Roemeensche regeering afgetreden RADIO „Ik kom tot 10.000 M. diepte! Morgen staking bij Fokker Denkt Mussolini over een derden veldtocht? Dc „Oehoe'' weer in dienst PROGRAMMA Hitier geeft concentratie kamp cadeau Wilde olifanten vallen pelgrims aan Prof. Piccard van de hoogte naar de diepte Gift voor productieve werkverschaffing Uit onze omgeving ROME, 31 Maart (Reuter): Mussolini beeit gisteren na afloop zijner rede een aantal senatoren ontvangen, die hij dankte voor zijn benoeming tot den nieuwen rang van „Maarschalk van het Imperium". Hij zou hieraan hebben toegevoegd: „De ze nieuwe benoeming vergroot mijn verant woordelijkheid voor de derde groote zegevie rende campagne van het Imperium, waarin ik u zal leiden". Miron Christea vormt nieuw kabinet. De politieke partijen ontbonden. Uit Boekarest wordt gemeld, dat de Roemeensche regeering is afge treden. De koning heeft den afge treden minister-president Miron Christea belast met het vormen van een nieuw kabinet. De Prelaat is reeds geslaagd. De voor naamste portefeuilles zijn als volgt ver deeld: Minister-president: Christea. Buitenlandsche zaken: Petrescu Comnen. Binnenlandsche zaken: Calinescu. Financiën: Gancicoy. Marine en luchtvaart: Teodorescu. Defensie: generaal Argeseanu. Justitie: IamandL Waarom de regeering aftrad. In een brief aan koning Carol heeft Mi ron Christea erop gewezen, dat zijn re geering een overgangsregeering was, welker taak het zou zijn, belangrijke hervormin gen, o.a. wijziging van de grondwet, te verwezenlijken. Het land heeft de nieuwe grondwet vrijwel eenstemmig aangenomen. De begrooting is goedgekeurd. De regee ring heefti n haar huidigen vorm derhalve geen reden van bestaan meer. De nieuwe ministeraad heeft onder voor zitterschap van koning Carol vergaderd en onder andere werd besloten de politieke partijen te ontbinden en een nieuwen kroon raad in te stellen. De „Oehoe", het vliegtuig van de K.L.M., dat onlangs met schade aan de staart te Singapore arriveerde, kwam, aldus de N.R. Crt., gistermorgen op Tjililitan aan om daarna naar Bandoeng door te vliegen. Het vliegtuig zal thans in den gewonen dienst naar Nederland worden opgenomen. VRIJDAG 1 APPREL 19S8. Hilversum I, 1875 en 415,5 m. Algemeen programma, verzorgd door de KRO. 8.009.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 11.30 Causerie over Bijbelgeschiedenis. 12.00 Berichten. 12.15 Modern Klein-Orkest. (Van 1.001.30 Gramofoonmuziek) 2.00 Orgelconcert. 3.00 Gramofoonmuziek. 3.45 KRO-Orkest. 4.30 Gramofoonmuziek. 4.45 KRO-Orkest (Vervolg). 5.30 Gramofoonmuziek. 6.05 De KRO-Melodisten en solist. 7.00 Berichten. 7.15 Causerie „De intelligentie der kinderen en hun schoolresultaten". 7.35 Bedrijfsreportage. 8.00 Berichten ANP. 8.15 KRO-Orkest, de KRO-Boys en solisten. 10.30 Berichten ANP. 10.4012.00 Gramofoonmuziek. Hilversum n, 301,5 m. 8.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 4.00 VARA. 7.30 VPRO. 9.00 VARA. 10.40 VPRO. 11.00—12.00VARA. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding. 10.20 Declamatie. 10.40 Zang met pianobegeleiding. In de pauze: Gramofoonmuziek. 11.10 Vervolg declamatie. 11.30 Gramofoonmuziek. 12.30 Jetty Cantor's ensemble. In de pauze: Gramofoonmuziek. 2.00 Pianovoordracht. 2.30 Variété-programma. 4.00 Gramofoonmuziek. 5.00 Voor de kinderen. 5.30 Cor Steyn's accordeonorkest. 6.05 Orgelspel. 6.30 Politiek radiojournaal. 6.45 Gramofoonmuziek. 6.50 NW-Uitzending. 7.20 Berichten ANP. 7.30 Berichten. 7.35 Causerie „Lezen in de Bijbel". 8.00 Ensemble Stotijn. 8.30 Causerie „De Oecumenische beweging" 9.00 Opera-programma (Solistenconcert). 