Wat op Callantsoog wél en niet mag Abonneert II op dit M HEROPENING PARTIJVERKOOP J. DE BEURS, Baby- Offset - Circulaires AByERTEEREN DOET YERKOOPEN GEWELDIGE DONDERDAGMORGEN 9 uur Kantongerecht Is iedere Wieringermeerder een Hazenstrooper? Texelsch nieuws De Kermis De Nederlandsche rechter tegen over de naleving van goudclausules ££qeA&eAicPdeti tten P. KALIS, Een eigen huis beneden huurprijs te verkrijgen op t urkoop, AUes moet weg1000 "Oouponi Zftaföaifialeis ENORME VERKOOP iOOO "Coupons Alles moet uiecf Een valsche naam kost 25 pop noirairipn? IVIi jnh«ii*clt s Zenuw* AARDBEIEN AARDBEIEN Groenten en Fruit. Gravendw str. 3. Ruyghweg 49. Telefoon 416. tevens geschikt voor geldbelegging. Bureau voor Belastingadviezen en Sociale Zaken B.B S Prins Hendriklaan 8. DONDERDAGMIDDAG 5 UUR van de geheel naar de eisen des tijds ingerichte electrische Rund-, Kalfs- en Varkensslagerij van; Alléén Koningstraat 55 Alléén Koningstraat 55 Kanaalweg 163 Telefoon 857 Specialiteit in fijne Vleeswaren. Slechts f 3.75 per 1000 stuks N.VDrukkerij en Uitgeverij v.h. C. de Boer Jr. Verkeersdrama tusschen Slootdorp en Middenmeer. B. de Vr. uit Middenmeer was zoo onfor tuinlijk eenigen tijd geleden op den weg van Slootdorp naar Middenmeer een landbouwer, die genoeglijk met zijn vrouw aldaar voort stapte aan te rijden. De oorzaak was volgens verd. gelegen in het feit, dat een tegenligger niet dimde, zoodat hij min of meer verblind was. Voorts had hij zelf wel gedimd, met als gevolg, dat het lamplicht niet bijster ver vooruitgeschenen had. De gevolgen waren echter niet mis: de landbouwer Leiten werd dusdanig aangereden, dat hij verscheidene meters weggeslinger d werd en daarbij ernstig gewond opgenomen moest worden. Ook thans nog is hij niet in staat zijn werkzaam heden naar behooren te vervuilen. Nadat diverse getuigen aan het woord ge weest zijn, neemt de Ambtenaar, Mr. Bruyes Tack, het woord en wijst er daarbij op, dat verd. de plicht had in dit geval te stoppen. Er is roekeloos door den man gereden, waar- hij niet de minste noodzaak aanwezig was om het echtpaar, dat aan de uiterste rechter zijde van den weg wandelde, aan te rijden. Voorts betwijfelt de Ambtenaar of deze chauffeur wel de ware bevoegdheid tot rijden heeft. Hij vordert dan ook 40.boete subs. 30 dagen hechtenis, met intrekking van het rijbewijs voor den tijd van 1 jaar. Mr. de Groot uit Alkmaar ontkent hierna met klem, dat er van roekeloosheid sprake is, en eveneens dat verd. verplicht geweest is tot stoppen. Het is daarbij te betreuren, dat het echtpaar bij het naderen van den auto niet even opzij van den weg is gaan staan. In dat geval was er zeker geen ongeluk ge schiedt. In dit verband merkte pleiter op, dat het zoo langzamerhand tijd wordt dat ook de voetgangers voorzien worden van een rood achterlichtje. Met name zij, die in don kere kleeren in het nachtelijk duister wande len. De praktijk heeft echter bewezen, dat men hen soms zeer moeilijk op behoorlijken afstand kan onderscheiden. Mr. de Groot vraagt tenslotte vrijspraak voor zijn cliënt. Na re- en dupliek van den verdediger en den Ambtenaar volgt uitspraak: 15.boete, subs. 3 dagen hechtenis met ontneming van het rijbewijs voor den tijd van 1 jaar. J. D. is zanger van het levenslied, doch hij doet dit zonder de vereischte vergunning. Daarbij blijkt dat de man