WM CüWIINI ©I lB©SC©Pil^? Patent geneesmiddelen MARKTPRIJZEN fe prebthhüumn OP STAP Zaterdag 14 Januari 1939 Derde Blad Margaret Sullivan cn James Stewart in een mooie film Mr* Moto's laatste kans Zes weken volksgasmasker- distributie NAAR KLEEDINGMAGAZIJNEN Dr Mf)CI5Tf fCTC Texelsch nieuws Ouderavond in de Lagere Landbouwschool Om 10*000 dollar Biljartwedstrijd Burgerlijke Stand Ingekomen personen HiaCto-JAeuteri „De gouden kooi" in Rialto. De liefhebbers van romantiek kunnen deze week hun hart in de Rialto ophalen. Roman tiek, van het zuiverste water, inderdaad, dat is het wat Margaret Sullivan en James Ste wart in het Metro Goldwyn Mayer-product „De gouden Kooi" (waar komt deze naam vandaan?) geven, 't Is in haar genre zelfs een openbaring, deze film. We zijn in dezen harden tijd evenzoovele harde films gewend met lawaaierige muziek en schreeuwende, menschen, met oppervlakkige dialoog en op pervlakkige karakters. Als typisch voorbeeld dient daarvoor b.v. „Een groot schandaal", de eerste film van het programma. Hier een pretentieloos scenario, met een zweem naar het kluchtige, maar niet dwaas genoeg om de film tot klucht te promoveeren. Het is het oude thema van twee jonge menschen, die elkaar op zonderlinge wijze „behandelen" en tusschen wie het tenslotte toch koek-en-ei wordt. Een echte drukke film met een hier en daar niet van pikanterie gespeende dialoog en met een in razend tempo sprekende en handelende menschen. Van de eene wonder baarlijkheid valt men in de andere, zelfs zoo, dat men de onwaarschijnlijkheid niet eens meer bespeurt. Er zijn velen, die dit soort films bewonderen en... we kunnen dat best begrijpen. Zij zijn, om zoo maar eens te noe men, de kinderen van onzen tijd. Maar dat zij ook een ander genre weten te waardeeren, daar zijn we zeker van. Het staat bij ons b.v. als een paal boven water, dat zij „De gouden Kooi", net zooals wij, een mooie film zullen vinden. Ook al heet de romantiek tot een voorbijen tijd te behooren. Is dat wel zoo? We gelooven er niets van, alleen we doen wat „moderner", we zijn wat vlotter, we loopen niet meer met ons gevoelsleven te koop... Maarhoe goed doet 't dan eens aan een fijn karakter, zooals Bill Pettygrew (James Stewart, een van de drie uit de „Drie Kame raden") dat bezit te leeren kennen. Hjj, de pummelige koeiendrijver uit Texas, die voor dien sleehts met koeien en paarden te maken had en alleen maar van appeltaart van zijn moeder hield en die door het noodlot geroepen wordt om zijn Vaderland te helpen in den grooten wereldbrand, welke Europa teistert. De weinige dagen, die voor het inschepen resten, benut hij om stadservaring op te doen. Tijdens een van zijn excursies, komt hij in aanraking met een cabaret-artiste (Margaret Sullivan), die datzelfde stadsleven in haar hart waarschijnlijk reeds lang beu is. Het is dolvermakelijk de ontmoetingen tusschen dien eenvoudigen boerenzoon en die dame-van-de- wereld, die geleidelijk den waren inborst van den „soldier" leert kennen te aanschouwen. Van een dwaas stijgt Bill tot iemand om-mee- lij-mee-te-hebben in haar achting, maar vóór de boot vertrekt heeft hij den top bereikt; zij heeft hem leer.en waardeeren om zijn hooge karaktereigenschappen en zijn vertrouwen en het goede, die hem zoo oneindig verdienste lijker maken dan een Sam, den „producer", die slechts leeft om zijn dollars te verdoen in allerlei etentjes en fuifjes. Het is onwaar schijnlijk, en wat gezocht, dat slot met een huwelijk-op-stel-en-sprong, en de aan het front als maar schrijvende Billy, maar dat kan toch den totaal-indruk van deze film maar weinig afbreuk doen. De dramatische strijd van een eenvoudig karakter voor een heilig ideaal zal lang in de herinnering