Jaarmarkten Postvlucbfen op Indië van oudsher zeer in trek Meer „armslag" voor land en tuinbouw bepleit Dc kip met de gouden eieren geslacht „Een donderend halt tot de dictatoren P Uitvoer ondermelk vermindert Franco omsingelt Lerida Eerste Kamer Een nieuw zweeftoestel Drank en vrouwen lokten Onvoorz'cbtig overgestoken In teil water verdronken Landbouwer door trein vermorzeld Graanrechten drukken op de pluimveehouderij Noodlanding militair vliegtuig S.s. „Baud" komt hooger op het rif Allerwege critiek. Wie zou willen beweren, dat minister Steenberghe hedenmiddag in den Senaat, bij het aanliooren van de bemerkingen der Sena toren over de Economische- en Landbouwcri- sisfondsbegrooting niets dan lofzangen op het gevoerde beleid kreeg te hooren, zou de grofst-denkbare onwaarheid plegen! Men kan gerust zeggen, dat Z.Exc. een vloed van critiek moest incasseeren. De groote, immer gehoorde klacht was: de prijzen der agrarische producten zijn te laag, de boer werkt eigenlijk voor niets. Eenigszins tevreden was niemand. Men had reeksen van klachten en wenschen, ook: tegenstrijdige. Zoo vond Mr. Van Rappard, dat de crisiswet nog niet gemist kan wor den en baron Van Voorst wilde haar weg hebben, met veel meer bevoegdheden aan de organisaties. Mr. Kolff daarentegen wilde desnoods de crisiswet wijzigen, om toch maar tot bevredi gender resultaten te komen, mede voor de kleine boeren. En wat enkele details betreft, Mr. Kolff ondersteunde de vraag-Van Rappard om de heffing voor aardappelen te verlagen, wijl de recente verhooging „een ramp" zou hebben beteekend voor de telers. De afgevaardigde achtte den toestand van den tuinbouw „hoogst-precair". „Wordt niet spoedig geholpen, dan is de tuinbouw tot ondergang gedoemd!" riep de Senator uit, maar zoo-iets zou hij ver schrikkelijk vinden, temeer, daar dien tak van bedrijvigheid eertijds zoo prachtig flo reerde, Neerland's roem uitmaakte Baron Van Voorts legde vooral verband tusschen den kwijnenden land- en tuin bouw en de algemeene welvaart. Nu verzet de minister zich tégen bedui dende prijsverhoogingen uit vrees voor stij ging van de eerste kosten van levensonder houd. doch de afgevaardigde vroeg zich af, of de boerenbevolkine. in strijd met de ver- deelende rechtvaardigheid, maar steeds voor niets moet blijven werken. Hij begeer de in ieder geval „meer armslag" voor den land- en tuinbouw, hoe dan ook bewerk stelligd. Een vast, loonende prijspeil achtte hij noodig. omdat de landbouw z.i. behoef te heeft aan stabilisatie. Tn 't algemeen was Senator van oordeel, dat een rendecrende landbouw een eerste vereischte is voor het slagen der industria lisatie-plannen. wijl ook de industrie kwijnt, als liet platteland arm en noodlijdend is. Ten slotte pleitte de afgevaardigde voor verhooging van de mononoliebeffingen voor de rogge, de gerst en de tarwe, een stre ven, ook reeds door mr. Van Rappard aan den dag gelegd. Over de veeteelt werd heden nog niet zooveel gesproken. Alleen de heer Van Rap pard wees erop, dat het melkveehouders- bedrijf nog steeds niet rendabel is. en in deze klaagde liij over den invoer van Deensch ylcvb. in elk geval over de wei nige geleidelijkheid, welke daarmee wordt bet recht. Mooie gift van industrieel. Een "bekend industrieel te Deventer heeft een voor enkele weken in ons land geïm porteerd zweefvliegtuig-toestel met hulpmo tor, type motorbaby, de P.H.A. S. V. ten behoeve van de voortgezette opleiding van zweefvliegers, ter beschikking van het Ne- derlandsch instituut voor zweefvliegers ge steld. Over enkele dagen zal het toestel in ge bruik worden genomen. Met geld van verduisterde auto in België goede sier gemaakt. In een hotel te Sittard heeft de gemeen tepolitie Dinsdagavond den 24-jarigen van der L., aangehouden. Van der L. wordt verdacht van verduiste ring van een Chevrolet 1937 te 's-Graven- hage op 3 Maart. Hier huurde hij bij een garagehouder de auto voor enkele dagen, doch kwam niet meer opdagen. Met de auto reed van der L. naar Ant werpen, waar hij den wagen voor 12.500 francs van de hand deed. Van het geld maakte hij een drietal weken in België goe de sier. Hij trok daarop naar Limburg waar de politie hem, hoewel hij onder valschen naam in het hotel verbleef, spoedig achter haalde. 