0udkerk van Praag |JU¥ T tegen ongekend lage prijzen Keizerstraat 43 Adverteeren doet verkoopen Te huur Betrekkingen Te huur Te koop Te koo Diversen Vertrokken personen Wij kochten een der mooiste Baby-goederen- en Handwerkmagazijnen en verkoopen deze artikelen in ons perceel Keizerstraat 43 Ziet de étalage en prijzen bij gevraagd aangeboden aangeboden aangeboden gevraag C. Boerman, naar Velsen, Beukenkampstr. 12. P. van Heek en gezin, naar Hejloo, Ken- nemerstraatw. 406. S. C. Bok, naar Apel doorn, 2e Sluisweg 7. C. E. W. Collignon, re- ligieuse. naar Nijmegen, St. Canisiu3-ziekenh. A B. Driessen, idem, naar Nijmegen, St. Ca- nisius ziekenh. E. M. Frankhuizen, diestbode, naar Amsterdam, Zeedijk 37-, C. G. Gielen, Marinier, Vlissingen, Wachtschip. M. Kook- Bethlehem en kind, naar Soerabaja. J. Leijn- se matroos K.M., naar Curagao. G. Rigter- Ran, naar Laren. Harmen Vosweg 4. G. C. J.Rotman. 1.1. o.off. vlieger, naar Amsterdam. Kamperfoelieweg 172. A. F. L. van Schaik, dienstbode, naar Deventer, Rozenstraat 1. J. Hansen, dienstoode, naar Delfzijl, Kleine Meer C 214. E. van der Holst, kinderjuff., naar Wassenaar, Araweg 11. J. C. Attevelt en echtgen., sergt. macht., naar O. en W. Sou burg, Dijkstraat 57. J. Beyleveld, matroos K.M., naar Amsterdam, Gr. Kattenb.str. 19. P. A. van Trierum, dienstbode, naar Alkmaar, Wildemanstr. 9. J. M. Tukker, 1.1. geschutm., naar Amsterdam, Gr. Kattenb.str. 19. A. Brans en gezin, Opperschipper, naar Soera baja. A. J. Bokma-Mes, naar Apeldoorn, Hoofdstr. 48. J. B. C. Ruiter, sergt-maj. d. mars., naar Curagao. J. M. Hermsen-de Ruij- ter en gezin, naar Amsterdam, Boetonstr. 3*. P. Smit, banketbakker, naar Londen G.B. U. Tiefenbach, naar O. en W. Souburg, Dijk straat 57. J. J. van Amersfoort, chauffeur, naar Schoorl, Camperduin. M. F. Andriessen, naar Amsterdam, Hugo de Grootstr. 10:l. F. C. Eerhard en echtgeu., maj. vliegtmr., naar Soerabaja, J. A. Kastelijn, dienstbode, naar Bussum, Raadhuisstr. 20a. J. W. Mathijssen en gezin, opz. Rijkswaterst., naar Vlieland, Dorpsstr. 55. E. Mook, venter, naar Wierin- gen, Westerland, Koningsweg 34. A. F. van der Steenhoven, kapper, naar Rotterdam, Oude Dijk 233. W. van der Voet en gezin, remmer N.S., naar Bussum, Raadhuisstr. 20a. J. E. Salzberger, beton-timm., naar Schuönd, Duitschland. A. J. Schilling-IJzer en kind, naar Texel, Den Hoorn 70. E. A. Tosses, ma troos K.M., naar Vlissingen, Wachtschip. G. van Triest, naar Haaksbergen, Buurse. K. de Vries, korpl. vliegtmr., naar Soerabaja. C. Warnar, onderw., naar Doniawerstal, Schar- sterbr. 48. J. J. Westerbeek, kwartmr. K.M., naar Soerabaja. M. J. A. Zonderhuis en echt genoot, naar Hilversum, Staringlaan 39. P. Post, naar Haarlem, Florapark 7. C. J. Schoon, marinier, naar R'dam, Oostplein 14. A. L. Tuijnman, matr. K.M., naar Soerabaja. A. Visser, mar. Ie kl., naar R.dam, Oost plein 14. J. C. Janssens, schrijversm. naar Soerabaja. H. P. G. Kortooms, marn. K. M., naar R'dam, Oostplein 14. P. M. Luinstra en echtgen., brig. N.O.I. leger naar Tjimahi N.I. W. Mainzer, arts, naar Yunnanfu, China. M. Gnodde, dienstbode, naar R'dam, Dahliastr. 