van de(n) toeschouwer voortleven. De regie van H. C. van Potter sluit zich waardig bij het gegeven aan, terwijl ook de muzikale illustra tie van een Cedric Gibbons speciaal genoemd mag worden. Ziu-o-Zi-JAzateb Een film met Peter Lorre zien beteekent nog altijd een paar uur gezonde sensatie mee maken en „Mr. Moto's laatste kans" maakt daar zeker geen uitzondering op. Integendeel, we hebben den artist nog zelden zoo goed op dreef gezien als in deze rolprent; dat de rol van spion hem trouweris buitengewoon goed ligt, mag bekend worden verondersteld. We zien hoe hij een opstand op het spoor is, ergens in de Achter-Indische gewesten en hoe hij langzaam maar zeker zijn doel gaat bereiken. Zijn pad wordt daarbij gekruist door een char mante jongedame, die achteraf een vrouwe lijke collega van hem blijkt te zijn en die het zelfde doel najaagt. Andere partijen zijn nog een Radjah en zijn volgelingen, verder de lei der van den opstand en tenslotte een paar filmoperateurs, die ook voor geen kleintje vervaard zijn Het begin is werkelijk verrassend, de spion ne komt in den meest letterlijken zin van het woord uit de lucht vallen! Bepaald treffend is het, dat het lieve kind zich in de voor haar zoo vreemde omgeving direct op haar gemak gevoelt! Zij is geen gewoon meisje, dat ziet men direct. En de filmoperateurs zouden hun taak wel heel slecht begrijpen, als zij niet di rect een ontvangst van de lady door den Radjah in scène zetten. Nog geen minuut later de eerste moord; een der lievelingsvrouwen van den Radjah wordt door een vergiftigde pijl getroffen. Zooals men ziet, aan handeling geen gebrek. Maar dit zijn nog maar inlei dende gebeurtenissen. Voordat het einde daar is, hebben we zooveel sensationeele momenten meegemaakt, dat we ze onmogelijk zouden kunnen navertellen. Voor de liefhebbers van griezelen zijn de scènes bij den ouden tempel, waarin de een of andere god ten toonele verschijnt, aan te bevelen. De leider van den opstand heeft bovendien zoo'n sinister uiterlijk, dat we hem niet gaarne in een stille straat zouden hebben ontmoet. Ja, de griezel-maniakken komen met deze film wel op hun kosten. Maar het gegeven wordt toch ge dragen door Peter Lorre, die zijn ijzige kalmte geen moment verliest en in zijn onverstoor baarheid aan Warner Oland (Charlie Chan) doet denken. Overigens blijkt hij zijn mannetje wel degelijk te staan, steeds weer weet hij de aanslagen op zijn persoon te verijdelen en hij doet dat op een wijze, die nauwelijks, voor ver betering vatbaar is. Men krijgt wel den indruk, dat men met hem beter een reep chocolade kan oppeuzelen dan tot zijn tegenstanders te be hooren. Hetgeen een reeks van personen aan den lijve ondervinden. Bij de verdediging van den tempel blijkt hij ook over niet geringe or ganisatorische gaven te beschikken en daar aan danken zijn makkers met hem tenslotte het leven. Kortom, Peter Lorre is een sym pathieke figuur op het witte doek en men volgt zijn handelingen dan ook nauwkeurig. Meer van de film vertellen we niet, we zou den dan te veel verrassingen verklappen. Nog wei willen we vermelden, dat het happy end niet ontbreekt. Neen lezer, er wordt geen spionnenpaar bij den Burgerlijken Stand inge schreven daarvoor is Peter te leelijk maar één van de film-reporters wordt het slachtoffer! Rare gasten in het Hotel. Zoo heet de comedie, die aan de hoofdfilm voorafgaat. Het is een amusante klucht, die we met genoegen hebben gevolgd. Dat het in het hotelbedrijf lang geen rozengeur en mane schijn is, treedt er wel duidelijk in aan het dag licht. Al met al een gevarieerd programma van behoorlijk gehalte. Enkele vrijmoedige opmerkingen over critiek en... over struis vogelpolitiek. Wat doet een goed