DE INUNDEERINGSWERKZAAMHEDEN IN ONS LAND. De inundeeringswerkzaamheden in ons land. Op verschillende plaatsen zijn de wegen geheel overstroomd. Het land daarnaast volgt spoedig Op de grens tusschen weg en water in het geïnundeerde terrein van ons grond gebied. Het gekapte wilgenhout langs den kant is met prikkeldraad door vlochten Leden van den Duitschen Arbeidsdienst hebben aan de Nieuwstraat te Kerkrade een aanvang gemaakt met het afrasteren van de grens tusschen de grenskantoren Strass en Kohlscheid. Het graven der kuilen voor de 2 meter hooge versperring De wed. K. van Eyck van Leeuwen te Den Haag vierde haar 100sten verjaardag. Namens het gemeentebe stuur werden aan de jubila- resse eenige geschenken aangeboden Ter vervanging van de onlangs ver strekte nood-distributiekaarten is men Rijdt weinig I Rijdt zuinig I Door den A N.W.B. worden op groote schaal achterruit- Dinsdag te Amsterdam begonnen met etiketten verspreid, waarop o m. vermeld staat, dat de houder ervan zich vrijwillig heeft ver- de uitreiking der distributie-stamkaarten. plicht, zijn auto niet ongemotiveerd te gebruiken en niet sneller te rijden dan 70 K.M., per uur Een kijkje in een der bureaux Duitsche soldaten toonen hun belangstelling voor een Russischen pantserwagen tijdens een ontmoeting tusschen legerafdeelingen der beide landen op Poolschen bodem De drukte in Königsberg na aankomst van verschillende diplomaten, die het door de Duitsche troepen belegerde Warschau verlaten hebben De bruggen in het geïnundeerde gebied van ons land zijn onbruikbaar gemaakt. Zware zandzakken vormen een uitstekende waterkeering

Heldersche Courant | 1939 | | pagina 4