linea recta uit de Haarlemsche strafgevangenis komt, gecon- vooid door een somber kijkenden veldwachter. Zoo iets neemt nooit in... 5.of 10 dagen. Zedelijk en Onzedelijk Callantsoog. Dan verschijnt J. J. V., jeugdig bewoner van Callantsoog, loopend op sandalen en met aan de jonkmannelijke wangen klevend twee aller liefste coteletten. Ze zijn dermate schoon, dat de grimmige Kantonrechter informeert waar hy die „mooie vleugeltjes" op den kop getikt heeft. Overigens blijkt de zaak te handelen over het feit dat men op ren deel van het Callants- ooger strand niet ontkleed mag rondtuinen. Het betreft hier een door een onderneming gehuurd en afgezet deel, zooals men dat in nagenoeg iedere badplaats aantreft. V. kon het echter niet verkroppen dat je wel in je badpak door het dorp mag flaneeren en niet over een deel van het strand. Op het eerste gezicht zou men ook inderdaad meenen dat er iets tegenstrijdigs in schuilt. Toch is dat niet het geval en tenslotte zijn de verordenin gen van den gemeenteraad niet voor niets in het leven geroepen en zeker niet om door een gecotelet jongmensch met voeten getre den te worden. Als de veldwachter Koelenuj de zaak haarfijn uitgelegd heeft, doet de Ambtenaar er nog een schepje bij, zoodat het „proefproces" uitvalt in het nadeel van den sandalist met 2 gulden of 1 dag. Het was waarschijnlijk minder geweest indien hjj iets beleefder was opgetreden. K. J. te L. reed in de Breestraat en dat in de verkeerde richting, f 5 of 2 dagen. W. K., zanger van het levenslied op des heeren wegen had geen vergunning f5 of 10 dagen. Het interesseerde hem niet eens. Hij zei zelfs: „Mooi, dat verandert weer eens". Men kan er om lachen, maar ook van zuchten Geef nooit een valsche naam op! L. J. J. A., boekhouder van beroep, doch tijdelijk zonder betaald emplooy kwam glim lachend voor de balie getreden, iets dat bij onzen kantonrechter hoogelijk ontactisch is. Hier eischt men manieren en geen gemoede lijkheid. De jongeman bleek in de duinen gewandeld te hebben en daarbij een stuk verboden grond betreden. Juist passeerde een der vertegen woordigers van de militaire politie, die hem staande hield. L. gedacht de wijze spreuk: Nomen est omen („namen zijn voorteekenen") en noemde zich ganschelijk anders dan zijn ouders hem plegen te betitelen. Helaas kwam de truc uit. En ze werd duur betaald: f 5 of 2 dagen voor het betreden van verboden ge bied en f 25 subs. 10 dagen voor het geven van een valschen naam. J. v. A„ een reiziger uit Amsterdam, par keerde in de Spoorstraat aan den verkeerden kant en moet dit thans bciten met f 4 of 2 dagen. Woonschuit-misère. Er waren een paar woonschuit-bewoners op het appèl gistermiddag en het waren zaken waaruit de misère schreeuwde. Menschen zon der eenig inkomen, en die in iedere gemeente onwelkome gasten zijn. Daar zit tragiek in. H. V. was ergens bij Wieringen gaan liggen en dat zonder de benoodigde vergunning. Op Wieringerwerf hadden .e l.em echter verteld, aldus verd. dat ze je nooit bekeuren kunnen, ook al ga je niet weg. Dat bleek gisteren anders: f 1.of 1 dag. (waaruit blijkt dat ook een kantonrechter een hart heeft). Stroopt de heele Wieringermeer? Hierna kwam de zaak tegen A. de V. uit Middenmeer voor. Getuige was J. v. d. S. een opzichter en tevens onbezoldigd rijksveld wachter die kwam vertellen dat zoo niet de