14. P. Groet en gezin, chauffeur, naar Wie- ringen, Mekkentuinw. 35. J. van den Haspel, korpl. vliegtmr., naar Soerabaja. L. Hermsen, marn. K.M. naar Soerabaja. A. van Dorp, marn. K.M., naar R'dam, Oostplein 14. L. L. Ellerman, maj. torpmr., naar Soerabaja. S. Eeg, off. L.d.H., naar Amsterdam, Haarl. pl. 15. T. de Gelder, mar. Ie kl., naar R'dam, Oostplein 14. J. H. Treffers en gezin, sergt. konst., naar Soerabaja. A. Boekhout, off. L. d. H., naar A'dam, Haarl. pl. 15. J. van But- selaar, landbouwer, Someren, landg. ,,de Apo theek. K. Dirkmaat, marn. K..M, naar R'dam, Oostplein 14. J. A. Kruisland, st. olieman K. M., naar Vlissingen, Wachtsch. E. van der Kuijl, naar Oegstgeest, Sticht. Endegeest. W. F. La Lau, naar Roevelaken A 40. I. Ossen- forth-Steenbergen en kinderen, naar Schie dam, Middelharnischstr. 30. H. A. Steur en gezin, bleeker, naar Weesp, Ossenmarkt 28. W. J. Wilmsen, korp. mars., naar Soearbaja. H. W. Roos, korpl. macht., naar Soerabaja. H. de Vries, koopman, naar Deventer, Rijks- mansstr. 17. A. C. Mooij, onderw., naar Den Haag, Laakkade 80. J. Reinink, chauffeur, Meppel, Bleekerseiland 2. W. M. de Hair, kapper, naar Amsterdam, Oude Stationdwstr. I. B. Jongman, i.aar Leiden. Waardstr. 61. A. A. Jonkers, stoker K.M., naar Soerabaja (N.-I). M. A. JonkersZoek en gezin, naar Dordrecht, Hartnibbrigstr. 18. J. Brockbernd de Graaff, naar Den Haag, Joubertstraat 32. H. J. Damvan der Kuijl, huishoudster, naar Haarlem, Joubertstraat 18. B. Doedens, ge- schutmaker, naar Amsterdam, Gr. Katten b.str. 19. C. Does, veldarbeider, naar Z. en N. Schermer, Groot Schermer. A. Oostwouder Zon, naar Zijpe, 't Zand, K 87. H. Bartelds, I.1. geschutmaker, naar Amsterdam, Gr. Kat tenb.str. 19. C. Borgstein, schilder, naar Cu- lemborg, Westersingel 39. A. Brandsma, centrifugist, naar Sneek, Koopmansgr. 63. P. J. Smits, naar Den Haag, Bothastraat 24. J. H. L. Treffers, konstabelsm. K.M., naar Soerabaja (N.-I.). G. van BergZondag, naar Geldermalsum, Herman Kuijkstr. B 19. E. van DijkGnodde en gezin, naar Amster dam, Bennebroekstr. 301. I. Romer, dienst bode, naar V.O.W. D. de RijkeGeervliet en kind, naar Soerabaja (N.-I.). C. C. Schnei- derWillemsen en gezin, naar Singapore (Br.-I.). H. Smit, bakker, naar Hengelo, Ach- terhoeksche Molenweg 268. D. Muit, dienst bode, naar Schoorl, Hargen, Binnenweg A 194. J. P. P. Parlevliet, kwartiermeester K.M., naar Soerabaja (N.-I.). N. Ponjee, hulp in de hiushouding, naar Rotterdam, G. J. Mulder- str. 37 b. J. van der Reijden, korp.-vltmaker, naar Soerabaja (N.-I.). H. T. Heeres, stoker olieman K.M., naar Soerabaja (N.-I.). N. Hoornsman, ass. landb. voorl. dienst, naar Wieringermeer, Wieringerwerf, Noorderkwel- weg J 58. A. L. Knaape, kwartiermeestr. K.M., naar Soerabaja (N.-I.). G. Komen, licht matroos, naar Vlissingen. Wachtschip. Leo- nora Clementina van Daele, naar Vlissingen, Prinessestraat 15. P. Gootjes, konstabels- maat, naar Soerabaja (N.-I.). W. Groeneweg, 1.1. hofmeester K.M., naar Amsterdam, Gr. Kattenb.str. 19. H. Hatemink, monteur-ma chinist, naar Urk, Sluisput Keet I. A. van Beek, korp.