluit van de driedaagsche herdenking van prof. v. d. Waals had Zaterdag in het Koloniaal Instituut te Amsterdam een plechtige bijeenkomst plaats. V.l.n.r.burgemeester dr. W. de Vlugt, prof. dr. P. Debije en wet houder Boekman in een geanimeerd gesprek Op Schloss Sonnberg in Oostenrijk is Zaterdag het huwelijk voltrokken tusschen Aartshertogin Margaretha von Habsburg en Francesco Marquese Taliani, Italiaansch gezant bij het Nederlandsche Hof. Het bruidspaar tijdens de plechtigheid Oude liefde roest niet. Bakhuys, de ex-middenvoor van het Nederlandsch elftal, werd met zijn echtgenoote door onzen fotograaf aangetroffen in het Feyenoord stadion, waar Bakhuys den voetbalwedstrijd Nederland - Luxemburg bijwoonde Een fraaie kulfeend, een Nederland sche inzending voor de int. pluimvee tentoonstelling welke van 3 tot 6 Dec. te Lille (Fr.) gehouden zal worden St. Nicolaas deed Zaterdag zijn intocht in de hoofdstad. Per stoomboot arriveerde hij op den Amstel en begat zich daarna, gezeten op zijn schimmel, naar het Concertgebouw voor de uitdeeling van geschenken aan de jeugd

Heldersche Courant | 1937 | | pagina 4