10.00 Fantasia en solisten. 10.30 Berichten ANP. 10.40 Avondwijding. 11.00 Viool en piano. 11.30 Jazz-Programma (gr.pl.). 11.5512.00 Gramofoonmuziek. Personeel van de teekenkamer verbitterd. Directie wil wel over persoonlijke grieven, doch niet over loonen onderhande len. In een gisteravond onder leiding der vier samn —erkende organisa ties gehouden vergadering heeft het personeel van de teekenkamer der N.V. Nederlandsche Vliegtulgenfa- briek Fokker, besloten met inganq van Vrijdag 1 April as het werk neer te leggen, aangezien de direc tie niet bereid ls met de organisa ties overleg te plegen over een sa- larlsregellng en de bestaande sala rissen als ver beneden eiken rede lijken elsch worden beschouwd. Van het teekenkamerpersoneel bij de Fokkerfabrieken is circa 95 pet. georga niseerd. Nadat het personeel de directie reeds eer der een ultimatum had gesteld, bood de Rijksbemiddelaar Mr. S. de Vries Cz.zijn be middeling aan. Op 21 Maart j.1. had een bespreking 'plaats met de Fokkerdirectie, waarbij tevens aanwezig was het hoofdbe stuur van den Metaalbond. De directie der Fokkerfabrieken be riep zich op het standpunt van den metaalbond, welke weigert de orga nisaties van het technische perso neel te erkennen. De directie ver klaarde tot overleg bereid te zijn met vertegenwoordigers van het perso neel zelf over persoonlijke grieven, doch niet over een algemcene sala risregeling. Het door de bonden van technici gevraagde onderhoud werd dan ook afgewezen. Groote bitterheid. In de gisteravond gehouden vergadering, die bezocht was door ruim 80 pet. der be trokken leden, terwijl van verscheidene af wezigen bericht van verhindering en sym pathiebetuigingen waren ontvangen, werd hiervan mededeeling gedaan. Met groote bitterheid werd geconstateerd, dat zoowel de metaalbond als de directie der Fokkerfa brieken de organisaties der handarbeiders niet alleen erkenden en voortdurend met deze bonden overleg pleegden, maar boven dien in de afgeloopen weken alle eischen, door de organisaties der handarbeiders ge steld, hadden moeten inwilligen, terwijl men ten aanzien van de hoofdarbeiders zelfs overleg met hun organisaties botweg af wees, daarbij nog een beroep doende op de „iniellectucele standing" der hoofdarbei ders. Van de zijde van het bestuur werd o.m. verklaard, dat blijkens publicaties in de pers het bedrijf in het afgeloopen jaar ruim een millioen winst had gemaakt, en dat op de te houden aandeelhoudersvergadering zal worden voorgesteld een dividend van vijf twintig procent uit te keeren. In ditzelf de bedrijf zijn teekenaars te werk gesteld in het bezit van het einddiplomt M.T.S. die op 22- a 24-jarigen leeftijd salarissen van f 60 a f 65. per maand verdienen, en werken personèn met 12 of 15 dienstjaren op sala rissen van f 45.per week. Aan nationaalsociallsten als be looning voor goede diensten. In Salzkammergut, nabij Salzburg, zal een groot concentratiekamp worden inge richt. Dit kamp is bedoeld als cadeau voor de nationaal-socialisten van Salzkammer gut en deze krijgen ook de geïnterneerden onder hun hoede, als belooning voor hun diensten aan den Auschlusz bewezen. Aan de oevers van de Ganges. Veertig wilde olifanten hebben een ver woeden aanval gepleegd op een groote me nigte pelgrims, die aan de oevers van den Ganges saamgekomen waren voor de be roemde Kumoh Mela, de heilige ceremonie van het baden in den Ganges bij Hardwar. Toen de olifanten in wilden ren uit het nabije woud naderden, stoven de pelgrims in alle richtingen uiteen, juist op tijd, aan gezien zij anders ongetwijfeld verpletterd zouden zijn. In de nabijheid waren kortge leden zes pelgrims door olifanten gedood. EXPERIMENTEN IN HET MEER VAN GENEVE. (Van onzen V.P.B.