Slaats-Pellenaars winnen Zesdaagsche van Gent Aan den vooravond van een gouden huwelijksfeest Wist niet, dat hij nog getrouwd was Postvluchten op Indië Wordt het Oranjekind te Baarn gedoopt? Ons handelsverkeer met de Oslo staten Strijd om de heuvels bij Teruel Onverwacht slot van familiedrama Chauffeur moet rechterarm missen Prinses Juliana maakt een rijtoer Eerste Kamer De Grondwetsherziening afgedaan SPANJE Rcchtschen in den aanval WieJUentien Van Schijndel- Van den Broek derde Een groot staatsman in den hui- selijken kring. Llovd George, de Engelsche oud premier en befaamd staatsman viert op 24 dezer zijn 50-jarig huwelijks feest en waar de wereld in den loop der jaren reeds zooveel hoorde over het politieke leven van dezen his- torischen man, is het ongetwijfeld aardig eens iets te vernemen van den „huiselijken" Lloyd George, zoo als zijn vrouw ons dat vertelt „Vroeg op en vroeg naar bed!", ziedaar het devies dat David Lloyd George dag aan dag huldigt en waarnaar hij zijn levens wijze geregeld heeft. Hij trekt zich des avonds zoo tegen half tien in zijn kamer terug en na nog even wat te hebben gelezen, slaapt hij spoedig. „Zijn leven lang", aldus mevrouw Marga- ret Lloyd George, „heeft mijn man ervan gehouden vroeg naar bed te gaan; wanneer hij des avonds een of andere bijzondere zitting moest meemaken of wel aanwezig moest zijn op een oficieele receptie of zoo, dan ging dat nooit van ganscher harte! Lloyd George zet zelf tbee. Daarentegen is hij buitengewoon mati- neus en staat nooit of zelden na zes uur op. Eenmaal wakker dan begint hijzelf een potje thee te zetten op een spiritusbrander omdat hij het personeel zoo vroeg in den morgen nog niet wekken wil en wanneer hij aldus zijn kopje thee en een beschuit heeft gehad, begint hij onmiddellijk te wer ken. Op het oogenblik b.v. werkt hij aan zijn boek; soms vind ik wel eens dat hij te veel vergt van zijn krachten, maar er is geen sprake van dat hij een belofte aan zijn uit gever niet nakomt. In zijn kamer blijft hij werken totdat het ontbijt klaar is. Om ne gen uur gebruiken we dat en dan vertoont mijn man een gezonde eetlust; al naar het jaargetij eet hij natuurlijk verschillend; des zomers bijvoorbeeld is hij dol op gemengde vruchten, eieren met ham en een kopje koffie. Liefhebber van buitenleven. Zijn volgende gewoonte is alleszins prij zenswaardig: hij maakt namelijk na het ont bijt een lange wandeling en dat is dan ook vrijwel zijn eenige lichaamsbeweging. Van tijd tot tijd speelt hij weliswaar wel eens een partijtje golf, maar volgens mij toch veel te weinig. Maar 's morgens loopt hij dan toch een behoorlijk aantal kilometers. In Churt, ons buitenverblijf, gaat hij altijd met de hond wandelen en dan maakt hij een inspectietocht rond het heele huis en laat zich bij die gelegenheid de kleinste bijzon derheden en de laatste nieuwtjes door den nachtwacht vertellen. Hij houdt van het buitenleven. De oogst te zien opschieten, Jat is zijn lust en zijn leven, dat heeft hij van zijn voorouders waaronder er velen waren die het landbouwersbloed in de aderen had den. Hij houdt dolveel van bloemen en in het bijzonder van rozen, allerlei muurbloemen en heidekruid. Wat mij betreft, ik houd al leen van bloemen die lekker ruiken! Zoodra hij van zijn wdndeling is terugge keerd, begint hij weer te werken en dat duurt dan zoo tot de koffiemaaltijd die voor hem overigens de belangrijkste van den dag is omdat hij 's avonds b.v. geen vleesch eet. Aardappelen met ham! Dikwijls genoeg komt het voor dat hij plotseling en geheel onverwacht voor liet eten thuiskomt op oogenblikken dat er liee- lemaal niet meer op hem gerekend is en dat ik voor mijzelf b.v. een omelet heb klaar gemaakt of een ander gemakkelijk schoteltje. En wanneer ik dan zeg: „Maar