GELD Drie secretaressen en een president \/nnR LUCHTREIZEN VELTHUIJS Wegenbouw als werkloosheidsbestrijding De „Karimata" draait weer full speed Marine-marschmuziek Uit het politie-rapport yflDR K0RTE "ereizen Texelsch nieuws Nog weinig Badgasten te De Koog Verhooging uitkeering WUiAméfaticAlen Duitschc onderscheidingen Dover-Kristiansand Uaetéai Uit onze omgeving Salon Schoonhoven Woensdagmiddag hebben de Mariniers hun jaarlijkschen marsch door Rotterdam gemaakt onder de opwekkende tonen van het Staf- muziekkorps met kapelmeester L. H. F. Leis- tikow aan het hoofd. Pijpers en tamboers vul den de ruimten tusschen de knap gespeelde korpsmuziek met hun bekende rhythmische marschen ijverig aan. Op de drukke middag uren was er, vooral in de binnenstad, enorme belangstelling voor ons kranige korps mari niers, zoo schrijft de „N. R. Ct." dat stram, keurig gericht en onberispelijk gekleed offi cieren, adelborsten, kader en manschappen in blauwe tuniek met groene linnen pantalon en puttees een fleurige en tevens ernstige noot gaf aan het drukke straatgewoel. Op de binnenplaats van de kazerne, toen de troep was ingerukt, gaf de muziek, in tegen woordigheid van den chef van het korps, kolo nel C. J. O. Dorren, den commandant, luite nant-kolonel F. Lugt, enkele officieren en ge- noodigden, nog een paar nummers ten beste, die beide gecomponeerd waren door den kapi tein-luitenant ter zee C. H. Brouwer Reeds vroeger hebben wij gelegenheid gehad van een der marschen de eerste uitvoering in de stra ten van Rotterdam te hooren. Dat was de Van Ghent-marsch, dien overste Brouwer speciaal voor het korps Mariniers gecomponeerd heeft en zijn naam dankt aan den eersten comman dant van het korps, Willem Joseph baron van Ghent, die na de oprichting, in December 1665, met het bevel werd belast. De componist heeft hier, zooals wij vroeger reeds schreven, een knap stuk werk geleverd en door gebruik te maken van de motieven uit de oude Geuzen liederen waarvan het „Merck toch hoe sterk" wel jen boventoon voert aan dezen marsch een poch tig en historisch karakter weten te geven, dat geheel in overeenstem ming is met de oude en eerbiedwaardige ge schiedenis van het kranige korps. De tweede marsch werd nu voor het eerst hier gespeeld. De componist heeft hem be stemd voor den Marine Vliegdienst. Hij is in 6/8 maat gecomponeerd en draagt een vroo- lijk karakter. Het eerste deel is gebouwd op een fanfare: het neventhema is een en al be drijvigheid en verbeeldt als 't ware het vlieg- klaar maken van dé vliegtuigen in het kamp. Daarna komt een thema van „los van den grond" en zet het vlieglied in. Als dat voor »'e eerste maal is uitgespeeld volgt er een tus- schenstuk, dat eveneens van zeer opgewekten aard is. Tol slot wordt dan het vlieglied her haald. Naar wij hoorden is de Vliegdienst met dezen marsch bijzonder ingenomen, en met den Van Ghent-marsch zal hij stellig een belang rijk nummer blijven op het repertoire van ons uitnemende Stafmuziekkorps van de Konink- lyke Marine. Concert en taptoe voor het Stadhuis. Des avonds heeft de Koninklijke Marine kapel, onder leiding van kapelmeester L. H. F. Leistikow op den-Coolsingel voor het raadhuis een concert gegeven, dat groote belangstel ling heeft getrokken. Het publiek, dat in dichte rijen aan drie zijden om het orkest, dat op de trappen van het raadhuis had plaats genomen, stond geschaard, had ook den rijweg in beslag genomen. Het programma, dat werd geopend met den marsch Vertrek naar zee. een compositie van den dirigent, bevatte o.m. werken van von Suppé, Meyerbeer en Coates. De muziek