-ziek.verpl., naar Soerabaja (N.-I.) P. M. Benninig en echtg. naar Heiloo, Rijks straatweg 406 a. D. J. Blijleven, 1.1. hofmeest naar Amsterdam, Gr. Kattenburg.str. 19. H. J. C. M. Boleurs, bootsman K.M., en gezin, naar Vlissingen. A. M. F. den HaanSense, naar Vlissingen, Schuitvaardersgrt. 41. H. Oost, Boerenknecht naar Bergen (N.-H.), Bergerweg 139. E. W. H. Peters, korp.- macht., naar Soerabaja (N.-I.). L. Visser, matroos K.M., naar Vlissingen, Wachtschip. J. Been, metaalbewerker, naar Zaandam Rigastraat 2. Arendje Cornelia van der Bent, naa*r Anna Paulowna, Schorweg 6. A. Her- kemijWieren, naar Haarlem, Centaurusstr. 20. Wed. M. KramerZeeman, naar Enkhui zen, Westerstraat 230. P. Vader, stoker K.M., naar Vlissingen, Wachtschip. G. van Waart, off.-vlieger, naar Den Haag, Kraaienlaan 8 J. K. Willemsen, l.matroos, naar Vlissingen Wachtschip. K. C. Bakker, naar Velsen, Bak kerstraat 28. G. Linning, sergt-torpedomal; K.M., en gezin, naar Soerabaja (N.-I.), R Timman, meth. adv. wet afd. Fokkerfabr., naar Amsterdam, Joh. Verhulststr. 165. G. Tukker, sergt.-torpedomaker K.M., en gezin, naar Soerabaja (N.-I.). G. Buije, huishoud ster, en kind, naar Den Haag. Breugelstr. 137. J. Oost. koopman, naar Nijmegen, Ridden- str. 13. A. W. F. van Renswouw, 1.1. geschutm. K.M., naar Amsterdam, Gr. Kattenb.str. 19. D. J. Snaphaan. 1.1. geschutm. K.M., naar Amsterdam, Gr. Kattenb.str. 19. Brigetta Margareta Botman, naar Amsterdam, Fraun- hoferstr. 27. A. M. Bouchier, smid (o.), naar Velsen, Doodweg 20. P. van Leeuwen, ma troos K.M., naar Soerabaja (N.-I.). L. van der Linden, 1.1. geschutm. K.M., naar Amster dam. Gr. Kattenburgstr. 19. H. A. Tamis, naar Bergen (N.-H.). M. Unkhoff, dienstbode, naar Duisburg, Dl., Beek Wandjerstr. 19. Aaltje de Vries, naar Amsterdam, Zeedijk 43. A. Visscher, matr. 3e kl., naar Soerabaja (N.-I.). J. Mostard, musicus, en echtg., naar Leeuwarden, Klein Schavernek. 26. J. G. Rap- poldt, werkman R.W., en echtg., naar Amster dam. Elantiersgracht 85 I. J. B. Roels, serg.t- kok K.M., naar Amsterdam, Gr. Kattenb.str. 19. B. van Steenwijk, naar Almelo, Oostmar- sumschestr. J. Hazeveld, 1.1. geschutm. K M., naar Amsterdam, Gr. Kattenb.str. 1°. C. W. Broer—den Heengst, en g.zin, r.aar Den Haag. van Meertenstr. 60 I. N. C. G. Capel Juta. en gezin, naar N. O. W. A. Bessem, N. de RuiterLooij, naar V. O. W. A. Bessem korp.-monteur, naar Soerabaja (N.-I.). Barta Jannetje Boekei, naar Amsterdam, Frans Halsstr. o. C. Brinkman, scheepsbesch., naar Rotterdam, Rijsoordstr. 34. H. Haverkamp, dienstbode, naar Wassenaar, Wittenlaan 20. J. F. Baaijens, maj.-mont., en gezin, naar Rotterdam, Pernis, Cremerstr. 101. J. van Bergen, sturman koopvaardij, naar Haarlem mermeer, Schipholdijk W 197. Catharine So- phia van Kempen, naar Amsterdam, Pr. Hen driklaan 14. M. K. BukkensBöning, en ge zin, naar Vlissingen, Verkuijl Quakkellaan 44. M. Leewens, scheepmkr.. en gezin, naar Schie dam, Marconistr. 47 a. N. Nannings, en echtg., naar Den Haag, Loosdrechtschek. 