uitdeeling van „moederdag-taarten luchtafweergeschut. Bij zijn aankomst op Croydon werd Leon Blum verwelkomd door mr. Robert Levy (rechts) De eerste ploeg voor de heringvisscherij i, Woensdeg uitgevaren. - Zes schepen verlieten de haven van Scheveningen op weg naar zee voor de vangst 99 Een veertigtal taarten werd Woensdag aan de Boddaert-tehuizen te Amsterdam aangeboden namens de Ned. Banketbakkersvereeniging, in verband met de a.s. viering van .Moederdag". Het transport werd op orgineele wijze verzorgd Op het vliegveld te Hendon werden deze week uitgebreide oefeningen gehouden met het moderne Engelsche lucht-afweer- geschut. Een der stukken in stelling Na zijn overwinning bij de autorennen om den .Grooten Prijs van Tripolis" werd de coureur Herman Lang hartelijk gelukgewenscht De conferentie der vier Scandinavische ministers van Buitenlandsche Zaken te Stockholm, inzake het Duitsche aanbod tot het sluiten van een non-agressiepact. Zittend v.ln.r.Munch (Denemarken) •n Sandler (Zweden), staande: Erkko (Finland) en Koht (Noorwegen) De Sultan van Marokko woon de persoonlijk de paarden rennen te Casablanca bij In een juwelierszaak aan de Eerste Constantijn Huygensstraat te Amster dam werd Woensdag een inb.aak ge pleegd, waarbij verschillende waarde- volle voorwerpen gestolen werdes Het garnizoen te Apeldoorn deed Woensdag zijn feestelijken intocht in de stad en betrok de nieuwe Koning Willrm lll-kazerne, waarbij het muziekcoips van het 1ste regiment wielrijders uit Den Bosch ter opluistering tegenwoordig wai

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 10