Marine in de verdrukking? Opnieuw vier Spanjaarden ontvlucht Postvlucbten op Indië Jubileum wedstrijd tegen de Schotten Een minister is geen kalfjesteekenaar Met het geldkistje op den loop Bloed vloeit in de straatjes van Soetsjau Dans-puzzle Hollandsche spelers aangewezen „Onaantastbaar recht van pensioen" Verduistering bij R.K. Boerenbond De Scheveningers monsteren niet Zij goot heet water over een hond Spijker in stopcontact Benoeming lid Prov. Staten Noordholland PUBLICATIES ®°Ss) H"-19 Ibethal Kick Smit trainde dapper mee Dc wercldkampioenschappgj DE INDISCHE BEGROOTING IN DE EERSTE KAMER. Pleidooi voor meer afgebakende marine-politiek. Apostelen der N.S.B. naar Indië. Gisteren heeft de Eerste Kamer de be handeling voortgezet van de Indische be grooting 1938. De heer de Savornin Lohman (C.H.) be sprak o.m. de verhouding van Indië tot het moederland en ontkende daarbij, dat deze verhouding zou gelijken op die ygn voogd en pupil, welke verhouding op haar eigen einde aanstuurt. Spr. drong aan op de bestudcering van het denkbeeld Indië in het centrale staatsbestuur door een afzon derlijk orgaan te doen vertegenwoordigen. Wat de defensie betreft, door de samenvoeging van marine en leger in één hand dreigt de eerste in de verdrukking te komen. Stond vroeger de neutraliteit op den voor grond, thans moet rekening worden gehouden met een aanval op Indië. Het gaat niet meer om grondslagen doch om schepen, kanonnen en vliegtuigen. Spr. dringt aan op een meer afgebakende marine-poli tiek. Vast staat, dat we allerminst op onmid dellijke hulp kunnen rekenen, b.v. bij een aanval van Janan. Wel is bekend dat on ze maritieme politiek reeds in het buiten land meer de overtuiging vestigt dat we ons tot het laatste zullen verdedigen. Een krachtige versterking van vloot en luchtwapen is dringend noodig. Verdeeling van de vlootkosten. De heer Bruineman (R.K.) constateerde, dat Nederland en Tndië naar elkaar toe groeien en bezag de verhouding tusschon beide doelen van het koninkrijk als zijn voorganger. Spr. waarschuwt tegen ongelijke behande ling on financieel gebied Ook geldt dit t.o. Nederlands aandeel in de vlootkosten. Het is verkeerd dat de gebeele volksraad in de meening is, dat Indië het kind van de reke ning wordt. Hef kankergezwel der achter docht worde weggenomen, door betere voor lichting. Spr. wcnscht voorts één defensie oppercommando reeds in vredestijd. Spr. wenscht strenger optreden tegen nat. socialistische actie in Indië, welke niet steeds op juiste waarde wordt geschat. Kunnen de in Nederland geldende middelen niet ook in Indië worden toegepast? Is het toelaatbaar dat twee apostelen der N.S.B. eerlang naar Indië zullen gaan? De heer Kranenburg (V.D.) besprak on der meer de staatsrechtelijke verhouding tussehen den minister van koloniën en den gouverneur-generaal en zeide, dat de de tails van het Indische beleid buiten de mi- histerieele evrantwoordclijkheid valt. Geheimzinnige woorden. De heer van Vessem (N.S.B.) betoogde, dat Needrland bij de verdediging van Indië niet op het buitenland mag rekenen en bepleitte daarom een aanzienlijke verster king van de vloot. Volgens de regeering is er geen sprake van eenig militair verdrag Maar de logica wijst op een afspraak tussehen Engeland en Nederland, anders is de defensie-politiek onzer regeering een waanzinnige. Ook zijn er uitingen van regceringspersonen, welke tot deze opvatting aanleiding geven. Aan de regeering is de plicht te verklaren, welke anders de beteekenis van allerlei geheim zinnige woorden is. Heden zal minister Weiter antwoorden. Spoorwegpersoneel in de oppo sitie. De Bond van Gepensionneerden bij de Nederlandsche Spoor- en Tramwegen heeft in een dezer dagen te Amersfoort gehouden vergadering de pensioenkwestie besproken en de volgende motie