Drama van liefde en geld DE WERELD Postvlucbten op Indië weinig woorden Provinciale Staten doen veel af Na Dantzig de Oekraïne? Duur speelgoed I Toen de „Thetis'' nog boven water was.,. Triëst toch Duitschc vrijhaven Dc ncutralitcitswetgcving in Amerika Meisje door luchtschommel getroffen Fokker G 1 wekt groote bewondering Smokkelarij van,,»» Coloradokevers PT.T. cn de Vierdaagsche Midden op zee verbrand Hulde aan onze voorouders Vrachtauto cn autobus raken elkaar Prinses Beatrix-film in alle bioscopen Gevaarlijke wiegbescherming Verdachte autonummers Spannend verbaal van den man, die trach'.'le het luik te openen. Gisteren is te Londen het gerechtelijk on derzoek inzake de reddingspogingen bij de ramp met de „Thétis" voortgezet. Het getui genverhoor handelde voornamelijk over de reddingspogingen tijdens de uren, dat de achtersteven van de onderzeeër nog boven de oppervlakte uitstak. Aan het slot van de zitting, aldus de „News Chronicle", werd Charles Broek verhoord, „wreek master" van het Mersev dok. Hij is de laatste man, die, voor dat de „Thétis"' voor goed onder water verdween, getracht heeft in verbinding te treden met de bemanning. Ik trachtte door kloppen tegen de wand met manschappen in verbinding te treden", zoo zeide hij bij het verhoor. „We gaven een gewone reeks klopseinen, maar er kwam geen antwoord. Toen spelden we eenige kee- ren de woorden: „Kom er uit" in Morse-tee- kens, om te kennen te geven dat er iemand was. Maar zij, die binnenin de boot waren gaven geen enkel teeken". Dat was om onge veer half negen 's avonds. Broek vertelde verder, dat hij het laatste kloppen had gehoord nadat de twee geredde mannen, Arnold en Slian, naar boven waren gekomen. Vijf minuten daarna stegen er luchtbellen omhoog, maar geen man volg de, en weer steeg lucht omhoog, maar geen man, en weer hoorde Broek kloppen. Men vroeg hem, hent kloppen te beschrij ven. „Het was gewoon kloppen", zei Broek, „geen signaal. Het was alsof een man ha merde, ophield en weer begon." Hierna vertelde Broek, hoe hij op den achtersteven getracht heeft een uitgang te maken. Hij klemde zich aan den achterste ven vast, terwijl twee sleepbooten probeer den de onderzeeër boven water te houden. „Ik was op de achtersteven geklom men", zoo verklaarde Broek, „met het plan, de stalen bekleeding te verwijderen. Ik slaagde er in, de bui tenste bekleeding weg te nemen en begon de schroeven van het binnen ste mangat los te maken. „Voor ik ze allen los had, riep men mij toe, in de boot te komen, daar de onderzeeboot begon over te hellen. Ik klom terug, maar toen de Thétis zich even daarna weer oprichtte, ging ik verder met mijn werk op den achtersteven. Ik had alle bouten losgeschroefd, op de 4 boekhouten na. Toen ik daaraan begon, kwam de lucht sissend uit de opening." „Ik schroefde de bouten weer vast, en riep, naar de boot, dat er sterke overdruk in de onderzeeër heerschte. Juist toen men antwoordde, dat ik het deksel er toch maar af moest nemen, begon de onderzeeër te zwaaien. Het eenige wat ik kon doen was bliksemsnel de bouten weer vastschroeven, en op de eb te wachten, wat beter was dan het gat open te laten, waardoor water in het schip zou zijn gedrongen." Na de verklaring van Broek werd de zit ting, volgens het Hsbl. verdaagd. Minimumhandel gegarandeerd. Hoewel er geen sprake van is, dat Duitsch- land de controle van Triëst zal overnemen, is volgens berichten uit Italiaansche bron, een overeenkomst getroffen tusschen Duitschland en Italië inzake den Duitschen transito-handel door de haven van Triëst, welke zeer veel lijkt op een vrije zóne. Duitschland heeft een minimum handel van anderhalfmillioen ton per jaar gegaran deerd, waartegen de Duitsche spoorwegen enkele faciliteiten genieten. Te Triëst zal een Duitsch douanestation worden gevestigd. Een