werd, te oordeelen naar het hartelijk applaus, dat spontaan na elk nummer opklonk, zeer op prijs gesteld. Nadat het programma was geëindigd, voer de de kapel tezamen met de tamboers en pij pers van het korps Mariniers een taptoe uit. Iirinn alle buitenlandsche VUUl\ Spoorbiljelten REISBUREAU VELTHUIJS Niet nader te noemen. Een persoon, die eenigen tijd geleden zich verstoutte, in het bijzijn van een bewoonster van de Jonkerstraat niet nader te noemen handelingen te plegen, werd gisteren aange houden en voorgeleid. De man legde een be kentenis af. wUUfA Midri Zee. Madeira, Noorwegen REISBUREAU VELTHUIJS Agentsch, St. Mij „Nederland". Van wie is die fiets? Bij den heer Bakker, horlogerie in de Kei zerstraat, is een fiets terug te bekomen. Het rijwiel is er gisteren neergezet en tot op dit oogenblik niet gehaald. VUUlX ook vanaf Texel REISBUREAU VELTHUIJS Agentschap K L M. Het zeer ongunstige weder, dat de zomer ons tot heden bracht, is sterk van invloed op het vreemdelingenbezoek op Texel. Wel heeft T.E.S.O. reeds meer passagiers in dit voor jaar vervoerd dan in dat van vorig jaar. doch dit zijn waarschijnlijk bezoekers voor korten tijd geweest, want te De Koog vertoeven aan merkelijk minder personen dan vorig jaar om dezen tijd. Het voorseizoen is ongetwijfeld ook dit jaar voor Den Burg niet goed ge weest, er vertoeven bij andere jaren verge leken ook hier nog weinig gasten. Bij gunstig weder mag men evenwel verwachten, dat morgen vele pensions bezet geraken. Er is voor de maand Augustus heel veel bespro ken ,en bij het vreemdelingenverkeer-kantoor te Den Burg zijn buitengewoon veel aan vragen om inlichtingen ingekomen, doch als het weder niet warmer wordt, kon het be zoek aan Texel wel eens erg tegenvallen. Het bestuur van de Vereeniging voor uit keering bjj overlijden, C.I.O.T. heeft besloten, behoudens goedkeuring van de Verzekerings kamer, de uitkeering te verhoogen van 87.50 tot 100.—. EXA1MEXS. Te Alkmaar slaagden voor het U.L.O.- diploma A. J. Beumkes, van Oudeschild; Tetje Blom, van Oudeschild en K. Knol, van Den Burg, allen leerlingen van de U.L.O.-school, te Den Burg. Ifnnn cheques, goedkoope VUilI» marken, lires enz. Batavia, 14 Juli (Aneta/A.N.P.). De Duitsche Rijkskanselier heeft het kruis van verdienste met de ster van de orde van den Duitschen adelaar toegekend aan den vice- president van den Raad van Ned.-Indië, den heer Van den Bussche, aan den Commandant Zeemacht, vice-admiraal Ferwerda, en aan den algemeenen secretaris, den heer Kiveron. Het kruis van verdienste van die orde is toegekend lan den Marinecommandant te Soe- rabaja, schout-bij-nacht Van der Sande La- coste. STOOMVAART MIJ. NEDERLAND. Poelau Roebiah, u., pass. 12 Juli Gibraltar. Joh. v. Oldenbarnevelt, u., 14 Juli te South. Moena, t., 14 Juli yan Hamburg. Johan de Witt 14 Juli te Amsterdam. KON. NED. STOOMBOOT MAATSCHAPPIJ Merope 14 Juli te Amsterdam. Colombia, t., 15 Juli v.m. te Plymouth verw- Triton 14 Juli van Amsterdam. Achilles pass. 14 Juli 6 u. Ouessant. Deucalion 14 Juli te Triest. Hebe 13 Juli van Algiers. Juno 13 Juli te Constantza. Merope 13 Juli van Hamburg. Hercules 14 Juli 's midd. 12 u. 13 mijl Z.O. v. St. Cath. Point. Poseidon 12 Juli van N. York. Poseidon 12 Juli van New York. Nereus 14 Juli v. Vigo. Saturnus 13 Juli van Pasajes. Stella pass. 14 Juli 8.30 u. Lydd. Tiberius 13 Juli van Catania. ROTTERDAMSCHE LLOYD. Buitenzorg, u„ pass. 13 Juli K. Bon. Kota Agoeng, u„ 13 Juli te Sabang. Kota Gede, t., 14 Juli te Londen. Siantar, t., 13 Juli v. Penang (Verb.). Soekaboemi, u., pass. 14 Juli Ouessant. EMZETCO