heele, dan toch de halve Wieringermeer be staat uit stroope/s op hazen. In dit geval vond men in het schaftbakje van de V. een gestrikte haas, terwijl bij fouilleering ook het „wurgend draad" te voorschijn kwam. Edoch de kantonrechter kon geen termen aanwezig vinden om tot een veroordeeling te komen aangezien de man de haas gestrikt had... op vrije berm! Anders was het gesteld met J. D., waarover de jachtopziener een boekje opendeed. Die had een haas gestrikt in den verboden tSjd en toen hij zich 's avonds uit de Werkverschaffing de vrije berm! het oog was D. zoo onschuldig als het bekende lam. doch toen men z'n laarzen, die over het stuur hingen omkeerde, viel uit elk der pijpen een haas! De man „hing" f 20 of 4 dagen. Om af te leeren Mond- en Klauwzeer verzuimd aan te geven. D. B„ niet aanwezig landbouwer in Den Helder, heeft eenigen tijd geleden verzuimd op te geven dat enkele zijner pinken (,,hok- kelingen" noemde de ter zake kundige Kan tonrechter deze beesten) aan mond- en klauwzeer laboreerden. Dit is een slim ver zuim en nadat de veearts De Haan gehoord was viel de uitspraak: 40. boete subs. 10 dagen. Daar wordt niet mee gespot! Volgde een aangehouden zaak tegen G. v. O. Deze heeft gezondigd tegen de arbeids wet, wat meer in Nieuwediep voorkomt. Er hing o.a. geen lijst, hetwelk voor den Kan tonrechter aanleiding was 8.- subs. 3 da gen hechtenis op te leggen. Alweer een schip op het strand! Voor verdere verslag der zitting zie ons nummer van morgen. dien zin, dat hij de Nederlandsche wet gever dergelijke veranderingen in overeen komsten niet meer beschouwt als in strijd met artikel 1374 van het Burgelijk Wetboek, han delende over overeenkomsten, die te goeder trouw moeten worden uitgevoerd. Het beroep van de N.V. Texel op de uitzon dering in de Nederlandsche goudclausulewet betreffende ter beurze genoteerde buitenland- sche leeningen, verwierp de rechtbank, omdat deze uitzondering de principieele opvatting van den Nederlandschen wetgever niet aan tast. De rechtbank neemt niet meer aan, dat de vernietiging der goudclausule door de Cana- deesche wet in strijd zou zijn met de goede trouw als bedoeld in genoemd wetsartikel, weshalve zij zooals reeds gezegd be taling op goudbasis afwijst. Een drukke Dinsdagavond. Ondanks het ongunstige weder er woei en halve storm was het gisteravond vrij druk op de kermis. De schouwburg Kinsber- gen, waar weder de magiër Alvata optrad, was zoo goed als geheel bezet. De roep die uitging van de ondoorgrondelijke experimenten, die deze heer verricht, bezorgde de ondernemers deze uitstekende opkomst; 't is werkelijk inte ressant wat deze Magiër laat zien. De zweven de dame (die men, wanneer zij los van den grond zweeft door een hoepel haalt), 't ver pletterde horloge, dat ongeschonden aan den eigenaar terug gegeven wordt, het afschieten van een dame uit een kanon, trokken wel het meest de aandacht. De Jong's Bioscoop, die ook hetzelfde pro gramma als Maandag gaf, liep eveneens ge heel vol. In den vooravond was het op 't kermis terrein zelf stug. Alleen in Pen's Schouwburg zaal werd al vroeg door velen van de gelegen heid van den dans gebruik gemaakt; later geraakte ook de zaal van den heer Eelman flink bezet. Toen schouwburg en bioscoop uit kwamen, heerschte tot het sluitingsuur overal drukte. Ook het circus „Friso" gaf een paar