ik dacht dat je in de stad zou blijven eten? Er is nu niet veel in huis", dan antwoordt hij: „Is er niet een beetje ham?" En dan bestaat zijn avondmaaltijd uit een paar plakken ham en wat gekookte aardappelen en dat vindt hij dan nog wel zoo lekker als welke copieuse maaltijd ook Wij hebben hem er wel eens van verdacht met opzet op zoo'n ongelegen uur te komen om aardappelen met ham te kunnen eten! Wij plagen hem er vaak genoeg mee! Na de lunch houdt hij altijd een kleine siësta en om de waarheid te zeggen: bij kan slapen waar en wanneer hij maar wil, zoodra hij vermoeid is en behoefte heeft aan wat rust. Ik neem ook aan dat dit een van de oorzaken is dat zijn gestel zoo prach tig weerstand heeft kunnen bieden aan de opwindende sfeer van zijn bewogen loop baan. In de meest tragische uren van zijn politieke leven tijdens den wereldoorlog leek het wel of hij uit zijn middagslaap je de laatste oorlogsnieuwtjes en leger-dé- tails putte. Hij sloot de deur altijd met een resoluut gebaar en dan wisten wij: „niet storen". De grootste problemen hielden den staatsman niet uit den slaap. Het is jaren geleden toen Mr. Asquith en mijn man alles in het werk stelden om een groote staking te doen beëindigen, dat mijn man na den koffiemaaltijd tegen me zei: „Roep me om 3 uur, dan heb ik een confe rentie". En dan ging hij met een gerust hart slapen en sliep inderdaad bijzonder vast. Of wel, hij kwam om een uur of vijf thuis om een kop thee te drinken, ging dan een slaapje doen en moest b.v. om kwart over zessen gewekt worden. En steeds weer gaven die korte „tukjes" hem de nieuwe kracht die hij dan later zoo drin gend noodig had. Des avonds werkt hij na het eten weer totdat hij naar bed gaat. Verstrooidheden kwamen bij mijn man zelden voor. In den afgeloopen zomer woon den wij in ons buitenhuis te Estoril en hij speelde iederen morgen een partij golf; ik had er waarlijk op gerekend dat hij die goede gewoonte in Londen zou aanhouden, maar daarin heb ik mij vergist. Trouwens, hij is eigenlijk heelemaal niet zoo erg ge steld op vacanties en het is meer dan eens gebeurd dat hij met een paar vrienden op reis moest en een week of vier zou weg blijven, maar veertien dagen later al weer LLOYD GEORGE. thuis was, verlangend om zijn eigen werk weer te kunnen opnemen. Een sigaar en wat conversatie. De laatste jaren brengen wij regelmatig een gedeelte van den winter door in warme landen: in Zuid-Amerika, Italië of Spanje. De lectuur vormt dan de meest geliefde af leiding van mijn man. Hij houdt ook bij zonder veel van de film. In Churt b.v. hebben wij zelf een kleine bioscoop-instal latie en iedere Zaterdagavond komt onze chauffeur dan een filmpje „draaien", b.v. een Wild-West-avonturenfilm. waar mijn man veel van houdt. Voorts behoort de si gaar tot zijn genotmiddelen, hoewel hij er niet meer dan drie of vier per dag rookt met af en toe eens een pijp er tusschen door. Sigaretten rookt hij nooit. Kaarten vindt hij verschrikkelijk, hij speelt dan ook nooit en gaat van het standpunt uit dat vriendenavondjes voor gezellige conversatie zijn. Hij bezit een portretten-verzameling, waar hij trotsch op is. Daaronder bevinden zich o.m. de portretten van den Engelschen Koning en de Koningin die zij hem aanbo den in 1922 toen hij afstand deed als pre mier. Dan gaf de vroegere Prins van Wales mijn man zijn portret op den dag dat hij tot Prins van Wales werd uitgeroepen en verder zijn er de persoonlijk geschonken beeltenissen bij van Mussoiini, President Wilson, Maarschalk Foch en tal van an deren. Ten slotte houdt hij heel veel van zijn kleine Pekineezer hondje Dereidi, dat dik wijls mee gaat naar het Lagerhuis en waar ieder staatsman het kemt"... Aldus enkele indrukken van de vrouw die straks den dag herdenkt waarop zij voor