23. P. B. Ornee, serg. N.-I. leger, naar Ned.-Indië. F. A. Collignon, korp.-tel., en gezin, naar Am sterdam, Makassarstr.44. M. G. Fetter, korp. mars., en gezin, naar Rotterdam, Boergoen- schevliet. H. J. Gooijaarts en echtg., naar Amsterdam, Kromboomsloot 39 h.s J. G. Gooijaarts, stoker K.M., naar Soerabaja. J. Melgers, en gezin, naar Wieringen, Noord- stroe. M. van Velzen, marinier le kl., en ge zin, naar Rotterdam, Paulus Potterstr. 83. L. J. Aarsman, arbeider, Hoorn, Veermans kade 1. J. J. Bot, stoker-oliem. K.M., naar Soerabaja. P. J. Bromlewe, en echtg. naar Amsterdam, Ferd. Bolstr. 31 2 h. H. Brouwer en gezin, korps, mars., naar Rotterdam, Toe Haringvlist 12. N. J. van Gorselen, onderwijzer, Terschelling, W. Ba- rentszkade 28. C. A. Heijer, varensgezel, naar Amsterdam, Vegastraat 8. Wed. M. Krij- nen-Sauerborn en kind, naar Texel, de Cocks- dorp 34. H. Brandenburg, korpl. schhr. naar Soerabaja. W. A. de Bruijn en gezin, sergt. vliegtmr., naar Soerabaja. Z. Gerssen, ver pleegster, naar Den Haag, Kon. Mariapl. 7. L. Godding-Bot en gezin naar R'dam, Dijk straat 30a. G. M. Treling, naar Den Haag, L. v. Meerdervoort 266a. J. Hulsebos en gez., corveeër, naar Apeldoorn, Wolweg 12. J. J. Dikkers en echtgenoot, naar den Haag, Schiet- baanstr. 21. G. van Drempt, matroos, naar Soerabaja. W. Groen, stoker K.M., naar Soe rabaja. P. de Groot, korpl. macht, naar Soe rabaja. G. G. Iseger, matr., naar Soerabaja. G. Jans, sergt. macht., naar Soerabaja. A. van Berk, st. olieman, naar Soerabaja. E. Beumer, maj, mont., naar Soerabaja. P. Boer man, koopman galant., naar Velsen Beuken straat 12. A. F. Bos, korpl. macht., naar Soerabaja. W. Broer, korpl. mont. naar Soe rabaja. J. Buter en gezin, landarbeider, naar Wadenoijen, Drumpt. J. P. S. Drevijn, matr., naar Soerabaja. J. B. Hilker, korpl. mont., naar Soerabaja. J. Huig, sergt. torpmr., naar Soerabaja. F. H. Kohier, off. M.S.D., naar' Soerabaja. A. 't Lam, matr., naar Soerabaja. W. H. C. van Linden, sergt. torpmr., naar Soerabaja. C. Looij, kapper, naar A'dam, Ro- zegracht 1152. J. Luider, 1.1. mont., naar Ven huizen N.H. L. C. van der Maas, matr., naar Soerabaja. G. de Man, korpl. telegr., naar Soerabaja. A. Martens, korpl. mont., naar Soerabaja. C. Melgers-Rebel en kind naar Amsterdam. J. Mooij, naar Nijmegen. P. A. Mulock van der Vlies Bik, luit. t. zee, naar Soerabaja. W. van Putten, korpl. macht., naar Soerabaja. A. Remijn, maj. macht., naar Soerabaja. D. F. de Ruyter, matr., naar Soerabaja. J. W. B. van Rijssen, matr., naar Soerabaja. H. G. Schmidt en gezin, verlos kundige, naar Wadenoijen, Drumpt. M. J. Straub, sergt. macht., naar Soerabaja. W. van der Struijs, korpl. kok, naar Soerabaja. C. J. G. Werleman en gezin, off. M.S.D., naar Soerabaja. F. v. Arnhem en echtg., naar Hou- ten(U.). J. v. Arnhem naar 't Gooi C 29. J. W. Bom, matr., naar Soerabaja. J. Bom-Meijer, naar A'dam, Houtmanstr. 11.. A. Copier, ar beider, naar Houten (U.), 't Gooi C 29. D. Noordhof en gezin, sergt. macht, naar Soe rabaja. M. A. Bos en gezin, naar R'dam, Heemraadsingel 202. C. C. Bosman, banket bakker, naar Velsen, Burg. Enschedel. 