13 jarige knaap levensgevaarlijk gewond. Op deir Kanaaldijk te Helmond is gister middag om drie uur het dertienjarig zoon tje van de familie P. Bruvn te Helmond bij het onvoorzichtig oversteken van den weg doore en auto, bestuurd door den heer van A. uit Gemert aangereden. De jongen kreeg een hevigen slag van den bumper en bleef bewusteloos liggen. Met een zware hersen schudding. inwendige kneuzingen en ver schillende schaafwonden is het slachtoffer naar het St. Antonius gasthuis te Helmond overgebracht. Zijn toestand is levensgevaar lijk. Den chauffeur treft geen schuld. Droevig einde van 2-jarig meisje. Gistermiddag is het tweejarig dochtertje van het gezin Jansen te Twello in een on bewaakt oogenhlik in een teil met water ge vallen. Toen de ouders het ongeluk be merkten, was het kind reeds verdronken. Hij reed „onder den invloed" over onbewaakten overweg Op den onbewaakten overweg te Emmik- huizen (gemeente Renswoude) heeft zich gistermiddag omstreeks half vijf een ern- tig ongeluk voorgedaan, waarbij de 53- jarige landbouwer A. v. d. Brandhof uit Renswoude het leven heeft gelaten. Deze fietste nabij den overgang, toen enkele arbeiders, die in de nabijheid werk ten .hem attent maakten op een naderen den trein. De man, die naar later is ko men vast te staan, onder den invloed van sterken drank verkeerde, scheen de geba ren en de waarschuwende woorden van de arbeiders niet te hebben verstaan, met het gevolg, dat de trein, welke uit Arn hem kwam en in de richting Utrecht reed, den landbouwer greep. De ongelukkige was op slag dood. Het stoffelijk overschot is naar het lijkenhuisje te Renswoude over gebracht. De trein heeft na tien minuten vertra ging zijn reis voortgezet. Het comité van actie tegen den nadeeligen invloed der graanrechten op de pluimveehou derij, heeft d.d. 28 Maart j.1. een telegram aan den minister van Economische Zaken gezonden, waarin er op gewezen wordt, dat verhooging der monopolieheffing mede brengt verzwaarden druk op de pluimvee houderij. Aangezien de eierprijzen reeds zeer ongun stig afsteken tegen die van verleden jaar, toen reeds door de organisaties de pluimvee houderij nauwelijks loonend genoemd werd, behoeft hetgeen betoog, dat verhoogde graan rechten voor de pluimveehouderij zeer ern stige gevolgen zouden hebben. Wij dringen er bij Uwe Excellentie dan ook ernstig op aan, om aan 't verzoek tot verhooging in geen geval gevolg te geven. Geen persoonlijke ongelukken. Een militair vliegtuig uit Soesterberg, dat gisterochtend boven Zeist koerste, werd ge dwongen een noodlanding te maken op een terrein bij Blikkenburg. Door de drassigheid van den grond sloeg de machine over den kop. De inzittenden: luitenant-vlieger van Den Bosch en de luitenant-waarnemer Mo lenaar, bleven ongedeerd. Het toestel werd licht beschadigd. Het schip verloren? Tengevolge van het steeds slechtere weer, gepaard met hooge zee, is de Baud hooger op het rif, op het eiland Boei, van de Kei eilanden geslagen, waar het schip in den nacht van Zaterdag op Zondag j.1. is ge strand. De omstandigheden waarin het schip ver keert, alsmede het weer zijn van dien aard dat van pogingen tot vlotbrengcn geen suc ces mag worden verwacht. In verband hiermede heeft de gezagvoer der van de „Baud" in structies gekregen om het schip, dat als verloren moet worden be schouwd, te verlaten. Alle menschcn die nog aan boord waren zijn overgegaan op de „Albatros". De post en