STOOMPERS-INRICHTING „TEMPO" Dat is Goedkoop en Goed Centrums Hallen KRUISWOORD PUZZL prebi'hbrurteti H. J. v. GRUNNINGEN Firma L. BUTERWz. WM füet Hut voor betere kwaliteit maar lagere prijzen Jan in 't Veltstr. 120 Hoek Vijzelstraat 1e Vroonstraat, t.o. Koningdw.straat Telefoon 753 Waarschuwing!!! Een nieuwe Tarzan De geheime code Rookwedstrijd Goede beurt van de Gaumont Britisch Burgerlijke Stand Texcl-nicuws KEIZERSTRAAT 54 Weststraat 104 - Tel. 615 bij de School COSTUUMS f2.25 - REGENJASSEN f2.00 In FRUIT ruim gesorteerd BRlbVEiN OP ADVERTENTIEN Lessen? VOOR DE SCHOONMAAK! Alvorens U een rijwiel koopt Hoenderdos, Sluisdijkstr. 81 Reclamerijwiel, compl. gemonteerd, f 40.- Burgers E.N R. vanaf .f45.- Watervogels I- Wieringerwaard I JAw&JAeate/L: lederen dag staan ze in onze krant: de serie plaatjes, waarop afgebeeld de wonderlijke avonturen van Tarzan van de Apen, groot vechter, dapper oerwoud-wezen, machtig strij der met de jungle-bewoners. Heel Den Helder leest Tarzan, men grijpt ernaar, ook al is het verhaal al een aardig jaartje oud en heeft men 't een keer of wat gelezen. Maar men schijnt van meening te zijn, dat Tarzan altijd nieuw blijft en nooit verveelt! En zoo is het ook in werkelijkheid, daar er anders geen filmmaatschappij gevonden zou worden, die haar kapitaal wilde steken in een onderneming, waarvan men kon verwachten, dat het publiek iets dergelijks niet meer voor gezet wenscht te krijgen. Deze 20th Century Fox-film heeft in de eerste rollen twee sterren van wereldver maardheid. Tarzan wordt uitgebeeld door den Olympischen zwemmer Glen Morris, terwijl diens tegenspeelster niemand minder is dan Eleanor Holm, de jonge vrouw, die per mail boot van Amerika naar Duitschland overstak, teneinde aan de Olympische Spelen deel te nemen, doch wegens „slecht gedrag" aan boord per eerste gelegenheid retourgestuurd werd... Zij, die de figuur Tarzan kennen uit de boe ken of vroegere films, zullen zich zonder twijfel wel eens schuchter hebben afgevraagd, of deze figuur, die de vondst is van Edgar Rice Burroughs, aan de werkelijkheid getoetst is en of zijn Afrikaansche avonturen inderdaad bestaanbaar mogen heeten. Komt het sprook jes-element hier niet om den hoek kijken Inderdaad! Heel deze Tarzannerie is een sprookje en een heel bijzonder sprookje boven dien. Het is het sprookje van deze eeuw, waar in men meende, dat Sneeuwwitje, Roodkapje en Doornroosje, de lieftallige figuren van een voorbije oudheid, dood waren. Tarzan... een bijkans mythologische figuur. Een held van het blanke ras, opgegroeid in de barre wildernis van Afrika's oerwoud, in een soort paradijsachtigen vrede levend met de dieren des wouds, vrijgebleven van de Wester- sche beschaving, opgegroeid in de harde leer school der ongerepte natuur, toegerust met enorme lichaamskracht, ongelooflijke behen digheid, zeldzame listigheid en onverschrok ken moed. Deze held, deze „Uebermensch" geeft dat gene wat anderen verloren. Hij is onze wensch- droom, een reactie-ideaal. Hij is vreemd aan ons asfalt, onze cafétaria'S, onze schrijfma chines... hij heeft het vrije veld en het donkere woud herwonnen, dat wij verloren hebben. En dus genieten wij van zijn vrijheid, zijn verlaten heid, zijn onbelemmerde kracht. Hij stenogra feert niet, hij telefoneert niet, hij hoeft niet rechts te houden, heeft geen rijwielplaatje, geen inkomstenbelasting