76. S. KampDekker, Den Haag, Schenkstr. 234. J. B. van Gemert, kinderjuffr., naar Nijme gen, Grootenstr. 15. C. G. J. van Leeuwen, landarb., naar Katwoude, Wagenweg 41. P. Bremer en gezin, maj. torpmr. naar Soera baja. K. Unkhoff, dienstbode, naar Beeck Dl., Wantesstrasse 1. M. J. Westerman en gezin, machinist, naar R'dam, Esserburgsin- gel 11. A. J. Los-van der Vet, naar Bloemen- daal, Brederodelaan 54. Wed. A. Lievense- Prosé en kind, naar Hilversum, Genestetlaan 12. M. Franssen, st. olieman, naar Vlissin gen, Wachtschip. J, J. van Hoorn, korpl. ma chinist, naar Vlissingen, Wachtschip. P. M. van Steijn en echtgen., bloemist, naar Haar lem, Klarenbeekstr. 49. G. Muller, naar Haarlem, Bloemhofstr. 1. S. E. Siesling, dienstb., naar Wieringen, Koningsw. 72. W. J. Aarsman en gezin, arbeider, naar Frane- ker, Burg. Okmastr. 1. H. Karstanje en echt genoot, marn., naar R'dam, Zwaanhalskade 54. J. G. Kasteel, banketb., naar Arnhem, Kazernestr. 28. S. G. Jaring, huishoudster, naar Utrecht, Nieuwegr. 135. J. W. Beumer en gezin, kwartiermr. K.M., naar Soerabaja. H. J. A. Deijman, stuurman, naar Singapore. H. Mars, sergt. mars., naar Curagao. C. Schriel, stuurman, naar Haarlem, J. Gijzen kade 171. M. J. Ampt, winkelchef. naar Rot terdam, Ged. Slaak 45b. K, Dane, naar Deur ne. G. Klaver en echtgen., st. olieman, naar O. en W. Souburg, N. Vlissingschew. 223. G. Kraaijenbrink en gezin, sergt, vliegtmr., naar Soerabaja. H. Melgers, schipper K.M naar A'dam, Gr. Kattenbstr. 19. T. Posthu- mus-Bakker en gezin naar R'dam, Koepel- str. 22a. C. in 't Veld, bott. maat, naar Cu- ragao. R. M. Longin en gezin, trainer, naar Tilburg. Ringbaan W 125. J. C. Baetens. sto ker K.M.. naar Vlissingen. Wachtschip. E. J. van Bavel, stoker, naar Vlissingen, Wacht Geboren: FREDDIE, Zoon van: J. F. KOOPMAN. C. M. KOOPMAN— v. d. LANS. Priokplein 1, Soerabaia. 12-6-'39. Inplaats van kaarten. J. DE BEURS en H. L. PACKEISER geven U hiermede kennis van hun voorgenomen huwelijk, waar van de voltrekking zal plaats vinden 5 Juli a.s. te Amster dam. Den Helder, 20 Juni '39. Kanaalweg 173. Heden nam de Heere tot Zich, in Zijn Eeuwige Heer lijkheid onzen innig gelief den Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, den Heer CORNELIS GIJSBERTUS VAN ZWEDEN, in den ouderdom van 73 jaar. Namens de Familie, A. VAN ZWEDEN— RIEDEMAN. Den Helder, 20 Juni 1939. Stationstraat 20. De ter-aarde-bestelling zal plaats hebben op Vrijdag 23 Juni a.s. Vertrek vanuit het sterfhuis des namid dags 1 uur. Heden overleed zacht en kalm, tot onze diepe droef heid onze geliefde Man, Va der, Behuwd- en Grootvader, de Heer ENGEL VAN DER PLAS, in den ouderdom van 76 jaar. Uit aller naam: E. v. d. PLAS— VAN BIEMEN. IJmuiden, 20 Juni 1939. Kon. Wilhelminakade 44. De ter-aarde-bestelling zal j plaats hebben op Vrijdag 23 Juni a.s. op de Bijz. Begraaf- I plaats te IJmuiden. Vertrek j van het sterfhuis 3 uur n.m. Op verzoek van den over- ledene geen bloemen. Hartelijk dank, voor de onder vonden deelneming, bij 't over lijden van mijn