DE AMEIDE-VLUCHT. SKIËN OP DEN DONDERBERG. 1 De jaarlijksche Ameide-vlucht werd Zaterdag gehouden. Even voor den start van Schip- Jü< I SMfWiS. tÊmÊÊËMM Ter opening van het winterseizoen hebben de leden der Nederlandsche ski- vereeniging op den Donderberg bij Leersum, welke voor dit doel met matten was belegd, ski-oefeningen gehouden. Een aardig snapshot op de baan Z. K. H. Prins Bernhard woonde Zaterdagavond in het A.M.V.J.-gebouw te Amsterdam de viering bij van het 5-jarig bestaan der Padvindersvereeniging Nederland De Hongaarsche aartshertog dr. Jozsef Ferenc arriveerde Zaterdag te Amster dam, voor het houden van lezingen in ons land over Budapest Mr. G. C. van der Willigen is met ingang van 1 November a.s. benoemd tot burgemeester der gemeente Lek- kerkerk Engelsche soldaten oefenen In de steden en dorpen van Palestina zeer scherpe controle uit in verband met de ernstige onlusten der laatste dagen. Een Arabier wordt te Jerusalem op wapens gefouilleerd Nederland Frankrijk. Een moment voor het Fransche doel tijdens den wedstrijd van Zaterdag in het visrlanden hockey-tournooi, dat te Amsterdam werd gespeeld De finale van het vierlanden hockey-tournooi te Amsterdam. Een moment uit den wedstrijd Nederland Duitschland, welke in een gelijk spel (2-2) eindigde De heer Van Baar, die Zaterdag werd geïnstalleerd als burgemeester van Edam, deed Zondag zijn feestelijke intrede in Volendam, waar de burgerij bijeen was, om voor den nieuwen burgervader te defileeren

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 4