vijftig jaar in den echt werd verbonden met een van Engeland's grootste staatslieden... Man, die schoonvader den sche del insloeg, van rechtsvervol ging ontslagen. Voor de rechtbank te Roermond is gister middag de zaak behandeld tegen den 33- jarigen chauffeur W. J. R. uit Thorn, die in den nacht van 19 op 20 November van het vorige jaar, in een hevige gemoedsaan doening, zijn schoonvader C., die hij des nachts in zijn huis aantrof, met een schop den schedel insloeg. Het slachtoffer over leed enkele uren later in het ziekenhuis te Roermond. R. meldde zich terstond na het gebeurde bij de politie. Hij werd naar het Huis van Bewaring te Roermond overge bracht. Slechts enkele dagen heeft R. in voorarrest moeten doorbrengen, waarna hij in vrijheid werd gesteld. De zaak werd met gesloten deuren be handeld. Nadat dr. Hulst uit Leiden, de gemeente veldwachter uit Thorn en de vrouw van verdachte als getuigen waren gehoord, heeft de Officier van Justitie tegen ver dachte R., die het ten laste gelegde be kende, ontslag van rechtsvervolging ge- ei sclit. De rechtbank zal op 1 Februari uitspraak doen. Bij botsing onder tramwagen terecht gekomen. In de Mathenesserlaan te Rotterdam is gisteren een ernstige botsing geschied tus schen een bestelauto, bestuurd door den 44- jarigen J. v. d. Meer uit de Boomgaard- straat en een motorwagen van lijn elf. De botsing was zoo hevig, dat de chauffeur uit de cabine van de auto werd geslingerd en onder de tram terecht kwam. Nadat men de tram had opgevijzeld heeft men den chauffeur met een schedelbreuk, een gebroken linkerarm, een gebroken linkerbeen en een verbrijzelden rechterarm in hoogst ernstigen toe stand per auto van den Geneeskun digen Dienst overgebracht naar het ziekenhuis aan den Coolsingel, waar de rechterarm is afgezet. Zoowel de motorwagen als de auto waren zoo ernstig beschadigd, dat zij moesten wor den weggesleept. Geval van biqamie te Eist. Deze verdachte is een natuur- menscli", zeqt de officier. De Arnhcmsche Rechtbank heeft zich gis termiddag bezig gehouden met een geval van bigamie. Terecht stond de polderwerker A. H. uit Eist, die op 11 December j.1. aldaar in het huwelijk was getreden en die eenige dagen later in arrest werd gesteld. Het was ge bleken, dat de man reeds eerder getrouwd was. Twintig jaar geleden was hij n.1. te Barneveld gehuwd, welke huwelijk nimmer was ontbonden. De verdachte verklaarde dat hij niet ge weten had dat zijn eerste vrouw nog leefde. Er werden geen getuigen gehoord. De officier van justitie, mr. J. E. Th. C. baron Spei.jart van Woerden, herinnerde er in zijn requisitoir allereerst aan, dat op het zeer zeldzaam voorkomend misdrijf van bigamie een maximum gevangenisstraf van zes jaar staat. Deze verdachte had kunnen weten, dat zijn eerste vrouw nog leefde. Hij hield immers nog contact met de kinderen uit het eerste huwelijk, die bij hun moeder wonen. Deze man, die in Barneveld gehuwd was, is na eenige jaren de wijde wereld inge trokken en heeft toen de tweede vrouw ont moet. Zij zijn samen gaan wonen en er zijn vijf kinderen geboren. Door het voortdurend verhuizen van verdachte is op een niet bekend bevolkingsbureau een fout gemaakt door op het verhuisbiljet niet aan te teekenen, dat de verdachte ge huwd was. Deze verdachte is een natuurmensch, wiens daad een ge volg is van zijn argeloosheid en onbeschaafdheid. Mede in verband hiermede eischte spr. vier maanden gevangenisstraf. Een hondenleven. De verdedigster, mevr. mr. van Lent, merkte in haar pleidooi op, dat de verd. bij zijn eerste vrouw een hondeleven had. Zij heeft hem tenslotte de deur uitgejaagd. Met de tweede vrouw kon hij beter opschie ten. De man heeft de fout gemaakt ontken nend te antwoorden toen hem gevraagd werd of hij reeds eerder getrouwd was. Van