aangenomen, waarin de Bond als zijn meening uitspreekt, dat het een eerste eisch van billijkheid en recht is, dat er herstel plaats vindt van het onaantastbaar recht van eens gegeven pensioen en dat de pensioenkorting van nu, alsook de mogelijkheid van korting in de toekomst dient te verdwijnen. De motie stelt verder vast dat de rcgec- ring moreel verplicht is tot volledige sanee ring van het pensioenfonds en eischt bo vendien een tegemoetkoming voor het af schuiven van personen op het Pensioen fonds, die ten laste van het spoorwegbe drijf dienden te komen, waardoor thans de uitgaven de inkomsten van het Pensioen fonds overschrijden. Oneerlijk boekhouder veroor deeld tot 16 maanden, met af trek van preventief. De 33-jarige boekhouder van den R.K. Boerenbond J. E„ uit Dongen, die op 5 Mei voor de rechtbank te Breda terecht stond wegens verduistering van een bedrag van twintigduizend gulden en tegen wien toen een gevangenisstraf was geëischt van één jaar en zes maanden, werd gisteren door de Bredasche rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van één jaar en vier maanden, met aftrek van de voorloopige hechtenis. Antwoord op de rede van minis ter Steenberghe. De groote rede van minister Steenberghe, hoe goed ook bedoeld ongetwijfeld, is door de kopstukken der industrie, die haar be luisterden met een korreltje zout genomen. Ir. C. C. Heldring heeft tijdens den feest maaltijd voor de leden van de Industrieclc C'lub den minister geantwoord. Men ziet, aldus spreker, den minister va Economische Zaken vaak als iemand, d met de eene hand kalveren schetst en met de andere biggen merken in het oor knijpt, en ondertusschen speurt of een kippenfok- ker niet clandestien het electrische licht op heeft. (Gelach). Maar wij, zoo zeide de heer Heldring, al dus het Hsb., begrijpen, dat u eep dubbele taak op u genomen heeft: die van twee vo rige ministers. Het kan evenwel zijn, dat dezen de helft van het jaar op reis waren. (Gelach). De minister zal zich wel niet vleien door zijn rede allen te hebben overtuigd, maar spr. gelooft, dat de verschillen omtrent het staatsingrijpen slechts gradueel zijn. De ondernemers moeten niet de taak van den staat willen overnemen en dat onding, een staat in den staat, willen vormen. De staat moet evenmin de functie van den ondernemer willen overnemen, want dan zal hem op den duur slechts één functie overblijven: die van begrafenis-ondernemer der welvaart. (Gelach). Van Minister Steenberghe, die zelf uit het zakenleven is voortgekomen, verwacht spr. echter niet een dergelijk ingrijpen en ten slotte verzekerde bij den minister, dat ons publiek wel spoedig critiek heeft, maar niet uitbundig is in loftuiting. Men neemt stil zwijgend aan dat de rest goed is en dit is alse en compliment te beschouwen voor de wijze waarop ons land in het algemeen wordt geregeerd. Tenslotte, zoo eindigde spr., kunnen wij u verzekeren liever te worden geregeerd door een man van karakter, zooals wij u be schouwen, dan door iemand, die met eiken wind mee draait, daarbij hopende, dat u de juiste grens van het staatsingrijpen zult vinden. (Bravo's). In de gistermiddag in „Seinpost" te Scheveningen gehouden vergade ring, welke werd bijgewoond door ongeveer 900 Scheveningsche vis- schers, is met algemeene stemmen besloten, de nieuwe voorstellen der reeders niet te aanvaarden en der halve niet te gaan monsteren. Deze vergadering werd ook bij gewoond" door dc leden van den Christelijken Bond, "welke bond had geadviseerd om wèl te gaan monsteren. Brutale diefstal te Breda. Gistermiddag is te Breda een brutale dief stal gepleegd in het magazijn van den lieer F. V., handelaar in electrische apparaten, sa nitaire artikelen, e.d. aan de Veemarkt. In het kantoor van den heer V. bevond zich een ijzeren geldkistje met