Ajax versus D*W+S* in het Stadion N. H.V. B. Spanning rond de laatste plaats in 2 A Zal B.K.C. ook nu zegevieren? NEC kan weer winnen Radioprogramma Stoten op fytt óioAm aan iaat UoMat Steeds kleiner wordt het voetbalpro- gramma, dat de groote schare voetballief hebbers wordt voorgezet. Nog enkele Zon dagen en het seizoen 19381939 zal nog slechts bestaan voor clubs, die in kam- pioens, promotie- of degradatiewedstrijden zijn betrokken. West Frisia en Alcmaria voor de beslissing En drie ploegen uit de tweede klaase A zul len morgen voor den laatsten keer hun beste beentje voorzetten om de fatale plaats nog te ontloopen. Het is eigenlijk gek gegaan in 2A. Gedurende de grootste helft van de competitie bengelde „the Good Old" uit Haarlem vrij hopeloos onderaan. Plotseling kwam er een op leving, die maakte, dat verschillende zich reeds veilig wanende elftallen weer voor de tiende plaats in aanmerking kwamen. Nog drie clubs zijn er overgebleven, Alcmaria, West-Frisia en HFC. Morgen zullen ze voor 't laatst aantreden en wanneer de tegenstanders resp. WFC, KCH en OSV hun sportieve taak kennen en goed opvatten... ja dan is het vrij zeker dat het eer tijds zoo gevreesde West Frisia nog de dupe wordt van het krachtige herstel van de oudste club in Nederland. Alcmaria met 13 pnt. in haar debet staat voor de taak om WFC voor de tweede maal in dit seizoen een nederlaag toe te brengen, het geen haar niet zal meevallen, indien de Wor- merveerders nog prijs stellen op de eervolle 2e plaats, die haar n.1. nog door RCH betwist kan worden. Maar... dan is het voor de Haar- lemsche Racing Club noodig om in Enkhuizen West Frisia definitief de genadeslag toe te brengen; immers 'n nederlaag nagelt de West Friezen definitief op de fatale plaats, daar ze één punt minder' dan HFC en twee punten min der dan Alcmaria bezit. HFC heeft ook nog lang niet gewonnen in Oostzaan, dat kan Racing getuigen, maar toch gelooven we, dat de wit-blauwe kleuren hier wel een kans krijgen om een gelijk spel, of een kleine overwinning weg te sleepen. Zondagmiddag om half vijf zullen we wijzer zijn omtrent deze degradatie-puzzle. B.K.C. naar Assendelft. Zondag vindt de tweede wedstrijd plaats voor de promotiecompetitie. Weer is onze Noordelijke vierde klasse kampioen in den strijd betrokken, maar thans moet BKC het op vreemd terrein opnemen tegen Assendelft, welke na 4 weken niet te hebben gespeeld, zal trachten het hoofd te bieden aan de be- geerige vierde klasse kampioenen. Van BKCKW viel vooruit niets te zeg gen. Ieder gaf dat toe. Maar omtrent Assen delftBKC, waarvan ook niets steekhoudends valt te beweren, hoort men rondom zich de meest stellige uitspraken als: BKC zal heel wat beter moeten spelen als tegen KW; als Assendelft met haar geroutineerde derde klasse-spel uitpakt, komt BKC met haar 4de klasse-voetbal nog wel wat te kort enz., enz. We hopen, dat BKC zich door deze voor spellingen niet van de kook zal laten bren gen. Want hoe brengt men dit bijv. overeen met de redeneering, die tot voor Zondag aan de Zaan opgeld deed. Daar nam men BKC in het geheel niet „inde rekening" (4A zou stukken zwakker zijn dan 4B!), de strijd zou tusschen KW en Assendelft gaan en alom werd het ergste voor Assendelft, gevreesd! Wo hebben het Zondag kunnen beleven hoe een volledig KW volkomen verdiend ten on der ging tegen BKC, dat door de afwezig heid van Van Teulingen Hz., nog gehandi capt was ook; en nuzou een ploeg, die zich sterker toonde dan KW bij voorbaat kansloos zijn tegen Assendelft? We gelooven, dat dit alles slechts tot één resultaat heeft