buitengewone conferentie. Vanavond zal op het Witte Huis een bui tengewone conferentie van leden der regee ring en leiders der senaatsfractie over de neutraliteitswetsgeving gehouden worden. Men verneemt, dat aan deze conferentie zal worden deelgenomen door Boosevelt, Huil, de senatoren Barijley en Pittman en drie republikeinsche senatoren. Doodelijk ongeval ln een school tuin. In een der schooltuinen in dc Roermond- sche Weerd is gistermiddag de negenjarige Truusje Willems door een luchtschommel getroffen. Het meisje liep een zware her senschudding op en werd naar het zieken huis te Roermond overgebracht. Lenigen tijd na aankomst is zij daar overleden. Demonstraties ter gelegenheid der internationale luchtvaart- tentoonstelling te Brussel. Op de internationale luchtvaart tentoonstelling te Brussel hebben de exposanten gistermorgen hun nieuwste producten voor de Belgi sche autoriteiten, onder wie de ge neraals Duvivier en Hiernaux en vele andere prominente figuren in de Belgische luchtvaart op het vlieg veld Ilaercn gedemonstreerd. Ofschoon het grootste aantal der aanwe zige toestellen uit sport- en verkeersvlieg tuigen bestond, vormden toch de militaire machines het belangrijkste onderdeel van het programma. Achtereenvolgens werden de Fransche tweemotorige Hanriot, de Duitsche Ju. 87, de Koolhoven F.K. 52 en de Fokker G 1 voorgevlogen. De aangekondigde Renard R. 38, het nieuwste toestel van de Belgische fabriek, was niet verschenen. Groote indruk maakte vooral het voorvliegen van de Fokker G 1, door den fabrieksvlieger G. Sonder- man, die een programma afwerkte, dat door geen enkel ander vliegtuig werd vertoond en o.a. duikvluchten bevatte met en zonder gebruikma king van remklepjes, waarbij Son- derman het toestel 3G0 graden om zijn lengteas liet draaien. Verder maakte hij zes vrilleslagen naar links en zes naar rechts, snelle en langza me rollen, loopings, kortom alle kunstvlucht figuren, welke als regel slechts met eenmo- torige toestellen kunnen worden uitgevoerd Het feit, dat deze groote tweemotorige ma chine met een gewicht van 5000 k.g. derge lijke kunstvluchtfiguren kan maken, had de groote bewondering der aanwezige des deskundigen. Uit België meegenomen om premie te verdienen Rijksambtenaren te Ruc- phen en Schijf hebben gister een aanhouding verricht zoo als waarschijnlijk nimmer te voren zal zijn voorgekomen. Zij troffen n.1. een steuntrek ker aan, die nu eens niet in het bezit van de gebruikelij ke smokkelwaar bleek te zijn doch iets veel gevaarlijkers bij zich had, n.1. voorzichtig verpakt in een lucifersdoosje twee Coloradokevers. Bij verhoor, aldus de N.R. Ct. bleek, dat de man met deze insecten op weg was naar zijn woonplaats, waar het gemeentebestuur ter in tensieve bestrijding van den Coloradokever een premie van tien gulden boven den steun had toegezegd aan werkloozen, die Coloradoke vers in de aardappelvelden vonden. Waarschijnlijk tenge volge van de intensieve be spuiting met loodarsenaat was echter in de aardappel velden onder Etten geen ke ver. te vinden. De man trok toen naar België om er daar een paar te bemachtigen en aldus de premie in de wacht te sleepen. De insecten zijn in beslag genomen, tegen den werklooze is proces-verbaal opgemaakt. Autopostkantoor en gelegenheids stempel. Het autopostkantoor der P.T.T. zal tij dens de 4-daagsche afstandsmarschen van 25 t.m. 28 Juli a.s. op het terrein van de Prins Hendrik kazerne te Nijmegen wor den opgesteld. Er zal een tijdelijk bijkan toor voor den post-telegraaf- en telefoon dienst in zijn gevestigd. De aldaar geposte correspondentie zal, als gebruikelijk, van het speciale stempel van dit rijdend post kantoor worden voorzien. Op hetzelfde terrein is ook een hangbrie- venbus gevestigd. De tijdens de marschda- gen in deze hangbrievenbus geposte