BEGRAFENIS VAN MR. C. RIDDER VAN RAPPARD. m In tegenwoordigheid van Prins Aschwin (x) iS Woensdag te Zutphen onder zeer groote belangstelling het stoffelijk over schot ter aarde besteld van wijlen mr. C. Ridder van Rappard, in leven Nederlandsch gezant te Berlijn In verband herstellingen aan de sluis te Purme- rend werd Woens dag een ponton brug over 'tNoord- hollandsch Kanaal gelegd ten, die er weinig voor voelde, om geëxposeerd te worden op de veetentoonstelling, welke de Gooische Landbouw- Sportvereeniging Woensdag te Laren organiseerde De begrafenis van het stoffelijk overschot van mgr. Hlinka, den leider der Slovaaksche Volkspartij had te Zuzcmberok onder overweldigende belang stelling plaats. Tijdens de plechtigheid Leden van „Pulchri Studio" vervaardigen de beelden voor de praalwagens, welke op 31 Augustus a.s. in den grooten jubileum-optocht te Den Haag zullen meerijden. Links: Wetenschap; rechts: Kunst Op het landgoed „Elswout" had Woens dagavond een gecostumeerde repetitie plaats voor het openluchtspel „Eenheid door Oranje", dat ter gelegenheid van het regeeringsjubileum van H. M. de Koningin zal worden opgevoerd. His torie herleeft Met de versiering van het paleis Noordeinde te Den Haag is een aanvang gemaakt in verband met de komende jubileumfeesten De hengstenkeuring tijdens de vee-tentoonstelling, welke de Gooische Landbouw-Sportvereeniging Woensdag te Laren organi seerde Prof. dr. H. Frijda, rector-magniticus der Amsterdamsche Universiteit, die aangewezen is als promotor bij de plechtige promotie van H. M. de Ko ningin tot doctor honoris causa in de economische wetenschappen op 9 Sep tember a.s.

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 4