geleid: dat BKC met een grimmige vastberadenheid ten strijde zal trokken. Zij zal er van maken wat er van te maken valt en heeft daarbij één ding van groote beteekenis voor: de voorspellingen zijn over hel algemeen niet op haar hand. Er valt geen reputatie cp te houden. Er is niets te verliezen. Eén doel staat de BKC'ers voor oogen: hun best te doen en zich te geven tot het einde. We zijn er van overtuigd, dat Assendelft dan uit een heel goed vaatje ge tapt moet hebben om winnaar te kunnen heeten. Vierde klasse A. Met WieringerwaardTexel wordt de com petitie besloten. Het is een eenigszins wreede speling van het lot dat beide clubs zich kun nen herinneren vorig jaar omstreeks den zelfde tijd om een heel wat hoogere inzet te gen elkaar te zijn uitgekomenEr is nu slechts de bezetting van de derde plaats in het geding, die T. behoudt bij overwinning of gelijk spel, maar waarmee W.waard ten slotte toch nog zou gaan strijken als ze de punten thuis hield. Als de thuisclub op volle sterkte uitkomt geven we haar de beste kans. Zoo zal dan eindelijk de lang verbeide match in het Amsterdamsche Olympische Stadion ge speeld worden, waar heel Amsterdam al we ken, maanden zelfs naar gehoopt en uitgezien heeft: DWS—Ajax. Het Stadion zal vol loopen, daar zijn we van overtuigd. Duizenden en nog eens duizenden Spaarndammers en misschien evenveel Ajax- supporters zullen Zondag hun favorieten aan moedigen. Dat het spannen zal, dat is zeker. Immers is Ajax by een eventueele overwinning niet een heel stuk in de goede richting. En kan dat eveneens niet van DWS gezegd worden, dat reeds twee uiterst lastige uit-wedstrijden achter den rug heeft? Een voorspelling is hier erg moeilijk, maar dat er veel doelpunten zullen vallen, gelooven we niet, daar zullen Caldenhove c.s. en Keizer c.s. wel voor zorgen. In Nijmegen kan NEC voor de tweede maal zegevieren. Achilles komt daar op bezoek en hoewel de Noordelingen tegen de Westelijke kampioenen een goeden indruk hebben gemaakt, gelooven we toch niet, dat ze het pittige NEC, dat in Eindhoven zoo verrassend succesvol debuteer de, kan weerstaan. Promotie- en Degradatie. In het Hilversumsche Sportpark zullen EDO en Hilversum elkaar te lijf gaan. De laatste competitie-resultaten van EDO waren nu niet zoo direct bemoedigend in tegenstelling met die van de Sportparkbewoners, die gedurende de geheele competitie met kop en schouders boven haar klassegenooten heeft uitgestaan. Wie van de twee het winnen zal is echter met geen mogelijkheid te voorspellen, al zijn we geneigd Huizinga c.s. iets betere winstkansen toe te kennen. ZAC komt in het Oosten in haar uitwedstrijd tegen Enschedesche Boys voor een veel lastiger dilemna te staan als Zondag j.1. tegen SCH. Het zou ons niet verwonderen, als de Boys morgen een eerste stap in de goede richting zullen doen. Ook in het Zuiden vangt morgen de promo tie- en degradatie-competitie aan; hier om 3 plaatsen in de eerste klasse. Bleyerheide zal zich hier wel handhaven in haar thuiswedstrijd tegen Limburgia. WVV speelt in afdeeling 5 voor haar laatste kans, hetgeen FVC in Winschoten wel eens zuur kon opbreken. GRC is hier o.i. wel de lachende derde. Competitie. Er is voor de gewone competitie maar heel weinig meer te doen. 1D en 2G zijn uitge speeld en het promotie-duel tusschen Succes 2 en Watervogels 2 is nog niet aangekon digd. In 3G alleen is nog strijd. Van de lei ders is W.waard 2 vrij. Helder 5 ontvangt HRC 7 (10 uur) en kan, door de verwachte zege te behalen, twee punten inloopen. Ook Atlas 2 zal „bij" blijven. Uit tegen Texel 3 zal