MINISTERS CONFEREEREN DE ONTPLOFFINGSRAMP TE BRACAMONTE. vicsa li Het opruimingswerk na de ernstige ontploffingsramp te Bracamonte in Spanje, welke zeer vele slachtoffers eischte en waarbij groote materieele schade werd aangericht De demissionaire ministers Patijn, Van Dijk, Van Buuren, Van Boeyen en Slotemaker de Bruine verlaten het departement van Algemeene Zaken te Den Haag, waar zij Vrijdag bespre kingen voerden met den kabinets formateur, dr. H. Colijn Na zijn overwinning in de vierde étappe van den Tour de France werd Louviot te Lorient verwelkomd door kinderen in de kleederdracht der landstreek Mijnen, welke door de Chineesche troepen in de haven van Swatow waren gelegd, werden door de Japanners na de bezetting der stad, opgeblazen, ten der explosies, gezien van de wachtpost aan den ingang van de haven Paul Reynaud, de Fransche minister van Financiën, heeft een bezoek gebracht aan de beroemde .hallen" van Parijs, waar hij zich omtrent dit typisch bedrijf liet voorlichten Op den Leusderweg te Amers foort reed Vrijdag een met leege bierflesschen geladen vrachtauto tegen een boom en kantelde, waarbij een wiel- rijdster doodelijk gewond werd. De plaats van het ongeval Ïïffïi Een tewaterlating met hindernissen. De Celebes-prauwen, die aan de kust van dit eiland der Indische Archipel te water gaan, geven den bouwers heel wat moeite, voordat het vaartuig in zijn element is De Engelsche guards, die deelnamen aan de traditioneele militaire revue ter gelegenheid van Frankrijks nationalen feestdag, verheugden zich in de bijzondere belangstelling van de tienduizenden toeschouwers. De Britsche gasten tijdens het défilé

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 12