zijn wettige vrouw heeft hij nooit meer iets gehoord on daarom meende hij niet meer getrouwd te zijn. Toen een zoon uit het eerste huwelijk vrijstelling van dienst plicht vroeg, kwam de bigamie aan het licht. Spr. bepleitte tenslotte het opleggen van een lichte geldboete en deelde mode, dat de verdachte zich alnog van zijn eerste vrouw zal laten scheiden. Uitspraak 1 Februari a.s. KIND IN TEIL HEET WATER GEVALLEN. Het anderhalf jarig zoontje van de fami lie de Geus uit de Anna Mariastraat te Rotterdam is in de ouderlijke woning in een teil heet water gevallen. Met brand wonden over het geheele lichaam is het kind in zorgwekkenden toestand naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. DEN HAAG, 18 Januari 1938. Hedenmiddag heeft de Senaat zijn zegel gehecht aan de voorstellen tot wijziging on zer Grondwet, waardoor de overgebleven! ontwerpen thans in beide Kamers in tweede lezing zijn aanvaard en dus voor de „plechtige afkondiging" rijp gemaakt. Men weet nog wel, dat een belangrijk deel der oorspronkelijke ontwerpen in de Tweede Kamer bij de tweede stemming, toen een 2/3 meerderheid vereischt was, vielen, en wel die betreffende de revolutionnaire volksver tegenwoordigers. Heel gewichtig was het „restant" niet en zoo kon worden venvacht, dat het „slot- accoord" van heden maar kort van toon zou zijn, wat het dan ook inderdaad was, al had den enkele leden nog 'n poosje noodig om verschillende kanten van de zaak te belich ten. De eenige oppositie kwam van den heer Van Vessem (N.S.B.) Hij zag in de kieswet wijzigingen, welke de „mathematische even redigheid" willen breken, een poging om evenredig kiesrecht in zijn geheel af te schaffen, en vervolgens besprak hij het deel der voorgestelde herziening, dat door de Tweede Kamer is afgewezen, vol houdend, dat men met dat weren van re volutionnaire vertegenwoordigers eigenlijk het oog had op de N.S.B.ers, welke men wilde uitdrijven. Prof. Kranenburg (V.D.) was op andere gronden blij, dat de maatregelen tegen de revolutionnaire vertegenwoordigers strand den; hij vond ook wel, dat degenen, die den „tak willen afzagen, waarop ze zitten,'geen Parlements-fahige figuren zijn, maar daar om kon hij de wijze van uitbanning, door de Regeering ontworpen, nog niet goedkeuren. Ook de heer De Zeeuw (S.D.) liet soortge lijke klanken vernemen Minister Van Boeyen verdedigde de ont werpen en ging kennelijk uit beleefdheid op de kenbaar gemaakte meeningen in. Met een vriendelijk gelaat en een gemoedelijk woord deed Z. Exc. kennen, dat de Regeering heusch nimmer de bedoeling heeft gehad, kleine partijen uit te sluiten of de even redigheid van het kiesstelsel om hals te brengen. Gestemd behoefde er heden niet te wor den; alleen de N.S.B. liet haar vier! tegenstemmen aanteckenen, maar dat bracht natuurlijk de vereischte 2/3 meerder heid niet in gevaar. De Kamer ging uiteen tot... President De Vos is altijd zeer „geheimzinnig" met het tijdstip van opnieuw bijeenkomen, en ook heden vernamen wij dat niet. 't Zal wel de volgende week worden, en danzal de blijde gebeurtenis wel haar glans over de vergadering leggen! OOK KONINGIN EN PRINS RIJDEN UIT. WACHTMEES TER BIJ DE TELEX IN ZWIJM GEVALLEN. Gistermiddag te kwart voor drie heeft Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Juliana een korte autotocht gemaakt in de omge ving van Baarn en Soest. HK-H. verliet het palcis aan de achter zijde en nam in de Packard plaats. De auto reed het geheele Paleispark door en kwam bij de oude Veenhuizer tol op den betonweg van Soestdijk naar Bilhoven. De Prinses reed toen in de richting van hotel Trier en vandaar naar de gemeente Soest. Later in den middag reed een tweede hofauto voor, waarin H.M. de Koningin plaats nam om een rit in de omgeving van het paleis te