A. zeker niet falen, gezien haar kans (2 u.). Helder 6Petten 2 (10 uur) is van weinig belang. Tenslotte nog een paar adspirantenwed- strijden, waarbij ook niets meer op het spel staat. In afd. Q. moet HRC c de kampioens eer thuis kunnen ophouden tegen Helder c 110 u.). In afd. R. wint kampioen HRC e uit Vfen Helder g (12 u.) en staan verder uitge schreven Succes bHelder f (10 uur) en HRC f—Helder e (11.15). Rauchbeker. Voor de eerste ronde van de Noordelijke groep staan op het programma: N. Niedorp Schagen, StrandvogelsSporters en Andyk MFC. Gouden Kruis. De wedstrijd W.waard 3Oosterend is op nieuw vastgesteld. N.H.V.B.-elftal. Het is zeker een goede gedachte van de elftal-commissie om eens met de jongens op reis te gaan. Want niet alleen zal de oefen wedstrijd Zondag in Sneek tegen het F.V.B.- elftal zijn nut afwerpen als training voor het Vierbonden-tournooi (op 30 April) maar hij kan ook uitermate dienstig zijn om de saamhoorigheid aan te kweeken en te bevor deren. Tot onze verbazing is tevens de eerste kampioenswedstrijd OudesluisTwisk uitge schreven, hoewel midvoor Slikker van Oude sluis, rechtsbuiten Scheer' van Twisk en links buiten Nannis van Oudesluis (deze laatste als reserve) mee naar Sneek moeten. We ver moeden dan ook dat deze wedstrijd alsnog uitgesteld zal worden. De volledige samenstelling van het NHVB- elftal is als volgt: J. Vink (Beemster) doel; D. Visser (DRC) en C. Baars (Alkmaar) ach ter; K. de Moes (De Rijp), J. Kerssens (KW 3) en J. v. d. Dungen (HRC 4) midden; C. Scheer (Twisk), K. Nielen (Krommeniedijker Boys), S. Slikker (Oudesluis), C. Heineker (Helder 3) en J. R. van Marle (Alkm. Boys 3) voor. Reserves: Stam (Koedijk), T. Brouwer (Helder 3), J. Henneman (Schoorl) en J. Nannis (Oudesluis). N.B. Men hoede er rekening mede, dat den overzichtschrijver omtrent spelers die onder de wapenen zijn geroepen, slechts zeer on voldoende gegevens ten dienste stonden. Er is dan ook overal geoordeeld alsof de elftallen uit dien hoofde geen aderlatingen hebben te ondergaan. ZONDAG 16 APRIL 1939. Hilversum I, 1875 en 415,5 m. 8.30 NCRV. 9.30 KRO. 5.00 NCRV. 7.45— 11.15 KRO. 8.30 Morgenwijding. 10.15 Hoogmis. 11.45 Gramofoonmuziek. 12.15 Medisch-opvoedkundige causerie. 12.35 Gramofoonmuziek. 1.00 Boekbespreking. I.20 R.K. Fanfare „Echo der Kempen" en R.K. Zangvereeniging „Zang en Vriend schap". 2.00 Vragenbeantwoording. 3.00 Pianovoordracht en het KRO-Kamer- orkest m.m.v. solisten (In de pauze: Cau serie: Het derde lustrurp van het Nij- meegsch Studentencorps „Carclus Mag- nus"). 4.30 Ziekenhalfuur. 4.555.00 Berichten. 5.05 Gewijde muziek (gr.pl.). 5.20 Vrije Evangelische Kerkdienst. Hierna: Gewyde muziek (gr.pl.). 7.45 Berichten. 7.50 Gramofoonmuziek. 8.00 Bericht ,n ANP, mededeelingen. 8.15 Rococo-octet. 8.30 Radiotooneel. 9.00 Gramofoonmuziek. 9.30 Zang en piano. 9.45 KRO-orkest en solist. 10.30 Berichten ANP. II.0011.15 Esperantoberichten. Hilversum n, 801,5 m. 8.55 VARA. 12.00 AVRO. 5.00 VARA. 6.30 VPRO. 8.00—12.00 AVRO. 8.55 Orgelspel. 9.01 Berichten. 9.05 Tuinbouwpraatje. 9.35 Orgelspel. 9.59 Berichten. 10.00 Nieuw Hongaarsch strijkkwartet. 10.40 Declamatie en gramofoonmuziek. 11.00 Esmeralda en VARA-Kinderkoor „De Merels". 12.00 Causerie: „Weg met de staketselen". 12.20 AVRO-Aeolianorkest. 1.00 Schilderijbespreking. 1.15 Vervolg concert. 1.30 Causerie: „Wat er in Indië gebeurt". 1.50 Gramofoonmuziek. 2.00 Boekenhalfuur. 2.30 Het Nederlandsch Kamerorkest (met inleiding). 4.30 Sportreportages. Hierna: Gramofoonmu ziek en sportnieuws ANP. 5.00 De Ramblers. 5.306.00 Voor de kinderen. 