vaderlander, wanneer de thermometer .10 graden Celsius wijst? Alles wat hij kan om het warm te krijgen en behaaglijk. Tot dat doel kleedt hij zich extra warm, port hij de kachel op of werpt een extra blok op het open houtvuur, drinkt hij alcoholica, gaat hij zelfs schaatsenrijden Er bestaan nog duizend en één andere af doende remedies tegen de koude, waarvan er een hier afzonderlijk zij gesignaleerd. Criti- seeren! Recept: Windt u op over den een of ande ren misstand, fulmineer tegen degenen, die ge er verantwoordelijk voor houdt en doet dit met gebruikmaking van alle u ten dienste staande, wettige geoorloofde middelen, zooals daar zijn het ingezonden stuk, de fluister campagne, de kapperstoel en het trambalcon... De koude zal geen vat meer op u hebben en ge kunt de aangename voldoening smaken u in goed vaderlandschen stijl te "hebben ge weerd twee vliegen in één klap „verdel gend" de koude en een erkenden misstand! Zie daar een recept, dat, onbewust mis schien, vele landgenooten iederen kouden dag toepassen en dat dan ook zijn bijzondere be koring heeft. Merkwaardig, hoe snel de koude echter is vergeten. En daarmede gelijk de behoefte om zich warm te loopen. Wilt ge een voorbeeld? Denkt aan de „koude" dagen van September en hoe men al gemeen in die dagen warm liep, toen bleek, dat er zoo weinig nog aan luchtbescherming was gedaan. Zóó, dat zelfs de hoognoodige volksgasmaskers niet te krijgen bleken! Sedert September is de koude geluwd. En daarmede tevens de behoefte voor de meesten om zich warm te loopen. Met andere woorden nu de oorlogsdreiging niet meer als een zwaard, dat ieder oogenblik vallen kan, boven onze hoofd enhangt, is ook het enthousiasme om ons tegen een der ver raderlijke gevaren te beschermen, zoo niet verdwenen, dan toch aanzienlijk verminderd. Waarom Omdat we struisvogels zijn, van een eigen aardige pluimage nog wel. Struisvogels met een ontzaglijk esprit-critique, die ons er niet van weerhoudt meedoogenloos te zijn in ons oordeel, maar waaraan ieder besef om niet zelf te vervallen in de fouten, die we anderen verwijten, ontbreekt. Critiseeren is dan ook zoo gemakkelijk en het verhaal van den splin ter en den balk is er niet voor niets! Maar zoolang men van critiseeren alleen al warm wordtoh die struisvogels. De moraal van het bovenstaande is deze. Toen er geen of nauwelijks volksgasmaskers te krijgen waren en het begon te spannen, schreeuwde men er om en verweet wie men Herman Nypels' In overleg met de Commissie van controle op de aanprijzing van genees middelen zullen in den vervolge in de Heldersche Courant geen advertenties van PATENTGENEESMIDDELEN EN DERGELIJKE, worden opgenomen. Een en ander geschiedt in verband met het feit, dat zich hieronder vele voor de volksgezondheid gevaarlijke preparaten bevinden, waarvan verspreiding niet in de hand gewerkt behoort te worden. DE DIRECTIE. maar dan In aan rustige omgeving an alles onder volledige garantie Uitsluitend contant TnazsJ '?i*c -jee**, syndicaat .gasmaskers" maar kon, dat het publiek er geen kon koo- pen. Sedert ruim zes weken zijn ze via het Syn dicaat „Gasmaskers" tegen billijken prijs te verkrijgen. Wie mocht hebben verwacht, dat de aan vrage in overeenstemming zou zijn met de stormen van verontwaardigde critiek, toen ze er niet of onvoldoende waren, vergist zich. Intusschen is het verblijdend te kunnen vaststellen, dat e e n i g verantwoordelijk heidsbesef ontwaakt. Verschillende burgemeesters, hoofden of be- stuurderen van L.B. diensten, besturen van. vereenigingen van verschillenden aard, vragen thans inlichtingen en bestellen zelfs volksgas maskers. Zoo werden in ruim een maand tienduizend landgenooten met maskers uitgerust. Het blijft