passagiersgoederen zijn reeds verder in veiligheid gebracht. Binnenlandsche leening zonder rente. Volgens berichten uit Mexico heeft presi dent Cardenas na ontvangst van een nota der Amerikaansche regeering, waarin tegen de onteigening van de Amerikaansche en Britsche oliemaatschappijen wordt geprotes teerd, het congres in buitengewone zitting bijeengeroepen. Naar Havas uit Washington meldt, wor den de verklaringen, die de Amerikaansche ambassadeur, Daniels, te Mexico heeft af gelegd, in welingelichte kringen te Washing ton beschouwd als een aanwijzing, dat door voortzetting der diplomatieke besprekingen tusschen Washington en Mexico getracht zal worden, tot een minnelijke schikking te ge raken, en dat de verklaringen van den am bassadeur niet als een protest dienen te worden beschouwd. Debat in het Engelsche Hooger- huis. In het Engelsche Hoogerhuis is gisteren het conflict in de Mexicaansche petroleum industrie besproken. Lord Plymouth ver klaarde, dat het betreurenswaardig is, dat de stappen van de Britsche regeering geen resultaat hebben opgeleverd en dat de Mexi caansche regeering over is gegaan tot ont eigening. Verder verzekerde hij het huis, dat de Britsche regeering over deze zaak in contact blijft met de regeering van de Ver. Staten. Leening van 100 millioen pesos voor de schadeloosstelling. President Cardenas heeft de Kanier en den Senaat bijeengeroepen in een zitting, teneinde een aantal voorstellen van wet te behandelen. De meest dringende maatre gel, welke de president behandeld wil zien is het uitgeven van een binnenlandsche leening van honderd millioen pesos, ten einde de schadeloosstelling te betalen voor de onteigening van de petroleumvelden. De uitgifte van de leening zal geschieden in aandeelen van vijf tot tienduizend pe sos, die de eerste tien jaar geen rente zullen geven en daarna een geringe rente. Het terugbetalen zal geschieden bij loting. Cardenas aan zijn lot overge laten. In diplomatieke kringen te Washington heeft men den indruk, dat de regeering der. Ver. Staten besloten heeft, president Cardenas aan zijn lot over te laten. De onteigening der Amerikaansche petroleum- maatschappijen vormt namelijk de laatste maatregel van een lange reeks decreten, die de Mexicaansche president in strijd met de Amerikaansche belangen heeft uitge vaardigd, niettegenstaande de bijzonder vriendschappelijke houding van Washing ton. Hei schijnt dat het staatsdepartement voorloopig een afwachtende houding zal aannemen. Sommigen zijn van mccning, dat Mexico de kip met de gouden eieren heeft geslacht. Kupers over den Internationalen toestand. Gisteravond is in de groote zaal van het Concertgebouw vanwege de federatie Am sterdam der S.D.A.P. en den Amsterdam- schen Bestuurdersbond een openbare ver gadering gehouden over het onderwerp: „De internationale gebeurtenissen en hun beteekenis voor Nederland". De zaal was tot in de uiterste hoeken ge vuld, toen de voorzitter, de heer Ed. Polak, de bijeenkomst opende en mededeelde, dat daar meer dan -.duizend personen voor deze bijeenkomst moesten worden afgewezen we gens plaatsgebrek, een tweede zaal zal wor den gehuurd. In zijn openingswoord schet ste spr. den ernst van de internationale toe standen, het gevaar voor den vrede, de vrij heid en het gebrek der menschheid komt van de zijde van de dictatoriaal geregeerde volkeren. Wij verwachten van onze regce- ring het beleid en de kracht, die in onzen tijd zoo dringend noodig zijn. Het woord was vervolgens aan den heer E. Kupers, voorzitter van het N.V.V., die in groote trekken de politieke toestanden van Europa "schetste. Wanneer de Francolegers zouden zege vieren, aldus spr., is het leed van Engeland en Frankrijk niet te overzien. De non-inter ventie is van den aanvang af een wassen neus geweest. De parctijk zal leeren, dat Spanje een kolonie van Italië en Duitsch- land zal worden. Zooals Duitschland de wereld voor een voldongen feit heeft ge steld bij de annexatie van Oostenrijk, zoo zal het ook bij Spanje gaan. Betreffende Oostenrijk betoogde spr.. dat de regeering zich tijdig in verbinding had moeten stellen met de moderne arbeidersbeweging, dan had men meer paal en perk aan 't nat.