en geen kantooruren. Hij heeft alleen een compleet oerwoud met toebe- hooren, waarin de valsche panter op hem loert, waarin de giftslang hem bedreigt, waar in duizend bekende en onbekende gevaren hem bedreigen. Dit is het grootste geheim van deze geniale vondst van Burroughs: hij wist een wensch- droom te componeer en, die de droom van ons allen is. De droom van het verloren paradijs der ongetemde vrijheid, der maagdelijke oer- wouaen en het komend avontuur. Er zijn reed3 verscheidene Tarzan-films ge weest, de een wat beter dan de andere, de een een ietsje meer onwaarschijnlijker dan de voor gaande. Maar hoe dan ook, ze zijn er allemaal „ingegaan" en het is aan geen twijfel onder hevig, of ook deze Tarzan zal het doen. Ook de volgende. Als er maar in gevochten, ge zwommen, geliefd en.geleden wordt. En hier van krijgt men het volle pond. De andere film is „Tusschen New York en San Francisco", een zeer sterke sensatiefilm, waarin echter ook de humor een ruime plaats gegeven is. Aldus: een programma wat ten zeerste aan trekkelijk is. Als eerste film draait een Duitsche klucht met een dankbare rol van Szöke Szakall. Deze film heeft alle verdiensten maar ook alle zwak ke zijden van een klucht en kan, al verveelt men er zich niet mee, niet in de schaduw staan van „Onder valsche vlag". Wxilt BlaAjcMPp: De film, welke deze week in de „Witte Bioscoop" draait, is de laatste welke dit theater in zijn bestaan van een kwart eeuw kan geven en wellicht is dit ook de oorzaak dat de keuze op een film viel van bijzondere kwaliteiten. Reeds bij het nagaan van de „cast" is het duidelijk, dat de Metro Goldwyn Mayer met deze film iets bijzonders lanceert. In de eer ste rollen spelen tenminste William Powell Rosalind Russell en Lionel Atwill, alle namen, die stuk voor stuk een goede film garandeeren, „De Geheime Code" behandelt een spionnage- affaire, spelende gedurende den wereldoorlog, Het is alles zeer spannend, doch daarbij., evenzeer romantisch. Deze film is voor een niet gering deel auten thiek, daar de Amerikaansche regeering vol gaarne haar medewerking verleende om den achtergrond van deze productie zoo natuurlijk mogelijk te doen slagen. Zij nog vermeld, dat verscheidene Ameri kaansche kranten deze film als de beste van William Powell beschouwen. Texelsch nieuws RiaiioSAeaieA Het is opvallend met welk een, we zouden haast zeggen, „stilte" een merkwaardige film in onze stad gekomen is. En dan met name in de Rialto, waar zij onder den titel „Onder valsche vlag" gedraaid wordt. Het is een pro duct van de Britsche filmindustrie, wier niet geringe capaciteiten ons reeds lang bekend waren van vele voorgaande films. Deze was echter niet minder dan een verrassing voor ons! Eerstens door haar zeer breede opzet: zij voert ons nota bene naar drie werelddeelen en niet „zoo maar even", maar zoowel in de Ver- eenigde Staten als in Engeland en China spelen zich belangrijke episodes af, welke te zamen een grootsch geheel vormen: het verhaal „On der valsche vlag". Die valsche vlag wordt tegen wil en dank gezwaaid door een jong Ameri kaan, Jimmy Riley, die dichter bij de onder wereld dan bij de „upper ten" stond. Die Jim my Riley wordt verdacht van een moord, welke hij niet begaan heeft. Toch moet hij vluch ten om een zware straf te ontgaan en hij komt tenslotte in Engeland enin het Engelsche leger terecht. De