voorstellingen. Er heerschte reeds een echte kermisstemming. De schouwburg Kinsbergen geeft heden avond „Hoor mijn lied, Violetta". De bioscoop van den heer De Jong de prachtige oorlogs film „Men gaf hem een geweer". Vanouds begint feitelijk de Texelsche kermis eerst op Woensdag, zoodat men ook heden avond, bij gunstig weder, overal veel bezoek mag verwachten. De Amsterdamsche rechtbank wijst een vordering tot betaling op goud- basis af. De eerste kamer van de rechtbank te Am sterdam heeft vanmorgen uitspraak gedaan in een goudclausulepcoces van de N.V. Texel tegen de N.V. Messageries Maritimes, ge vestigd te Parijs. De rechtbank heeft de vor dering afgewezen. De N.V. Texel had betaling op goudbasis geëischt van obligaties, behoo- rende tot een in Canadeesche dollars uitge geven leening met goudclausule van de Mes sageries Maritimes. De afwijzing berust op de volgende over wegingen. De N.V. Messageries Maritimes had aange voerd, dat op deze leening het Canadeesche recht van toepassing is, hetwelk goudclau sules heeft nietig verklaard. De eischeres N.V. Texel had hiertegen aan gevoerd, dat een gedeelte van deze obligatie- leening in Nederland was geëmitteerd, dat deze leening derhalve valt in de Nederlandsche rechtssfeer en dat de goede trouw en de open bare orde zich verzetten tegen een vernietiging van overeenkomsten door een buitenlandsche wet. Men herinnert zich, dat dit, tot voor kort, de opvatting was van den Hoogen Raad. De rechtbank heeft nu uitgemaakt, dat sedert de invoering van de Nederlandsche goudclausulewet de opvattingen van den Nederlandschen wetgever gewijzigd zijn, in Setln^lTzSuwachtig en helder in denken. Koker 75 ct. met den naam Mijnhardt erop Bevorderd tot luitenant ter zee der 2e klasse bij de koninklijke marine-reserve de luitenant ter zee der 3e klasse bij die reserve F. J. Ages, en is met ingang van 1 Juli 1938 bevorderd tot officier-vlieger der le klasse, de officier vlieger der 2e klasse W. van Prooijen. OVERPLAATSINGEN. Matroos le kl. P. C. Boogaart van Kaz. W.oord naar Douwe Aukes, 16 Aug. 1938. Konstabelsmaats J. Meijer, J. W. Schram, F. X. Wintersberger van Kaz. W.oord naar W.s. W.oord, 1 Aug. 1936. Telegr.maat L. T. M. v. d. Linde, van Kaz. W. oord naar Walstation, 1 Aug. 1938. Telegr.maat C. Vleugel, van Kaz. W. oord naar O.Z.D., 1 Aug. 1938. Stoker olieman J. P. T. ter Bruggen van Beek, van Kaz. W.oord naar van Speijk, 1 Aug. 1938. Stoker olieman F. van der Hoek, van Kaz. W.oord naar W.s. W.oord, 1 Aug. 1938. Stokers olieman J. H. But, H. Klijzing, W. Posthuma, van Kaz. W.oord naar O.Z.D., 1 Aug. 1938. Stokers olieman H. F. M. van Opstal en J. Blauen, van Kaz. W. oord naar W.s. Vliss., 1 Aug. 1938. Stoker olieman J. van den Berg, van Kaz. W.oord naar W.s. W.oord, 1 Aug. 1938. Stokers le kl. J. Schot en W. J. Goos, van Kaz. W. oord naar van Speyk, 1 Aug. 1938. Geschutm.maats D. J. v. d. Putte en F. Vuurman van Kaz. W.oord naar van Speijk, 1 Aug. 1938. Monteursmaat W. C. Engelhart, van Kaz. W. oord naar O.Z.D., 1 Aug. 1938. Hofmeestersmaat G. C. A. Booijen. van Kaz. W.oord naar W.s. W.oord, 1 Aug. 1938. Hofmeestersmaat W. H. Halder, van Kaz. W.oord naar O.Z.D., 1 Aug. 1938. Hofmeestersmaat T. J. H. M. Schuite, van Kaz. W.oord naar de Kooij, 1 Aug. 1938. Hofmeestersmaat C. A. Harfst, van Kaz! W.oord naar Schorpioen 16 Aug. 1938. Hofmeestersmaat J. Spaans, van Kaz. W.oord naar J. v. Gelder, 1 Aug. 1938. Koksmaat J. G. de Jager, van Kaz. W.oord naar Hydra, 1 Aug. 1938. Koksmaat L. Schroevers, van Kaz. W.oord naar W.s. Vliss. 