DE REIS VAN CIANO. KIELLEGGING TE VLISSINGEN Sir Kingsley Wood, de Engelsche minister van Luchtvaart in den gevechtstoren van een der nieuwste vliegtuigen, welke thans in grooten getale voor de Britsche luchtmacht in aanbouw zijn Op de werf van „De Schelde te Vlissingen is Woensdag de kiel gelegd van het 21.000 ton metende nieuwe passagiersschip voor den Rot- terdamschen Lloyd. Na de kiellegging werden de beide kielhelften aaneengelascht door den heer D. E. Ruys Jr., lid der directie van den Rotterdamschen Lloyd Generaal-veldmaarschalk Von Macken- sen, die namens het voormalig Keizerlijk hoofdkwartier een bezoek bracht aan Muize Doorn ter gelegenheid van den oOsten verjaardag van den ex-keizer, werd bij zijn vertrek uit Amersfoort uitgeleide gedaan door graaf Schwerin, Den Haag wordt verfraaid. De huizen tusschen Hofsingel, Hofstraat en Hofweg worden afgebroken, zoodat de Hofweg breeder zal worden, terwijl op het vrijkomende gedeelte een plantsoen en een parkeerplaats worden aangelegd De Maas heeft bij Roermond haar oevers overschreden. De samenvloeiing met de Roer is door de overstrooming geheel onderbroken Nauwelijks was de scheepvaart gedurende de eerste dagen dezer week op de Seine te Parijs nog mogelijk wegens den hoogen waterstand DeWiener Sanger- knaben aan het ontbijt tijdens hun verblijf in Amster dam, waar zij Za terdagavond in het Concertgebouw optreden Het Antoni van Leeuwenhoekhuis te Amsterdam is in het bezit gekomen van een nieuwe Röntgen installatie van één millioen volt Op hun reis naar Belgrado werden Ciano en Stoiadinowitsj te Stara Palanka door boerinnen in nationale kleederdracht met bloemen verwelkomd

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 4