echter te traag gaan en het Syn dicaat „Gasmaskers" zou gaarne meer mede werking ervaren. Te Amsterdam gingen een aantal groote particuliere bedrijven voor en bestelden voor hun personeelen groote kwantums. Uit andere steden kwamen dergelijke bestellingen nog niet binnen. Intusschen beteekent het bovengenoemde cijfer 10.000 niet veel meer dan dat er van den September-storm (van verontwaardi ging), de aanvallen op den Minister, enz., niet veel is overgebleven, ofdat er misschien ook struisvogels zijn in ons land. - PCPTPCT /VTÊlffP J&ixL B€>EP De eerste ouderavond van de lagere land bouwschool, die gisteravond plaats had, viel een zeer goed bezoek ten deel, wij merkten onder de aanwezigen op burgemeester Kamp, vrijwel de volledige commissie voor landbouw onderwijs en ruim 60 ouders van leerlingen der school. De bijeenkomst werd geopend door den heer J. S. Dijt als voorzitter van de commissie voor L.O. Spr. gaf zijn genoegen te kennen, dat de belangstelling zoo groot was. Door deze groote opkomst, zei de heer Dijt, zullen velen gelegen heid krijgen kennis te maken met hetgeen hier op het gebied van L.O. wordt gedaan. Na allen een hartelijk welkom te hebben toegeroepen, gaf spr. het woord aan het Hoofd der School, den heer v. d. Ban. De heer v. d. Ban deelde mede, dat het initiatief van dezen ouderavond geheel van hem was uitgegaan. Tien jaar is het nu ongeveer geleden, dat de ouderavonden verplichtend wer den voor de lagere school. De heer v. d.' Ban wees er op, dat een per soon, die den 4-jarigen cursus aan deze school heeft gevolgd, zoo verbazend veel een anderen jongen van zijn leeftijd vooruit is. Hij doet aan de school een schat van kennis op, die hem niét ontroofd, kan worden, en waarvan hij in zijn be drijf steeds de vruchten zal plukken. Hierna werd met afwerking van het opgesteld pro gramma voor dezen avond een aanvang ge maakt. Eerst werden door twee leerlingen van de 3e klasse opstellen voorgelezen, n.1. door R. Zijm een over „Grondbewerking" en een door P. List over zuivel „Hoe lever ik goede melk". Ook las een leerling van de hoogste klas, P. Stoepker, een uitgebreid opstel voor, over „Be mesting in het algemeen". De heer v. d. Ban gaf vervolgens een open bare les over kali-bemesting, die door de aan wezigen met groote aandacht werd gevolgd. Voor de pauze werd ook nog een serie projec tieplaatjes gegeven over een bezoek aan een kalimijn. In de pauze werd thee geschonken en kregen de aanwezigen gelegenheid de school eens nader te bezichtigen. Na de pauze gaf de heer v. d. Ban, die pas in het bezit is gekomen van een keurig film apparaat, een alleraardigste film ten beste n.1. een opname in twee afdeelingen betreffende „De kinderkamer der dieren". Na afloop hiervan richtte de heer v. d. Ban nog even het woord tot de aanwezigen waarbij hij zijn voldoening te kennen gaf over het uit stekend schoolbezoek. Een school van 70 leer lingen en meer kunnen wij niet krijgen in deze gemeente ,doch het aantal leerlingen, dat nog steeds meer dan 50 bedraagt, is nog ruim vol doende om de school te behouden. Moge dit in de toekomst zoo blijven. Na de ouders een tot weerziens op den volgenden ouderavond te heb ben toegeroepen, deelde de heer v. d. Ban den heer Dijt mede, dat het programma voor dezen avond was afgehandeld. De heer Dijt bracht namens den aanwezigen den heer v. d. Ban dank voor het overzicht dat was gegeven voor het lager onderwijs in deze gemeente en noemde den eersten ouder avond in alle opzichten geslaagd. Hierna volgde sluiting met dank aan de aanwezigen voor hun belangstelling. Ten bate van het Tex. Kleedingscomité gaf de tooneelvereeniging V.E.L.O. van De Cocks- dorp Vrijdagavond in Pen's Schouwburgzaal een opvoering