CONFERENTIE BIJ MINISTER VAN BOEYEN. De minister van Binnenlandsche Zaken, Z. Exc H van Boeyen, had Vrijdag op zijn departement een bespreking met de commissarissen van H M de Koningin in de elf Neder landsche provincies Na afloop wandelde het ge zelschap naar het hotel, waar de lunch gebruikt werd Een dieseltrein komende uit Utrecht, is Vrijdagavond bij Culemborg ontspoord, waardoor het verkeer ontwricht werd. Een kijkje op de plaats van het déraillement Als opvolger van kapt. ter zee J. E. Meyer Ranneft, die benoemd zal worden tot marine-attaché te Washington, is kapt. ter zee H. Jolles thans benoemd tot «commandant der maritieme mid delen te Amsterdam» De persfotografen die in de omgeving van pale is Soestdijk vertoeven en wier taak bij de huidige weersomstandig heden niet benijdenswaard te noemen is, komen van tijd tot tijd in hotel Trier hun verkleumde ledematen verwarmen t leden der Chineesche missie, welke op het oogenblik te Amsterdam rtoeft, brachten Vrijdag een bezoek aan een der Chineesche centra in de hoofdstad De oude Havenkade te Rot terdam is niet vergeten bij de versiering der Maasstad voor de komende feestdagen Onder de spoorbaan te Bussum wordt tusschen de Nassau- laan en den Meerweg een verkeerstunnel gebouwd. Het ijzer vlechtwerk voor het gewapend beton De Maas is tengevolge van den toenemenden was buiten haar oevers getreden en heeh r»-- ver schillende plaatsen in Limburg overstroo'mingen veroorzaakt. Een kijkje in de omgeving van t-ysden Het aftreden van het kabinet Chautemps. - Jou,nalrsten wachten op de cour van hotel Matignon te parijs op den afloop der minster-conferentie

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 12