LIJN. Jonge Johanna 14 Juli Finisterre gep. HOLLANDAMERIKA LIJN Nebraska 12 Juli van Bermuda. Lochmonar 14 Juli te Rotterdam. Burgerdijk 14 Juli van Rotterdam. Edam 13 Juli te Albany. Statendam 13 Juli te New York. Nieuw-Amsterdam 14 Juli van Rotterdam. Tirandentes 14 Juli te Rotterdam. HOLLAND—WEST-AFRIKA LIJN. Maaskerk, u., 13 Juli van Dakar. Reggestroom zal 14 Juli 's av. van Hamburg naar Amsterdam vertrekken. J AVA—NEW YORK-LIJN. Cityy of Kimberley 12 Juli v. Port Swettenh. Kota Radja 13 Juli te Macasser. Rhexenor 13 Juli van Singapore. Tanimbar 13 Juli van Singapore. Tabian 10 Juli te Semarang. Glaucus 13 Juli te Boston. Brastagi 13 Juli te Singapore. SILVER-JAVA PACIFIC-LIJN. Silverbeech 11 Juli van Seattle. Tosari 13 Juli van Bombay. Bengalen 13 Juli te Portland (O.). ROTTERDAM— ZUID-AMERIKA LIJN. Alcyone 14 Juli te Hamburg. KON. HOLL. LLOYD. Amstelland 14 Juli van Amsterdam. STOOMVAART MIJ. OCEAAN. Ajax 13 Juli te Hongkong. Autolycus 12 Juli te Hongkong. Diomed 14 Juli van Singapore. Melampus 12 Juli van Batavia. Prometheus pass. 12 Juli Gibraltar. KON. PAKETVAART MAATSCHAPPIJ. Boissevain 12 Juli van Manilla. Sawaloento 12 Juli van Batavia. Tasman 13 Juli te Saigon. JAVA—CHINA—JAPAN LIJN. TJinegara 12 Juli van Hongkong. Tjisaroea 12 Juli van Manilla. VEREEXIGDE NED. SCHEEPVAART MIJ (HollandAustralië Lijn). Aagtekerk, u„ 14 Juli van Port Said. (HollandBr.-Indië Hjn). Streefkerk 14 Juli te Bremen. (Holland:Afrika Lijn). Heeskerk, u., 14 Juli van Durban. Boschfontein, t., 13 Juli van Aden. De „Zee-arend" gestart. De „Zeearend" is gisterenmorgen gestart voor den wedstrijd DoverKristiansand. De afstand bedraagt 488 mijl (900 km ruim). Behalve de „Zeearend" nemen deel het Duit sche jacht „Wape von Bremen", 11 Engelsche jachten, waaronder de „Firebird", de „Stiar- na" (tweede in de Fastnetrace), de „Ortac" (winnaar van Burnham—Helgoland) en de nieuwe Engelsche jachten „Erivale" en de „Ragna". Voorts twee Fransche jachten, de „Aile Noire" en de schoener „Hygie". De „Zeearend" kwam Dinsdagmorgen te Dover aan. Het schip was Zondagmiddag uit IJmuiden vertrokken. De bemanning bestaat uit de heeren C. Bruynzeel Jr., Looman, De Visser, Dokkum, Van der Stadt, Franssen van der Putte, Jonkers, Roest, Crollius en Van der Giessen. Missy, Tommy, Edith. en hun taak. Amerikaansche journalisten heb ben zich als nieuwste heldinnen voor hun „stories" de drie secre taressen van president Roosevelt uitverkoren. Drie vrouwen en een president een ro mantische aangelegenheid? Niets van dat al. Men heeft hier te doen met drie vrou wen, die in het huis van president Roose velt onontbeerlijk zijn en wel met zijn drie secretaressen. Niet slechts het Witte Huis, maar geheel Amerika kent deze dames als Missy, Tomimy en Edith. Missy heet in werkelijkheid miss T.e Hand, Achttien jaren geleden werd de ionge Margareto Le Hand de secretaresse van Roosevelt. De jonge dame was tot op dat oogenblik op een advocatenkantoor werkzaam geweest, maar verafschuwde, naar zij steeds verklaarde, „het droge juri dische werk." Indertijd candideerdo Franklin Roosevelt voor de post van vice-president. Miss Le Hand werd zijn secretaresse tijdens de ver kiezingscampagne en voldeed zoo uitste kend, dat Roosevelt haar niet meer wilde laten gaan. „Ik ben zestien jaar Even bekwaam en zelfstandig als Missy is Tommy. Zij heet miss Melvina Thomp son Scheider en is eigenlijk de rechterhand van mevrouw Roosevelt. Echter werkt zij ook zeer veel voor don president, hoofdza kelijk in sociale aangelegenheden. Bijna lederen dag krijgen Missy en Tommy brie ven van jonge