6.05 Sportpraatje. 6.20 Sportnieuws ANP, gramofoonmuziek. Het fraaie nieuwe gebouw te Washington, waar eerstdaags het Ministerie van Oorlog in zal worden ondergebracht. Het ging Baby i te hard 6.30 „In het kamp,, waar de vreugd ons te samen verbindt", toespraak. 6.40 Wijdingswoord. 7.00 Nederduitsch Hervormde kerkdienst. 8.00 Berichten ANP, Radiojournaal, mede. deelingen. 8.20 AVRO-Amusementsorkest, „The Melody Sisters" en solisten. 9.05 Radiotooneel. 10.00 Omroeporkest en solisten. 9.05 Radiotooneel. 10.00 Omroeporkest en soliste. 10.30 AVRO-Musette-ensemble en solist. 11.00 Berichten ANP, Gramofoonmuziek. 11.30—12.00 De AVRO-Dance Band. MAANDAG 17 APRIL 1939. Hilversum I, 1875 en 415,5 m. NCRV-Uitzending. 8.00 Schriftlezing, meditatie. 8.15 Berichten, gramofoonmuziek. (9.309.45 Gelukwenschen 10.30 Morgendienst. 11.00 Christelijke lectuur. 12.00 Berichten. 12.15 Gramofoonmuziek. 12.30 Amsterdamsch Salonorkest en gramo foonmuziek. 3.00 Huishoudelijke wenken. 3.30 Gramofoonmuziek. 3.45 Bijbellezing. 4.45 Gramofoonmuziek. 5.15 Voor de kinderen. 6.20 Gramofoonmuziek. Berichten. 6.30 Vragenuurtje. 7.00 Zijne Excellentie Minister Mr. M. P. L. Steenberghe: De Landbouwcrisispolitiek (De Veehouderij, waaronder de zuivel). 7.30 Berichten. 8.00 Berichten ANP. Herhaling SOS-Berichtea, 8.15 Christ. Muziekvereeniging „Concordia". 9.00 Causerie: „De toekomstige ontwikkeling van het verkeer". 9.30 Trioconcert. 10.00 Berichten ANP, actueel halfuur. 10.30 Vervolg Trioconcert. 10.45 Gymnastiekles. 11.00 Cembalo, fluit en viola da gamba (opn.). 11.25 Gramofoonmuziek. ca. 11.3012.00 Schriftlezing. Hilversum II, 301,5 m. Algemeen Programma, verzorgd door de AVRO. 8.00 Gramofoonmuziek (ca. 8.15 Ber.). 10.00 Morgenwijding. 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Pianovoordracht. 11.00 Voor de vrouw. 11.10 Ensemble Jetty Cantor en gramofoon muziek (ca. 12.15 Ber.). 12.45 AVRO-Amusementsorkest en solist. I.35 Cabaretprogramma (opn.). 2.35 Omroeporkest en soliste. In de pauze: Voordrachto ver Ferdinant de Lesseps. 4.30 Disco-causerie. 5.30 AVRO-Salonorkest. 6.15 Gramofoonplaten met toelichting, (ca. 6.30 Ber.). 7.00 Zie Hilversum I. 7.30 Het Zepparonie-kwartet. 8.00 Berichten ANP, mededeelingen. 8.15 Concertgebouw-orkest en solisten. 9.15 Causerie: „De beteekenis van de Pro vinciale Staten als besturend lichaam". 9.30 Liedjes. 9.50 De Twillight Serenaders. II.00 Berichten ANP, hierna: De AVRO- Dance Band. 11-4012.00 Gramofoonmuziek. FEUILLETON. Een zeemansverhaal door: Jaap Moulijn 20 Klets man! zegt Paula wreed: Jij moet noodig zeggen, dat ik op hol sla! Wat een nonsens! En dat praat nota bene van Eva's verloofde, alsof ze het samen al eens waren. Enkel omdat ze elkaar even vriendelijk aan hebben gekeken vanavond. Hoe kom je erbij Hoe ik erbij kom? Ben jij erover be gonnen of ik? Ik natuurlijk, jij zag niks! Maar ik heb het woord verloofde niet genoemd jongenlief, dat zul je toe moeten geven! Nee meisje, dat heb je ook niet, zoo ver ben ik gegaan. Maar ik redeneerde en kel verder op jouw vermoedens. En als die twee van elkaar gaan houden inderdaad, dan zullen ze moeten vechten voor hun geluk, dét wilde ik alleen maar zeggen. En laten we nu naar bed gaan befste, 't is bij half twaalf. Ik hoop toch dat je geen gelijk krijgt met je pessimisme jongen, want Eva is een schaten Tom ook! voegt Paula er nog, een beetje ondeugend en uitdagend, aan toe. V. Hé, dagdag Eva! roept Tom, op springend en beleefd groetend. Hij zat mak kelijk tegen een boom geleund aan den kant van den weg, waarlangs zij kwam aanfietsen. Ben je aan het toeren Mag ik soms een eindje met je mee? vraagt hij wat aar zelend, bang te vrijpostig te zijn, na haar slechts eens ontmoet te hebben. Maar! Graag zelfs, zegt ze tot zijn opluchting en samen rijden ze verder. Eva kijkt hem van opzij aan en vraagt. Wat grappig, dat ik jóu hier bij Heel- sum ontmoet, hoe kom je zoover van Arn- herfi afgedwaald Noueja, och... 