ongeveer zeshon derd gulden, benevens enkele papieren. De dochter van den heer V., die on het kantoor werkzaam is, had al gezien, dat een der knechts, de 18-jarige J. de R., meermalen langs het kantoor was geloopen, doch zij had geen vermoeden, dat hij iets bijzonders in het schild voerde. In de middaguren, terwijl mej. V. zich naar boven had begeven voor den koffie maaltijd, moet de dief zijn slag hebben ge slagen. Men bemerkte echter nog niet aan stonds, dat het geldkistje was verdwenen, totdat een vrouw bij den heer V. kwam vra gen of soms haar zoon, de zestienjarige T„ die bevriend is met de R., daar aanwezig was, wijl haar zoon dien middag niet op zijn werk was verschenen. Eerst toen werd ont dekt, dat de II. evenmin op zijn werk was en bij onderzoek kwam men tot de gewaar wording, dat het geldkistje was verdwenen. Terstond waarschuwde men de recherche, die onmiddellijk op onderzoek uitging. Het was niet gemakkelijk een spoor van den da der te ontdekken, doch men kreeg een ver moeden, toen men vernam, dat de R. zich den vorigen dag zou hebben uitgelaten, dat hij van plan was om naar zee te gaan. In deze. richting wordt het onderzoek voortgezet, doch de vermoedelijke dader is nog niet achterhaald. Dierenbeul krijgt een weck voor waardelijk. Een 61-jarige vrouw, wonende te Broek in Waterland werd in Januari j.1. door de rechtbank veroordeeld 'wegens dierenmis handeling, tot een gevangenisstraf van een maand. Zij had de hond van een buurman met heet water overgoten, omdat deze in haar tuin kwam om connecties aan te knoopen met haar hond. Hot beest werd gewond, de eigenaar dacht er zelfs over hem af te laten ma ken. Tenslotte herstelde het dier van de brandwonden, dank zij de goede zorgen van den veearts. Thans stond dc vrouw bij verstek voor het hof terecht. De procureur-generaal mr. dr. D. Rci- lingh vond dit feit hoogst ernstig, doch hij wilde rekening houden met de zwakke ge zondheid van de vrouw. Spr. eischte een week gevangenisstraf voorwaardelijk, met een proeftijd van drie jaar, benevens een geldboete van f 30.subs. 23 dagen hccli tenis. Arrest 2 Juni, DE STAD EEN SLACHT PLAATS GELIJK. Volgens door Domei ontvangen inlichtingen hingen gisteren van tal van huizen en verscheiden tem pels in de binnenstad van het ver sterkte Soetsjau, vlaggen uit. Soetsjau, dat, zooals men weet, thans één der brandpunten van den ChineeschJapanschen oorlog is, bestaat uit: in het westen een oude driehoekige stad, welke geheel om muurd is: in het oosten, rond het station, uit een moderne stad, welke nog niet door de Japanneezen werd bereikt. Belangrijke afdeelingen Japannee zen zouden binnen de muren der oude stad zijn doorgedrongen, na dat zij een gedeelte van den muur hadden bezet, n.1. het westelijke ge deelte. Van daaruit, aldus Domei, zou de zuiveringsactie zijn begon nen. In de straatjes werd verwoed gevochten. Japansch veldgeschut staat opgesteld op de stadsmuur. Zoo VjTml ,js de strijd, dat Soet sjau nu'een uitgebreide slachtplaats is. De straten zijn bedolven onder het puin der zwaar geteisterde hui zen en liggen bezaaid met lijken en stervenden'. Ook 't terrein om de stad is bedekt met lijken. Overal woeden branden, hetgeen de wreedheid dezer algemeene slachting nog sterker doet uitko men. Zij genoten veel bewegingsvrij heid en maakten daar een dank baar gebruik van. Weer naar Spanje? Uit den Haag wordt gemeld, dat opnieuw vier der hier te lande geasyleerde Spanjaar den zijn gevlucht. Zooals destijds werd medegedeeld, had den deze Spanjaarden, nadat de meeste der vroeger ontvluchten door generaal Franco waren teruggezonden, weder eenige meer dere vrijheid gekregen, onder voorwaarde, dat zij zich op bepaalde tijden bij een con troleinstantie moesten melden. Toen nu vier van hen niet aan hun mel dingsplicht