-correspondent). In de nabijheid van Genève bezit de Belgische professor August Pic card een aardig landhuis, waar hij steeds zijn vacanties pleegt door te brengen. Dit landhuis zal over eeni- ge maanden waarschijnlijk de „ba sis" voor zeer belangrijke experimen ten worden. Prof. Piccard wil namelijk thans zijn ge luk eens niet in de hoogte, de stratosfeer, maar in de diepte van de zee, de batysfeer beproeven. Wij kunnen over de op het oogenblik bestaande en theoretisch reeds ge heel uitgewerkte plannen eenige, tot nog toe onbekend gebleven bijzonderheden me- dedeelen. Piccard droomde reeds als zeer jonge man van twee dingen. Hij wilde den hemel en de diepte van de zee veroveren. Men kent Pic- card's successen in de stratosfeer. Toen Piccard echter de op het oogenblik bestaande Russische en Amerikaansche stra- tosfeer-records wilde breken, vond hij niet het geld voor een nieuwen ballon. Derhalve moest hij dit project voorloopig opgeven. Bij zijn thans genoemen besluit, zich nu eens om de diepte der zee te bekommeren, behoeft hij slechts op oude, reeds geheel berekende en nauwkeurig doordachte pro jecten terug te grijpen. In den loop van de laatste twaalf maanden heeft hij zijn oude Prof. Piccard zooals de Fransche teekenaar Algle hem ziet. plannen verbeterd en met behulp van zijn assisten in zekeren zin gemoderniseerd. Men rekent op het oogenblik met geheel andere factoren, met andere metalen, met veran derde drukcomponenten, enz. Slechts wijl Piccard op zijn oude plannen kon steunen, is hij echter reeds op het oogenblik zoo ver, dat zich in de theorie bij de verovering van de diepte geen hindernis meer voordoet. Zijn nieuwe principe. De Amerikaan Beebe heeft, zooals bekend eenige jaren geleden in een soort metalen kogel aan een stalen kabel een diepte record gevestigd. Hij kwam dicht bij de 1000 meter grens. Maar hoe geweldig deze prestatie ook was, zij scheen toch minimaal gemeten aan de enorme diepten van 10.000 en meer meters, welke men b.v. in den Stillen Oce aan gepeild heeft. Dit record van Beebe werd tot op den huidigen dag niet verbe terd, wijl men zich weliswaar in staat acht te, een kogel te construeeren, die een nog sterker druk zou kunnen verdragen, maar het niet mogelijk was, de slingerbewegingen van den kabel te verhinderen en eventu- eele breuken van deze eerst zoo belangrijke verbinding te voorkomen. De kleinste beweging aan de op pervlakte kan voor den kogel en zijn inzittenden en bovendien ook voor het schip, dat den kabel liet afrollen noodlottig worden. Derhalve zocht men naar een nieuw principe. Men dacht aan een onderwatertank, die van de kust af zou vertrekken en over den zeebodem zou kunnen rollen. Deze plannen zijn echter op den achtergrond geschoven, sinds prof. Piccard een aantal deskundigen van zijn nieuwe idee op de hoogte heeft gesteld. Gondel met „olieblaas." Het nieuwe plan van Piccard is eigenlijk de verwezenlijking van een ouden droom, die hem als jongen natuurkundige reeds voor den geest zweefde. Men heeft om in de diepte af te dalen een zekere ballast noo- dig. Nu is ijzer zwaar en als ballast uitste kend te gebruiken. Voor den terugkeer naar de oppervlakte der zee kan men anderzijds het best van olie gebruik maken. Het systeem van Piccard is nu als volgt: Een stabiele, tegen eiken druk bestand zijnde gondel voor twee personen, daaron der een zwaar stuk ijzer, dat door uitscha keling van een electromagnetischen