corres pondentie zal van den afdruk van een bij zonder voor de 4 daagsche afstandsmarschen vervaardigd gelegenheidsstempel worden voorzien. Japansch schip vergaan. Beman ning gered. Het Japansche schip Bokoejo Maroe, met een lading chili salpeter varende midden op den Stillen Oceaan is in brand geraakt en geheel verloren gegaan. Geruimen tijd heeft men in groote ongerustheid verkeerd omtrent het lot van de opvarenden. Later is echter gebleken, dat van dc 212 passa giers er 209 zijn gered en de geheele be manning zich eveneens in veiligheid heeft kunnen stellen. Een Amerikaansch schip heeft ze opgepikt. Nader wordt nog gemeld, dat de „Bokoe jo Maroe" geheel is uitgebrand. Een lid der bemanning is in de vlammen omgekomen. Men neemt aan, dat het vuur veroorzaakt is door zelfontbranding van de lading. Hulp aan Artis, bouw van den »poorwegtunnel te Velsen, het Prov. Wegenplan, duinafgravin- gen en kinderhygiène. In de gisteren gehouden zomerzitting der Provinciale Staten van Noordholland is met 57 tegen 10 stemmen goedgekeurd de voor dracht van Ged. Staten, om voor f283.000 deel te nemen in den aankoop van de ter reinen en gebouwen van het genootschap „Natura Artis Magistra" te Amsterdam. Bij de behandeling van deze voordracht drongen vele leden aan op provinciale medezeggen schap in het bestuur van artis, opdat de in stelling beter exploitabel gemaakt zal wor den, o.a. door verlaging der toegangsprij zen, zoodat zij door breeder lagen der be volking bezocht zal kunnen worden. Een ander belangrijk agendapunt was het voorstel van Ged. Staten om een provinciale bijdrage van vijf en vijf-negende procent te verleenen voor den aanleg van een spoor wegtunnel onder het Noordzeekanaal te Velsen. De bouwkosten zijn volgens een voorloopige becijfering geraamd op tien mil- lioen gulden. Deze voordracht werd zonder stemming goedgekeurd. Voorts werden Ged. Staten gemachtigd, geldloeningen aan te gaan tot een maximum bedrag van tien mil- lioen gulden, ter financiering van de uit voering van het provinciaal wegenplan. De verordening op de instandhouding der duinen werd gewijzigd in dien zin, dat voortaan alle afgravingen of vergravingen verboden zijn. Ged. Staten kunnen van dit verbod ontheffing verleenen. Ged. Staten stelden voor de subsidie aan de Commissie voor Kinderhygiène ten be hoeve van den verderen uitbouw van de or ganisatie der kinderhygiène te Noord-Hol land te bepalen op f2(j.OOO voor 1940 en resp. f 29.500, f 33.000 en f 36.500 voor de vol gende drie jaren. Deze voordracht werd aangenomen. De buffetjuffrouw, die het Eg- mondsche molenaartje voor den mal hield, veroordeeld tot 6 maanden, waarvan i voorwaar delijk, met 3 proefjaren. Vorige week stond voor de Alkrnaarsche Rechtbank terecht de 33-jarige Gerardina V. uit Amsterdam, die er in geslaagd was in relatie te komen met den 38-jarigen vrijgezel J. B. uit Egmond, die zoo verliefd op haar werd, dat hij haar al zijn geld toe vertrouwde voor het koopen van kleeren, het betalen van rekeningen en dergelijke. Zoo ging er zesduizend gulden weg en tot slot gaf ook de moeder van B. de juffrouw in goed vertrouwen nog een sommetje. In werkelijkheid was' Gerardina V. heele- maal niet van plan met den Egmonder te trouwen: ze hield het met een anderen man en gooide in nachtgelegenheden het geld van B. stuk. Tenslotte liep ze tegen den lamp en de officier van Justitie, mr. G. v. d. Feen de Lille vorderde tegen haar, nadat een gunstig reclasseerin&srapport was uit gebracht, tien maanden gevangenisstraf, waarvan zes maanden voorwaardelijk met drie proefjaren. De verdediger, Mr. van Meel, had vrij spraak gevraagd, omdat hij geen oplichting aanwezig achtte, wijl zelfs B. die nog steeds „weg" was van de Amsterdamsche daar niet aan geloofde. De rechtbank veroordeelde gisteren de verdachte