PRESIDENT LEBRUN IN ENGELAND. mmvm - -W ''sp^gp Op grootsche wi/ze is president Lebrun bij zijn bezoek aan Engeland door Koning George VI te Londen ontvangen. De indrukwekkende stoet op weg naar Buckingham Palace Coulondre, de Fransche ambassadeur te Berlijn, verlaat per auto het Gare du Nord te Parijs bij zijn aankomst in de Fransche hoofdstad, waarheen hij door de regeering van zijn land ontboden was Koningin Elizabeth en mevr. Lebrun, echtgenoote van den Franschen president, op weg van het Victoria Station naar Buckingham Palace te Londen Na zijn terugkeer uit Zwitserland bracht Koning Leopold van België een bezoek aan de internationale Jaarbeurs te Brussel. De vorst tijdens den rondgang De aanvoer op de groentenveilingen in het Westland groeit en groote hoeveel heden komkommers gaan naar Duitsch- land, Engeland en Scandinavië. De spoorwegen hebben extra-maatregelen genomen voor een regelmatig en snel vervoer der producten Langzaam maar zeker vordert de af braak van de Delftsche Poort te Rot terdam, die als een groote blokkendoos uiteengenomen wordt, om later weer te worden opgebouwd De nieuwe burgemeester van Bussum, de heer M. Fernhout, werd Dinsdag officieel geïnstalleerd. Naast den burgemeester wethouder Kruisweg, die de in stallatie verrichtte De ontvangst van den Zuid Afrikaanschen gezant, dr. H. D. van Broekhuyzen, op het Stationsplein te Assen door de plaatselijke afdeeling van .De Princevlag", welke Dinsdag den 406en geboortedag van Prins Willem van Oranje herdacht .^eizerin van Annam bracht een officieel bezoek aan de liefdadigheids instellingen, welke te Hué door de daarvoor in het leven geroepen Fransch- Annamitische vereeniging zijn gesticht

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 4