belevenissen in dit machtige leger vormen wel een van de meest interessan te episodes van deze film; niet alleen vragen de moeilijkheden van den jongen Amerikaan onze gespannen aandacht, bovendien kijkt men geboeid naar de schitterend gefilmde manoeu vres van Engelsche legeronderdeelen op het beroemde Aldershot. Het verhaal wil, dat het regiment, waartoe Jimmy behoort (hij dient onder een anderen naam, de valsche vlag) naar China gezonden wordt, waar het spoedig gewikkeld wordt in een ernstigen strijd tegen een enorme troep rebellen. Jimmy onderscheidt zich bijzonder bij het ontzetten van de Britsche ambassade, doch de verdiende lauweren zullen hem ontgaan, omdat een moorddadige kogel een eind aan zijn veelbewogen leven maakt. Het spreekt haast vanzelf, dat de vrouw in deze film eveneens een groote rol speelt, wat de zaak dikwijls heel gecompliceerd maar er niet minder interessant om maakt. Zooals gezegd, de film is buitengewoon breed opgezet, waarbij de leading artisten zeer goed spel te zien geven, vooral John Ford, die nu en dan aan Spencer Tracy doet denken, Uitgeschreven door de Lieftinck's Tabakfa- briek te Groningen werd gisteravond een rook wedstrijd gehouden in hotel „Texel" te Den Burg, waaraan door pl.m. 100 personen werd deelgenomen. De wedstrijd betrof het langst rooken van een pijp tabak. Er waren perso nen, die ongeveer 2l/2 uur van één pijp tabak rookten. De prijzen, bestaande uit rookartike len, werden gewonnen door de heeren B. Kra mer, v. d. Molen, M. S. Langeveld, J. P. Eel- man, S. Langeveld, KI. Dros en A. de Bok. Ook werd aan dezen rookwedstrijd een reci- teerwedstrijd verbonden. Hierbij werden de prijzen behaald door de heeren: Jb. Witte, J. Kant, S. Langeveld, KI. Dros en W. Zijm. Oosterend, n.m. 3 u. Ds. Salm. Den Hoorn, v.m. 10 u. de heer S. Lodder, Evangelist te Alkmaar. van 511 Maart. GEBOREN: Anna, d. v. A. v. d. Meer en F. Sjonger; Annie Gijsje, d. v. J. Hoogewoning en Gr. Cupido; Martha, d. v. P. Bremer en Tr. Ellen; Maarten Cornelis, z. v. C. Stoepker én J. Bremer; Beatrix Margaretha, d. v. H. Wuis en Tr. Bakker. ONDERTROUWD: Jan Gernaat en Hiltje Koolstra; Willem Jonker en Grietje Boot. Gevonden: een rijwielplaatje, een Lips- sleutel, een sleuteltje; een pakje sajet en garen. BOUWVERGUNNINGEN. te Fa. Smit en Co. bouw van een smederij Den Burg. J. Vonk, Den Burg, bouw van een schuurtje. Zondag brengt Texel tegen APGS het vol gende el tal in het veld: J. Dukers. N. Neyens Joh. Ran M. Vlaming G. Witvliet A. Verseput Van Anraat P. Neyens N. de Graaf P. Kikkert A. Huizinga ZONDAG 13 Maart 1938. Ned. Herv. Gem. Den Burg v.m. 10 u. Ds. Visser. Collecte gener. kas. Oosterend v.m. 10 u. Ds. A. W. Kok. De Waal v.m. 10 u. Ds. van 't Hooft. H. Doop, Extra collecte. Den Hoorn n.m. 7.30, Ds. A. W. Kok. De Cocksdorp v.m. 10 u. en n.m. 7 u. Ds. Salm. De Koog n.m. 8 u. Ds. Visser, Zendings bijeenkomst met lichtbeelden. Oudeschild v.m. 10 uur Ds. Scholte. Doopsgezinde Gemeente. Geen dienst. Geref. Kerk. Den Burg (Geb. Fanfare) v.m. 10 u. Cand. Wouda, n.m. 3 u. Ds. v. d. Leer. (Voorbereid H. Avondmaal). Oosterend v.m. 10 u. Ds. v. d. Leer. (Voorbereid H. Avondmaal), n.m. 3 u. Cand. Wouda. Geref. Kerk H. V. Oosterend v.m. 10 u. en n.m. 3 u. Ds. E. C. Kok. Leger des Heils. Zaterdag Straatzang, Den Burg. Zondag v.m. 7 u. Bidstond. Zondag v.m. 10 u. Heiligingsdienst. Zondag n.m. 4 u. Openluchtmeeting (Park of Hollebol. Zondag n.m. 8 u. Verlossingsmeeting. Leiders van deze samenkomsten Kolonel A. L. Beekhuis, waarnemende commandant, bijge staan door kapitein L. Kijman. Jeugddiensten. Zondag v.m. 9 u.. Handleiding. Zondag n.m. 12.30 u. Comp.samenkomst. Zondag n.m. 5 u., Kindermeeting. Tafelserviezen Schilderstukken in lijst van f 4.50 af van f 1.10 per stuk af Scheermesjes Emaille Broodtrommels van 10 stuks f 0.10 af met chroom beslag f 3.