ABDIJSIROOP Sport De tweede Heldersche Courant Bridge-drive Ingezonden 100 Vastzittende slijm Reeds meer dan deelnemers Den Helder had een duel! Schoenvorm-inrichting Gevonden voorwerpen Verloren voorwerpen Bijdrage scholen voor voorbereidend onderwijs AKKER'S Correspondentie Geen samenvoeging Hellevoetsluis-Nieuws Hellevoet- Nieuwenhoorn HRC-nieuws Medewerking van het publiek verzocht Helder-nieuws Oost Indië De vlootkostenverdeeling in den Volksraad Nieuwe groep vliegers naar Indië Een der duellisten moest zich onder dokters handen stellen. Den Helder heeft gisterenavond een heusch duel gehad. We weten niet of dit al eens eerder is voorgevallen, doch hopen dat het 't laatste ook zal zijn. Het kwam zóó. Twee werklieden hadden op hun werk oneenigheid gekregen, waarschijnlijk over het werk zelf. Van een liefdeshistorie schijnt geen sprake te zijn. Zij spraken af dit meeningsverschil des avonds maar eens uit te vechten en kozen als slagveld een donkere plaats achter den dijk. Inderdaad zijn beiden opgekomen en werd het een vechtpartij, waarby het lang niet zachtzining toeging. Een der duellisten was al spoedig zoodanig toe getakeld, dat er doktersuhlp aan te pas moest komen. Het bleek, dat hij vrij ern stig verwond was geworden, zelfs zóó, dat de politie, die niet onkundig bleef van dit gevecht, het noodig oordeelde den „dader" wegens mishandeling naar het politiebureau over te brengen. De toestand van den verliezenden duellist Is ons niet bekend. VERKEERSONGEVAL. Gistermiddag, te omstreeks 3 uur, vond een botsing op den hoek van den Ruijghweg plaats tusschen een kolenauto van de firma Boon en een wielrijder. Het voorwiel der fiets kwam geheel in elkaar gedeukt uit den stryd. De auto had geen schade. De heer Rieuwers, Nieuwstraat, heeft zich een aantal electrische apparaten aangeschaft, waardoor het hem mogelijk is de meest ver vormde schoen weer als nieuw te maken. Knellende schoenen maakt hij grooter en slip pende schoenen kleiner. Gapende pumps wor den sluitend gemaakt en gedragen schoenen worden als nieuw. 't Is werkelijk een stel practische machines, waarvan de klanten van den heer Rieuwers zullen profiteeren. Men zie de advertentie. GEVONDEN: Etui met schrijfbehoeften, Taalboekje, Padvindersriem, Belastingmerk, Kindertaschje, Kinder-auto, Hondenpenning. VERLOREN: 5 portemonnai's met inhoud, bruine glacé handschoen, 4 belastingmerken, 2 paar wollen kousen, herdershond, dames horloge, gouden schakelarmband, vulpen en vulpotlood, autoband met velg, gouden me daille, tasch met inhoud, kinderbril. Op grond van artikel 9 der Verordening, regelende de voorwaarden, waarop aan de. besturen van bijzondere scholen voor voorbe reidend onderwijs te Den Helder een bijdrage uit de gemeentekas kan worden verstrekt, wordt door het departement Den Helder der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen, de vereeniging voor voorbereidend lager onder wijs „Jachin" en de vereeniging van de H. Catharina van Senen voor 1939 een bijdrage gevraagd. De leeftijdsgrens der leerlingen, die voor de berekening van de bijdrage in aanmerking komen, is, me.t ingang van het jaar 1934, ver hoogd van 4 op 4% jaar, wat tot gevolg zou kunnen hebben, dat het subsidie voor enkele bewaarscholen voor eenig jaar aanmerkelijk zou kunnen dalen. Door het aanvullen van de betrekkelijke ver ordening met een garantiebepaling, waardoor aan de schoolbesturen voor een aantal