van het Amerikaansch blijspel in 3 bedrijven van James Montgomery: „Óm 10.000 dollars". De groote zaal was slechts voor een klein gedeelte bezet, toen Dr. Van Dommelen het openingswoord sprak. Spr. noemde het jammer, dat de opkomst zoo ge ring was, omdat dit de eerste keer was, dat de vereeniging in een „echte schouwburgzaal" optrad en ook om het goede doel, waarvoor deze opvoering werd gegeven. Spr. hoopt ech ter, dat de kwaliteit hier de kwantiteit goed zou maken. Hierna werd het stuk op een vlotte wijze afgewerkt. In dit allerkoddigst stuk wordt naar voren gebracht, dat het niet alleen moei lijk, doch vaak bijna onmogelijk is altijd de waarheid te spreken. Eén der spelers, Bob Bennett, verbindt zich gedurende 24 uren in alles de volle waarheid te spreken, en veroor zaakt daardoor de allerzotste verwikkelingen. £laó w-at men niet Pieejjt Ja, dat is eigenlijk een wonderlijk verlangen in ieder menschenkind, dat met twee beenen op den bodem dezer aardsche werkelijkheid staat. Je begeert altijd naar dat wat je niet hebt. 't Be gint bij m'n kleine jongen van twee, die een even groote kerel zou willen zijn als z'n groote broer van negen en het eindigt bij m'n overgrootvader van 92, die op zulke sterke beenen zou wil len staan als z'n twintigjarige achter kleinzoon. En daar tusschenin zijn dan de eindelooze variaties van meneer Schoeffelenberger die zich een boule vard droomt tot meneer Uithol, die een populariteit wenscht als de eerste bur ger van onze stad. Dat wat je niet hebt! U had ze van de week moeten zien watertanden, die Nieuwediepsche jongens, om van de meisjes maar niet te spreken, toen de Fiat Maandagmorgen voor ons kantoor naar Tallinn vertrok. Ja, nu hadden ze wel allemaal mee gewild, van de jongste bediende in zijn plufour tot den direc teur in z'n donker colbert, van den zet ter die het plan krankjorum" vond, tot het meisje van de boekhouding, die de griezels kreeg, als ze aan die nach ten door sneeuw en ijs en eenzaamheid dacht. Dat wat je niet hebt! Donderdag avond vierde de Heldersche winkeliers- vereeniging, hij draagt nu wel een andere naam, maat streeft hetzelfde doel na, haar dertigjarig bestaan. En daar had je het weer, op de tafeltjes van de feestgangers hadden ze ,,leege" champagneflesschen neergezet, waaruit de kurk niet knalde, maar waarin vreedzaam, vier vlaggetjes gestoken waren. En al die feestgangers zaten te likkebaarden naar die flesschen, die hopeloos leeg bleven. Je kon alleen maar dure thee en limonade met een rietje, koffie van een kwartje en bier van zooveel dubbeltjes krijgen, maar voor de rest was het taboe. En de heeren keken naar de dames en er waren erbij, die dachten, dat ze het met die andere beter getroffen zou den hebben dan met hun eigen ega en de dames keken naar de heeren en er waren er, die de echtgenoot van een ander manlijker, idealer vonden dan die van henzelf. Zoo zijn ze, de man nen en zoo denken ze, de dames. Dat wat je niet hebt! ZONDAG 15 JANUARI 1939 Ned. Herv. Gemeente. D e n B u r g v. m. 10 u., Ds. Visser. DeWaal n.m. 7.30 u., Ds. Visser. Den Hoorn v.m. 10 u., Ds. Wesseldijk. Oosterend v.m. 10 u. Ds. Kok. De Cocksdorp v.m. 10 u., Ds. Salm. Z u i d-E i e r 1 a n d n.m. 3 u„ Ds. Salm. De Koog n.m. 7.30 Ds. Salm. Bevestiging Ouderl. en Diak. Oudeschild v.m. 10 u., Ds. Tinholt. Doopsgezinde Gemeente. Den Burg n.m. 7 u., Dr. Vis, Bevestiging Diaken, Kerkbus van De Koog. Oosterend v.m. 10 u. Dr. Vis, Bevestiging Diaken. Geref. Kerk. Den Burg (Geb. Fanfare) v.m. 10 u. Lees- dienst, n.m. 3 u. Ds. v. d. Veer. Oosterend v.m. 10 u., Ds. v. d. Leer, n.m. 3 u. Leesdienst. Leger des Heils. Zaterdagavond 7.30 u. Bidstond. Zaterdagavond 8 u„ Straatzang. Zondagmorgen 7 