hadden voldaan, is terstond 'n onderzoek ingesteld in het Kolpingshuis te Den Haag, waar zij hun intrek hadden ge nomen, en bij dit onderzoek bleek, dat zij inderdaad sinds gistermiddag werden ver mist. Nader vernamen wij, dat de thans ont vluchte Spanjaarden ook reeds vroeger een poging tot ontvluchting hadden gedaan, welke evenwel kon worden verijdeld, doch in verband waarmede zij naar Ameland werden overgebracht. Na de komst in ons land van de door Franco teruggezondenen heeft men echter ook hen in het genot van de daarna toege stane meerdere bewegingsvrijheid laten dee- len, en zijn zij in den Haag komen wonen. Op welke wijze de vier Spanjaarden zijn gevlucht, is nog niet bekend. Hoewel aangenomen wordt, dat zij de grens reeds gepasseerd zijn, werden alle grensposten onmiddellijk van het verdwij nen op de hoogte gesteld. Naar Spanje? Omtrent de ontvluchting van vier Span jaarden vernemen wij nader, dat den te Den Haag geasyleerden Spanjaarden den plicht was opgelegd, zich eenmaal per week, des Maandags, aan het hoofdbureau van politie te melden. Aan deze verplichting hadden ook dc thans ontvluchte Spanjaarden Maandag j.1. voldaan, zoodat de politie te hunnen opzicli te geen argwaan koesterde. Echter heeft de directie van het Kolpings huis, toen gisterochtend bleek, dat vier der daar vertoevende Spanjaarden sinds gister middag afwezig waren, de vreemdclingenpo litie hiervan in kennis gesteld. Uit eenige, aan enkele vrienden gerichte brieven, welke waren achtergelaten, bleek toen, dat dc afwezigen naar Spanje zijn uitgeweken In het schrijven verzochten zij hun vrienden, hun dezen stap, welke den achterblijvenden ongetwijfeld onaange naamheden zou berokkenen, niet kwa lijk te nemen, daar zij meenden, niet anders te kunnen handelen. De brieven ein digden met den wensch, dat zij elkander weer in Spanje mochten terugzien. De vier vluchtelingen hebben al hun ba gage in hun pension achtergelaten, met de kennelijke bedoeling, op deze wijze onge merkt te kunnen ontsnappen, hetgeen hun inderdaad gelukt schijnt te zijn. Knaapje in brand geraakt en levensgevaarlijk verwond. Gistermiddag stak het driejarig zoontje van de familie Romijn te Barncveld een spijker in een stopcontact, hetgeen kortslui ting veroorzaakte. Er ontstond plotseling een groote vlam, waarna dc kleertjes van het kind in brand geraakten. Onmiddellijk kwamen 'dc ouders toesnel len. Zij wisten bet vuur na weinige minu ten te dooven, het ventje was evenwel ge heel met brandwonden overdekt en is in levensgevaarlijken toestand naar liet Dia- onessenhuis te Arnhem vervoerd. Het Centraal Stembureau heeft tot lid van de Provinciale Staten van Noordhol land benoemd verklaard den heer J. Dorjee •Izn., te Zaandam, zulks ter voorziening in de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer J. Ringers (C.H.) welke vaca ture is blijven voortbestaan door het niet aannemen der benoeming door den lieer J. van der Land. HANDELSERKENNINGEN GROENTEN EN FRUIT. De Nederlandsche Groenten- en Fruitcen- trale vestigt er nogmaals de aandacht op, dat het verboden is, een groenten- of fruit winkel, ventwijk, of welken anderen vorm van handel In groenten en fruit ook, te be ginnen, alvorens de Centrale dezen als zoo danig heeft ei'kcnd. Voorts ontraadt zij een ieder, een groen ten- of fruitwinkel, ventwijk, enz., over te nemen, alvorens zich bij de Centrale te hebben vergewist, dat men voldoet aan de voor erkenning gestelde vereischten, aan gezien bij koop of verkoop van een groen ten- of fruitwinkel, ventwijk, enz., de han delserkenning niet mede op den kooper overgaat. 