1 Aug 1938. Koksmaat W. Wortel, van Kaz. W.oord naar Kaz. A'dam, 1 Aug. 1938. Koksmaat A. van Dijk, van Kaz. W.oord naar O.Z.D., 1 Aug. 1938. Vliegtuigm.maat B„ H. W. F. Jas, van Kaz. W.oord naar de Kooij, 1 Aug. 1938. Torpmkrs.maats J. v. Beest, W. Broertjes. E. A. Goor, F. ter Hennepe, J. J. v. d. Klift. J. Kuizenga, P. van Luijk, P. W. A. Möller, J. Platje, C. M. Prins, G. M. Wind, van Kaz. W.oord naar Schorpioen. 16 Aug. 1938. Ziekenverpl.maats J. Miedema, M. Muller, P. J. Roos, G. Tesink, A. Vereeke, C. Buur meester, J. J. H. Pijpers, A. C. Roggeveen, van Kaz. Wioord naar Hospitaal 1 Aug. ïyus. Korpl. machinisten J. P. de Graaff, A. K. v. d. Heuvel, C. Minnebreuker, H. G. Prevoo, J. van Rheede, T. L. M. de Roo(j, W. J. Sluijters, J. H. Zandbergen, van Kaz. W.oord naar van Speijk, 16 Aug. 1938. Korpl. machinisten W. Bakker, C. van Harten, D. B. v. d. Vlis van O.Z.D. naar van Speijk, 16 Aug. 1938. Korpl. machinist J. C. de Paauw, van W.s. W.oord naar van Speijk, 16 Aug. 1938. Korpl. machinist G. Planting, van Gelder- land naar van Speijk, 23 Juli 1938. Korpl. machinist M. A. Bok, van D. Aukes naar van Speijk, 25 Juli 1938. Korpl. machinist J. M. Leurgans van W.s. Vliss. naar Douwe Aukes, 25 Juli 1938. Leerl. vliegtuigmr. G. J. v. d. Burg Kaz. W.oord. Bevolen overplaatsing op 1 Juli naar de Kooij ingetrokken. Mariniers le kl. J. Rensen en M. J. Pabst van Afd. Marns. naar Kaz. W.oord, 3 Aug. Sergt. vltmr. (M) C. J. de Wilde, Kaz. A'dam naar de Kooij, 9 Juli 1938. Sergt. vltmr. (M) H. H. Jamoel, van Kaz. A'dam naar de Mok, 9 Juli 1938. Sergt vltmrs. (M) A. H. Koster en J. W. Hekel van de Kooij naar Kaz. A'dam, 11 Juli 1938. Op datum tewerkgesteld bij de K.L.M. te Schiphol. Majoor torpedom. P. Zeegers van O.Z.D. Bevolen overplaatsing op 15 Juli 1938 naar de Afd. Marns. te K'dam en tewerkstelling bij N.V. Wilton Fijenoord ingetrokken. Majoor machinist R. Swanborn van O.Z.D. naar W.s. Vlissingen, 15 Aug. 1938. Op datum tewerkgesteld bij de N.V. „de Schelde". Onder intrekking der op 4 Juli 1938 bevolen over plaatsing naar de Afd. Marns. te R'dam en tewerkstelling bij den bouw van de O-booten bij de Rott. Droogdokmij. Korpl. vltmrs. (Mk C. Witteveen en J. Klant van de Mok naar de Kooij, 30 Juni '38. Kwartiermeester C. A. E. v. Otterloo, van Gruno naar de Kooij, 30 Juni 1938. Kwartiermeester G. J. Coppens van Kaz. A'dam naar de Kooij, 30 Juni 1938. Kwartiermeester C. L. Kost, van O.Z.D. naar de Kooij, 30 Juni 1938. Korpl. telegr. R. A. Meijer, van O.Z.D. naar de Kooij, 30 Juni 1938. Konstabelsmaat. H. Laurens van Z 5 naar W.s. W.oord, 27 Juni 1938. Matroos le kl. D. T. v. d. Vijver, van W.s. W.oord naar Gruno, 30 Juni 1938. Matroos le kl. W. Boekhout, van W.s. W.oord naar Kaz. A'dam, 30 Juni 1938. Matroos le kl. J. Abspoel van W.s. W.oord naar O.Z.D. 30 Juni 1938. Sergt.-maj. d. Marns. R. van Campen, van DETACHEERING. Op 4 Augustus a.s. wordt te Den Helder eên Compagnie van het Se Bataljon van het Regiment Genietroepen uit Utrecht gedeta cheerd. STOOMVAART MIJ. NEDERLAND Marnix van St. Aldegonde, 27 Juni v. Belawan Moena, t., 28 Juni v. Genua. Tajandoen, 27 Juni te Belawan. KON. NED. STOOMBOOT MAATSCHAPPIJ Alkmaar, 28 Juni v. Liverpool. Amor, 27 Juniy te New York. Berenice, pass. 27 Juni Ouessant. Boskoop. 