u. Bidstond. Zondagmorgen 10 u„ Heiligingsdienst. Zondagmiddag 3 u„ Soldatenmeeting. Zondagavond 7.30 Bidstond. Zondagavond 8 u. Verlossingssamenkomst. Alle onder leiding van Brigadier W. J. Kolder, van Amsterdam. Maandagmiddag half 3 Gezinsbondsamen komst onder leiding van mevr. Brigadier Kolder. Toen de weddenschap voorbij was, kwam na tuurlijk alles op zijn pootjes terecht. De spelers toonden hun rollen uitstekend te kunnen vertolken, vooral de hoofdrollen van Bob (KI. v. d. Kooij) en Gwen (mej. A. Prins) werden uitstekend gespeeld, maar ook de effectenhandelaar (J. Knol) en zijn echtge- noote (mevr. Van Dommelen) gaven uitste kend spel te zien. Dick (C. Breeuwer) was een echte losbol, v. Dudsen (de huisvriend) was uitstekend in zijn rol. De heer H. Bakker gaf daarbij zeer beschaafd spel. Mabel en Sabel (de dames Nieboer) speelden vlot haar rollen, evenals Martha (mej. M. Langeveld), die de rol van dienstbode vervulde. De aankleeding van het tooneel was schit terend. Aan het eind werd 't woord gevoerd door Mr. A. F. Kamp, burgemeester van Texel. Spr. had eerst in de Landbouwschool een openbare les bijgewoond, en daar over kalizout enz. veel gehoord, wat hem later van dienst kon zijn, daarna was 't spr. aangenaam ge weest het laatste bedrijf nog te kunnen bij wonen. Het deed Burgemeester Kamp genoe gen naar waarheid te kunnen zeggen, dat de afwezigen ongelijk hadden, daar hier voortref felijk spel werd gegeven; terwijl spr. dank bracht aan de vereeniging, die door het geven van dezen avond het Tex. Kleedingcomitê, waarvan de heer Kager de leiding heeft, in staat te stellen iets meer te kunnen doen dan dat wat van Rijkswege wordt verstrekt. Met den wensch, dat de aanwezigen zich verder goed zouden amuseeren, sloot Mr. Kamp. Ook wethouder Kager woonde de uitvoering bij. Een gezellig bal volgde. Donderdagavond is bij P. Dekker een wed strijd gespeeld tusschen Fortuna van Den Burg en Biljartclub Oudeschild. alhier. De wedstrijd had een zeer genoeglijk ver loop en de belangstelling, zoowel van Der Burg als Oudeschild was zeer groot. Volgende week Donderdag gaat Oudeschilf Gespeeld werden 14 partijen van 40 ca; revanche nemen te Den Burg. Hiervan won Fortuna 8 partijen en Oudeschi' 6 met resp. 402 punten en 443 punten. Hoogste serie Fortuna 13. Oudeschild 14 Van 7 t.m. 13 Jan. 1939. GEBOREN: Dieuwertje en Neeltje, d. v. P. D. Drijver en M. M. P. Brans. ONDERTROUWD: Gerrit Bakker en Jansje Kalf; Martinus Moojen en Martha Wetsteen. GETROUWD: Jan Meedendorp en Janne tje Bakker. OVERLEDEN: Hendrik Kikkert, 87 jaar, weduwn. v. Elisabeth Dop. Gevonden: 1 vulpotlood, 1 wagenket ting, 1 vulpen, 1 portemonnaie, 1 tasch. BOUWVERGUNNINGEN. A. Blom, bouwen van een woonhuis voor rekening J. J. Mets, Amsterdam, Schilderweg, Den Burg G. Westerlaken, P. H.-polder, bouwen van een woonhuis, wijk H. N.V. T.E.S.O., bouwen van een pakhuis te Oudeschild. A. van Lenten, bouwen van een kippenhok, P. H.-polder. A. Daalder, De Koog, maken van een dak kapel. J. Lagerveld, bouwen van een woonhuis met winkel en garage te Zuid-Eierland. MOND- EN KLAUWZEER. Nieuwe gevallen. Gebrs. Witte Jacz., Spang. P. Lap Kz., Den Hoorn. S. Koning Johz., De Bol, Noorden. A. E. Hennekam, R.K. Pastorie De Cocks dorp, van Haarlem, Tesselschadeplein 10. A. M. H. Lampers, Herv. G., naar Cocks dorp, van Julianapark 3, Den Helder. H. Elfering, R.K., v. Molenvaart 237, Anna Paulowna, naar Wilhelminalaan 10, Den Burg. J. Bil, Herv. G., van Hoensbroek, Kastanje laan 238, naar Eierland. A. Smit geb. Trip, Herv. G., van Amster dam, Govert Flinkstraat 230, naar Kooger- weg K 89. W. Neuteboom, Herv. G„ van Amersfoort. Alk, Cuypstr, 46.

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 9