NA DEN WARENHUISBRAND TE UTRECHT. si"'V>?' Wat er van de „Galeries Modernes" aan de Lange Viestraat te Utrecht is overgebleven na den feilen brand, die Maandag het gebouwencomplex geheel verwoestte. Een overzicht van de ruïne De Parijsche schilder Mare Chegall bezocht Dinsdag als 25 000ste de stadhuis-prijsvraag tentoonstelling in het Stedelijk Museum te Amsterdam U,,,2 De Engelsche Koninklijke Familie heeft een bezoek gebracht aan de B B C., waar de uitzending van het „kinder-uurtje" werd bijgewoond. De aankomst aan het British Broadcasting House Ghandi eet weer. Na drie dagen van vasten als traditioneel protest middel tegen het gouvernement heeft de Britsch Indische leider weer voedsel tot zich genomen. Ghandi aan den maaltijd Onder leiding van ingenieurs uit Delft worden proefboringen verricht voor het grondonderzoek in den Noord Oost polder, welke in wording is s j Het inspectievaartuig „Warmond", in aanbouw voor rekening van den sultan van Boeloengan en bestemd voor den dienst aan Borneo's Oostkust, is Dins dag van de werf „De Vlijt" te Aalsmeer tewater gelaten Het gebruik van kapok in dienst van het leger wordt op de Ned Indische afdeeling ter Jaarbeurze te Utrecht aanschouwelijk voorgesteld Het wrak van de doormidden gebroken Noorsche tankboot „Jaguar" is Dinsdag van Schiedam naar Pernis gesleept, waar de nog aanwezige olie uit de tanks zal worden gepompt In Hotel De Oude Doelen te Den Haag woedde Dinsdag brand, welke eenige kamers verwoestte De brandweer in actie tijdens het blusschingswerk

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 10