-socialisme kunnen stellen. Spr. vraagt zich af, of Hitier halt zou houden bij de Nederlandsche grenzen of bij de Poolsche. De dictatoren hebben een machthonger, hen moet een donderend halt worden toegeroepen. Tegenover de as Ro- me-Berlijn moet een gemeenschappelijke macht worden gesteld door democratische staten. Na den heer Kupers voerde ir. Albarda het woord, zijn rede was in hoofdtrekken gelijk aan die, welke hij dezer dagen te Den Haag hield, en welke wij reeds publi ceerden. Engeland verlaagt het magere- condens-contingent. Naar het Hdbld. verneemt, zal de Nederlandsche export van melkpro ducten naar Engeland per 1 April weer een belangrijke inkrimping on dergaan. De invoer van karnemelk poeder en weipoeder die tot dusver vrij was, zal dan worden onderge bracht in het contingent „melkpoe der". Dit laatste zal daartoe worden verhoogd van rond 533 op 584 ton per maand. Tevens verneemt het blad, dat het Engel sche contingent voor magere gecondenseerde melk per 1 April zal worden rond 5600 op 4300 ton per maand of 23 1300 ton p. m. Hiermede zal een (mindere uitvoer van circa 14 millioen kilo ondermelk per maand zijn gemoeid; tezamen met die van de poeder dus 5 millioen kilo ondermelk p. m., waar voor een andere bestemming moet worden gezocht. Dit beteekent dus, dat aanstonds weer in vollen omvang terugkeert de onder- melk-misère, welbekend uit den tijd toen de regeering besloot tot 10 verplichte terugle vering in gedenatureerden vorm aan de boe ren en vervolgens tot het opkoopen van 5 millioen kilo magere poeder en bestemming tot veevoeder. JHR. VAN LIDT DE JEUDE GEEN VOOR ZITTER DER LIBERALE STAATSPARTIJ. Naar het Hsb. verneemt, heeft Jhr. Ir. O. C. A. van Lidt de Jeude, die candidaat ge steld is voor het voorzitterschap van de Li berale Staatspartij, de partij doen weten, dat hij niet bereid is het voorzitterschap te aanvaarden. Buizerd (heenreis) Gier (heenreis) Pelikaan (terugreis) Valk iheenreis) Reiger (terugreis) Wielewaal (heenreis) Vertrek van Aankomst Band. 30 Mrt. Singap. 30 Mrt. Jodhp. 30 Mrt Bagd. 30 Mrt Athene 30 Mrt. Singap. 30 Mrt A'dam 31 Mrt. Rang. 30 Mrt Athene 30 Mrt Basra 30 Mrt Rang. 30 Mrt De bewoners vluchten. Porfo- sa bedreigd. Nieuw links offerv sief bij Teruel? Het bombarde ment van de Stanwell. De rechtsche troepen zijn bij den strijd om Lerida op verzet van de regeeringstioe- pen gestuit. Toen zij tot op 3 kilometer \an de stad waren genaderd belette plotseling geweer- en mitrailleur vuur hun het ver der voorwaarts gaan. Gisteravond zijn de Francotroepen begonnen Lerida te omsingelen Men meent dat het verzet, dat de regee- ringstrocpen bieden, bedoeld is om de uittocht te dekken. In de rich ting van Barcelona zijn de wegen van Lerida overvuld met vluchte lingen. Portosa bedreigd* Gistermorgen hebben de rechtsche troe pen vasten voet gekregen op den weg van Alcaniz naar Morella op 17 K.M. teil zui den van Alcaniz. Zij zijn hemelsbreed nog 45 K.M. van Portosa verwijderd. De regee- ringstroepen bieden wanhopig verzet. Bar celona meldt, dat Portosa gebombardeerd is, waarbij verscheidene slachtoffers vielen. Ook Portbou is gebombardeerd door de rechtsclien. De vliegtuigen richtten hun bommen op den internationalen tunnel en op het station. De stemming in Barcelona Havas meldt uit Barcelona, dat de stem ming beter is dan de vorige dagen. Aan het front heeft de luchtmacht de rechtsche luchtstrijdkrachten kunnen stuiten. Hier door is weer meer verrouwen gekomen. De regeeringstroepen