VAN H. K. H. DE AANSTAANDE DOOP PRINSES IRENE. Winston Churchill verlaat zijn hotel te Straatsburg voor het bezoek aan de Maginot-linie, waar de Engelsche staatsman deze week werd rondgeleid De nieuwe minister van Defensie, iuit. kolonel A. Q. H. Dijxhoorn (met gleufhoed), bracht Woensdag een bezoek aan de Fokkerfabrieken te Amsterdam Proviand voor de bemanning van Hr. Ms. flottieljeleider .Tromp", die Zaterdag a.s. van Nieuwediep naar de Oost zal vertrekken De Nederlandsche motorrijders, die deel zullen nemen aan de Internationale Zesdaagsche in de omgeving van Salzburg, zijn derwaarts vertrokken. De vertrekkenden bij de grensbarrière De bijzonder fraaie zilveren doopvont in de Nieuwe Kerk op den Dam te Amsterdam, waar H. K. H. Prinses Irene in September a.s. gedoopt zal worden De nasporings-werkzaamheden op de plaats, waar Dinsdag het Engelsch Lockheed-Electra verkeersvliegtuig nabij de brug over den Storström in de Oostzee stortte. - Vijf personen kwamen bij dit ongeluk om het leven Het Interieur van de Nieuwe Kerk op den Dam te Amsterdam, waar in September a.s. de doop van H. K. H. Prinses Irene zal plaats hebben. Aan boord van den flottieljeleider .Tromp" wordt in de haven van Nieuwediep thans alles in gereedheid gebracht voor de aanstaande reis naar Ned. Indië, welke Zaterdag zal aanvangen De hechtenis van Serge Bogousslavsky, die .l'lndifférent" uit het Louvre ont vreemdde, is verlengd. De jeugdige schilder na een der jongste verhooren door den rechter van instructie

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 8