meisjes van ongeveer den volgenden inhoud: „Ik ben 16 jaar oud en zou gaarne secretaresse bij den beroemd"!! man worden. Wat moet ik daartoe doen?" Een dubbelleven. De derde vrouw is miss Edith Helm. De ze jonge dame leidt een waar dubbelleven. In den zomer staat zij om vier uur in den morgen op en rijdt uit om haar reusachtige bezittingen in Illinois persoonlijk te in- spccteeren. In den winter is zij een soort vrouwelijke ceremoniemeester in het Wit- 'e Huis. Geen lunch, geen thee, geen mu- •'eknvond hoeff zonder haar organisatie plaals. Terwijl Edith meer representatieve- olichten heeft, houden Missy en Tommy zich uita'uitend met stenografeeren en machineschrijven bezig. En het is werke lijk geen kleinigheid, de honderden aan den president, gerichte brieven te beant woorden. Een vaste werktijd hebben de secretares sen van den president niet. Dikwijls schrijven zij den geheelen nacht door. Missy heeft een woning in het Witte Huis, waar zij steeds te bereiken is. De president pleegt zijn brieven niet te dictec- ren, maar geeft slechts enkele kleine aan wijzingen. Het salaris van dc jonge dames bedraagt 3300 dollar per jaar en zij kunnen gebruik maken van een vrije dienstwoning. Nederland's wegennet nog lang niet voltooid. Een deel van het crediet voor werkverruiming be schikbaar voor aanleg en verbe tering van andere dan rijkswe gen. Naar aanleiding van dc behandeling van het wetsontwerp tot verruiming van de cre- dieten voor werkverruiming heeft de K.N.- A.C. zich destijds tot dc desbetreffende mi nisters gewend met een adres, waarin werd gewezen op het nut van den wegenbouw ter bestrijding van de hcerschende werkloos heid. Ten aanzien van den wegenbouw in Nederland kan hij lange na nog niet worden gesproken van een spoedig „voltooid zijn", zoodat niet gevreesd behoeft te worden, dat de uit werkverruimingsfondsen beste de bedragen de kiem zullen leggen voor nieuwe werkloosheid. In het bijzonder heeft de K.N'.A.C. ge wezen op den bestaanden achterstand bij de niet bij het Rij-k in beheer en onderhoud zijnde wegen, vooral ook bij de uitvalswe gen onzer groote steden, welke een vlotten aan- en afvoer naar de rijkswegen belem meren. Mede werd er op gewezen, dat ook de aanleg van rijwielpaden van groot be lang voor de verkeersveiligheid is en daar fcuj een zeer loonlntensieven arbeid ver schaft. Naar aanleidng van het adres werd van den minister van Waterstaat bericht ont vangen, dat naar Zijne Excellentie'* mee ning uit het verkeersfonds voldoende gel den beschikbaar zijn om den aanleg en verbetering van rijkswegen met kracht voort te zetten. Wel kan als zeker worden aangenomen, dat een deel van het crediet voor werk verruiming beschikbaar zal worden ge steld ten behoeve van aanleg en verbete ring van andere wegen. Het adres van de K.N.A.C. is inmiddels door den minister onder de aandacht gebracht van den alge meen secretaris van het Werkfonds. Bayyerkuil geheel intact geble ven. Woensdagavond om half elf is de „Ivari- mata" opnieuw in bedrijf gesteld. De leider van het bedrijf, de heer Bol, die 's nachts per vlet van de „Karimata" naar hot eiland is teruggekeerd, vertelde gistermorgen, dat den avond tevoren de ankerdraden verward raakten, wat nogal oponthoud heeft veroorzaakt. Toen de „Ka rimata" voor haar zes ankers lag, is men het baggerbedrijf in werking gaan stellen. Eerst werd, naar de N.R.Crt. meldt, gebag gerd op een diepte van 14 meter, waarbij al leen water naar boven kwam. Toen men den ladder op 16 meter liet zakken, raak ten de emmers den zeebodem en brachten zij zand en schelpen naar boven. Eenige