DE ONTHULLING VAN HET AUSTRALISCH MONUMENT Na de onthulling van het Australisch monument te Villers Bretonneux door Koning George, legde Koningin Elizabeth een krans aan den voet van het gedenkteeken Een detachement Fransche Alpenjagers vormde de eerewacht bij aankomst van het Engelsch Koningspaar aan het station van Villers Bretonneux, voor de onthulling van het Australisch monument Door de pontonniers uit Dordrecht zijn in Noord Brabant groote oefeningen gehouden. Een aardig snapshot in de omgeving Yan Gilze Australische oud-strijders werden door het Engelsche Koningspaar begroet bij de onthulling van het Australisch mo nument te Villers Bretonneux, welke plechtigheid Vrijdag door Koning George verricht werd De overwinningsvreugde. Gianello (links) en Goasmat omhelzen elkaar na de overwinning in de étappe Cannes-Digne in den Tour de France Koning Leopold van België reikte op den Belgischen nationalen feestdag verschillende onderscheidingen uit. Een der gelukkigen wordt door den vorst gedecoreerd Uitgerust met twee 140 P.K. Dieselmotoren en in staat tot een snelheid van 18 tot 19 knoopen per uur, maakte de nieuwste piket-boot der Engelsche marine te Chelsea haar proefvaart. Full speed De bouw van den Maastunnel te Rotterdam vordert snel. Een kijkje op de constructie, waar van het vlechtwerk een be langrijk onderdeel vormt Les in het zeilen tijdens het waterkamp voor jongeren op het Sneekermeer, dat aldaar door de Vereeniging tot bevordering der Watersport onder jongeren gehouden wordt Éll

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 12