tot 6 maanden gevangenisstraf, waarvan 4 maanden voorwaardelijk met drie proefjaren. Auto in de hoofdstad verbrand en vier perceelen beschadigd. Gisterenavond omstreeks kwart voor acht stond voor een cabaret in de Warmoesstraat te Amsterdam een auto, waarvan de ben zinetank lekte, welke met zestig liter van deze brandbare vloeistof was gevuld en het duurde niet zoo heel lang of er lag een plasje benzine op straat. Dit plasje trok de aandacht van een aantal vertegenwoordi gers van Amsterdamsche straatjeugd. Dra was een soort fakkel vervaardigd en de vlam ging in de benzine. Deze vlam werd spoedig erg groot en de onbezonnen jeugd nam toen maar ijlings het hazenpad. Do benzine brandde en de auto brandde lustig mee, zoo fier en frank, dat de deur en de pui van perceel no. 70 gedeeltelijk ver brandden en die van perceel 72, waarvoor de auto stond blakerden. Aan de overzijde van de straat sprongen door dc hitte eenige ruiten van de percee len nos. 75 en 77. Al deze schade wordt niet door verzeke ring gedekt. De brandweer zorgde, dat het vuur niet verder om zich heen greep. De eigenaar van de uitgebrande auto kon het wrak op den steiger achter het po litiebureau aan de Warmoesstraat terug vinden. Dankbaarheid van Hongarije. In 1714 achtte het Roomsch Katholieke Oostenrijksche gezag zich beleedigd door de studenten der Gereformeerde hoogeschool van Sarospatak in Hongarije cn werd aan het voornemen uitdrukking gegeven om dc „rebelschc Patakkers" voorbeeldig te straf fen en aan het bestaan dezer hoogeschool een einde te maken. Dc tusschenkomst van het Britsche cn het Pruisische hof en van de Staten van dc zeven vereenigdc Neder landen voorkwam toen het ergste. Thans heeft men ter herinnering hieraan te Séros- patak een monument onthuld, waarbij de gezanten dezer drie landen aanwezig waren Op het monument wordt in de talen dezer landen, dus ook in het Nederlandsch. de dank der Hongaren voor de toenmalige hulp tot uitdrukking gebracht. Perscampagne ln Duitschland begonnen. Men heeft -te Praag den indruk, dat bin nenkort het Oekrainsche vraagstuk in de Duitsche propaganda weer naar voren za! komen. Er zijn aanduidingen, dat Slowa kije als basis van uitgang zal worden ge bruikt voor het scheppen van „een groote Oekraine", waarvan Duitschland droomt. In verband hiermede wordt opgemerkt, dat het officieele Slowaaksche persbureau weer meer berichten brengt over de Oekrainsche kwestie. Onlangs werd gemeld dat geruchten de ronde deden, volgens wel ke 55.000 Oekrainsche boeren in de Pool- sche Oekraine waren gearresteerd en naar concentatiekampen gezonden. Gisteren werd een artikel gepubliceerd over den toestand in de Karpatische Oe kraine, waar in werd gezegd, dat. nog her haaldelijk gevechten werden geleverd tus schen Oekrainsche opstandelingen en Hon- gaarsche troepen. Deze bérichten worden steeds overgeno men door de Tsjechische en Duitsche kran ten in Bohemen en Moravië. Twaalfjarige jongen gedood. Even oud kameraadje breekt een arm. Op den Rijksweg tusschen de Klomp en Ede heeft zich gistermiddag om streeks half vijf een ernstig verkeers ongeluk voorgedaan, waarbij een twaalfjarige jongen het leven ver loor en een kameraadje van den zelfden leeftijd een arm brak. Een vrachtauto, welke geladen was met groenten, wilde een autobus, met schoolkin deren uit ^Nijmegen passeeren. De auto's schampten elkaar even, waarna de vracht auto dadelijk doorreed. In de autobus waren de gevolgen echter ernstig. In het midden van de bus bevond zich de 12-jarige H. H. uit Nijmegen, die een hoofdwonde opliep, welke van dien aard was, dat hij op weg naar het Juliana- ziekenhuis te Ede overleed. Een even oude jongen, die naast hem was gezeten, brak een arm en werd naar de ouderlijke woning te Nijmegen overge bracht. De commissaris van Politie te Ede ver