leer lingen een zeker bedrag gegarandeerd wordt, werd hieraan echter tegemoet gekomen. B. en W. stellen voor aan de onderstaande besturen over 1939 een bijdrage te verleenen als volgt: Het Bestuur van het Departement Den Helder der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. School aan de Vischmarkt: onderwijzend personeel 4337.51 bijdrage X f 4337.51 r= 3253.13 aantal leerlingen (van 4V& jaar en ouder) 191 gegarandeerd aantal leerlingen 174. (overgangsbepaling onder a). bijdrage 191 X f 4 764. Totaal 4017.13 School aan de Laan: onderwijzend personeel 3279.17 bijdrage X f 3279.17 2459.38 aantal leerlingen: (van 4% jaar en ouder) 128 (van 4 jaar en ouder 142) (overgangsbepaling onder b). gegarand. aantal leerl. maxim. 145. bijdrage 142 X 4 568. 'Totaal 3027.38 Het Bestuur der Vereeniging voor Voorbereidend Lager Onderwijs „Jachin". onderwijzend personeel 3466.67 bijdrage X 3466.67 2600. aantal leerlingen (van 4% jaar en ouder) 125 gegarandeerd aantal leerlingen 104. (overgangsbepaling onder c). bijdrage 125 X 4 500- Totaal 3100.— Het Bestuur der Vereeniging van de H. Catharina van Senen. onderwijzend personeel 4877.08 bijdrage X f 4877.08 3657.81 aantal leerlingen (van 4% jaar en ouder) 205 gegarandeerd aantal leerlingen 147. (overgangsbepaling onder d). bijdrage 205 X 4 Totaal 4477.81 VERGADERING MELKSLIJTERS. Onder verwijzing naar de desbetreffende advertentie in dit nummer vestigen wij de aan dacht op de algemeene vergadering van melk- slijters, die Maandag a.s. te 8.30 uur in cafe „Centraal" gehouden wordt. werken Uw ademhalingsorganen niet voldoende. Hun werking wordt gehinderd doordat de slijm de lucht- toetredlng belemmert en de slijm vliezen prikkelt, waardoor bij het ademhalen benauwdheden ontstaan. Neem die hinderpaal zoo snel mo gelijk weg door het gebruik van Abdijsiroop. De heilzame kruiden, w. o. de zeer actieve Aconitum en Drosera lossen die benauwdheid- veroorzakende slijmlagen op, die Uw slijmvliezen verontreinigen, maken ze los van het weefsel en zorgen dat U in den kortsten tijd aconitum weer heerlijk vrij kunt ademhalen. tegen hoest, griep, bronchitis, asthma Flacon 90 ct., f 1,50. f 2.40, f 4.20. Alom verkrijgbaar (Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie. Niet geplaatste stukken worden niet teruggezonden.)^ DE BROODSTRIJD Den Helder, 10 Febr. 1939 Mijnheer de Redacteur, Beleefd verzoek ik voor onderstaande eenige plaatsruimte in Uw geacht blad, bij voorbaat mijn dank. Met ontsteltenis heeft Den Helder het be richt omtrent den Broodoorloog vernomen. Zeker er zullen er geweest zijn, die direct aan het rekenen geslagen zijn, hoeveel hen dit per week wel op het huishoudgeld zou schelen. Maar voor ieder, die nog maar over een greintje gezond verstand beschikt, zal het volkomen duidelijk zijn dat de Heldersche Bak kerspatroons geen philantropen zijn. Kom nu niet aan met verhaaltjes over een handels winst van wel 100 Dat kan mis schien vroeger wel eens zoo geweest zijn maar de huidige generatie neemt genoegen met een winstpercentage, dat alleszins ver antwoord is. Zooals de zaken nu staan, en nog ifets duidt op verbetering, beginnen alle bakkerspatroons terwille van hem, die het in het hoofd heeft het monopolie te veroveren, aanstaande Maandag met verlies te werken. Dit is iets ongehoords. Ieder, wie en wat hij dan ook zij, heeft recht op é'éh bëhöorlijk loon. De gevolgen zullen dan ook niet uit blijven. De