stroom verwijderd kan worden en tenslotte een groote „olieblaas". die boven den gondel drijft en haar stijgvermogen actief kan laten worden, zoodra de ballast is komen weg te vallen. Experimenten ln het Meer van Genève. Het zou ons te ver voeren, leder détail van de experimenten, die Piccard reeds onder nam, te bespreken. Genoeg zij te zeggen, dat hij thans zoo ver gevorderd is, dat hij binnenkort met een proefapparaat in hot Meer van Genève tot op een diepte van 300 meter zal duiken. Slaagt dit experiment, dan wil hij later bij de Canarisehe eilanden >000 a 6000 meter diep duiken, om tenslotte bij de Mariannen-eilanden in den Stillen Oceaan de 10.000 meter-grens te bereiken. Ouderpaar uit Deventer zendt Regeering f f00. Een Deventer ouderpaar heeft aan de Regeering een bedrag van f 100.— doen toe komen, met het volgende begeleidend schrij ven: Aan den voorzitter van den ministerraad te 's-Gravenhage. Getroffen door dan moed, waarmede zeer veel werkloozen hun moeilijk en zenuwsloopend bestaan aanvaarden, wetende dat voor velen hunner liet steeds moeilijker wordt niet te verval len in extremistische wenschen en toe komstbeelden. Getroffen door het feit, dat de werk loosheid nog steeds een groot deel van het Nederlandsche volk in al zijn lagen teistert en overtuigd, dat „geven van arbeid" van primair belang is voor een gezond nationaal leven, bieden wij U nevengaand bedrag, groot f 100.aan. Moge het de eerste zijn voor een fonds dat door de Regeering zal worden aan gewend voor den een of anderen vorm van productieve werkverschaffing. Een Deventer ouderpaar. GEEN VERLICHTING VESTIGINGS- EISCHEN KRUIDENIERSBEDRIJF. Dezer dagen schreven wij, dat er geen sprake is van verlaging van de examen eisehen voor het Middenstandsdiploma algemeene handelskennis. Ten overvloede deelt de K.N.M.B. mede, dat ook het bericht in de pers, waarin mededeeling werd gedaan van een ver lichting van de vestigingseischen voor het kruideniersbedrijf, onjuist blijkt te zijn. De drie Ned. Middenstandsbonden deelden bij informatie mede. dat het bericht zelfs als verzonnen kan worden beschouwd en waarschijnlijk afkomstig is van kringen, die pogen stemming te maken tegen de Vestigingswet-Kleinbedrijf en de wijze van uitvoering daarvan door het bedrijfsleven. Bij geen der middenstandsbonden is ook zelfs maar een verzoek ingekomen om iets aan het program van het middenstands diploma te veranderen. ANNA PAULOWNA De bouw van het raadhuis. Ged. Staten hebben het besluit tot onderhandsche aanbesteding van het nieuwe raadhuis goedgekeurd. De bouw door de firma Doedens en Schilder ('t ZandAlkmaar) zal nu spoedig een aanvang nemen. A.s. Maandag gaat men proef-heien. Biljarten. Bij den heer Alkemade speelden 5 leden der biijartvereeniging „Anna Paulowna" te gen 5 Wieringerwaarders. Ieder speelde 3 partijen. „Anna Paulowna" won 7 en Wie- ringerwaard 8 van de 15 partijen. Tegelijker tijd speelden 5 andere leden in Wieringer- waard een zelfden wedstrijd. Daar behaal de Anna Paulowna 6 en Wieringerwaard 9 punten. Anna Paulowna verloor dus in to taal met 13 tegen 17. Verleden week was de uitslag 1614 voor Anna Paulowna. Over 't geheel gerekend verloor Anna Paulowna dus met 2931 van de Wieringerwaarders. Loop der bevolking. Ingekomen: Mej. A. de Boer van Zijpe; G. SloothaakHalfweg van Wieringen; J. Pro voost en gez. van Wieringermeer; A. Smit van Noordwijkerhout; K. van Steijn van Den Helder; J. P. Klerk van Loenersloot; S. Jongsma van Dokkum; mej. Jac. Heiligen berg van Den Helder! P. J. Baltus en gez. van Heiloo; mej. M. Draagstra van Den Hel der; W. Hulst