zouden bij Teruel een of fensief willen inzetten. Groote convooien hebben troepen overgebracht. In Aragon leidt Franco zelf de operaties. Het bombardement van de Stanwell. In het Lagerhuis heeft de Engelsche regee ring verklaard, dat het bombardement van de Stanwell het gevolg is geweest van een weloverwogen aanval. De Britsche agent te Burgos heeft opdracht gekregen krachtig te protesteeren en eventueel schadevergoeding te eischen. De Spaansche regeering heeft een bedrag van 170.000 kronen betaald als schadevergoe ding naar aanleiding van het bombarde ment van het Noorsche schip „Gulnes" in een Spaansche haven, waarbij verscheidene leden der bemanning gedood of gewond werden. OVEREENSTEMMING IN DE METAAL INDUSTRIE. Naar wij uit Hengelo vernemen, hebben de leden van de drie metaalbewerkersbon den zich unaniem uitgesproken voor aan vaarding van de voorstellen der directies van de machinefabriek gebr. Stork en Co., de N.V. G. Dikkers en Co en de N.V. Hazc- meijer. Deze voorstellen behelzen loonsver- hoogingen en vacantieregelingcn. De jaarbeurs in den loop der eeuwen. De Arqonauten zeil den al naar Corintlie. In verband met de Jaarbeurs, die thans weer te Utrecht gehouden word is het zeker interessant iets te vernemen, over jaarbeurzen in den loop der eeuwen. Reeds in de Oudheid kende men markten, waar dc menschen van heinde en verre bij elkaar kwamen om goederen te ruilen. Tegenwoordig heeft ieder land zijn jaarbeurs en de Utrecht- sche behoort zeker niet tot de onbe langrijkste. Er zullen tal van menschen zijn, die van meening zijn. dat de jaarbeurs iets van den modernen tijd is, ontstaan uit een behoefte om de voortbrengselen van industrie en we tenschap op ieder gebied bekend te maken en te demonstreeren. Niets is evenwel min der waar. want reeds in de vroeee Oudheid voelden de menschen de behoefte, op een belangrijk middelpunt bij elkaar te komen en goederen te ruilen. Uit verre landen.. Reeds in de Grieksche sagen wordt over een soort jaarbeurs gesproken, die veel grooter was, dan de gewone weekmarkt, waarop slechts de bevolking uit de onmid dellijke omgeving samenkwam. De jaarmarkten hadden een veel inter- nationaler karakter. Uit verre landen na men de kooplieden, de soms maanden lang met hun karavanen door de woestijn moes ten reizen, aan zoo'n jaarbeurs deel. Zij verkochten de goederen uit hun eig»n landen en namen vreemde producten weer mee te rug. Van „verkoop" in den tegenwoordigen zin des woords zal waarschijnlijk nog wel geen sprake geweest zijn: het was een soort ruilhandel. Reeds de Argonauten, die volgens de mythologische sage op het schip Argo voeren, gingen naar Corinthe, om daar hun inkoopen te doen. In de Middeleeuwen. Immers, niet alleen Corinthe, maar ook Thessalonica (Saloniki) waren in den Oud heid reeds tot ver over de grenzen van het Grieksche rijk bekend en beroemd. Na dat de Groote Volksverhuizing den econo- mischen toestand van Europa gedurende eenigc eeuwen onderbroken had, vinden wij in de Middeleeuwen wederom groote jaarbijeenkomsten. Zoo was reeds in de vroege Middeleeuwen Brugge een uiterst belangrijk handelscentrum geworden, waar men van Oost en West, Noord en Zuid bij elkaar kwam. In den Hanza-tijd was Lübcck het niet te onderschatten cen trum, terwijl ook Neurenberg in Duitsch land een bekend middelpunt was. Ook Frankrijk bezat belangrijke jaarbeurzen, o.a. Rheims en Lyon. De jaarmarkt van deze laatste stad heeft historische waarde, daar hier het begin van een soort han delsrecht, in den vorm van een spe ciaal Taarmarktrecht ontslaan is. Kooplieden, die zich schuldig maak ten aan een vergrijp tegen de marktwetten werden door een ban uitgesloten. Leipzig reeds vroeg een centrum. Een van de belangrijkste jaarbeurssteden welke Europa kent, is Leipzig, dat ook reeds in de Middeleeuwen een bekend cen trum was. Twee