't is mooi weer en ik heb vacantie en ikik hou van fiet sen. Doordat ik vaar, ben ik meestal verban nen uit dit oord, waar ik nü wel graag een f linken tjjd zou willen blijven. Waarom ben je dan gaan varen? Ja, waarom? Omdat ik, als kleine jon gen al, een afschuw had van eentonigheid, denk ik. Omdat een leven van opstaan, ont bijten, kantoor, naar huis, eten, krant lezen, slapen en hetzelfde den volgenden, den daarop volgenden en iederen dag verder weer opnieuw, me van jongsaf tegenstond. Toen ik in Arn hem op de H.B.S. was, ging ik 's morgens op de fiets naar school, meestal aan den laten kant natuurlijk. En dan kwam ik op dezelfde plaatsen altijd precies dezelfde menschen te gen: eerst een dagmeisje op weg naar haar mevrouw, dan een vent met een verwaand gezicht, dan een valsch fluitend jog, dan een oude heer met een snor en een pijp, die zijn hond uitliet of uit móest laten en die kwaad keek als ik te dicht langs 't mormel heen- scheerde naar zijn zin. In een bepaalde deur stond altijd een juffrouw, met iedere dag de zelfde vriendelijke uitdrukking op haar snuit, een half pond roomboter te nemen van een melkboer met een driewielige bakfiets De melktank van dat ding was witgeschilderd en er bovendop rammelden flesschen. Van Woerden, Melk, Boter, Kaas, Eieren hadden ze er aan vier kanten op gezet in zwarte letters. Maar het wit was niet wit meer en het zwart van de letters werd on duidelijk. De e r van Boter was zelfs heelemaal uit zicht geraakt. Onder 't voorbij gaan kon ik nooit nalaten die aankondiging te lezen en zoo genoot ik iederen morgen van de combinatie, boter, kaas en eieren, die me misselijk maakte. Ik ben er weieens erg nijdig om geworden, vooral 's Maandags, als ik nog tegen zoo'n heelezoo'n heele moeilijke schoolweek aan zat te kijken. Eva lacht ondeugend. Zeg maar gerust rotweek! Maar Eéeeva, gebruik jij zulke leelijke woordjes? Ik ben óók op de H.B.S. geweest, eerst in den Haag en later in Wageningen. En verveelde jou dat eentonige gedoe net zoo hard als my Och, daar heb ik eigenlijk nooit speciaal aandacht aan besteed. Misschien was ik in dat opzicht anders. We waren altijd met een heele troep vriendinnen en we hadden zóó veel te redeneeren, dat ik zelfs geen tijd zou hebben kunnen vinden om aan eentonigheid te denken. De fraaiste periode was toen Ria Wanders een vrind had. Hij zat in de vijfde en zij in de vierde. Hij heette Wim en woon de in Rhenen. Toen Ria in de vijfde zat, was hy dus al van school af. Ze schreven elkaar iederen dag, maar Ria had altijd slechte cijfers voor Nederlandsch en kreeg telkens op haar kop over haar kromme stijl. Puur van angst dat ze haar beminde malle brieven zou schrijven, waarvoor ze zich zou moeten geneeren, vroeg ze ons haar ermee te helpen. Reuzepret heben we gehad! We bedachten om de beurt een zin en je snapt wat een hartverheffende epistels die Rhenen,sche aan bidder te slikken kreeg! Maar zelf was ie ook niet bar origineel in zijn bedenksels. Hoe wist je dat? Jullie lazen toch zeker zijn brieven aan haar niet? Dat dacht je maar! We zeiden natuurlijk dat we moesten weten wat hij schreef, want dat we anders geen kans zagen logisch op zijn brieven te antwoorden. En