— Fotolijstjes Gebrandschilderd van f 0.11 per stuk af Houtwerk Het adres om Uw kleeding vakkundig in model te persen Wist U ook dat wij zoo keurig stoomen Let U even op. Wij vallen U niet lastig met colporteurs aan de deur. Maar zend U even bericht of belt U 615 op. En alles wordt gehaald en onverpakt, dus direct controleerbaar thuis bezorgd Zachte zeep Soda p. p. 6 ct 3 pond 6 ct 3-ponds pak zeeppoeder 25 ct 1 liter sterke ammonia en Jam pondspot 22 ct Jam 3-pondspot 58 ct Planten bekervet 35 ct Rundvet 38 ct Gehakt p. kiloblik 42 ct 1 liter sterk bleekwater 25 ct Zendijk's rookworst 50 ct Zeepvlokken pond 10 ct Vlug kokend Havermout Lucifers (vonkvrij) 6 ct pondspak 14 ct., 2 pak 25 ct Stoop augurken 14 ct 3 bussen groente 50 ct Blik zoutzuur 21 ct Van. crêmewafels pd. 25 ct Bessensap 12 ct Stukjes appel 32 ct Azijn literflesch 9 6 ct Stukjes appel (donker) 22 ct Honing pondspot 25 ct Pruimen 11 ct Chocoladepastei 25 ct Sunmaid rozijnen p. p. 16 ct Spinazie vanaf 9 ct. p. pond Andijvie vanaf 9 ct. p. pond Spruitjes vanaf 3 pond 10 ct Raapstelen 5 voor 10 ct Extra Goudreinetten, Bellefleurs, Present van Engeland, enz. enz. Stoofperen, Stoof- of Moes- Appelen in alle prijzen. Wij geven als reclame 2 pond Buitenlandsche Appelen voor 25 ct 5 of 6 Jaffa 25 ct Aardappelen, puik beste, (niet afkoken, per zak 35K.G. 135 ct Thuisbezorgen door de geheele stad zonder prijs verhooging. Meermalen komt het voor, dat ivjj brieven ontvangen, geadres seerd aan de „Heldersche Cou rant", die b(j opening betrekking bl(jken te hebben op een in ons blad geplaatste advertentie. Men heeft er dan niet aan gedacht, het nummer van de advertenite op de envelop te vermelden. Wü verzoeken beleefd steeds het nummer duidelijk op de envelop te schrijven in den linkerbenedenhoek. Wilt U les hebben £en ^utteAtfe is de oplossing. Aiveïteeït in ie 3iddeïbcAe 'CouïanÜ Breewaterstraat 68 Vijzelstraat 117 Jonkerstraat 52 Van Galenstraat 43 Ambonstraat 88 Heden etaleeren wij de nieuwste Wilton-, Haarvelour-, Axminster- en Holtap-Karpetten. De nieuwste Vitrages, Bagdad-Stores en China Matten, welke wij slechts 1 week voor geweldig verlaagde prijzen aanbieden. Koopt dus nu uw karpet of vitrage en u verdient geld. Zie de étalages. Zie de prijzen. Wacht niet, doet uw voordeel. Grootste keus in Linoleum Krommenie, Balatum en Stragula. Pracht keus Gang- en Traploopers voor spotprijs. Gratis maatnemen en leggen. Meubelmagazijn B. J. QUAST en Zn., Weststr. is veel goedkooper komt U eerst eens kijken bij: De opgave van de vorige week was vrij eenvoudig en het verwonderde ons dus niet, dat we een massa inzendingen ontvingen. In totaal 236. Hierbij waren 176 „goede", dus het respectabele aantal van 60 moesten we terzijde leggen bij de prijsbepaling. Vrijwel alle fouten waren gemaakt tegen 5 verticaal, het aanwijzend voornaamwoord ,die", waarvoor „doe" ingevuld werd, hetgeen