uren later was men reeds op 18 meter diep te aan het baggeren. Gebleken is, dat de si tuatie ter plaatse vrijwel onveranderd was. Het weer houdt zich uitstekend, zoodat het zich laat aanzien, dat de „Karimata" de eerste dagen zonder oponthoud zal kun nen draaien, Omtrent vondsten was gister morgen nog niets bekend. ALG. VERGADERING N.H.V.B. „Het Groentje" deelt mede dat de alge- mcene jaarvergadering van den N.H.V.B., als gewoonlijk te Alkmaar, op Zondag 4 Sep tember zal plaats vinden. De aftredende be stuursleden van Ketel (Schagen), Onrust (Zaandam) en Schregardus (Uitgeest) stol len zich herkiesbaar. De heer Oden (Wie- ringen) stelt zich zooals bekend niet langer beschikbaar. Er is dus één vacature. BARSINGERHORN HERWAART. Naar wij vernemen is te Barsingerhorn weer een voetbalclub opgericht, die onder den naam „Barsingerhorn" aansluiting heeft verzocht bij den N.H.V.B. Secretaris is de heer A. Boono, aldaar. We wenschen de nieuwe vereeniging een langer leven toe dan „Voorwaarts" en „DES", beschoren was. KERMISVOETBAL TE OUDESLUIS. D.O.S.K.O. handhaaft de traditie als zoo- velen harer zusterclubs, door met de kermis voor enkele flinke voetbalwedstrij den zorg te dragen. Zondagmiddag zullen Schagen en R.K.C. elkaar bekampen, terwijl DOSKO zelf Dinsdagavond tegen Wieringer- waard spoelt. BESTUUR ALK. BOYS. Iii de vacature van voorzitter, ontstaan door tusschentijds bedanken van den heer Siem Bak, voorzag de algemeene vergade ring van Alkm. Boys door de verkiezing van den heer Yan der Horst, die reeds eer der voorzitter was. De heeren Koster en Keesen werden herkozen als bestuurslid. WIERINtiEh Ouden van dagentocht. Gisteren heeft de ouden van dagentoch, uelkc dit jaar aan de commissie heel wat hoofdbrekens heeft gekost, plaats gehad. Het is één van de mooiste tochten geweest, wel ke we hebben medegemaakt. De reis ging naar Schiphol. Dc heenreis ging door de Wieringermeer via Heerhugowaard naar Alkmaar, waar koffie werd gedronken; ver der ging het over Haarlem, Heemskerk, Hoofddorp, naar Schiphol. Daar*werd het middagmaal gebruikt en is alles, wat met vliegen heeft te maken, bezichtigd. Met de eigen auto's mocht over het vlieg- veldl angs de hangars worden gereden; ver schillende malen gingen do auto's onder de vleugels der groote machines door. Alles in langzaam tempo, zoodat alles prachtig kon worden bekeken. Van Schiphol ging de reis terug over Hem- brug en Alkmaar naar huis. De reis is vlot verloopen: behoudens en kele lekke handen was er niets bijzonders, dat oponthoud bracht. Op Schiphol was gelegenheid tot het ma ken van rondvluchten, waarvan verschillen de oudjes nog hebben gebruik gemaakt. Zeer voldaan slapte zij uit, en algemeen werd de opmerking gemaakt, dat de vlucht veel te kort duurde!, De ontvangst te Wieringori was ook nu weer allerhartelijkst. De kon. muziekver- oeniging wachte de sloet aan het begin van het dorp op, waarvan honderden men- srhen geinige waren. Het was een drukte van belang; een hoop van mensrhen had zich langs de straten op gesteld. De laatste pleisterplaats was Hotel de ITaan. Onder vroolijke tonen van Har monie namen allen hier plaats en werd het laatste onthaal in den vorm van kof fie met koek genoten. Burgemeester Kolff sprak waardecrende woorden tot de organisatoren en tot hen, die hadden medegewerkt om dezen dag zoo goed te doen slagen. De heer P. Bruul sprak woorden van dank namens de ouden van dagen. De heer C. J. Bosker sprak tot slot nog enkele woorden. Om half elf keerden allen voldaan huiswaarts. Het was ook nu weer een echt goed ge slaagde feestdag