WINTERSPORTBEOEFENING. HUZAREN-MOTORRIJDERS TE DEN BOSCH. J De kleine Kroonprins Boudewijn van België geniet te Selva in Noord Italië van de wintersport als gast van zijn oom en tante, Kroonprins Umberto en Kroonprinses Marie José van Italië. De kleine Kroonprins op de ski's Terug van de traditioneele uitreiking van onderscheidingen, welke deze week in Buckingham Palace te Londen door den Engelschen Koning werd verricht De wereld-ski-kampioenschappen te Zakopane leverden fraaie ln den raadskelder te Den Bosch werden de manschappen van het prestaties. - De Fin Karl Erb is juist gestart op den 1980 meter meuwopgenchte 2e regiment huzaren-motorrijders door het gemeente- hoogen Kasprowy bestuur onthaald op erwtensoep met kluif. Burgemeester Van Lanschot ziet toe, hoe de mannen het zich laten smaken Het nieuwopgerichte 2e regiment huzaren-motorrijders, dat aan het Bossche garnizoen wordt toegevoegd, heeft Woensdag zijn intocht in de garnizoensplaats gehouden Hel zoontje en dochtertje van den gemeentesecretaris boden den nieuwen burgemeester van Nijkerk, den heer Z. Bruins Slot, wiens installatie Woensdag plaats vond, bloeman aan De uitvaart van wijlen Z. H. Paus Pius XI in de St. Pieter te Rome. - Een overzicht tijdens de laatste De ,aatste ceremoniën voor de bijzetting van wijlen Z. H. Paus Pius XI. plechtigheden bij het stoffelijk overschot van den Heiligen Vader in de Sacramentskapel H#t S'U'ten hoffelijk overschot rusT"^ kiSte"' Waari" De oefenwedstrijd, welke het Ned. Bondselftal Woensdag tegen de Engel- sche derdeklasser Watford te Rotter dam speelde, eindigde in een 4 1 overwinning voor de gasten. De Engelsche keeper in actie De bekende tweewiekige molen te Stompwijk zal niet gesloopt worden, doch gerestaureerd en door een modern systeem van nieuwe krachten worden voorzien

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 4