grooteren mogen het. dan nog eenigen tijd uitzingen, maar tenslotte gaan alle bak kersbedrijven in onze stad ten gronde, en zijn wij met huid en haar overgeleverd aan een bakker, die ons prijzen kan berekenen en brood kan laten eten, zooals hij dat wil. Dit mag niet gebeuren, wij allen, inwoners van Den Helder hebben het in handen, dit te voorkomen. Indien ieder zijn bakker vanaf Maandag a.s. den gewonen broodprijs betaalt is de actie van de Volharding ten doode op geschreven. U mijnheer de Redacteur nogmaals dankend. PIET SANDKUYL. Geachte redactie, Beleefd verzoekt ondergeteekende plaatsing van het onderstaande. Ondergeteekende gelooft wel de tolk van vele inwoners te Den Helder te zijn als hij op het artikel in Uw veel gelezen blad „Maandag begint broodoorlog in Den Helder" eenig com mentaar geeft. Dat het besluit van de N.V. Broodfabriek „De Volharding" om een zeer vergaande prijs verlaging op het brood toe te passen groote beroering zou brengen onder de bakkers bedrijven, was te begrijpen. Maar dat het nu eens tijd werd, dat ook Den Helder eens met zijn dagelijksche levensmiddelen, zooals brood, visch en groenten in prijs naar beneden gaat, zal een ieder met vreugde zien, want wij staan in prijzen ver boven andere steden. Hoogachtend, T. M. van de Putte. Een inwoner. Tegen plaatsing van uw ingezonden bestaat geen bezwaar, mits onder teekend met uw volledigen naam. Wij ontvingen van enkele andere abonné's ook nog ingezonden stukken naar aanleiding van den ontketenden strijd. Onze lezers geven wij graag de gelegenheid, zich pro of contra uit te spreken, mits de stukken geen persoonlijk karakter dragen en voorzien zijn van de vol ledige onderteekening met naam. Dierenvriend. Voor u geldt ook de onder teekening met uw naam. U doet echter ver standig den korsten weg naar het Hoofdbureau van politie te bewandelen. Het is uw bedoeling toch de mishandeling onder de aandacht van de politie te brengen. Red. Held. Crt. Naar wij in de „Hellv. Cour." van heden lezen, is bij het gemeente bestuur van Hellevoetsluis bericht ingekomen, dat aan de wettelijke procedure, inzake de com binatie van de gemeenten Hellevoetsluis, Nieuw Helvoet en Nieuwenhoorn, geen voortgang wordt gegeven De opstelling der HRC-elftallen voor 12 Febr. a.s. is als volgt: HRC I—OSV I Half drie Dijkshoorn Leavey Selderbeek Post Stolk Roomeyer Sanders Kuiper Firard de Jong Dissel Zooals reeds in ons Maandagsche overzicht aangestipt, is deze wedstrijd er een welke een minder prettige mogelijkheid kan inhouden. Een ieder begrijpt, dat O.S.V. nu niet bepaald met vriendschappelijke gevoelens het veld ingaat, al hebben we wel zooveel vertrouwen in het O.-bestuur, dat het zijn spelers de pen op de neus zal zetten. Van het Ra.cing-bestuur heb ben we dienaangaande de absolute zekerheid en we kennen de roodbaadjes wel zoo goed, dat zij zich aan de instructies van het bestuur zul len houden. Heeft het R.