geliefden Man en zorgzamen Vader. LIESBETH BERGWERFF HENRICH en JANTJE. Balistraat 11. Juni 1939. Pianohaiidel van 1842 Y PM A te ALKMAAR. Vernieuw Uw winkel met weinig kosten Heeft Uw winkel .'n ouder- wetsch interieur? Zoudt U het gaarne in korten tijd, met weinig kosten en zon der veel breken in een nieuw, modern vertrek wil len veranderen? Dan zal A-Board u daarbij helpen. A-Board is de decoratieve bouwplaat waarmede alles wat ouderwetsch is in mo dern wordt omgetooverd. Depót voor Den Helder N. SIMON, Handel in Bouwmaterialen. Attentie: A-Board niet te verwarren met andere houtvezelplaten, A-Board is mooier. Wegens teleurstelling ge- /raagd een net DAGMEISJE, /an 9 tot 3. Adres: Singel 85. Aanmelden tusschen 7 en 8 uur. Terstond gevraagd een SCHILDERSHALFWAS bij H. KUIT Pz., Loopuijtpark 57, te Julianadorp. Gevraagd direct voor 't seizoen FLINKE KEUKENMEID, goed kunnende koken. Hoog loon. Hotel-Lunchroom „De Graaf"; Den Burg, Texel. Telef. 104. Te huur: De la Reystraat 20, 6.per week, water vrij. Te bevragen: Zuidstraat No. 1. Te huur tegen 1 Juli het Heeren huis Binnenhaven No. 114, thans bew. door den WelEd. Gestr. Heer Kimmel. Huur 40 p. m., water vrij. adr. H. v. Pelt. Keizerstr. 100 Geef Uw vóór 's middags 4 uur op aan ons bureau. Gevr. door echtpaar Zit- en Slaapkamer, met pension of zon der, dan met gebr. keuken. Brieven met prijsopgaaf onder No. 1, Bureau van dit blad. Te koop beige Regenmantel, m. 44, z. g. a. n„ prijs 9.50, heeft gekost 24.50. Adres: Bureau van dit blad. Te koop: Duitsche Ivruissnarige Piano, 70.—. Adres: Sluisdijkstraat 18. Te koop: Duitsche staande Jachthond, 1 jaar (T.). Adres: Kanaalstraat 7. Te koop gevraagd jonge zin delijke RASHOND. Brieven met spoed onder No. 996, Bureau van dit blad. Te koop gevraagd: Een flinke houten Keet. Br. met schets en prijs onder No. 998, Bureau van dit blad. N. V. B. D. Tehuis gezocht bij dierenvrienden voor 2 middelgr. Honden en 3 jonge Poesen. Tussen 4 en 6 bevr. v. d. D. v. M.str. 25. Net meisje zoekt leuke Vriendin, leeftijd 18 21 jaar. Brieven onder No. 955, aan het Bureau van dit blad. schip. H. van Bochoven, stoker, naar Vlissin gen, Wachtschip. G. H. J. van den Bogoerde, stuurman, naar Ned. Indië. J. Borkert en ge zin, reiziger, naar Haarlem, Romeinenstr. 21. A. J. de Bruijn-van den Bok en kind, naar Hillegersberg, Lijsterlaan 37. F. Cup, soldaat N.I. leger, naar Ned. Indië. R. Danel, adj. macht. K.M., naar Vlissingen, Kanaalstr. 78. G. Franken, matr., naar Vlissingen, Wacht schip. L. D. Geerse.matr., naar Vlissingen, Wachtschip. H. J. Gillesen, 1. matroos, naar Vlissingen, Wachtschip. C. Groeneveld, mar. le kl., naar R'dam, Oostplein 14. A. J. Ha verkamp, winkeljuffr. naar Haarlemmerm., Halfweg, Plein 6. J. A. van der Hooft, matr., naar Velsen, Fazantenl. 10. F. ter Horst, off. M.S.D., naar Den Haag, Zwanenl. 3. P. A. Janssen, radiotel., naar Vlissingen, Wacht schip. H. Jongman, marn. le kl., naar Rot terdam. Brabantschestr. 86. H. Keijer, huish., naar Velsen, Wijkerstraatw. 125. L., H., M., en J. Kiekebos naar Nijmegen, Westkanaald. 