voor de oudjes en voor de commissie geweest. ANNA PAULOWNA Het Schoolzwemtournooi. De Zwemvereeniging O. V. zal op het scho- lentournooi niet zooals we Woensdag j.l. me dedeelden, een gewijzigde puntentelling voor den Wisselbeker toepassen, maar dezelfde van 1036 cn 1937, onidat bet bij nader inzien niet juist bleek de voorwaarden te wijzigen vóór dat de thans omstreden wisselprijs de finitief eigendom van een der deelnemende vereenigingen is geworden. Het aanvangsuur is tevens op 3.30 gesteld. Groote drukte. Woensdagmiddag stapte een gezelschap van 400 Ouden van Dagen uit Sneek in „Veerburg" af om aldaar een koffietafel te gebruiken. Daar het gezelschap zich bediende van 79 auto's en 4 bussen, gaf dit aan de Kleine Sluis groote drukte. Velen waren dan ook uitgeloopen om in het fraaie zomerweer de aankomst en afrit gade te slaan. Ook in Sneek weet men te organiseeren. Er was een muziekcorpsje mee, een dokter en twee ver pleegsters, een aantal jongedames om de oudjes behulpzaam te zijn, terwijl de stoet werd gesloten door een specialen reparatie wagen. In de zaal, waar het Friesche volks» lied verscheidene malen staande werd ge» zongen, werden aan den oudsten man (93) en oudste vrouw (bijna 89) cadeaux over» handigd. IIELDERSCHE EIERVEILING, li Juli. Aangevoerd: 30450 kipeieren: 52—54 Kg, f3.40, 55—57 Kg. f3.50—3.70, 58—60 Kg. 3.60 —3.90, 61—63 Kg. 3.70—4, 64—70 Kg. 3.80— 4.30, 110 eendeieren f 3.per 100 stuks. EIERVEILING SCHAGEN, 14 Juli. 'Aangevoerd: 20450 kipeieren: 5254- Kg, f3.55—3.60, 58—60 Kg. f 3.55—3.70, 60—62 Kg. f3.60—3.75, 62—65 Kg. f3.70—4.20, per 100 stuks. BROEK OP LANGENDT.TK, 15 Juli. Schotsche muizen 2.604.40, grooten 2.50 —2.70, bi eigenh. 3.504.20, drielingen 1.20 —2.60, zilvernep 77.60, peen 2.503.50, was poon 3.904, slaboonen 27.6030.80. 15 Kg. snijboonen f 30.40, rhabarber f 2.70 —3, komkommers f 1.402.80, roode kool f 2.102.60, gele kool f 33.70, bloemkool f 8.80—15.80, 2e soort f 2—3.30. NOORDSCHARWOUDE, 15 Juli. Schotsche muizen 34.80, grooten 2.20 3.10, eigenheimers 6.hl. dito 3.104.10, drielingen 3.504.30, kleine 0.602.30. 3900 Kg. uien: drielingen f 4.905.80, zil vernep f 5.806.60. De Heer en Mevr.. EKKERSNYPELS geven met groote blijdschap kennis van de geboorte van een Zoon, die zij FRANS zullen noemen. Den Helder, 15 Juli 1938. Spoorstraat 12. W. D. J. GESTEL, Officier M.S.D. der 2e klasse, en HL J. TEN CATE hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Woensdag 10 Augustus a.s„ te Den Helder. Den Helder, 15 Juli 1938. Onderzeedienstkazerne. Javastraat 116. Ontvangdag: Zondag 17 Juli van 3 tot 4.30 Javastraat 116. Toekomstig adres: Van Galen straat 114. Heden overleed na een kortstondig lijden onze lieve Dochter en Nicht Agatha Barbara Gomes, in den leeftijd van 32 jaar. Den Helder, 14 Juli 1938. Vlamingstraat 82. Uit aller naam: De Wed. P. GOMES-Visser De gezongen uitvaart zal plaats vinden Maandag 18 Juli v.m. 10 u. in dc Oud Kath. Kerk, Langestraat. De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben Maandag 18 Juli n.m. 1.30 van uit het Sterfhuis op de Algemeene Begraafplaats te Huisduinen MEVROUW, is uw haar te donker geverfd Wij maken het geheel in orde. Bel even op No. 639 of geeft u even op bij RECTIFICATIE. In de adv. van Conneman, Langestraat, betreffende Renault Juva quatre, staat gewicht 1750 kg. Dit moet zjjn 750 kg. TER LEEN AANGEBODEN. Personen bfj Rijk, Gemeente en Onderwijs zonder borg. Rente en aflossing volgens wettelijke voor schriften. Inlichtingen bijDE SPEURDER. Boerhaavestraat 50-

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 6