zoekt in verband met dit ongeluk bekend te worden gemaakt met den bestuurder van de vrachtauto en eventueele getuigen. Grensmilitairen zullen er van profiteeren! Z. K. H. Prins Bernhard heeft goedgevon den de door Z. K. H. vervaardigde film van H. K. H. Prinses Beatrix in alle Nederland- sche bioscopen te doen vertoonen. De Nederlandsche Bioscoopbond, die zijne bemiddeling hierbij verleent, heeft van al zijn leden die deze film zullen vertoonen, een bepaald bedrag voor deze vertooning ge vorderd, hetwelk ter beschikking van Z.K.H. zal worden gesteld. Zooals men weet heeft Z. K. H. bepaald, dat dit bedrag zal worden bestemd voor de ontspanning van militairen aan de grenzen en in de nieuwe garnizoenen. Brandvrij materiaal gebruiken. De commandant der brandweer te Am sterdam, de heer C. Gordijn Jr., verzoekt publicatie van de volgende waarschuwing: In den handel worden gebracht z.g. tocht vrije (reis)wiegen, welke zijn voorzien van een doorzichtig venster. Het is gebleken, dat dit venster in som mige gevallen bestaat uit het licht brand bare celluloid, als gevolg daarvan kan bij het in brand geraken van dit venster ern stig levensgevaar voor het in de wieg lig gende kind ontstaan. Men bedenke, dat cel luloid bestaat uit schietkatoen en kamfer en circa 5 maal sneller verbrand dan de meest brandbare stoffen. Het verdient daarom aanbeveling deze oellulöid-vensters te vervangen door ven sters van minder brandbare doorschijnende stoffen, welke onder verschillende benamin gen, zooals ccllon, cellophaan, acetophaan, enz. in den handel zijn. Minister is niet bereid zijn be treffende order in te trekken. Op vragen van den heer van Vessem, het nat. soc. Tweede Kamerlid, betreffende het noteeren van autonummers en het als „ver dacht" opgeven daarvan aan de militaire grensbewaking heeft de heer van Dijk, mi nister van Defensie geantwoord: 1. Nummers van auto's waarvan de in zittenden ongewone belangstelling aan den dag leggen voor ten behoeve van onze lands verdediging genomen maatregelen, worden genoteerd cn doorgegeven aan de daarvoor in aanmerking komende posten. Deze auto's worden dan in het belang van 's lands veiligheid bijzonder in het oog gehouden Na informatie is de minister gebleken dat ook het nummer van den auto van het lid van de Eerste Kamer der Staten Generaa' den heer Maarsingh, werd genoteerd eii doorgegeven. Bedoelde maatregel wordt niet uitsluitend dan wel in het bijzonder ten aanzien van leden der N.S.B. toegepast. Het noteeren en' doorgeven van autonummers is niet in strijd met eenig recht. De minister zal de order niet intrekken Aankomst ta Band. 18 Juü A'dam 18 jujj Rang. 18 jun Basra 18 luü Athene 18 Jmj Medan 18 Juli Herdenking van Britsche en Italiaansche gevallenen. Het comité Engeland-ltalië en de commissie voor de oorlogsgraven zijn overeengekomen, dat op alle Brit sche oorlogsbegraafplaatsen in Italië een gedenkplaat zal worden aangebracht, waarop te lezen zal zijn, dat het Britsche rijk met zijn eigen gesneuvelden ook de zonen van Italië, die hun leven voor de zelfde zaak gegeven hebben, herdenkt. Een dergelijke plaat zal ook worden aan gebracht bij het groote Italiaansche mo nument te Asiago, het centrum van de s treek, waar Engelsche en Italiaansche soldaten tezamen ten strijde trokken. Twee Britsche toestellen neergestort. Bij Corby in Lincolnshire is gistermiddag een bombardementsvliegtuig gevallen. De vier inzittenden ziin omgekomen. Bij Cross Feil is een jachttoestel neergestort, waarbij de bestuurder om het leven kwam. Mexicanen moeten naar Mexico terug. Beteta, de Mexicaansche onderstaatssecre taris van buitenlandsche zaken, die zich op het oogenblik in Californië bevindt, heeft verklaard, dat de Mexicaansche re geering voornemens zou zijn 1.400.000 Mexicaansche boeren en renteniers, die in