belangrijke handelswegen kruisten elkaar hier namelijk. De eene weg liep van Parijs over Frankfort naar Leipzig en dan verder naar Polen, terwijl de andere handelsweg van Venetië over (ie Alpen, naar Hamburg en Lübeck liep. Op het drukke kruispunt van deze beide be langrijke wegen ontstond langzamerhand een groote stad, Leipzig, waar ieder jaar een markt of „Messe" gehouden werd. Het woord Messe is afkomstig van Missa, wat zooveel als bijeenkomst beteekent: Juist, omdat in die jaren de I-Ianza in verval raakte, kon de handel naar deze stad ver plaatst worden en de markgraaf, Otto van Meiszen, was ijverig behulpzaam bij de ontwikkeling van de Leipziger Markt. Goethe over de Messe. Niets kon de ontwikkeling en den bloei van de Leipziger Messe tegenhouden, geen oorlog, geen economische tegenslagen. In zijn „Dichtung und Wahrheit" schrijft Goe the over de Leipziger Messe, dat zijn be zoek aan die stad juist in den Jaarbeurs- tijd viel en dat zijn aandacht in het bijzon der getrokken werd door de kleurrijke klee derdrachten van de Oostersche kooplieden, der Polen, Russen en Grieken. Aldus heeft Leipzig zich in den loop der eeuwen tot de belangrijkste jaarbeursstad ter wereld ont wikkeld. De inrichting er van is steeds meer vervol maakt en thans staan er ongeveer 20 groote en modern ingerichte gebouwen, meestal van vijf a zes verdiepingen hoog, waar men de nieuwste uitvindingen op het gebied van techniek, industrie en wetenschap be wonderen kan. Hinder-eldorado. F.én enkel groot gebouw is bijvoorbeeld geheel ingericht voor de demonstratie van kinderspeelgoed. Van electrische trein tot kruiwagen en van speelgoedpop tot kinder- keuken kan men hier al het denkbare en ondenkbare speelgoed in de meest verschil lende vormen aantreffen. Een ander ge bouw is weer geheel besteed aan de bin nenarchitectuur. In de prachtigste kleur- schakeenngen heeft men gordijnstoffen in eindelooze rijen naast elkaar gedrapeerd terwijl daartusschen de kostbaarste ameu blementen opgesteld staan. Ook op het ge bied van kunstnijverheid kan men er heel wat bewonderen en uren zoekbrenigen tus schen de mooie handwerken, leerbewer- kingen en smeedwerken, die er in groote hoeveelheden tentoongespreid liggen. En wanneer men dan tenslotte uitgeput door alles, wat men gezien heeft, de tentoon stellingshallen verlaat, kan men in de koe le en indrukwekkende Thomaskirche, de beroemde kerk van Johann Bach, weer even op adem komen. Waarom Utrecht? Intusschen is echter ook de Jaar beurs te Utrecht tot een belangrijk centrum uitgegroeid. Het is eigen lijk vanzelfsprekend, dat men juist Utrecht gekozen heeft. Immers, reeds in oude tijden vormde Ultra- jectum het middelpunt van ons land, daar ook hier belangrijke han delswegen elkaar kruisten. Toch heeft er in oude tijden nooit een jaarmarkt bestaan, maar is deze er zoo maar, voor de eerste maal in 1917 gekomen. Het is moeilijk te zeggen, waar deze zoo plotseling vandaan gekomen is, maar dit staat wel vast: het streven van de Utrechtsche Handelsvereeniging be vorderde het ontstaan. Men kende reeds de Leipzigermesse en ook de bekende Foire de Lyon en begreep dus, wat zoo iets voor de ontwikkeling va?,, n ''«'Hiel kon betcckenen. Aldus kwam de eerste Jaarbeurs in 1917 ot stand. Wel was er nog een groot ver schil met tegenwoordig, want de tentoon stelling werd in eenige houten gebouwen gehouden, die daartoe op het Vreeburg en P net .Tanskerkhof opgericht waren. Zeer ctruk werd de beurs bezocht en met één san- was de levensvatbaarheid van deze onderneming bewezen. De jaarbeursen volg en elkaar nu met de regelmatigheid van een klok op. tt,1" den Joop der jaren heeft ook be rechtsche jaarbeurs een wereldnaam ver worven en het lijdt geen twijfel, of zij zal c ezen, wereldnaam ook weten te handha ven.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 2