301. A. G. Knoops, st. 3e kl., naar Vlissin gen, Wachtschip. C. W. Koorevaar, naar Vlie land, Strandpaviljoen. P. de Lange, naar Vel sen, Wijkerstr. 125. T. C. Lange en gezin, schoenm., naar Bremen, Dl. B. C. M. Nijpels, manufacturier, naar Zaandam. Noordschbosch 29. J. de Ridder naar Anna Paulowna, Zand- vaart 65. G. Ruiten-Bakker en gezin naar Urk. Wijk 4, no. 21, g, gpdeflkamp gu echtgen., winkelier, naar Apeldoorn, Deven- terstr. 55a. J. C. Taris, st. 3e kl., naar Vlis singen, Wachtschip. M. Velleman-de Bruijn en kinderen, naar Zevenhoven, Dorpstr. 94. G. Vervoort, 1. matr., naar Vlissingen, Wacht schip. W. Pieter, stoker K.M., naar Soera baja. G. J. Dekker, liefdezuster, naar Nijme gen, Dominicanerstr. 6. H. van Manen en Te- zin, marn. le kl., naar R'dam, Raphorststr. 37a. D. Pijl en gezin, opzichter R.W naar A'dam, Koppelstockstr. 44. S. Strous. win- kelb. naar A'dam, Achillesstr. 25. T. Veeter dienstb.. naar Hilversum, 's-Gravenl.w. 12. J. p. Verfaille, naar Den Haag, Roelofsstr' 122. P. Vlas en echtgen., slager naar Delft Schieweg 10. J. C. Groen en echtgen mont naar Wieringen, den Oever, Hofstr. 73 jj' Hazelhof en echtgen., huisbew., naar A'dam Weesperzijde 30. A. Kegge-Holman, naa^ Soerabaja. Patrasstr. 2. E. Meeuwsen en nezin marn. le kl., naar R'dam, Goudschew 164 A G. A. Nuijens-Raijmaakers, naar Den Haa»-' Herschelstraat 6. J. Posthumus, marn le' kf' naar R'dam. Oostpl. 14. S. L. C. Schoeman coupeuse, naar Malang N.I. A. Strack diensTb naar Hersfeld Dl.. Schlippertahl. 160K Tebbes-Postma en kinderen naai- C onin« Zaagmuldersweg 5. M. Warbout-Kleinjan "l kind. naar Vlissingen. Walstr 77 p t wa st. 3e kl., naar Vlissingen 'wo'okf' t aiJ> Zoetelief, naar Krommenie(' o-ave^r 4 *r' X Barth en gezm, korpl, Mathenesserl. 345. N. de Groot, dienstb., naar Velsen, Pr. Steinstr. 31. T. van den Herik, huishoudst., naar A'dam, Corn. Krusemanstr. 24. C. Hofman en gezin, sergt. bott., naar Ned. Indië. C. Huijsman, landarbeider, naar Medemblik, Westersingel 25. H. J. Lammers, kleermaker, naar Arnhem, St. Marten 59a. H. W. van der Made, grondw., naar V.O.W. G. Nieuwland-Roelofs, naar A'dam, Overt. 299-'. P. J. Rauch, stoker K.M., naar Soest, Beetzl. 49. H. J. Schnatmeier-Duin, naar Zaandam, Dam. J. A. F. Slotboom, korpl. ma chinist, naar Soerabaja. J. Rooseboom, matr. 3e kl., naar Soerabaja. I. Rosier, matr. 3e kl., naar Soerabaja. B. C. Snoeck, musicus, naar Adam, Vechtstr. 31. A. Sparmacher, fotogr., naai Duitschland. p. Zeegers en gezin, maj. torpmr. naar R'dam. M. H. Godding, sergt. d. mars., naar R'dam, Oostplein 14. B. Haver kamp en gezin, marn. le kl., naar R'dam, Nij- verheidstr. 34 k. Leeuwenstein, maj. torpmr., naai oerabaja. J. w. Reinhoud, winkeljuffr., naar enlo, Oude Markt 5. C. C. A. Booijen, 10 meestersmaat K.M., naar Soerabaja. j- rian, maiinier le kl., en gezin, naar Rotter dam Oosteinde 21b. Catharina Broersen, unar Harenkarspel, A 28. A. Gras—Bakker, naar Soerabaja. k. Vos, korp. der mars., en 1 1 naar Rotterdam, Hommelstraat 1?a-

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 4