's-Gravenhage, 19 Mei 1938. (Adv.) OPGAVE VAN EIGENHEIMERS, GETEELD OP TUINBOUWTEELTVERGUNNING. De Nederlandsche Groenten- en Fruitccn- trale maakt bekend, dat die telers, die op hun tuinbouwteeltvergunning vervroegde Eigenheimers telen, vóór 15 Juni 1938 aan hun veiling opgave moeten doen van de oppervlakte, die zij met deze Eigenheimers betelen, onder vertoon van hun vergun ning. Deze opgave is vereischt om deze Eigenheimers in aanmerking te doen ko men voor de minimum- en vergoedingsprij- zen, voor vroege aardappelen te stellen. Telers, die in het bezit zijn van een tuin bouwteeltvergunning uitsluitend voor plant- aardappclen, komen voor deze regeling niet in aanmerking. 's-Gravenhage, 19 Mei 1938. (Adv.) Organisatoren van damkampioen schappen bestrijden elkaar. Gisteren vond voor den president der Amsterdamsche rechtbank mr. A. J. van Roven de behandeling in kort geding plaats van een door een Amsterdamschcn dansleeraar inge diende vordering tot verbod van de door twee zijner hoofdstedelijke col lega's georganiseerde z.g. „officieele danskampioenschappen van Neder land". Mr. A. P. Bauer, optredende voor eischer, voerde als gronden voor de vordering aan, dat deze reeds sedert een tiental jaren de na tionale Nederlandsche danskampioenschap pen onder auspiciën der Ligue Internationale des Championnats de Danse organiseert en Vertrek van (SErcl.) lA,hcne 19 Mel Valk (heenreis) Torenvalk (terugreis) Wielewaal (heenreis) Oehoe (terugreis) Nandoe (heenreis) Torenvalk vloog wegens slecht weer niet verder dan Allaliabad. Basra 19 Mei Rang. 19 Mei A'dam 19 Mei Band. 19 Mei A'dam 21 Mei Aankomst Band. 19 Mel A'dam 19 Jodhp. 19 Me{ Allah. 19 Met Athene 19 Mej Singap. ïg Mel ook dit jaar weer op 6 Augustus in het Kun haus te Scheveningen en thans niet kan toelaten, dat plotseling wedstrijden woixlen georganiseerd onder de betiteling „eenig of ficieele kampioenschappen". Eischer is Van meening, dat het houden van een wedstrijd aangekondigd in dusdanig misleidende ad- vertenties en affiches dient te worden verba, den. De gedaagden, vertegenwoordigd door Mr J. Hartog de Vries, voerden aan dat het orga! niseeren van nationale kampioenschappen mict als monopolie te beschouwen is. Gedaagden meenden zeker niet minder dan eischer tot het organiseeren van natio- nale kampioenschappen gerechtigd te zijn en beschouwen een vordering tot verbod, in-' gediend eenige dagen voor het plaats vin den van hun wedstrijd als in strijd niet het betrekkelijk klein belang van eischer. Met het oog daarop concludeerden gedaagd den tot onbevoegd verklaring van den pre- sident, subsidiair tot niet-ontvankelijkheid der vordering. De president bepaalde zijn uitspraak op Vrijdag a.s. RADIJS BRACHT TROUWRING TERUG, Een merkwaardig toeval deed zicK, aldus de N.R.Crt., dezer dagen voor in de ge meente Oud-Gastel. In den loop van het vorige jaar was de bij haar zoon inwonende moeder van den heer A. in den tuin haar trouwring kwijt geraakt. Al haar zoeken was vergeefsch. Wie schetst echter haar verbazing, toon de zer dagen bij het ra'dijsplukken haar trouw ring te voorschijn kwam, vastgegroeid in een radijsje. „Vecht voor de overwinning en denk niet: We verliezen toch", aldus de heer Hcrberts. Het a.s. tournooi om het wereldkampioen schap drukt zijn stempel thans op de ge- hcele voetbalwereld. Zoo gaat de wekelijk- sche training van ons Nederlandsch Elftal op het V.U.C.-terrein nog steeds door, on danks het ver gevorderde seizoen, en zoo hield de heer Ilerberts weer zijn gebruike lijke speech aan den vooravond van den wedstrijd van a.s. Zaterdag tegen de Schot ten. Het was overigens een ongewoon ge zicht de zestien spelers te zien hardloopen en oefeningen maken op het V.U.C.-veld, dat niet zooals we gewend zijn, baadde in een zee van kunstlicht, doch in het late avond licht een weelderige groene kleur vertoon de van heerlijk lente-gras, bezaaid met dui zenden madeliefjes. Er waren weer zeer veel K.N.V.B.