DE VIERING VAN DEN 14 JULI IN FRANKRIJK. Tijdens de viering van den nationalen feestdag m Frankrijk werd Donderdag te Parijs de gebruikelijke militaire parade gehouden. Een kijkje bij de Are de Triomphe Rustdag te Pau tijdens den Tour de France. Troggi, Bini en Berga- maschi bij den barbier onder het mes, terwijl Speicher en Mollo hun beurt afwachten Tot besluit van den eersten dag van het 6de internationaal officieel concours hippique in het Olympisch stadion te Amsterdam voerde het vrijw. muziek korps van het 1ste half regiment huzaren uit Amersfoort Donderdag een taptoe uit Gereed voor het transport naar de zaagmolens. Een interes- v santé luchtopname van de houthaven te Sydney, waar de hon- derden boomstammen uit overzeesche landen bijeengebracht De deelnemers aan het internationaal concours hippique te Amster- zijn, om vervoerd te worden naar de molens, waar zij verwerkt dam werden Donderdag door het gemeentebestuur der hoofdstad worden ontvangen Een overzicht van de deelnemende vliegtuigen aan de Internationale Ne- derlandsch Belgische rondvlucht vóór den start op het vliegveld Ypenburg H. K H. Prinses Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard hebben Donderdag een onofficieel bezoek gebracht aan Koning Leopeld van België. Het Prinselijk Paar bij het verlaten van het paleis te Laeken in de auto van Prins Bernhard Tijdens het bezoek van minister mr. M. P. L. Steenberghe aan de Lagere Landbouwschool te Hoogeveen werden ook de proeftuinen bezichtigd Luit. Kolonel H. FJ. M. A. von Frytag Drabbe is belast met het bevel over de afdeeling mariniers te Rotterdam

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 4