GOUDEN JUBILEUM VAN HET AMSTERDAMSCH CONCERTGEBOUW. Kn Over den Amstel te Ouderkerk is in den in aanleg zijnden snelverkeersweg van Haarlem "naar 't Gooi een electrische klapbrug gebouwd, welke gereed is. - De werkzaamheden aan de opritten Autoriteiten en genoodigden luisteren staande naar het Wilhelmus voor den aanvang van het gala-feestconcert, dat Vrijdagavond in het Concertgebouw te Amsterdam werd gegeven. Vierde van links minister prof. dr. J. K. olotemaker de Bruine; achtste van links minister mr. J. A. de Wilde Mevr. Mahler, de weduwe van den grooten Oostenrijkschen componist, vertoeft te Amsterdam, waar zij Vrij dagavond het gala-feestconcert in het Concertgebouw bijwoonde In den Westzanerdijk, loopend van Zaandam naar Haarlem en IJmuiden, wordt nabij Zaandam een nieuwe brug gebouwd, waarnaast een sluis Het Nederlandsche en Fransche Davis-cup-team trainde Vrijdag op de M.E.T.S.-banen te Scheveningen. Op weg naar de kleedkamer. V.l.n.r.V. Swol, Timmer en Y. Petra Een lijsterpaar bouwde zijn nest onder de kap van een oude Ford-motor welke als stationaire drijfkracht nog dagelijks in arbeid is bij een garage te Wognum Het nieuwe doopvont voor de Groote Kerk te Den Haag is gereed. Voor het eerst zal het gebruikt worden bij den doop van Prinses Beatrix op 12 Mei a.s. De pioniers van Tjimahi hebben ten Westen van Krawang uitgebreide oefeningen gehouden. In tien uur tijds werd over de Tjitaroem een brug geslagen. De gemotoriseerde afdeelingen trekken over de nieuwe verbinding ^zeL^ln^n K df. F--00*® vl?olrevue bij. De Führer begeeft zich in gezelschap van den Koning van Italië naar den kruiser „Cavour", om aan boord daarvan net schouwspel gade te slaan

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 12