dus moest Ria er wel mee op de proppen komen. Maar ze was toch wel zoo verstandig, ze ons niet in handen te geven. Ze las ons enkel voor wat ze los wou laten. Maar we kwamen er toch achter, dat hy om den anderen dag begon met Mijn lieve Ria! Onder het genot van een versche sigaret zit ik hier aan je te pennen. Het viel hóar zelfs op en ze begon aan zijn benul te twijfelen. Maar wij beweerden, dat dergelijke herhalingen op het juiste moment in de literatuur voor erg geestig doorgingen en we kregen haar zoo ver, dat ze drie dagen achter elkaar aan hem schreef: Lieve Wim! Onder het genot van een oudbakken stukje allerhande zit ik hier aan je te schrijven. Jammer genoeg bleken we te ver te zijn gegaan, want Wimpje dacht dat hij genomen werd en maakte het uit. We hebben er allemaal onder geleden, want het beteekende niet alleen voor Ria, maar nog voor acht andere meisjes ook, het einde van schoone droomen en fantasieën op amoureus terrein. Wim heeft nooit geweten, dat negen schoonen hem dagelijks in gedach ten koesterden. Welk nummer had jij in die harem? Dat hebben we nooit uitgemaakt, 't Zou me trouwens niet hebben kunnen schelen, •vant ik vond het een innig vervelend jog! Hoe kon je dan zoo lief aan hem schrijven? Och, jij snapt er ook al geen biet van! Niet? Tom kijkt haar lachend aan. Nee, geen snars! Eva kykt uitdagend terug. Hier begint Tom ondernemend te worden. Met kloppend hart vraagt hij: Zeg Eva, stel nou is, dat je dat soort brieven zou moeten schrijven aanmij,... hoe zou je dan wat eh... ik bedoel... zóu je dan ook vinden dat je aan een innig ver velend jog schreef? Eva kijkt verward en kleurt natuurlijk hevig, maar ze kijkt Tom schuin van onder haar wimpers aan, en hij hoort haar lieve lage stem zacht zeggen: Nee! Zijn rechterhand sluit zich plotseling om haar linker op het stuur van haar fiets maar in zijn groote vreugde weet hij niets kernachtigers te zeggen dan: Dus mag ik werkelijk een beetje hoop hebben Eva, dat jij ookmaar besef fend dat dit toch geen taal is die hem ligt, zegt hij ronduit: Eva, ik... ik kan er niet langer omheen draaien kindje: ik hou van je, ik hou zóó zielsveel van je! Jij van mij ook? Jh, klinkt weer de lage stem en Eva voelt zich, door de stevige knuist op haar hand geleid, van den hoofdweg af een bosch paadje indraaien. Er wordt voor haar geremd, ze móet afstappen, of ze wil of niet. Ze wordt meegetrokekn en de fietsen rollen ver laten om tegen de hooge berm, waar één wiel nog even rustig ronddraait. Voor ze het weet heeft Tom haar in zijn armen en kust haar, zooals de wereld vindt dat een zeeman kussen moet. En even later neemt Eva zijn hoofd tusschen haar beide handen, kijkt hem lang aan en zegt: Mijn lieve, lieve jongen! En dan voelen deze beide jonge menschen a's millioenen en millioenen paren voor hen zich hebben gevoeld tot ver, ver in de oudheid toe. En toch verbeelden zij zich, dat het met geen mogelijkheid nog ooit zoo mooi geweest kan zyn! Als ze, een uur later, naar Heelsum terug rijden, zegt Eva: Is misschien niet erg lief van me Doy, dat ik het vraag, maar we moeten ons veistand gebruiken: wil je zoo dadelyk je ,van miJ'n stuur halen als we dichter bij huis komen? Want als iemand ons zag w heele wereld mag het zien liefste, którii». V1®611 maar &°ed en... en heerlijk hpro'on' 9 ^aarom zouden we het moeten ver- 71\' ft^a,ar ja'als whet beter vindt'dan zaï ik wel keurig naast je blijven rijden en rrnin o'6 Van rechte stuk weg alleen mijn eigen stuur vasthouden. - (Wordt verDolud.)

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 14