echter geen aanwijzend voornaamwoord is. Als gevolg daarvan ontstond voor 9 horizon taai „kot", hetgeen „kit" moest zijn. Daar er meer dan 100 goede oplossingen waren, kennen we deze week weer 2 prijzen toe. De eerste prijs 2.50 werd gewonnen door den heer J. Gras, Trompstraat 14. De tweede prijs a 1.door mejuffrouw van Eerden, Bloemstraat 28. De prijzen zijn aan ons bureau te bekomen. De oplossing van het raadsel van vorige week was: Horizontaal: ui, noord, ko (jo, co, ot, ed), dut, kit, bal, een, vol, pek, lot, o.k., rebel, n.o., aap, tor, gr., meter, we, duo, rol, pan, Ida, ros, elp, lef, yl, parel, m.o. (l.o., h.o.). Vertikaal. uk, nul, o.t., r.k., die, óp (te), dal, tel, bok, leb, non, voogd, peper, ketel, toren, ram, lor, rui, tor, was, ode, pof, alp, rel, by, pa, le l.o. CORRESPONDENTIE. In antwoord op desbetreffende vragen van abonné's deelen wij mede, dat per huisgezin slechts één oplossing van het kruiswoord raadsel ingezonden mag worden. J. P. Uw oplossing van vorige week was in orde en de initialen van uw naam kwamen er dan ook onder de goede oplossers voor. U heeft ze dus blijkbaar over het hoofd ge zien! Daarentegen was de oplossing van den heer C. de G. foutief: hij had voor 24 horizon taal „maar" ingevuld inplaats van „paar". J. S. Uw inzending was in orde. Tot onzen spijt is zij echter onder de foutieve inzen dingen terecht gekomen. Jammer! Corrie O. U had voor 43 horizontaal „Erin" ingevuld, hetwelk „ieme" moest zijn. P. de L. Dank voor uw raadsels. Goede oplossingen werden ontvangen van: J. G.; P. J. de K.; mevr. T. A.de W.; Joh. J. V.; G. de B.; mej. H. J. B.; M. G.—B.; mej. M. M.; M. v. K.; A. S.; F. J. O.; mej. M. C.; G. F.; mevr. M. F.R.; J. V.; Rie L.; L. T.; mej. C. E. V.; mej. I. L.; mevr. S.; J. L. Jr.; mej. J.; mevr. S„ Vlissingen; mej. T. de B., IJmuiden; D. de L.; mevr. J. H.; mej. W. A. M. de V.; J. C. G.; mevr. A. C. H., mej. B. V.; J. J. M.mej. M. v. d. F. A. C.; C. de G.; G. M.; J. P.; N. S.; mej. v. T.; wed. B.; F. Joh. M.; mej. K.; J. v. B„ Hsd.; J. O.; W. C. de V.; A. M.; mej. A. H.; G. D. T.; C, C. H.; mevr. C. V.; mej. C. v. d. P., Texel; J. M. G.; N. G.; P. de H.; mw. M. de M.; C. B.; mej. M. T.; J. D. H. M.; C. G.; N. M. v. d. G.; J. F. H.; mej. S. v. V.; J. G. K.; mej. E. W.; C. B. Jr., Cocksdorp; D. v. D.; H. J. W.; E. D.; G. S.; R. de K.; mevr. de K.; M. M.; S. P. A. de G.; mej. J. M.; J. K.; wed. F. Q.; G. B.; mej. M. V.; J. S.; J. 't H.; J. A. B., Breezand; mevr. M. G.—v. W.; Th. B.; J. H.; B. v. E.; W. R.; mej. J. A. R.; mej. L. C.; mej. Jo B.; mevr. M. K.; mej. E. G.; J. v. B.; B. v. d. B.; mevr. R. van W.—M.; mevr. H. T.; G. J. A. de J.; mevr. C. v. S.; J. D.; mej. A. J.; S. B.; P. J. K.; mevr. M. M.; J. J. v. d. R.; P. H.; K. P. L., Rotterdam; C. v. d. L.; Texel; mej. M. G.; wed. Ch. A. P. B.; mej. C. C. V.; mej T. ter B.; mej. M. C. v. d. L.; mej. A. D.; H. R.; F. v. d. M.; J. L. P.; mej. J. G.; L. C.; wed. v. D.; H. H.; A. A. B.—B.; A. L.; F. S.; S. P.; mej. H. F. J. H.; mej. D. L.; C. J. S.; P. K.; C. H.; Janna R.; mej. M. K.; van E.; G. S. K.; mej. C. K.; J. V.; J. H. van K.; S. G. v. d. P.; H. W. A. van A.; J. P. van B.; E. J. W.; A. v. d. S.; A. A. S.;. A. A. S.; D. S.; A. B.; mej. B. V.; A. v. d. B.; A. H.; J. H. D.; D. v. d. V.; B. de G.; J. H. J.; mej. C. E. G.; J. H.J. v. E.G.M. de J.mevr. J.; J. S.; S. K.; mej. K. B.; J. D.; W. W.; B. B.; P. J. K.; G. K.; mej. T. B.; Bakkum; L. van P.; mej. W. H.; Corrie O.; F. J. K.; H. B.; R. J. T.; C. J. B.; Y. S.; J. A. v. d. H.; C. S.; mej. v. E. Horizontaal: 1. 