- officials aanwezig. Ook Dr. Verrijp uit Oegstgeest, die den knie van Smit verzorgt, was er en hij was zeer optimistisch gestemd. Positief iets zeggen of Smit zou kunnen spe len, kon de dokter natuurlijk niet, maar hij had alle hoop. Kick zelf trainde dapper mee, maar hield hal verwege op om zijn knie niet te veel te forceeren. speeld, maar uit de berichten in vele bin nen- en buitenlandsche kranten en door de radio, kunnen we opmaken, dat ze ecu zeer sterk elftal vormen. De manager durft zelfs te beweren nog sterker dan het Schol- sche elftal, dat onlangs Engeland op eigsi terrein versloeg. Laten we -echter nooit ons geloof in eigen kracht verliezen, laten we op dat punt een- voorbeeld nemen aan Feyenoord, dat te Rot terdam Arsenal versloeg. Twee nieuwe jon ge spelers zijn in de voorhoede opgesteld, Van der Veen en Harder. We hebben dat gedaan om in de voorhoede meer vaart eni een frisch, jong temperament te brengen. Daarom ook moeten we niet met een minderwaardigheidscomplex het veld in gaan, waarvan een verdedigende taktiek het gevolg is. Die taktiek volgden we te gen Engeland, waarvan we slechts niet 11 10- -verloren in een zeker niet kansloozen strijd, wanneer we maar wat meer had den durven aanvallen. Juist in die onver wachte aanvallen is het Nederlandsch elf tal groot. Ook wanneer we door hot over' wicht onzer tegenstanders tot verdedigen: gedwongen worden, moeten we elke kanS om offensief op te treden, aangrijpen en zoo mogelijk benutten. We hebben een traditie hoog te houden. Een jubileumwedstrijd hebben wij tot dus verre nooit verloren en het zou mij zeer aangenaam zijn, aldus de heer Hcrberts als dat ook ditmaal het geval zal zijn. „Gaat dus niet met het idéé liet veld, in „we verliezen toch van de Schotten', maar vocht voor de overwinning en denkt, zoo besloot spr., dat een wedstrijd nooit verloren is, voordat liet eindsignaal heeft geklonken". Anderiessen speelt zijn 40ste. De heer Ilerberts sprak in zijn spccch-Je zijn voldoening er over uit, dat dc spelers in zoo grooten getale waren opgekomen. Het is a.s. Zaterdag, aldus ging de heer Hcrberts voort, weer een bij zondere wedstrijd, want er worden twee jubilea gevierd. Wim Anderies sen speelt zijn 40sten, Mauk Webcr zijn 25sten interlandwedstrijd. Wat te zeggen van de a.s. wedstrijd te gen de Schotten Een officieelen landcn- wedslrijd hebben wij nooit tegen hen ge- Naar wij vernemen zijn door den K.N.V.B. de namen van de volgende twee-en-twintig spelers, die in aanmerking komen voor de wedstrijden 0111 het wereldkampioenschap 'n Frankrijk, aan liet organisatie-comité te Pa rijs opgegeven: (alphabetische volgorde): Andriesen (Ajax), Been (Ajax), Piet de Boer (K.F.C.), Caldcnhove (D.W.S.), Ör0, (R.F.C.), De Harder (V.U.C..), Van Heel (Feyenoord), A. Hogenbirk (Be Quick), Van Male (Feyenoord), Michel (V.S.V.), Oom® (D.W.V.), Paauwe (Feyenoord), Pienter (B® Quick), Punt (D.F.C.), Pijpers (Roermond). Smit (Haarlem), Van Spaandonck (Neph'" nus), Van der Veen (Heraclcs), Vent® (Feyenoord), Weher (A.G.O.V.V.), We» (Unitas) en De Winter (Haarlem). Andere spelers dan de hier genoemde kui pen nooit in een wedstrijd uitkomen, di® ui het kader der wereldkampiocnschapp®11 wordt gespeeld. Deze twee-en-twintig spelers zijn gekozen uit de groote groep van hen, die dc laatst® weken regelmatig onder leiding van de lerhnisehe Commissie te Rotterdam C11 te Den Ilaag oefendon, Omtrent de samen stelling van het elftal, dat tegen Tsjech® Slowakije zal spelen, op 5 Juni a.s. te Havre, zal eerst later oen beslissing vallen- Het ligt niet in de bedoeling, dat deze twee-en-twintig spelers allen de reis naar Havre zullen medemaken. Mocht Nederland het tot een tweeden wedstrijd brengen, dan kan opnieuw een keuze uit bovenstaand® spelers worden gemaakt

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 2