-bestuur zijn spelers dus in de hand, met het publiek is dat wat anders. Men kan „het legioen" nu eenmaal niet het verbod om zich te uiten, opleggen. Vandaar, dat wij hier in het belang van H.R.C.'s naam in de sportwereld en terwille van de mooie voet balsport in het algemeen gaarne de medewer king van de toeschouwers inroepen om een regelmatig verloop van den wedstrijd te ver krijgen. Men late te dien aanzien onaangename critiek op sarcastische aanmoedigingskreten achterwege. Wat er ook in Oostzaan gebeurd moge zijn, laat Den Helder vergeven en ver geten. Ó.S.V. is al zwaar genoeg gestraft. OSV 2—HRC 2 Twee uur Goudswaardt Siersma Buitenhuis Vrijdag van Dok Kok de Vries Heyblok Zymni Hoogendyk van Es QSC 2—HRC 3 Tien uur Geurtjens Darphorn Dekker Geervliet Schoemaker v. d. Berg Knol Bijl Kater de Schipper Vinke De opstelling der Helder-elftallen voor a.s. Zondag is als volgt: Kinheim I—Helder I. Kenter Smit de Jongh L. Trap Kiesewetter v. Teeckelenburgh Voerman Hoebe v. Spierenburg Gast Wieren Helder 2West Frisia 2 Aanvang 2.30 u. Prins Schotting v. Beekhoven P. Trap v. Steenbergen Been Rottier Siersma v, Tongeren Byl Godschalk De commandant der zeemacht heeft gisteren geantwoord op de opmerkingen van de Volks raad bij de behandeling in eersten termyn van het ontwerp voor een algemeene maatregel van bestuur inzake de verdeeling der vlootkosten, zoo meldt de N.R.Crt. Spr. ving aan met een uiteenzetting van het standpunt der regeering. Hij betoogde, dat de opzet van de regeling lo gisch en redelijk is. Het moet toch rationeel en voor de hand liggend worden geacht, dat ver schillende uitgaven voor de zeemacht gedragen worden door het iand, waar zij worden gedaan, het best kunnen worden beoordeeld, gecontro leerd kunnen worden en waar de omvang ervan kan worden bepaald. Wanneer men den aanbouw voor rekening van Nederland laat, omdat Nederland die aan bouw regelt, brengt een logische opzet mede, dat Indië de exploitatie regelt. Dit, zei spreker, voor zoover het principe-bezwaren betreft. Ten aanzien van de financieele bezwaren merkt de commandant der zeemacht op, dat geen der geopperde bedenkingen gericht waren tegen het aanhangige ontwerp, noch tegen het stelsel van de voorgestelde regeling. De zaak zou wellicht anders kunnen worden geregeld. Of het beter zou kunnen, meent de regeering te moeten betwijfelen. Spreker eindigde met de volgende woorden van den minister van koloniën te citeeren: „Ik geloof, dat het zoeken naar een beter stelsel dan wat de regeering hier heeft aangegeven, zou zijn het zoeken naar den steen der wijzen". Nadat de commandant der zeemacht aan het woord was geweest, gaf de directeur van finan ciën, de heer Götzen, nog een aanvullende uit eenzetting, in het bijzonder betreffende de ge vraagde cijfers. De Volksraad zal 13 Februari de behandeling van dit onderwerp voortzetten. De Volksraad heeft verder de copra-ordon- nantie in behandeling genomen. Tegen het einde van de volgende week wordt de sluiting van deze zitting van den Volks raad verwacht. De uit Nederland uitgezonden z.g.n. kortver- bandvliegers, die hier hun opleiding ontvangen tot officier-vlieger, voldoen uitstekend, zoo meldt „De Telegraaf". Gebleken is, dat men in Nederland goed geselecteerd heeft terwijl de opleiding voor Het M-brevet voldoende basis geeft voor het verdere werk in Indië. Het ligt in de bedoeling aan het ministerie van Koloniën te verzoeken een nieuwe groep uit te zenden, welke tegen het einde van dit jaar in Indië moet aankomen. Overplaatsingen. Oppermonteur P. J. v. Breugel van O.Z.D. naar Sumatra, 27 Maart '39. Majoor-monteur J. F. Baaijens, van Sumatra naar O.Z.D., 3 April '39. Bootsman G. van Leeuwen, van W.schip W.oord naar De Mok, 13 Febr. '39. Sergt.-ziekenverpl. G. Jansen van W.schip W.oord naar Hospitaal, 1 Maart '39. Kwartiermeester J. van Rensen, van W.schip W.oord naar O.Z.D.13 Febr. '39. Kwartiermeesters P. van der Schans en M. Heijblok, van W.schip W.oord naar Kazerne W.oord, 1 Maart '39. Korpl.