8. 9. 10. 11. 13. 15. 18. 20. 21. 22. 24. 25. 27. 28. 29. 31. 33. 1. Bekend gebouw. Zwarte, kleverige zelfstandigheid. Zoogdier. Tafel-gereedschap. Noot. Deel van het hoofd. Godheid. Meisjesnaam. Verhaal. Vorstelijk sieraad. ^2 Mannelijk persoon. 14 Graafschap in 16. Engeland. Europeaan. Persoonlijk naamwoord. Zangstem. Voertuig. Ik. Insectenleer. 18. 19. voor- 23. 25. 26. 30. 32. V er ticaal: Waar in 1574 een veldslag plaats vond. Muzieknoot. Vetlaag onder de huid. Verfstof. Stad in Duitsch land. Deel v. d. scheeps mast. Dient om muizen te verdelgen. Groot wijnglas. Vaartuigje. Strafwerktuig, plaag. Vaartuig. Electrisch deeltje. Moderne dans. Grondsoort. Europeaan. Geeft ons een uur meer daglicht. Landbouw werk tuig. Uoel&al Watervogels, de stoere club uit den ouden Helder, speelt morgen den belangrijksten wed strijd van het seizoen: op eigen veld tegen Wieringerwaard, de club, welke nog steeds de voornaamste rechten op het kampioenschap kan doen gelden. Waar deze match in de och tenduren gespeeld wordt (aanvang half elf), zal het oude terrein aan den Strooweg een in jaren niet gekende schare belangstellenden trekken, een buitenkansje, dat we de hardwer kende club best gunnen. Welk een bijzonder prettige dag zou 't echter zijn als de Beenen en hun maats er bovendien nog in slaagden de roodbroeken voor de derde maal in succesie te kloppen. De zwartwitten zouden dan nog geduchte aanspraak op den titel gaan maken! Waar de bcteekenis van dezen wedstrijd zoo groot is, .s het geen wonder, dat de Vogels zoo sterk mogelijk ujtkomen, n.1. als volgt: G. Hollander J. v. 't Hert F. Been (aanv.) B. Ewald L. Bosch S. Been T. Gerritsen Nic. Been H. Been S. Hoogvorst R. Marsman Het belooft een spannende partij te worden! WxuvdefafcaJit WANDELTOCHTEN W.S.V. „DE ZILVERMEEUW" De jeugdige plaatselijke wandelsportver- eeniging „De Zilvermeeuw" houdt een twee tal wandeltochten, een voor de jeugd (1214 jaar) en een voor de ouderen, resp. van 20 en 30 km. Deze wandeltochten worden gehouden zoowel op Zaterdag 19 als op Zondag 20 Maart a.s. Het parcours is met zorg gekozen en zal zeer afwisselend zijn. Reeds hebben zich velen aangemeld om aan deze tochten deel te nemen, doch voor hen die dit nog niet gedaan hebben bestaat daartoe nog heden de gelegenheid bij J. J. P. Christiani, Crocusstraat 58. Wij verwijzen naar de desbetreffende adver tentie in dit blad. fajiemmeti H.Z.V. 15 jaar De H.Z.V. viert dit jaar haar 3e lustrum. 15 jaar heeft zij haar doel: „Bevordering van de zwemsport" op lofwaardige wijze nage streefd. 15 jaar getracht van eiken Jutter een zwemmer te maken. Veel is er bereikt, maar elke ingezetene zwemt nog niet en dit is de reden waarom behalve de feestelijkheden, welke naar we vernemen in het a.s. seizoen ter eere van dit jubileum zullen worden ge organiseerd het bestuur der H.Z.V. heeft gemeend, toetreding tot de vereeniging te be vorderen en daardoor het gestelde doel meer nabij te komen, door gedurende één maand de gelegenheid te openen lid te worden zonder betaling van entréegeld. Voor nadere bijzon derheden verwijzen we naar de in dit nummer voorkomende advertentie.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 7