de Vereenigde Staten wonen, naar Mexi co te doen repatrieeren. Men is reeds be gonnen met de inrichting van een gebied voor 500 gezinnen uit Texas. Gearresteerde Zwitsers vrijgelaten. Driet Zwitsersch burgers, die onlangs in Italië gearresteerd waren, zijn thans in vrijheid gesteld en te Lugano aangekomen. De vroegere commissaris van politie te Lu gano, Albisetti, die op 15 Juni in hechte nis werd genomen, is echter niet vrijge laten. Amerika en Japan. De republikeinschei lider Vandenberg heeft in den Ameri- kaanschen senaat een motie ingediend, waarin verlangd wordt, dat het ministe rie van buitenlandsche zaken met inacht neming van den termijn van zes maan den het vriendschaps- en handelsverdrag met Japan van 1911 opzegt. Met deze motie wil men blijkbaar den weg effenen voor de motie van Pittman, die den president de bevoegdheid geeft den uitvoer van wa pentuig naar een land, dat het negenmo- gendhedenverdrag schendt, te beperken, Beide moties zijn thans bij de commissie voor buitenlandsche zaken. Ernstige overstroomingen in Turkije. Wolkbreukachtige regens hebben zeer ern stige overstroomingen veroorzaakt in Swamsoen en omgeving. Boeren, die op het veld werkten, werden verrast door de plotseling buiten haar oevers tredende ri vieren. Tot dusverre is bekend geworden dat 40 personen zijn verdronken. Naar Gibraltar gezwommen. De vijftieit Spanjaarden, die van de naburige Spaan- sche kust naar Gibraltar zwommen en daar door de Britsche autoriteiten werden vastgehouden, zijn in vrijheid gesteld. Zij zullen zich binnenkort naar Casablanca begeven, waar zij zich bij het Fransche Vreemdelingenlegioen zullen aansluiten, Naar het Hsbl. meldt, zijn nog drie an dere Spanjaarden, o.a. de ex-gouwleider van Granada, van de naburige kust naar Gibraltar gezwommen en daar ongezien aan land gegaan. Van één borrel werd Fritz Kuhn niet dron gen. Fritz Kuhn, de leider van de Ger- inan American Bund, is gisteren niet voor het gerecht verschenen om zich te ver antwoorden. Hij was beschuldigd van dronkenschap en profanatie. In New York heeft Kuhn een verklaring uitgegeven, waarin hij zeide, dat hij het te druk had om voor te komen. Hij voegde hieraan toe, dat hij niet dronken was geweest en geen profaneerendc woorden had ge bruikt. „Hoe kan iemand nu dronken wor den van een paar borrels", aldus Kuhn. Belangwekkende vondsten in Amerika. Dr. T. Dale Stewart, bekend anthropoloog, heeft de uitgravingen hervat bij Patawo- meke aan dc Potomac, waar in 1612 de historische ontvoering van Pocahonta zich afspeelde. Dc halve stad is thans bloot- gelogd. Patawomeke was de hoofdstad v,an bet Indiaansche rijk Pokhalani, toen de Engelschen zich voor het eerst te Ja* nicstown vestigden. Zog te Stockholm blijde ontvang. Zogoe, de vroegere koning van Albanië en zijn gemalin zijn gisterochtend aan boord van het Zweedsche stoomschip Aeolus uit Riga te Stockholm aangekomen. Ze werden bij hun aankomst toegejuicht. Overstrooiningen in Mexico. Dc sterke nas v. de San Francisco heeft landerijen m noord Pueblo onder water gezet, even als een n.w. voorstad. Eenige huizen wer den door den stroom verwoest. Tot nu toe zijn vier dooden te betreuren. Men vreest echter dat er meer slachtoffers zijn. De Duitsch—Russische handelsbetrekkingen- Ambassadeur von Schuleberg zal waar schijnlijk volgende week uit Moskou te- i ugkeeren om I-Ii tier verslag uit te breii' pnovcr de EngclschRussische onder handelingen en de mogelijkheden ter ver betering van de DuitschRussische han delsbetrekkingen. Vertrek van Nandoe Igingap. 18 Juli' (heenreis) I Oehoe Lthene 18 Juli (terugreis) 1 Gier [jodhp. 18 Juli (heenreis) I Valk Jodhp. 18 Juli (terugreis) 1 Torenvalk vdam ig Juli I (heenreis) I Wielewaal |Band 18 Juli I (terugreis) I

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 2