-konstabel W. Boon, van W.schip W.oord naar Kazerne W.oord, 1 Maart '39. Korpl.-schrijver N. J. Leroij, van W.schip W.oord naar W.schip Vlissingen, 15 Maart '39. Korpl.-bottelier E. Brommersma, van W. schip W.oord naar W.schip Vliss., 1 Maart '39. Korpl.-torpedomkr. J. J. Kuiper, van Schor pioen naar O.Z.D., 15 Maart '39. Korpl.-schrijver J. Bleeker, van W.schip W.oord naar Kaz. W.oord, 15 Gebr. '39. Kwartiermeester G. v. Leeuwen, van Nau tilus naar W.schip W.oord, 10 Febr. '39. Kwartiermeester J. G. de Zwarte, van W. schip W.oord naar Nautilus, 10 Febr. '39. Matroos le kl. J. A. Appeldoorn, van J. van Brakel naar v. Speijk, 1 Maart '39, onder intrekking der op 1 Maart '39 bevolen over plaatsing naar W.schip W.oord. Matroos 2e kl. H. de Koster, van W.schip W.oord naar Brinio, 13 Febr. '39. Stoker-olieman H. M. Tuurenhout, va J. v. Brakel naar W.schip Vliss., 1. Maart '39, onder intr. der op 1 Maart '39 bevolen overpl. naar de Kaz. W.oord. Stoker-olieman J. van de Nadort, van J. van Brakel naar Schorpioen, 1 Maart '39, onder intr. der op 1 Maart '39 bevolen overpl. naar de Kaz. W.oord. Matrozen le kl. J. Izeboud, W. A. Goeman, A. van Hemert en H. Elings, van W.schip W.oord naar W.schip Vliss., 15 Maart '39. Matroos le kl.'J. F. v. d. Hoek, van W.schip W.oord naar Schorpioen, 13 Febr. '39. Marinier le kl. A. G. Dekker, van Kaz. W.- noord naar J. v. Gelder, 9 Febr. '39. Matroos le kl. P. H. Giesbers, van Nautilus naar W.schip W.oord, 6 Febr. '39. Matroos le kl. W. de Vries, van W.schip W.oord naar Nautilus, 6 Febr. '39. Bevordering. Matrozen 3e kl. G. A. Holleman, C. Chate- lain, J. v. Dixhoorn, R. C. Arends en J. Bal tot matroos 2e kl. Matrozen 3e kl. W. G. Koot en G. Ritman, tot matroos 2e kl., 1 Febr. '39. Lichtmatrozen A. van Enk, J. Deij, P. C. Koster en B. Nieuwenhuizen, tot matroos 3e kl., 1 Febr. '39. Stokers 3e kl. W. J. A. Faes, A. J. v. Broek hoven, Assink, F. H. Cuijpers en W. J. Koek tot stoker 2e kl., 1 Jan. '39. Leerl.-o.o.vlieger A. Dubois, N. Blokker, H. Suurbier en L. Beckers tot korpl.-vlieger, 1 Jan. '39. Leerl.-schrijver H. P. Nieuwstad tot schry- versmaat, 1 Nov. '38. Leerl.-hofmeester P. van den Bos, tot hof- meestersmaat, 1 Febr. '39. Matrozen 2e kl. H. Koelmans en F. I. van Esveld, tot telegrafistenmaat, 1 Jan. '39. Leerl.-vliegtuigmkr. (M) G. H. A. G. V. L. Cillekens, G. A. van Schooten, B. Bakker, E. van Ostaijen, H. C. Want, P. A. van Keim- pema, L. Bruinsma, H. Deuster, J. H. van Bruggenum, B. R. Damwyk, A. van Rysewyk, C P. de Wit, J. P. van Dongen en H. M. J. v. der Hoogte tot vliegtuigmakersmaat (M), 3», Febr '39 Leerl.-vliegtuigmkr. (H) R. Dolders, L. den Rooijen, L. C. van Roon, K. Jansen, W. Vlijm en C. Snoek, tot vliegtuigmakersmaat (H), 1 Febr. '39. STOOMVAART HIJ. NEDERLAND. Chr. Huygens, t., 9 Febr. v. Algiers. Joh. v. Oldenbarnevelt, t„ 9 Febr. v. Soerabaja. Marnix van St. Aldegonde, u., 9 Febr. te Southampton. Poelau Tello, u„ 9 Febr. v. Djeddah. Poelau Roebiah, u., pass. 8 Febr. Gibraltar. Sembilan, t„ 10 Febr. v. Tel Aviv. Soemba, 9 Febr. te Batavia. Tajandoen, u., 10 Febr. v. Suez. Tarakan, pass. 8 Febr. Gibraltar. Tawali, 9 Febr. v. Amsterdam. KON. HOLL. LOYD. Amstelland, t„ 8 Febr. v. Mar del Plata. Eemland, 9 Febr. te Bremen. Salland, 8 Fobr. v. Amsterdam. Westland, 9 Febr. v. Amsterdam. KON. NED. STOOMBOOT