van Emmen; J. van Geest en gez. van Rotterdam; mej. A. M. van Welie van Nijmegen; J. Jansen van Alkmaar; C. L. Duijzer en gez. van Den Helder; P. Op dam en gez. van Schoorl. Vertrokken: E. Melius naar Langeruige- weide; mej. D. D. Groot naar Heerhugo- waard; S. de .Tong naar Zaandam; mej. W. A. C. Pruijser naar Dordrecht; C. C. Harmsen naar Zijpe, mej. M. van Overweize naar Zijpe. Burgerlijke Stand. Geboren: Adrianus Petrus, zoon van A. N. Nolten en C. Moras; Manie, dochter van A. Harder en E. C. M. van der Vlies. Ondertrouwd: C. van Helden en M. Drag- stra. Overleden: E. de BoeOostdijk, oud 56 jaar. Wed. E. Stins—Silver, oud 62 jaar. G. C. A. de Vries oud 2 j. Politie. Gevonden: handbeschermer, baal kunst mest. Verloren: rijwielplaatje, wollen handschoen WIERINGEN Geslaagd. v oor het examen van een cursus in de autogene-metaalbewerking te Den Helder, slaagden onze plaatsgenooten de heeren J. Bays, C. Asjes Cz. en J. P. Kreijger. DEN OEVER. Feestelijke jaarvergadering. De gezamenlijke feestelijke jaarvergade ring van de meisjesvereenigingen „Deo ■Tuvante" te Den Oever en ,Bid en Werk" te Hippolytushoef benevens de jongeiings vereeniging „Het Mosterdzaadje" werd gehouden in de zaal van den heer J. Lont te Den Oever. Toen om ongeveer 8 uur de heer O. Deen opende, met bet laten zingen van Psalm 138 vers 1 en voorging in gebed, was de zaal aardig bezet. Spr. las voor uit het Evangelie van Johannes 14 1—6 en heet te allen hartelijk welkom in een kort opo- nm-r»,voord. Het groote doel der jeugd zal men hedenavond kunnen aanschouwen. De secretaresse, mej. G. Tijsen Dd leest he 'sarverslag der Ver. te Den Oever. De heer .T. v. Zweden geeft een overzicht van het werk in hef afgeloopen jaar van de lor. te Hippolvtushoef. De heer H. Smit sprak over het onder werp- De nieuwe weemoed-beweging. De meisjes droegen een mooi stukje voor, waarna het meisjes-bondslied werd gezon gen Voorgelezen werden twee schriftelijke felicitaties uit Schagcn en Sehagerbrug; de heer S Bison sprak namens het bestuur van de Evangelisatie van Wieringen. Daar na volgde samenspraak door de jongelings- vereeniging en een zangstukje van de meisjes. Mej. Tr. Zeldenrust gaf een in leiding over den barmhartieen Samaritaan. Hierop volgde pauze, waarbij thee werd geserveerd. Na de pauze werd begonnen met het zingen van Ps. 103, waarna nog een samenspraak en zangnummers volg den. Tot slot ging de leider voor in gebed en liet zingen den „Avondzang'. Men kan op een goed geslaagden avond terugzien. Laatste les kookoursus. Woensdagmiddag is de laatste les van den kookcursus uitgaande van den Bond van Boerinnen en andere Plattelandsvrou wen, afd. Wieringen gehouden. Deze cursus bestond uit vier lessen, welke werden gegeven door mej. M. Piet uit Alkmaar, in de keuken van de Jeugd herberg te Oosteriand. Deze cursus waaraan 22 dames deelna- namen is een groot succes geworden. Mevr. Bakker—Kuut. de presidente der afd., bedankte Mej. Piet voor de aangena me en leerrijke lessen en overhandigde haar uit erkentelijkheid een cadeautje. Aanrijding. Woensdagmiddag j.1. omstreeks drie uur had in de bocht in de Nieuwstraat bij de manufacturenzaak van den heer S. Jong kind een aanrijding plaats. Uit de richting den Oever naderde de vrachtwagen G 51473, van de firma Doves en Minnes, tegelijkertijd kwam uit de Hoofdstraat een nieuwe luxe Chevrolet G 31885, bestuurd door den heer K. Langendijk uit Alkmaar. Op den hoek reed de vrachtwagen de luxe in de flank aan, waardoor diens achterspat bord in elkaar werd geduwd; de vrachtwa gen zelf kwam met de rechterzijde in bot sing met den muur van den heer Jongkind, zoodat deze ais het waren gevangen zat tus- schen huis en luxe wagen. Van de vracht wagen werd het rechtervoorspatbord ver nield, terwijl de muur een knik naar bin nen kreeg. Zij nog vermeld, dat toen de aanrijding geschiedde, de luxe wagen stilstond. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. Het verkeer ondervond eenige stagnatie. Van een en ander werd door Rijksveldwach ter Brig. Brouwer proces verbaal opgemaakt. DEN OEVER. Averij. Toen de visscher G. Kooij, eigenaar van de W.R. 309, Woensdagmorgen met zijn vaartuig zijn visebkamers ging lichten, stiet hij plotseling op een onbekend voorwerp, waar bij hij zijn schroef met schroefas verloor. Er stond een stevige bries. Gelukkig was het vaartuig W.R. 78 in de buurt, dat Kooij be houden heeft binnengebracht. Was Bakker niet in den omtrek geweest, dan was de V.'.R. 309 zeer zeker op den dijk terecht gekomen. Voor den betrokken visscher intusschen een leelijke schadepost. Een bekend geluid verdwenen. Sinds het begin van de Zuideizeewerken hoorden we iederen dag op geregelde tijden de sirene van de M.U.Z., bediend vanuit de smederii dier Maatschappij. Iedereen aan het Oostdeel van Wieringen wist dan hoe laat het was en diverse huismoeders zetten hun klokken gelijk. Het zal menigeen misschien opgevallen zijn, dat we dit zeer bekende ge luid enkele dagen niet meer hooren. Wat is toch het geval. Waarde lezer, dit geluid dat ons in den loop der jaren eigen was ge worden, zult u nimmer meer hooren. De M.U.Z. heeft n.1. haar smederij ston gezet. Zoo verdwijnt er den laatsten tijd bijna da gelijks iets van de groote Maatschanpij, die hier destijds zooveel leven en bedrijvigheid bracht. SCHAGEN, 31 Maart 1938. 6 paarden f 120200, 85 geldekoeien, mag. f149—200, 25 idem, vette f 209 -260, 35 kalf- koeien f190—290, 30 pinken f 100—150, 377 nucht. kalveren f612, 30 schapen, vette f28—34, 382 overhouders f 1824, 7 bokken en geiten f 0.50—12, 5 varkens, vette, p. kg. f 0.57. 128 biggen f 1523, konijnen f0.50— 2, kippen f 0.60—1.25. ALKMAAR, 30 Maart. Andijvie 14.3020, Bloemendaler kool 4.80—5.50, bloemkool I 11.50—12.50, idem II 11.5012.50, boerenkool 3.gele kool 1.50 —4.20. kropsla 2.60—5.50, prei 3—5.20, ra barber 1.50—9.50, raapstelen 1—1.50, radijs 2.60i.40, roode kool 4.50—6, selderie 0.50 —2, spinazie 0.40-0.60, witlof I 2.50—3.50, idem II 1.50—2. AMSTERDAM. 30 Maart. n.~Jer veemarkt waren heden aangevoerd: po vette kalveren, le kw. 73—78 ct„ 2e kw. 62—70 ct„ 3e kw. 50—60 ct. per Kg. levend gewicht; nuchtere kalveren f 5- ö.oO per stuk, 95 varkens: vleeschvarkens, wegende van 90-110 Kg. 66-67 ct., zware varkens 6o66 ct., vette varkens 63€4 ct. per Kg. siachtgewieht. Aangevoerd 3 wagons geslachte runderen uit Denemarken Overzicht: Vette kalveren ruimere aan voer, slepende handel, onveranderde prij zen. Nuchtere kalveren behoorlijke aan voer. vlugge handel, prijzen iets lager dan Maandag j.1. Varkens zeer matige aan voer, handel zeer traag, voor vleeschvar kens iets lagere prijzen. WARMENHUTZEN, 30 Maart. Roode kool 5.20—6.10, gele kool 1.60—2.30, Deensche witte kool 2.20-2.70 Aanvoer: larf 5*" ~oode k001' 1823 KP- koo>' UUO Kg. Deensche witte kool. BROEK OP LANGENDIJK. 31 Maart. Zeeuwsehe bi. 1.30. peen 2—3.10. witlof 5.—. i°-2i *'3081 raljarber 5.30, gele kool I-OU<c. 4 0. NOORDSCHARWOUDE, 31 Maart. L-,^KenceÓIners 15°' ,,iei1 12R°. Prove 12.30 kroten 3.30—4.20 roode kool 6—7.40 taaie gele kool 2.90—4.10 gele kool 1.50—2.70. D. witte kool 1.30—3.10.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 6