28 Juni Vlissingen gep. Euterpe, 28 Juni te Amsterdam. Hebe 27 Juni v. Thessaloniki. Hercules, 27 Juni v. Derindje. Iris, 28 Juni te Amsterdam. Juno, 27 Juni v. Algiers. Mars. 27 Juni te Tunis. Nereus, 28 Juni te Amsterdam. Stella, 28 Juni te Catania. Stuyvesant, t„ wordt 29 Juni 4 u. 30 te Am sterdam verwacht. Thesues, 28 Juni te Amsterdam. Triton 27 Juni v. Lissabon. Trajanus. 27 Juni te Candia. Van Rensselaer, 27 Juni te New York. Vesta, 28 Juni te Amsterdam. STOOMVAART »HJ OCEAAN. Calchas, 26 Juni te Hamburg. Eurybates, 25 Juni te Batavia. Eurymedon, 26 Juni v. Hamburg. Helenus, 26 Juni v. Shanghai. Phrontis, 26 Juni te Hamburg. KON. PAKETVAART MAATSCHAPPIJ. Barentsz, 27 Juni te Beira. Boissevain, 26 Juni v. Shanghai. Ruys, 25 Juni v. Batavia. Sipora, 26 Juni te Belawan. Swartenhodndt, 25 Juni v. Batavia. Tegelberg, 27 Juni v. Réunion. HOLLAND—AMERIKA LIJN. Binnendijk, 26 Juni te Tampico. Burgerdijk, 26 Juni, 1000 mijl Z.W. v. Valentia Dinteldijk, 27 Juni te San Francisco. Veendam, 28 Juni te Rotterdam. SILVER-JAVA PACIFIC-LIJN. Djambi, 25 Juni te Batavia. Hoegh Silverligt, 25 Juni v. Batavia, Silverbelle, 26 Juni v. Cebu. Silverpine, 25 Juni v. N. Orleans. JAVA—CHINA—JAPAN LIJN. Tjibadak, 27 Juni v. Shanghai. Tjileboet, 27 Juni v. Macassar. Tjimanoek, 24 Juni v. Manilla. Tjinegara, 27 Juni te Manilla. Tjisadane, 26 Juni v. Cebu. JAVA—NEW-YORK-LIJN. City of Athens, 26 Juni te New York. City of Kimberley, 27 Juni te Batavia. Kota Inten, 27 Juni v. Singapore. ROTTERDAMSCHE LLOYD. Dempo, 29 Juni te Marseille verw. Kota Agoeng, u., pass. 27 Juni kaap del Armi, Kota Gede, t„ pass. 27 Juni Perim. ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA LIJN. Alphacca, pass. 27 Juni Ouessant. Alpherat, t., 27 Juni v. Santos. Sirrah, 28 Juni v. Hamburg. VEREENIGDE NED. SCHEEPVAART MIJ, (HollandAfrika Lijn). Boschfontein, u., 28 Juni te Beira. Springfontein. t„ 28 Juni v. Beira. (HollandAustralië Lijn). Aagtekerk 27 Juni v. Hamburg. (HollandBr.-lndië Lijn). Streefkerk, t„ pass. 27 Juni Gibraltar. (HollandOost-Azië Lijn). Gaasterkerk, 26 Juni v. Manila. Grootekerk, 28 Juni Vlissingen gepass. Als Hans een zusje heeft gekregen, lezen vrienden en kennissen graag de geboorte-advertentie in de Heldersche Courant. Het is ook voor hen goed nieuws! FAM ILIEBERICHTEN 20 cent per regel De Heer en Mevrouw SCHLAHMILCH—WATERTOR geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon FRIEDRICH CONRAD HEINRICH. Barsingerhorn, 28 Juni 1938. Zoojuist ontvangen een partij per pond 10 cent. Verder de welbekende spotgoedkope 18 Sinaasappelen voor 25 ct. Wijnsapappelen per kg. 28 ct. Geschrapte Worteltjes per kg. lOct. Beleefd aanbevelend, De huizen, welke onder architect worden gebouwd, be vatten: kamers en suite, doorloopende gang naar de keuken, bijkeuken, w.c., 2 a 3 slaapkamers, badkamer en vliering met vaste trap. Frontgevel met erker. Verdere inlichtingen en inzage van teekening ten kantore van het begint onze van WOLLEN-, ZIJ DEN-, KATOENSTOFFEN en COUPONS tegen ONGEKENDE LAGE PRIJZEN! Ziet de étalages en U zult versteld staan van de LAGE PRIJZEN! Goedkoope, doeltreffende reclame-biljefjes.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 6