maken. Ook Z.K.H. Prins Bdrnhard maakt des morgens een autorit in de omgeving van het Paleis. De wacht bij de telex. In het Badhotel te Baarn lossen twee wachtmeesters van de artillerie elkaar ei ken nacht af voor de wacht bij de telex toestellen. die het blijde nieuws zullen melden. Twaalf uur lang zitten zij ieder bi] de telex. Als het in het hotel stil is geworden en de gasten te bed zijn, zitten zij bij de apparate*, bij de twee kaarsen en bij het doosje lucifers. Zestien dagen, het is een heele tijd! Een der wachtmeesters heeft het aldus de Tel., gistermorgen moeten opgeven. Hij is tijdens zijn wacht bewusteloos geraakt. Zijn toestand was zoodanig, dat hij naar het ziekenhuis te Utrecht vervoerd moest wor den, waar bleek, dat hij aan een zenuwover spanning leed. Het wachten was hem te machtig geworden. Vertrek van Aankomst te Naar het Hsb. verneemt, is de mo gelijkheid groot, dat het Prinsenkind, waarvan de geboorte thans aan staande is, ook te Baarn zal worden gedoopt. Wel bestaat er óók kans, dat deze plechtigheid te 's-Graven- hage zal geschieden, doch de Prin selijke Residentie meent aanspraak te mogen maken op de voorkeurrech ten in deze. Hebben deze staten na het slui ten van het verdrag niet tóch handelsbelemmeringen opgewor pen? Verschenen is het voorloopig verslag van de vaste commissie van overleg met de Re geering inzake handelspolitieke aangelegen heden, over het ontwerp tot goedkeuring van de op 28 Mei 1937 te Den Haag tusschen Bel gië, Denemarken, Finland, Luxemburg, Ne derland, Noorwegen en Zweden gesloten overeenkomst tot ontwikkeling van het han delsverkeer. Wij ontlcenen daaraan: De groote meerderheid der commis sie kon zich met het voorstel der Regeering tot goedkeuring van het in dit wetsontwerp bedoelde ver drag geheel vereenigen. Al moge de practische beteekenis niet zoo groot zijn als men wel zou wenschen, het beginsel, dat er aan ten grondslag ligt, is juist. Het verdrag is een uiting van een streven naar ophef fing van handelsbelemmeringen en naar bevordering van een vrijer ruil verkeer. Zij betwijfelden of, na mislukking van vo rige plurilaterale overeenkomsten, de om standigheden wel gunstig waren om met een zoodanige overeenkomst opnieuw een proef te wagen. Is het niet juist, zoo vroegen deze leden, dat verschillende van de deel nemende landen na het sluiten van dit verdrag zijn voortgegaan met het tot stand brengen van handelspolitie ke belemmeringen, ook al ging dat niet gepaard met schending van de letter der overeenkomst? Heeft Noor wegen het invoerrecht op knoopen en schoenen niet verhoogd, Zweden dat op druiven en België eveneens dat op schoenen en eenige soorten olie, en bestaan er in verschillende landen geen voornemens aangaande verdere verhoogingen? Heeft ook Nederland zich niet genoodzaakt gezien het in voerrecht op aardewerk te verhoo- gen? De hier aan het woord zijnde leden zou- 'en er geen bezwaar tegen hebben, indien hel verdrag niet werd verlengd. Naar hun oordeel zal 's lands belang ge diend worden, wanneer de Regeering, mede met het oog op de mogelijkheid ecner nieu we depressie, de handen vrij houdt om in de toekomst al die maatregelen te kunnen nemen, die tot instandhouding van het Nc- dcrlandschc bedrijfsleven noodig zullen blij ken. SCHOENMAKER VERDRONKEN. De schoenmaker J. Klaver uit Belterschut- sloot is nabij Giethoorn in het kanaal Giet hoornSteen wijk gereden en verdronken. Klaver bad den vorigen dag eenige café's bezocht. Gistermorgen vond men zijn fiets in hot kanaal. Onmiddellijk werd de politie ge waarschuwd die, na eenigen tijd gedregd te hebben, liet lijk van den schoenmaker ophaalde. Pelikaan 'Ranf?. 18 Jan. Jsingap. 18 Jan (heenreis) I I Valk Uthene 18 Jan. hVdam 18 Jan. (terugreis) I Wielewaal |Basra 18 Jan. [jodhp. 