DE SLACHTOFFERS VAN DE „IJSVOGEL"-RAMP BEGRAVEN. Op 24 en 25 November a.s. zal de Kon. Militaire Academie te Breda haar 110-jarig bestaan her denken. Exterieur van het gebouw der Academie, dat reeds eenige eeuwen oud is Koning Carol van Roemenië bracht een bezoek aan Aldershot, waar hij de moderne be wapening van het Engelsche leger inspecteerde Op Zorgvlied te Amsterdam werd Vrijdag het stoffelijk overschot van den mecanicien W. J. van Huut, een der slachtoffers van de „IJsvoger-ramp ter aarde besteld. Collega's van den overledene defileeren langs de groeve Het Nederlandsche s.s. „Wal- borg dat, op weg van Gdynia naar Bayonne, ten Noorden van de rivier de Adour is ge strand De St. Jozefkerk te Breda heeft een nieuwen toren gekregen, hetgeen voor het fraaie stadsbeeld ter plaatse een aanwinst beteekent Tijdens zijn verblijf in Engeland bracht Koning Carol van Roemenië een bezoek aan de vlieghaven der Engelsche luchtmacht te Odiham in Hampshire, waar eenige bommenwerpers door den vorst bezichtigd werden De leden van het Scheepsbouwkundig Gezelschap „William Froude" te Delft maakten Vrijdag bij de viering van het 7e lustrum een excursie naar de scheepsbouwwerf „De Schelde" te Vlissingen Ter opening van het ijshockey-seizoen speelde „Etoile du Nord" te Amster dam tegen „A.Y.H C.". Een moment uit het „snelle spel" 'J- "«er j. uu.meiaar, gezagvoerder van het verongelukte K.L.M.-vliegtuig „Ijsvogel", is Vrijdag te - Heemstede ter aarde besteld. - Een overzicht tijdens de plechtigheid aan de groeve

Heldersche Courant | 1938 | | pagina 12