EEUWFEEST VAN ARTIS TE AMSTERDAM. v X I Het m.s. het „Opalia" maakte Vrijdag zijn proefvaart op de Noordzee. Een overzicht aan boord tijdens hijschen der Shell-vlag (rechts) en het strijken van de vlag der Ned. Dokmaatschappij Het bombardement van Kanton door de Japansche luchtstrijdkrachten richtte groote ver. wo.zt.gg.g Inwoners zoeken op de poinhoopen hup bezittingen Sic transit. - Na een diensttijd van 14 jaar zal het tram-viaduct over het Gulpdal bij Gulpen wegens opheffing der tramlijn Maastricht Vaals, worden afgebroken. De bouw van het viaduct kostte destijds meer dan een millioen gulden Belangstelling voor het minia tuur van een ouderwetsche paardentram op de verkeers- tentoonstelling in het R.A.I.- gebouw te Amsterdam President Vargas met andere Braziliaansche autoriteiten op het balcon van het regeeringsgebouw te Rio de Janeiro tijdens het huldigingsdefilé na de onderdrukte revolutie-poging De buraemeester van Amsterdam, dr. W. de Vlugt, opende Vrijdag de ten toonstelling van de Ned. Ver. voor Marine-bezoek aan de hoofdstad. De Van Meerlant" is in de Amsterdam- sche haven aangekomen Voorafgegaan door het muziekcorps van het 1ste Reg. Veldartillerie deden de reünisten, die deel. nemen aan de viering te Utrecht van het 25-jarig bestaan der School voor Reserve-Officieren der Onbereden Artillerie hun intrede in de Domstad Bloeiende hyacinthen, speciaal door prof. Van Slogteren behandeld, zullen den tuin van Artis te Amsterdam sieren bij het eeuwfeest van den hoofdstedelijken dierentuin. De hyacinthen worden in perken gezet

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 12