18 Jan, (heenreis) I 1 Reiger IJodhp. 18 Jan. Bagd. 18 Jan. (terugreis) I Nandoe A'dam 18 Jan. (heenreis) Oehoe A'dam 20 Jan. ^heenreis) De Emoe is te Bandoeng gebleven wegens motorstoring; het toestel zal vandaag de te. rugreis aanvaarden. Napels 18 Jan, Gisterochtend zijn de troepen van Franco voor Teruel wederom tot den aanval overgegaan. Zij dreven de regeeringstroepen over de Rio Alfambra terug en na een hevig artillerievuur maakten de recht- schen zich meester van de laatste heuvels ten noorden van de stad. De regeeringstroepen lieten vele doo- den op het slagveld achter. De hoogten, die den weg door de vallei van de Alfambra beheerschen waren door de regeeringstroepen krachtig versterkt en de troepen, welke deze hoogten moesten ver dedigen waren welvoorzien van oorlogsma- terieel en levensmiddelen. De verdedigers werden na het hevige artillerievuur met de blanke wapenen uit hun stellingen verdre ven. De luchtmacht was aan beide zijden ac tief, vijf toestellen van de regeering werden omlaag geschoten, terwijl twee toestellen van de rechtschen niet naar hun basis te rugkeerden. Heuvel 1205 heroverd. Het ministerie van oorlog te Barcelona deelt mede, dat de rechtschen gisteren twee maal tot den aanval zijn overgegaan in den sector van Teruel. De aanvallen op ge deelten van Celades en Concud zijn afgesla gen. De regeeringstroepen heroverden heu vel 1205. Ind enl oop van den middag i&' voorts een luchtgevecht geleverd. Daarbij werden twee rechtsche toestellen neerge haald, terwijl 1 uchtafweermitrai 11 eurs nog twee toestellen van den vijand, van het merk Fiat, neerschoten. De regeering ver loor zelf twee toestellen. De rechtsche lucht macht heeft gisteren Denicasim en Valen- cia gebombardeerd, waar zes dooden en twee en twintig gewonden vielen. Kustplaatsen gebombardeerd. De luchtmacht van Franco heeft opnieuw de steden en dorpen aan de kust van de Middellandsche Zee bestookt. Drie bommen werpers hebben bommen geworpen op Al- mazora en San Vincente de Calderas. Tot nu toe wordt nog geen melding gemaakt van slachtoffers. Het Nederlandsche koppel Slaats- Pellenaars heeft gisteravond na spannenden strijd de Zesdaagsche te Gent gewonnen. Op de tweede plaats eindigden de Belgen Buys- se-Billiet, terwijl het tweede Neder landsche koppel, van Schijndel-van den Broek met een ronde achter stand als derde geklasseerd werd. j De renners kwamen gistermorgen om 9 uur op de baan terug en bleven in een kalm tempo draaien, tot de sprints van drie uur wat meer leven brachten. De posi tie in de kopgroep was nog niet veranderd. Slaats-Pellenaars en Buysse-Billiet lagen met een ronde voorsprong op van Schijndel- van den Broek aan den kop. Met het ver strijken van den tijd steeg'de spanning. De velodrome was 's avonds tot de laatste plaats bezet met geestdriftige toeschouwers die een uiterst feilen strijd tusschen de leidende ploegen te zien kregen. Dan weer waren het de Belgen, die het peloton aan voerden, even later hadden Slaats-Pelle naars deze functie van hen overgenomen. Tenslotte moesten de laatste serie van 25 sprints de beslissing bren- 5?n-. ..Onze landgenooten sleepten hierbij de meeste punten in de wacht En nauwelijks was de winnaar van de laatste sprint de eindstreep ge passeerd, of het cindschot van deze Gcntsche Zesdaagsche dreunde door de overvolle ruimte, 't Sterkste kop pel had tenslotte gezegevierd. De eindstand van deze Zesdaagsche luidt: 0Biênooa^ts"Pellenaai's 500 pnt., afgelegd 2830.023 k.m. 2. Buysse-Billiet 456 pnt. Op een ronde: 3. Van Schijndel-Van den Broek au pnt. 4. Guimbrctière-Giorgctti 88 pnt. „.u u ron('en: 5. Deneef-Dekuvsscher 502 pnt. o Huys-Verreyeken 152 pnt, Óp vier ron den. 7. Defoordt-Verhaegen 180 punten.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 2