MAATSCHAPPIJ. Achilles, 10 Febr. v. Rotterdam. Agamemnon, 9 Febr. te Izmir. Bennekom, 7 Febr, U Talcahuano, Barneveld, 9 Febr. v. Balboa. Colombia, t„ 10 Febr. v. Plymouth. Ceres, 10 Febr. te Amsterdam Crijnssen, 9 Febr. v. Bardados. Deucalion, 8 Febr. v. Tripoli. Fauna, pass. 10 Febr. Gibraltar. Hermes, 10 Febr. te Bourgas. Irene, 10 Febr. te Oporto. Juno, 8 Febr, v. Thessaloniki. Mars, 10 Febr. te Palermo. Pygmalion, 8 Febr. v. Chios. Mars, 8 Febr. v. Catania. Orpheus, pass. 9 Febr. n.m. Holtenau. Orestes, 10 Febr. te Rotterdam Pygmalion, 10 Febr. te Antwerpen Rhea, 9 Febr. v. Palermo. Saturnus, 10 Febr. te Hamburg Simon Bolivar, 9 Febr. y. Madeira. Stella, 9 Febr. te Hamburg. Stuyvesant, 8 Febr. v. Barbados. Trajanus, 8 Febr. v. Hamburg. Tiberius, 9 Febr. te Lissabon. Triton, 10 Febr. te Rotterdam. Titus, pass. 10 Febr. Finisterre. Trajanus, 10.Febr. te Amsterdam. Vesta, 9 Febr. te Genua. Venus, 9 Febr. v. Samos Vulcanus, 10 Febr. te Patras. KON PAKETVAART MAATSCHAPPIJ. Bantum, 9 Febr. te Réunion. Boissevain, 8 Febr. te Port Natal. Maetsuycker, 8 Febr. te Batavia. Nieuw Zeeland, 8 Febr. te Batavia. Nieuw Holland, 9 Febr. te Melbourne Ombilin, 8 Febr. v. Soerabaja. Ruys, 8 Febr. v. Mahe. Tegelberg, 9 Febr. v. Saigon. KOTTEKÜAMSCHE LLOYD Buitenzorg, u„ pass 9 Febr. Sagres. Blitar, u., 9 Febr. v. Suez. Blitar, 9 Febr. v. Port Said. Indrapoera, pass. 8 Febr. Suez. Kota Agoeng, u„ pass. 9 Febr. Gibraltar. Kota Nopan, 9 Febr. te Liverpool. Kota Inten (u.) 10 Febr. te Sabang. Palembang, t., 10 Febr. te Marseille. Sibajak, t., 14 Febr. v.m. 8 u. te Marseille verw. Weltevreden, 8 Febr. te Belawan. Hebben alle bridgers uit den omtrek, zooals de heer Tigchelaar uit Julianadorp, zich al opgegeven Het wordt een „reuze" bridge-drive, da tweede, welke door de Heldersche Courant georganiseerd wordt. Toen wij gisteren het aantal binnengekomen enveloppen eens telden, bleek het, dat het er al meer dan vijftig wa ren. Dat wil dus zeggen, dat er al over de honderd deelnemers(sters) zijn! Echter... de Casino-zaal is groot genoeg voor b.v. 35 tafels. Vyf-en-dertig tafels, daarvoor hebben we 140 deelnemers noodig. Die komen er, vast en ze ker! Als het zoo doorgaat zullen we ook dit aantal zelfs overtreffen. Zou Casino dan te klein zijn voor een bridge-drive? Het is best mogelijk. In dat geval zouden we zelfs den sluitingsdatum voor inschrijvers vroeger m >e- ten stellen. Met andere woorden, zij die nog wenschen deel te nemen, moeten voortmaken. Zendt spoedig Uw ingevulden bon in en ver zuimt niet het verschuldigde inschrijfgeld bij te voegen en op de enveloppe te vermelden: Bridge-drive „Heldersche Courant". Voor hen, die het nog niet genoteerd hadden, herhalen wij hier even, dat de bridgedrive op Maandag- dagavond 27 Februari a.s. in Casino gehouden wordt. Aanvang precies acht uur. Einde op een redelijk tydstip. Onze fotograaf zal weer present zijn voor het maken van eenige snap shots. Voorloopig is de inschrijving nog open tot Donderdag a.s. Ondergeteekend e(n), abonné'(s) van de Heldersche Courant, wenschen(t) gaarne deel te nemen aan bovengenoemde bridge-drive. Het verschuldigde inschrijfgeld fgaat hierbij. Naam van de(n) teamleider(leidster) Adres Naam van de(n) partner Adres (Zij, die zich zonder partner opgeven, vullen alleen hun naam en adres in. Hun v'ordt dan door de H.C, een partner aangewezen.)

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 7